Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem fogadnotok kéne ki fog előbb szívrohamban meghalni,amilyen tempóbe és mennyiségben nyomjátok :DDD

(#2702) #25954560 válasza ToBeY (#2701) üzenetére


#25954560
törölt tag

vagy ha egyszer nem lehet kapni semmi koffeintartalmu cuccost, kapkodhatnak mint Crank h ne alljon meg a szivuk :DDD

(#2703) vergilx válasza #25954560 (#2702) üzenetére


vergilx
őstag

hát én mind a 3 fejemmel a falnakfutnék de úgy izibe.

(#2704) Mawyx


Mawyx
senior tag

red bull air racere megy vki? bicajjal kellene menni, mert gyalog túl nagy táv így, hogy lezárják az egész várost.
hova érdemes menni, hogy lássak is vmit?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2705) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Most iszom a vipera nevű "csoda" energiaitalt! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2706) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma ittam egy red ginseng nevü energiaitalt.Hát az első korty után nem sok kellet volna, hogy az egésznapi cucc amit megettem kijöjjön.Aztán haverom lenyomta egy szuszra ami még volt benne,undorító az egész :D

(#2707) ToBeY válasza ToBeY (#2706) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Úgy látom a rosz a kép linkje Red Ginseng Energy

[ Szerkesztve ]

(#2708) AMD Power


AMD Power
titán

Itt ma egy Adrenalint.. olyan finom volt. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2709) vergilx


vergilx
őstag

Szerdán a Tacskóban fényképeztem egy érdekes eitalt,mindj fölteszem:D

(#2710) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

ma reggel adrenalint vettem
írtó rossz:S

(#2711) vergilx válasza Borify Péter (#2710) üzenetére


vergilx
őstag

szerintem még az iható kategória,na de Detox! ot ivott már valaki? :DDD

(#2712) ToBeY válasza Borify Péter (#2710) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha az rosz akkor NRG és társait kerűld el messzíre.Bár ki tudja,valakinek az extrém savanyúíz jön be. :P

(#2713) vergilx


vergilx
őstag

csyo barátunk nagyon eltűnt mostanság :(

(#2714) dragonfx válasza ToBeY (#2706) üzenetére


dragonfx
veterán

hol vetted? :B
nincs ilyne gyűjtémenybe akkor cska szigoruan.

Az uj 18+os watt egész okés kipróbáltam.

air racen ahonnan Palikék dumáltak ott voltunk jó volt láttam mindent.
És ittam redbull.t áhh egyedülálló az az ital olyna hangulatot kedvet fittséget erőt dinamizmust ad amit egyik másik sem... :K :K ..és tiszta para de olcsóbb volt mint tescoban csak 400ft.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2715) ToBeY válasza dragonfx (#2714) üzenetére


ToBeY
nagyúr

cora-ba vettem 270 magyar forint-ért amit nagyon bánok, mert romlott befőtt íze volt

[ Szerkesztve ]

(#2716) AMD Power


AMD Power
titán

M ma biztos megint tolok egy Adrenalint. 11 óra munka után le Balatonra... kell majd a cucc belém. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2717) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Tudja valaki, hogy mi ez a nagy Burn akció? 210Ft-ért veszem mostanában.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2718) andy83 válasza andy83 (#2668) üzenetére


andy83
aktív tag

Na most meg egy Hochwald EisKaffee-t iszogatok. Eddig ez jött be legjobban az ilyen dobozos kávék közül. Nagyon finom!!!! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2719) ToBeY válasza (Darkwood) (#2717) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom minek köszönhető hogy így lement a Burn ára (télen még egy árba volt a red bull-al ~260-270huf) Eddig Hell-t vettem álltalába,most Burn-t :K

(#2720) sirdani


sirdani
tag

Megvárják amig rászoknak a Burn-re aztán újra emelik :P

A Booster a király 89Ft, csak egyre ritkábban kapni a Sparba.

www.profitalouzlet.com

(#2721) kételkedem válasza sirdani (#2720) üzenetére


kételkedem
addikt

Hasonló ár kategóriában (79Ft) lesz a pennyben a nemtudommianeve energiaital.
Egy életem, egy halálom, kipróbálom! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2722) (Darkwood) válasza ToBeY (#2719) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Eddig Adrenalint ittam meg néha-néha Bombát, de most már iszom Burn-t is! :K Főleg, hogy 35mg-os!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2723) leeate


leeate
senior tag

Az enviga az energiaitalnak számít? Vagy itt csak a tuttifrutti energiaitalokról van szó? Mert ez az ital.. hát, igencsak anyagcsere-gyorsító. Kb. 10 perc alatt kifejti a hatását :DD Igaz, jó drága is.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#2724) #25954560 válasza leeate (#2723) üzenetére


#25954560
törölt tag

hatareset. koffeintartalma az van boven (100mg az egesz uveg), de nem ereztem tul nagy hatasat. raadasul az ize sem jo :)
itt nem csak tuttifrutti izu cuccok vannak, a burn/kerozin/dracula/cocaine/stb/jegeskv-k is itt figyelnek, szoval minden, ami energiaitalkent van hirdetve vagy legalabbis erosen elenkito hatasu

(#2725) ToBeY válasza leeate (#2723) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az nem energiaital azon kívűl hogy pisáltam tőle egész nap más hatása nem volt.:D

Burn 35mg koffein?

[ Szerkesztve ]

(#2726) DelArco


DelArco
aktív tag

Dracula energia italt nem ajanlanam senkinek. Vacak ize van pedig a csomagolas egesz jo. :(

Youth hides the key to salvation

(#2727) ToBeY válasza DelArco (#2726) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem bejött az íze,igaz több mint 1órát volt fagyasztóba előtte.:)

(#2728) dragonfx válasza ToBeY (#2719) üzenetére


dragonfx
veterán

jah én is gyanakszok valamit kihagynak belőle vagy nem tudom..tényleg red bullal árulták egybe....én 190é vettem osanban :Y

akkor cora, aldiba el kell mennem ott van 1-1 gyüjteménybe való egyed.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2729) nrgia


nrgia
őstag

Megittam egy FITT ENERGy-t...nem lettem fittebb :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2730) (Darkwood) válasza ToBeY (#2725) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"Burn 35mg koffein?" :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2731) vergilx válasza (Darkwood) (#2730) üzenetére


vergilx
őstag

cocaine 280mg koffein? :DDD

(#2732) ToBeY válasza (Darkwood) (#2730) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó először azt hittem hogy sok,de aztán rájöttem alapesetben 32 szal nem nagy durranás :U

(#2733) (Darkwood) válasza vergilx (#2731) üzenetére


(Darkwood)
őstag

:D

ToBeY: Nem nagy durranás csak érdekes, mint az alacsony ára!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2734) dragonfx válasza vergilx (#2731) üzenetére


dragonfx
veterán

brutál....5x több mint a red bull

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2735) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma találtam egy ilyet egy kisközértben még nem láttam.
forradalmasítás a piacon>>ízesített ásványvíz energiaital hatással.papíron :DDD
amugy íze nem túl jó elég cukros, energizáló hatását nem nagyon éreztem amugyaz ásványvíz stimmel mega taurin.én a kulacstartóba vettem meg az üvege miatt.mentővicc. :DD

Ja és sarki kisboltból megvan a playboy.fekete doboz sárga felirat.360 ft. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2736) petcsi válasza dragonfx (#2735) üzenetére


petcsi
csendes tag

Merre van az a sarki kisbolt?

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#2737) nrgia válasza petcsi (#2736) üzenetére


nrgia
őstag

Ez speciel engem is érdekelne....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2738) dragonfx válasza nrgia (#2737) üzenetére


dragonfx
veterán

10.ker pöttyös utcai megálló befelé nem a józsef attila hanem a másik lakótelep felé és középen van egy bolt kicsi :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2739) nrgia válasza dragonfx (#2738) üzenetére


nrgia
őstag

THX... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2740) máyköl


máyköl
veterán

Már egy ideje nem iszom ezeket a mérgeket, de most egyik nap ittam egy Spar-os Fitt-et de borzalmas volt... :DDD :O

(#2741) kételkedem


kételkedem
addikt

Az igazi sznobok Playboy drinket isznak! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2742) pohár válasza kételkedem (#2741) üzenetére


pohár
félisten

Atyaég, ez kemény :C :W :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2743) nrgia válasza kételkedem (#2741) üzenetére


nrgia
őstag

Neked a nyulas e-drinket honnan sikerűlt beszerezned?

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2744) kételkedem válasza nrgia (#2743) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy teljesen átlagos sarki kisboltban. Privát üzletlánc része, de ez szerintem nem lényeges. 265 Ft-os árával a drága portékák közé tartozott.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2745) petcsi


petcsi
csendes tag

A legujabb amit lattam/vettem/kostoltam: Go fast energy gum vagyis energia ragogumi. Nagyon kesz! Egy szem = egy doboz Go fasttal.

http://www.gofastenergygum.com/

Regebbrol remlik valami guaranas hasonlo cucc de nem igazan ugrik be hogy mi is volt az.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#2746) petcsi válasza dragonfx (#2735) üzenetére


petcsi
csendes tag

A Be! focusednek is van hasonlo energia vize.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#2747) ToBeY válasza petcsi (#2745) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Merre felé lehet ilyet venni és mennyiért?

(#2748) petcsi válasza ToBeY (#2747) üzenetére


petcsi
csendes tag

Huuuu... Valahol a 13-ban de meg nem mondom mar milyen utca volt mert keringoztem oda-vissza a kocsival. Majd ha legkozelebb arra jarok megnezem. De szerintem ahol Go fastot arulnak ott ezt is fogjak. 490 ft volt es ot darab van benne.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#2749) nrgia


nrgia
őstag

Láttam egy számomra új Edrinket, de ha belehalok sem jut eszembe a neve....majd hétfőn dobok róla fotót...annyira emlékszen, hogy piros dobozban volt és ginzenget tartalmaz....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2750) ToBeY válasza nrgia (#2749) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Esetleg ez?:U [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.