Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26601) enpassant válasza marcusa (#26595) üzenetére


enpassant
csendes tag

Beállítások / Telefon adatok / Állapot

Apropó, nem tudja valaki, hogy itt az Állapotnál megjelenő Saját telefonszámot, hogyan lehet megadni?

[ Szerkesztve ]

(#26602) marcusa válasza kelzsoca (#26600) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi mindkettőtöknek, megmaradt az IMEI :DD

:-)

(#26603) szezso15 válasza alfaromeo33 (#26597) üzenetére


szezso15
addikt

Warez biza! :K :D (már ha egyre gondolunk)

(#26598) infectedmann: Hamarosan küldöm az update-et!

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26604) alfaromeo33 válasza szezso15 (#26603) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Szerintem egyre.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#26605) infectedmann válasza szezso15 (#26603) üzenetére


infectedmann
őstag

Kösz főnök :DD Jövök egy sörrel :C

(#26606) szezso15 válasza infectedmann (#26605) üzenetére


szezso15
addikt

;)
A circle battery kell?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26607) infectedmann válasza szezso15 (#26606) üzenetére


infectedmann
őstag

Jöhet főnök :R

(#26608) RtgLaci válasza enpassant (#26601) üzenetére


RtgLaci
tag

"Saját telefonszámot, hogyan lehet megadni?"

Ez engem is érdekel... :K

[ Szerkesztve ]

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#26609) FeRkE


FeRkE
őstag

Az mitől lehet, hogy olyan, mintha nem menne az AGPS?

Mobilnet megy és működik, hely és biztonságnál vezetéknélküli hálózatok használata és GPS használata be van pipálva, mégis mostanában percekig keresi a műholdakat, korábban meg pár sec után megtalálta.. Vkinek valami ötlet?

(#26610) infectedmann válasza RtgLaci (#26608) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha jól tudom ez csak a CM7 romokban lehetséges. Hívás beállítások/További beállítások/Hívó szám. Kiszivárgott romból főzött romokban nincs ilyen opció.

(#26611) szezso15


szezso15
addikt

Először is:

Tts update Vanilla Suprise I. ROMhoz
LETÖLTÉS
(Recoveryből telepíthető)

Egy kis framework update ugyanezen ROMhoz: Gombokat cseréli fehérre és a lehúzott status bar színe zöldről kékre váltja
LETÖLTÉS
MD5:5a6383e92f71a56744ff43248732f366

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#26612) masek


masek
csendes tag

szasztok,

pár napja gen2-esítettem, és a two-face III-t raktam fel (CM7 alapú, ugyebár)
(ezúton is köszi a leírást api29 és a romot kelzsoca :R )

azóta felpakoltam pár játékot, és a többség textúrahibás alkalmanként.
amik tuti ilyenek: plants vs zombies, cut the rope, reckless racing
nem jelennek meg bizonyos játékelemek, vagy teljesen hibás textúrával...

vajon ez romfüggő, vagy csak simán mind a 3 játék "rossz forrásból" eredése okozza a galibát :F
a bizonyos htc-re átírást még nem csináltam meg - az segítene?

(#26613) infectedmann válasza masek (#26612) üzenetére


infectedmann
őstag

Az segíthet. Cut The Rope -ból próbáld meg a reklámos ingyenest: [link] Nekem ez hibátlanul megy.

És a rossz forrású játékokat ne itt tárgyaljuk ki szerintem. A fórumban egy forrás van: a Market vagy más egyéb hivatalos nem warez.

[ Szerkesztve ]

(#26614) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Jelenleg Hungarian Fingerprint_T1_lite romot használok (köszönettel kelzsocának :) ), viszont ma haverom megveszi tőlem a telefont. Maga a készülék decemberi, gen2-esítettem. Jelenleg milyen szoft lenne a legjobb egy kezdő felhasználónak? Ez elég stabil, de rakok fel akár másikat is ha van jobb neki, viszont ő tényleg csak használni szeretné, nem fog frissítgetni :) Ha ez a szoft megfelelő, van valami lehetőség hogy tényleg minden adatot letöröljön a telefonmemóriából illetve a memóriakártyáról? A menüben van egy mindent visszaállít, az is elég?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#26615) dragon1993 válasza alfaromeo33 (#26597) üzenetére


dragon1993
őstag

Írj ide egy emailt fogyved_kmf_budapest@nfh.hu

(#26616) Majci válasza enpassant (#26601) üzenetére


Majci
tag

CM romokban megtudod adni és, ha visszarakod a 2.2-es romot, akkor már abban is látszik.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#26617) Beleczkil


Beleczkil
tag

Egy kis segítséget kérnék, adott a Swedish_Spring_RLS4b_kelzsoca_lite_blue rom, hogyanlehet az XT9 bevitelt kiirtani belőle, mert az őrületbe kerget.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#26618) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Régen látogattam ezt a fórumot. A szokásos bárgyú kérdés:
Nekem most a Kelzsoca féle Hungarian Fingepirt Tmobilos van fenn. Látom van egy új Blade Sweet dreams II rom. Ez mennyivel jobb mint a jelenleg általam használt rom?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26619) atillaahun


atillaahun
veterán

Felraktam tegnap a 7-es Ginger Stir Fry-t, ma teszteltem rajta egy óra GPS-t, és nagyon elégedett vagyok, csak 20%-ot evett igloval, kb. max fényerőn. Közbe többször meg is álltam, ki-be kapcsoltam, hibátlan volt, mindig hamar magához tért, és betájolt. Egyébként most iglo sem olyan tohonya ezen a romon mint korábbiakon volt, bár nyilván lehetne még rajta mit javítani.

(#26618) embe
Hibátlan benne a wifi driver.

[ Szerkesztve ]

(#26620) hr2 válasza LeszIttVigas (#26532) üzenetére


hr2
őstag

Nekem ha felment 1x, akkor utána jó volt kikapcsolás-bekapcsolás után is. Le is írtam, hogy nálam mi volt a gond: a gyári TransCend 2GB mem card.

Egyébként, Te milyen hibára hivatkozva adtad be a szervízbe?

(#26621) infectedmann válasza embe (#26618) üzenetére


infectedmann
őstag

Annyival jobb, hogy ez a egy kiszivárgott 2.3.4-es ROM-on alapul. Lényeges gyorsabb, mint egy 2.2-es ROM (szerintem) és a hangerőn is sikerült javítani, legalábbis én érezhető javulást vettem észre. Az aksi használata is nagyon jó a SD II-nek és a stabilitással sem volt gond. A játékok is jobban furnak, mint a 2.2-n.

Én bátran merem ajánlani.

(#26622) embe válasza infectedmann (#26621) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a részletes választ! :R Valszeg akkor neki állok, és gyalulom a telót, majd telepítek.. Ja: a Navigon fút rajta?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26623) MichaelRaven


MichaelRaven
csendes tag

Helló.
Azt szeretném kérdezni, hogy a [sweden spring RLS5 by szezso15]-ot felteszem, akkor majd alkalmazásokat tudok telepíteni memkártyára :F ? Vagy ugyanúgy telefonmemóriára fogja telepíteni a játékokat? Ezt is az “új,, [2.módszerrel] kell telepíteni+ami a RLS5-höz volt írva? És akkor ez 2.2-es, igaz? És ebbe be van kapcsolva 3D-s gyorsítás? Na meg a véleményt kérdezznék, hogy milyen gyors a menübe, meg hogy mennyivel gyorsabbak a játékok mint az eredetivel. Na meg ajánlott-e ez a rom.
Előre is 10×120 köszönet. :R :R
th.marci

Márton

(#26624) embe válasza infectedmann (#26621) üzenetére


embe
nagyúr

Még egy kérdés: A tárcsázóban van "csoportok" ? Erre gondolok...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26625) syl5


syl5
őstag

Figyeljetek már! Baromi egyszerű ez a garancia megtagadás történet!
A kolléga egy olyan készüléket mókolt, ráadásul generáció frissítést végzett, amire hivatalosan nincs frissitő csomag! Innentől kezdve nincs miről beszélni! Azzal, hogy visszaállítjuk a system, recovery, esetleg splash, boot, stb partíciókat nem lehetünk 100 %-ig soha biztosak, hogy mindent visszaállítottunk! És akkor még nem beszéltünk a generáció váltásról! Amíg egy komplett gyári frissítő csomaggal nem lehet teljesen visszaállítani a gyári állapotot odáig lutri a garancia.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#26626) LeszIttVigas válasza hr2 (#26620) üzenetére


LeszIttVigas
tag

Arra, hogy nem indul el.

(#26627) LeszIttVigas válasza syl5 (#26625) üzenetére


LeszIttVigas
tag

Végigfogom játszani a történetet egy felebezéssel, mert így az összes telenoros kolléga vagy szopóágra kerül a gyári fw-el, vagy orosz rulettezik.

(#26628) infectedmann válasza embe (#26622) üzenetére


infectedmann
őstag

Igen, fut. Én megvettem (bár előtte azért "leteszteltem") és tökéletesen ment rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#26629) Osynho


Osynho
addikt

Üdv!
Feltettem a Launcher Pro 0.8.6-ot nagyon tetszik! Viszont iszonyatosan eszi az akksit :W Eddig estétől reggelig 2%-ot evett meg, most 11-12%-ot és sima használat közben is simánlazán letol 10%-okat hirtelen gyorsasággal. :U Ez mitől lehet? 2.1-es Gen1-es a teló, talán ezért? :F

(#26630) socketbind


socketbind
csendes tag

Csak most, csak ma, csak nektek ingyenes az Apparatus az Amazon App Storeon: :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26631) phantom88 válasza LeszIttVigas (#26627) üzenetére


phantom88
tag

És mire föl fellebezel? Olyan beavatkozást végeztél ami miatt ugrik a garancia... Te nem tudod visszaállítani garanciális állapotra, így jártál. Mérlegelni kellett volna, amikor gen2-re csináltad a telefonod.

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#26632) Sianis válasza LeszIttVigas (#26627) üzenetére


Sianis
addikt

Sziasztok!

Gen1-es 2.2-es romom van, kelzsoca gyártotta anno.

Van valami ötletetek arra, hogy a T-Mobile-os net miért nem megy böngésző alatt? Minden más program tudja használni, de a böngésző nem. Napközben haszálok egy Transparent proxy nevű programot a céges wifihez. Lehet ez a gond?

Sianis

(#26633) Tonchi válasza szezso15 (#26611) üzenetére


Tonchi
aktív tag

működott amit adtam??

(#26634) Merlini
Szvsz a ZTE Libra a külcsíny tekintetében tér el egyedül. A prototípus gépben még ZTE Blade volt megjelölve mint készülék a rendszerben. Viszont azt érdemes tudni hogy 2.2 helyett 2.3.4 az os száma amivel kijön, valószínűleg mivel belül egy Blade, így a Bladere is van prototípus 2.3.4-es rendszer -> Ez nem más mint a mint a kiszivárgott romocska

[ Szerkesztve ]

(#26634) Merlini


Merlini
tag

WayteQ Libra néven érkezik a ZTE Blade utódja

http://www.wayteq.eu/hu/libra

Blade és a Skate közé még egy model, és ezek szerint nem csak távol keletre.
2.2-vel :Y

Gombjain, kinézetén kívül van valami változás a Blade-hez képest? (Én nem találtam.)

[ Szerkesztve ]

(#26635) embe válasza infectedmann (#26628) üzenetére


embe
nagyúr

Te melyik verziót használod??

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26636) LeszIttVigas válasza phantom88 (#26631) üzenetére


LeszIttVigas
tag

Azzal, hogy a kép nem bizonyítja, hogy az én telefonomról készült.
A kiírt version ID nem egyezik meg a telefonon lévővel.

(#26637) atillaahun válasza phantom88 (#26631) üzenetére


atillaahun
veterán

Erre? :-)

[ Szerkesztve ]

(#26638) infectedmann válasza embe (#26635) üzenetére


infectedmann
őstag

3.6.1 Pont tegnap frissítette a Market. Ez a legfrissebb.

(#26639) phantom88 válasza atillaahun (#26637) üzenetére


phantom88
tag

Meg lehet próbálni, de szerintem megint elviszik a telefonját és max adnak egy screenshotot IMEI-vel... :))

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#26640) embe válasza infectedmann (#26638) üzenetére


embe
nagyúr

A 3,6-os rámegy erre a készülékre??? nekem nem sikerült felrakni. Esetleg priviben egy linket küldhetsz a hogyanról! :R

Erre a "csoport"-ra mi a válaszod? Ja már megy a backup.....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26641) szezso15 válasza Tonchi (#26633) üzenetére


szezso15
addikt

Tökéletesen, kösz mégegyszer :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#26642) atillaahun válasza phantom88 (#26639) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát előferdülhet, de legalább annyival is okosabbak leszünk, hogy azt milyen programmal csinálják és hogyan. De az is lehet hogy csak blöffölnek.

(#26643) phantom88 Nem utolsó ötlet. :D

[ Szerkesztve ]

(#26643) phantom88 válasza atillaahun (#26642) üzenetére


phantom88
tag

OK, akkor kérjen videót róla, hogy még jobban megtudjátok nézni a programot. :)) ;]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#26644) kelzsoca válasza LeszIttVigas (#26627) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a helyzet hogy nem biztos hogy okos dolog szembemenni egy multi céggel, főleg annak tudatában hogy valóban nem is jogos a panasz.

Mint mondtam korábban, a gyártó a hivatalos szervizeknek kiadja az összes lehetséges szoftveres és hardveres segítséget, innentől kezdve, a látszólagos visszaállítások semmit sem érnek, főleg egy olyan szolgáltató függő készülék esetében, amire hivatalosan ki sem jött ilyen jellegű firmware frissítés.

Továbbá a Channel1.nvm fájlban minden tárolódik :)

[ Szerkesztve ]

(#26645) zsloti


zsloti
senior tag

Sőt kérje el a programot is hogy otthon le tudja ellenőrizni az adatokat :XD
Zs

Más mi van azokkal a bladekkel amiket függetlenül vettek vagy kifizették a feloldást?
Ott mi vonatkozik a garanciára?
A hivatalos oldalon(zte) van frissítés?
Zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#26646) kelzsoca válasza zsloti (#26645) üzenetére


kelzsoca
félisten

A ZTE csak szolgáltatókkal áll szóba, így olyan hogy gyárilag független Balde nem nagyon lehet, ha valahol boltban mégis látsz, azt kiütötték, és max. bolti garancia lehet rá.

A szolgáltatónál unlockolt készülékek bekerülnek a számítógépes rendszerbe, továbbá a jótállási jegyen is feltüntetik, hogy a készülék hálózatfüggetlenné lett téve xy időpontban, a munkát elvégezte: xy stb..

(#26647) Glatius válasza zsloti (#26645) üzenetére


Glatius
őstag

Könyörgöm fogja már fel mindenki, hogy a garancia nem visszaállítható! Azt vagy elvesztettük, vagy nem. Volt egy-két szerencsés, aki át tudta verni szolgáltatóját, azok meg berágtak. Remélem nem is csodálkozik senki! Ha az általuk kiadott konfiguráció nem tőlük származó szoftverrel módosítva lett, joggal tagadják meg a garanciát.

Ha az új autóddal bemész egy szervizbe, hogy "Nagyobbra cseréltem a turbót és nem megy" még ki is röhögnek. Ha nem ők csinálták, mossák kezeiket.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#26648) LeszIttVigas válasza Glatius (#26647) üzenetére


LeszIttVigas
tag

Bizonyítaniuk kell, hogy módosítva lett a telefonon.
Legalább a végére járunk, hogy minden telenor blade-es elveszti-e a garit, ha 2.2-vel akarja használni, vagy sem.

(#26649) Pumika1975 válasza Glatius (#26582) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szia! ha jól emlékszem neked kellett volna ux1 romjàhoz az ext partíció kezelés. az S2E nevű progi a markerten kezeli az ext részt csak cm7hez van ez a program...

win 10, ....múkodj!

(#26650) infectedmann válasza LeszIttVigas (#26648) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha nem hivatalosan lett firssítve (bár Telenornál ilyen nincs), akkor szerintem nem kéne erősködni, hogy már pedig gyári állapotban adtad vissza a telót. Persze lehet próbálkozni, de azt hiszem fel hívják a userek figyelmét több helyen is, hogy ha Telenorosok 2.2-re frissítenek, akkor auto garivesztéssel jár, mert ehhez Gen2-esíteni kell a telefont. Gen2 -> Gen1 downgrade meg nem tudom létezik-e.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.