Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Neck válasza RBJ (#4900) üzenetére


Neck
veterán

Nálam biztos nincs negatív rekord :D 42 nap, 20%, tovább nem kínozom, rátettem töltőre. Nekem a nem értesítéses Tweaked appal szalad. Szerintem az értesítéses app szívja ennyire...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4902) petipetya válasza RBJ (#4900) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éjjel-nappal viselve 30-40 napot bír, míg csak nappal hordva 80-90 napot. Mindezt az értesítések használata nélkül.

Értesítésekkel jóval kevesebbet bír 30 napnál ez evidens. Ha jól emlékszem, volt aki 1 hetet írt az ilyen használatra.

"nincs rá lezsóidő"

(#4903) Slukkica válasza petipetya (#4902) üzenetére


Slukkica
őstag

Én cáfolom ezt.
Értesítéses app - pal, minden chat (3 féle), email, sms hívás, ébresztés beállítva. 0-24 ben viselve a bal kezemen. Folyamatos a Bluetooth kapcsolat. Az is 0-24 es.
Íme:

Még jó hogy megnéztem mivel beszéltetek, így gyorsan töltöre tettem :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4904) petipetya válasza Slukkica (#4903) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szép eredmény. :C Csak örülni tudok annak, hogy nálad (is) minden megfelelően működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#4905) RBJ válasza Slukkica (#4903) üzenetére


RBJ
addikt

Az szép. Nálam mondjuk telefon este kikapcs. Reménykedek. Kicsi para van számomra, hogy bluetooth sugárzás kárát mikor eszük meg.
A mi band folyamatosan bluetoot ol vagy csak ha a telefon vagy eszköz keresi?
Melyik verzió ez? Csak azért kérdem mert, hogy látszik a töltöttség szövege a karika alatt.
Nálam semmi.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4906) htc07 válasza RBJ (#4905) üzenetére


htc07
addikt

wifi-s routert is húzd ki a konnektorból, annak még erősebb a jele. bár én egyik miatt sem aggódok igazából.

(#4907) Slukkica válasza RBJ (#4905) üzenetére


Slukkica
őstag

App version 1.3.114 értesítéses verzió a magyar verzió.
Miui.hu ról van.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4908) bAtt001 válasza htc07 (#4906) üzenetére


bAtt001
addikt

ilyet is ajánlok mindennapi viseletre [link] :DDD

(#4909) gianone


gianone
őstag

Nekem közben megjött az itt ajánlott, puhának, eredetinek mondott alis karpánt. Vegyes érzéseim vannak. 3 db eredeti karpántom van három forrásból, mindegyik tök más.

Ránézésre a gumija ennek a legújabbnak tetszik a legjobban, szép mattos, igényes. Ehhez hasonlít a 7 hónapos Mibanddal együtt jött alis, lehet eredileg az is ilyen volt. A tinys fényesebb, de nem vészes a különbség.

Tapintásra, viselésre messze a régi alis a legpuhább, legkényelmesebb. Az új jobb a kemény tinysnál, de elmarad a puhától.

A mandzsettája vagy gombja szintén a réginek a legszebb, szép matt, a másik kettő fényesebb, igénytelenebb. Tettem egy próbát, és sikerült átcserélnem az elszakadtról.

Ekkor vettem észre, hogy a gombok alatt számok vannak. A régin 1-2 F, az újon 2-2 B, a tinyson semmi. Fogalmam sincs, mint jelent. Viszont kétségtelen, hogy az újnak kisebb a mérete, rövidebb, sőt, amit itt az ajánlók elfelejtettek említeni - csak múltkor mondta egy szintén az ajánlás miatt vásárló -, a Mibandnak szánt lyuk is sokkal kisebb. Sikerült is elsőre megsértenem. Ezt a régivel 7 hónap alatt nem tudtam összehozni. Nem repedt be, és azóta rá is jöttem, hogy kell finoman ügyesen. De óvatlan voltam, mert erre nem is gondoltam, automatikusan próbáltam. Nekem eddig nem esett ki soha, ebből szerintem nem is tud...

Ha mindezekhez hozzáteszem, hogy a két Mibandom is tök különböző... Minimálisan méretben is, a tinys nagyobb az alisnál, illetve az alumíniumlapocska is más.A tinyson jobban látszanak a LED-ek, ha nem világítanak, fényesebb is - igénytelenebb, és formája is más. Domború, míg a réginek van minimális pereme, és utána domborodik.
Summa summarum. Mikor 7 hónapja megjött a Mibandom, kaptam egy puha, igényes kivitelű karpántot, egy drága hatású kütyüvel. Azóta minden más csak rosszabb. Szóval nálam óriási fekete pont a Xiaominak. Nem tudom az okát, de az kizárt, hogy minden disztribútor Edigitaltól, gyémántos alis sellereken át tinytól Banggoodig hamisat áruljon.

Nekem csak két hetet bír értesítéssel az eredeti, túl sokat csesztettem, a tinys pihen, de 90 napot simán elvan.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4910) derrik


derrik
őstag

....nem tudom ezt a smart lock-ot rendesen beállítani
Mondjuk van egy van egy aktív flip tok is rajta de ha le veszem akkor sem megy

(#4911) VMatteo


VMatteo
őstag

Na van valami fejlemény a gliderunról? Vagy valami hosszabb ébresztős progiról?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4912) colonell válasza derrik (#4910) üzenetére


colonell
senior tag

Csak találgatok de ez a lock-unlock nem csak xiaomi dögökkel működik csak? Mintha hasonlót olvastam volna.

(#4913) S-eye válasza colonell (#4912) üzenetére


S-eye
senior tag

Nálam Motorolán ment KitKat alatt is. Lollipoppal már mindenen mennie kell a smart locknak.

(#4914) gianone válasza S-eye (#4913) üzenetére


gianone
őstag

Igen, működött, de egy ideje nem tökéletesen. Beállításokban a Smart Lockban MI-re tapizva most is kiírja: "A Smart Lock nem észleli Mi biztonsági beállításait: Telefonja érdekében a Mi csak akkor tarthatja feloldott állapotban a telefont, ha azt Ön már feloldotta .Mi eszköze feloldott állapotban tarthatja telefonját, ha az a közelben, még ha valaki más tartja is azt."

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4915) doongoo válasza gianone (#4909) üzenetére


doongoo
addikt

"A régin 1-2 F, az újon 2-2 B, a tinyson semmi."

És tényleg, az enyémen 2-4 B

(#4916) wocsok17 válasza doongoo (#4915) üzenetére


wocsok17
tag

az csak valami kiöntő formának, vagy fröcsi szerszám száma lehet, hogy melyik lukban készült a pánt...

(#4917) doongoo válasza wocsok17 (#4916) üzenetére


doongoo
addikt

Sanszos, viszont esetleg vissza lehet vezetni majd a repedéseket majd egy-két számra...
Elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#4918) doongoo válasza Slukkica (#4903) üzenetére


doongoo
addikt

Csatlakozom, értesítéses app: 18%-on áll, utolsó feltöltés óta eltelt 38 nap

(#4919) ollie válasza colonell (#4912) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Nekem tökéletesen működött Nexus 5-tel (lollipop). Viszont most a Redmi Note 4G-mel nem működik, és ez egyik napról a másikra lett ilyen. Pár hete még tökéletesen működött, és azóta legfeljebb a Mi Band firmware lett update-elve a Mi Fit által, a telefonon semmi sem változott.

***

(#4921) ollie válasza #45553408 (#4920) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted a szíja? Arra biztos nem vonatkozik garancia, bár megpróbálhatod.

***

(#4922) gianone válasza ollie (#4921) üzenetére


gianone
őstag

Már hogyne vonatkozna. csak azt nehéz bizonyítani, hogy rendeltetésszerűen használta. Szerintem sem fognak csinálni semmi ezzel. Viszont pl. a repedésekkel nem tehetnek mást, mint hogy kicserélik.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4923) VMatteo


VMatteo
őstag

használ valaki gliderunt?????????????Ha igen segítene beállítani?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4925) KZP válasza #45553408 (#4924) üzenetére


KZP
őstag

Nekem többször volt már velük garanciális ügyintézésem, és mindig sikerült megoldani a problémát, ezért nem mondanám rájuk, hogy "görény banda"... :U Ha te így gondolod, miért nem vásárolsz máshol? :F

(#4927) sanyci válasza ollie (#4919) üzenetére


sanyci
senior tag

Redmi Note 4G-re pár hete jött ki új FW, ami pont ezt is javította...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4928) ollie válasza sanyci (#4927) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kösz, akkor majd update-elem a romot a telefonon.

***

(#4929) eszlenyek


eszlenyek
tag

Azt hiszem érdemes lesz figyelni, [ezt az oldalt] . :DD

(#4930) RBJ válasza eszlenyek (#4929) üzenetére


RBJ
addikt

Konkrétan miért? :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4931) gianone válasza eszlenyek (#4929) üzenetére


gianone
őstag

:C

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4932) Neck válasza ollie (#4928) üzenetére


Neck
veterán

Nekem is azóta jó az unlock az Mi2S-en :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4933) Imy válasza eszlenyek (#4929) üzenetére


Imy
veterán

Miért is?
Azt hittem valami hírek a Miband2-ről...
Én most rendeltem egy TW64-et tesztelés képpen. Kíváncsi leszek, hogy a Mibandhez képest mit tud.

(#4934) RBJ válasza eszlenyek (#4929) üzenetére


RBJ
addikt

out of stock vagy [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4935) axlfsi válasza eszlenyek (#4929) üzenetére


axlfsi
veterán

Jo is lenne,hulyeseg ... de es csak USA, UK, Germany es France :(

Postakoltseg sem olcso. Barmelyik termekukhoz, szinte barhonnan olcsobban hozza lehet jutni (eddig is, ezutan is).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4936) gianone válasza axlfsi (#4935) üzenetére


gianone
őstag

Kicsit szerintem szűken tekintesz a dologra. Először is, közel sem valószínű, hogy később is csak ez a három ország marad. És a hivatalos nemzetközi jelenlét elég sok következménnyel jár. Pl. terméktámogatás szoftverfejlesztés, stb. Ha csak olyan apróságokkal járna MiBandre nézve, hogy lesz normális nemzetközi térkép benne, már van mit ünnepleni, stb.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4937) doongoo


doongoo
addikt

Megérkezett a Mi mérlegem. Értesítéses appon belülről is szépen működik. Mivel a régi mérleg megadta magát, ezért kapóra is jött. Szépen felismeri, hogy a családból épp kit mérlegel...

(#4938) petipetya válasza doongoo (#4937) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudsz linket adni a mérleghez?

Bónusz kérdés: van-e valamilyen együttműködés a mérleg és a Band között?

"nincs rá lezsóidő"

(#4939) doongoo válasza petipetya (#4938) üzenetére


doongoo
addikt

Én innen vettem. 14-én rendeltem, 18-án nálam volt. DHL-lel jött és itthon nem ment rá semmi sarc

(#4940) petipetya válasza doongoo (#4939) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#4941) tjb007


tjb007
nagyúr

Az imént hozta a postás mindegyiket.
A sárga és a kék eredeti (Banggood, $3.73 a pontjaim beváltása után), a narancssárga (ami képen így néz ki, a valóságban viszont inkább barack, szóval lehet nem is fogom soha használni) utángyártott (Tinydeal, $1.49), de annak is egészen jó az anyaga, nem olyan, mint a korábbiak.

(#4942) bAtt001 válasza tjb007 (#4941) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem is ilyen sárgám van, már kezd szépen elszíneződni az alja :D

(#4943) gyberci


gyberci
újonc

Használta-e már valaki uszodában úszás közben?

(#4944) RBJ válasza tjb007 (#4941) üzenetére


RBJ
addikt

Én is benyaltam, szép barack de hát fogjuk rá nyári szín. :DDD
Érdekes melóban azért elég szépen tud koszolódni a szíj, szürke. Este ugyan úgy le kell mossam, töröljem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4945) blokad


blokad
senior tag

Kütyübuzériám átka, de én is beszereztem egy kis mibandet a mai napon. Eddig nagyon tetszik, nagyon kényelmes és az iPhone-nal is pöccre megy.

(#4946) pinceajto válasza HUNgaroczel (#4891) üzenetére


pinceajto
csendes tag

Nem régóta vagyok tulaja ezen kütyünek de a tapasztalataim lehet jól jönnek.

Elég sok Appot próbáltam az angoltól kezdve a magyaron át még a kínait is .. Az értesítési funkció érdekes módon mindbe rakoncátlankodott. Abban az esetben ha simán bepipáltam a programot akkor jelzett de ha már be akartam állítani hogy milyen színnel és mennyit rezegjen akkor vége volt a mesének. Onnastól kezdve arra a programra nem jelzett többé csak úgy ha újraraktam a progit.

Kipróbáltam a fejlesztés alatt lévő MiBand Notifiert is de az meg se mukkant és sokszor összeomlott.

Jelenleg most a magyar értesítős app van fent. Így hogy nem zargatom az értesítéseket hanem csak arra használom hogy 1-2 program jelezzen (pl egész óránként rezegjen vagy fontos emailnél) így rendben a dolog de jó lenne egy olyan amit normálisan be tudnék kalibrálni de eddig sajna nem találtam.

XDA-n [link]sok fajta érdekes megoldás található amire applikációt írtak vagy Taskerrrel is működtetheted. Ilyen pédául az Anti Lost vagy a épp olyan kiegészítő ami ébresztőzenét játsz le a telefonod mikor a MI ébreszt, de sajna egyiket se sikerült életre kelteni. Sanda gyanúm hogy nem tetszik neki az eredeti LG Rom. (De ha valaki valamelyiket működése bírta az ne tartsa magába).

ÉS a végére csak annyit hogy megéri az árát!

(#4947) EmThor válasza gyberci (#4943) üzenetére


EmThor
addikt

Ez engem is érdekelne.
Zuhanynál nem veszem le amúgy, mióta meg van semmi baja.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#4948) FeRkE válasza gyberci (#4943) üzenetére


FeRkE
őstag

Én igen, kb 2x, nem volt vele probléma, működik azóta is.

(#4949) doongoo válasza gyberci (#4943) üzenetére


doongoo
addikt

4,5 éves lányomat viszem úszásoktatásra. Igaz, én nem úszok benne, de a gyereket úsztatom folyamatosan. A cucc bírja, bár gondolom, hogy a szilikonnak nem igazán tesz jót a vegyszeres víz...

(#4950) didros


didros
senior tag

sziasztok! Megérkezett az én karkötőm is Banggod-ról. Még ki sem bontottam... Érdemes azonnal töltőre tenni, vagy tök mindegy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.