Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) tjb007


tjb007
nagyúr

Akcijós: [link]

(#5502) Neck válasza Imy (#5496) üzenetére


Neck
veterán

Ez biztos nehezebben szakad el, aranyáron...

Ez meg a gagyi utánzata :DDD

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5503) Neck válasza tjb007 (#5501) üzenetére


Neck
veterán

Ez mondjuk elég jó, főleg ennyiért! Vettem is egyet - valszeg a nyakpánt része helyett kerítek egy másik, nem ennyire gagyi cuccot (valami vékony bőrt a búcsúban, vagy nemtom), viszont maga a tartó része szerintem jó, és talán kisebb igénybevételnek van kitéve, valamint pontosabban mér, mint a csuklópánt...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5504) cibere11 válasza tjb007 (#5501) üzenetére


cibere11
tag

Udv.ilyen kellene nekem is csak maga a tarto resz.de ennyiert megerne csak nem isnerem az oldalt.ebayon szoktam ilyeneket venni de ott nincs csak ezust lancal 3k ert.paypalom van itt is csak regisztralni kell es kesz? Koszonom

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5505) tjb007 válasza cibere11 (#5504) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, csak regisztrálni kel.

(#5506) Imy válasza Neck (#5502) üzenetére


Imy
veterán

Nekem nem jó a bőrszíj, mert benne van egy nagy fém, így ha dolgozok, nem szeretném minden egyes alkalommal levenni a fémkapunál.

Valami bevált műanyag szíj kellene.

(#5507) Imy válasza Imy (#5506) üzenetére


Imy
veterán

Addig is, amíg nincs egy másik jó tipp rendelte az e-bayről egy ilyet mert most ez van fent a kezemen, utángyártott, de jobb mint agyári. Rugalmasabb sokkal. Hogy mennyire tartós, azt majd az idő megmondja, 2. napja van még csak rajtam.

(#5508) ollie válasza Imy (#5506) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mi Bandben is van fém. Vagy azt nem jelzi a kapu?

***

(#5509) Imy válasza ollie (#5508) üzenetére


Imy
veterán

Abban annyira kevés van, hogy azt nem jelzi.

(#5510) waces válasza sanyci (#5500) üzenetére


waces
aktív tag

nem is vartam tole sokkal tobbet,viszont kivamcsi voltam,hogy ennyiert mit adnak (utana megy veszeseti tartalekszijnak a fiokba :) )

Every living creature on earth dies alone.

(#5511) MartOOn


MartOOn
addikt

Hello Mindenki. Ujra rendeltem egy ilyen kis cuccost. Hianyzott a rezgo ertesites a csuklómrol. Tiny-rol rendeltem royalmail-el plusz egy kék camouflage replace pantot. Majd referalok a posta sebességerol. Értesítos legujabb magyar appot linkelne estetleg valaki? Elore is millio koszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5512) cibere11


cibere11
tag

Udv.most hogy hordom a mibandot felfigyeltem egy szamomra hianyzo dologra.ios es jailbreakelt rendszer eseteben megoldhato lenne az hogy orankent rezegjen egyet?Tok jo lenne ha csendben ertesitene hogy egesz van.koszi

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5513) Vagany válasza MartOOn (#5511) üzenetére


Vagany
őstag

Mi Fit 1.4.113+Értesítések

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5514) MartOOn válasza Vagany (#5513) üzenetére


MartOOn
addikt

Koszi szepen! Az lehetseges h inaktív fél év alatt törölték a regemet? Na mindegy is. Csinaltam ujat.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5515) Astery válasza cibere11 (#5512) üzenetére


Astery
senior tag

Én használok egy app-ot ami arra való, hogy óránként, fél óránként jelezzen (pl. csipogjon). Ezt a programot a Band progijában fel lehet venni az értesítendő dolgok közé - így rezeg.

(#5516) wayne1


wayne1
senior tag

Gondom akadt a frissítéssel. 3 fajta Mi Fit alkalmazást leszedtem (Play, plusz a két linkelt magyart is) de egyik sem tudja frissíteni a Band-et. Elkezdi és 100%-nál kiírja, hogy "A frissítés nem sikerült" :( Leválasztottam, újra párosítottam, már mindent próbáltam de nem megy. És ugye így mindig ha belépek a programba rögtön frissíteni akarja. Van esetleg valakinek ötlete?

(#5517) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

A gyári karperec vége nekem is elszakadt. Banggood-ról akartam újat rendelni, de másfél hét várakozás után közölték, hogy nincs készleten és nem tudják mikor lesz. :((( Rendelnék Tinydeal-ről, az alábbiakról van tapasztalata valakinek?! :U

[link]
[link]

B.Cs.

(#5518) KZP válasza wayne1 (#5516) üzenetére


KZP
őstag

A helyedben leszedném az összeset, megszüntetném a BT párosítást, aztán csak a play-es verziót tenném fel. Bejelentkezés, párosítás, frissítés. Ha így sem megy, akkor valami nagyobb gebasz lesz...

(#5519) r3dsnake válasza bollokcs80 (#5517) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iibuygou-ról vegyél, az tuti eredeti.

(#5520) doongoo


doongoo
addikt

fürdéssel vigyázzatok a band-ben. Kb. fél éve zuhanyzom benne és azt bírta, de tegnap egy kerti medencés 5 perces fürdést a 40 cm-es vízben már nem bírt ki és megadta magát (azaz nem bírta az IP67 kitételt)

[ Szerkesztve ]

(#5521) consono válasza doongoo (#5520) üzenetére


consono
nagyúr

Tegnap én is pancsoltam benne a kertben, de (kopp, kopp) egyelőre minden OK. Remélem így is marad...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5522) doongoo válasza consono (#5521) üzenetére


doongoo
addikt

Azért a hűtős trükköt még kipróbálom, hátha...

(#5523) ollie válasza doongoo (#5520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem vinném be klóros és sós vízbe, ezek tuti kikezdik egy idő után.

***

(#5524) bollokcs80 válasza r3dsnake (#5519) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Annyiért már itthon is megveszem edigitalból, berendeltem egy Tinydeal-es változatot. :U

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#5525) Vagany válasza bollokcs80 (#5517) üzenetére


Vagany
őstag

Tinydeal-ről nekem kék színű van, nem eredeti, ahogy azok sem amit linkeltél. A gyárihoz képest sokkal puhább ezért könnyebben kicsatolódik és a band is könnyebben kiesik belőle. Egy pirosat (ami inkább barackvirág színű, az asszonynak pont tetszik, ő ezt használja) és egy zöldet (kissé sárgás zöld de egész jól néz ki) rendeltem innen:
[link]
Ezek tutira eredetik és még mindig feleannyiba kerül mint az edigitalban.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#5526) r3dsnake válasza bollokcs80 (#5524) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tehát inkább egy vacak féláron, amiből ki fog esni... :)

(#5527) Imy válasza bollokcs80 (#5517) üzenetére


Imy
veterán

Én pár napja hordom az utángyárit, és ahol a fém a kezemhez ér, ott holyagos lett. Ma mondták fémalergia.. Úgyhogy eredetit kell vennem....

(#5528) MartOOn válasza r3dsnake (#5526) üzenetére


MartOOn
addikt

errol mi a vélemény? van valakinek ilyen tinydealrol?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5529) gianone válasza Imy (#5527) üzenetére


gianone
őstag

Rossz hírem van, barátnőmnek anno tinydeales eredetitől lett allergiás.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5530) cibere11 válasza doongoo (#5520) üzenetére


cibere11
tag

Huh en ket napja furdok benne kadban akkor eddig szerencsem volt? Direkt aztneztem hogy vizallo legyen.:(

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5531) r3dsnake válasza cibere11 (#5530) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én meg hónapok óta, semmi baja.

(#5532) ggeleven válasza cibere11 (#5530) üzenetére


ggeleven
őstag

Hónapok óta használom zuhanyzás, fürdés közben, illetve most a hétvégén végig strandoltunk fürdőben és a Balatonban is. Kék utángyártott és fekete eredeti szíjjal is hordtam és egyszer sem esett ki sehol. Nem lehet ez csak puszta szerencse.
Csak hogy ne csak állandóan a negatív tapasztalatok legyenek itt (is)...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5533) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok valaki tud nekem küldeni magyar progit iosra vagy androidra előre is köszönöm privátban küldjétek.

(#5534) waces


waces
aktív tag

valami furcsa es megmagyarazhatatlan. mostanaban kicsit extremen gyors a merules. reggel toltottem 100%-ra es mostanra (~10-11 ora elteltevel) mar csak 87%. ez regen nem volt ennyire gyors. marmint a merules sebessegr. es kb az appokon kivul nem valtozott semmi (ugyanugy csak ebresztes es 4 fele notifikacio van,mint idaig). ami valtozott: egyszer frissult a firmware (ennek elmeletileg lehet hozza koze,bar akkor mas is panaszkodna ra), a hackelt app helyett a gyari, play storeos van (a google health sync miatt,de ennek a meruleshez semmi koze. se a health syncnek,se az appvaltasnak,hisz csak akkor kommunikal ha elinditom. az meg idaig is csak napont 1 max 2 alkalommal tortent meg,es most is igy van), illetve felkerult egy mi band notify,szinten a storebol,viszont ennek se kene,hogy koze legyen hozza,hisz az ertesitesek nem valtoztak a hackelt mi band+notifyhoz kepest.
otlet? vagy ez a termeszetes oregedes velejaroja?

Every living creature on earth dies alone.

(#5535) gianone válasza waces (#5534) üzenetére


gianone
őstag

Ma töltöttem fel a 8 hónapos Mibandet, és hasonlóan jártam. Ahogy levettem a töltőről, 100-ról 95 %-ra esett le, majd nyomtam egy keresést, és 92 lett, most már csak 88 %-nál jár. Ennek ellenére 19 nap után töltöttem értesítéses verzióval, ami a legtöbb, amióta van értesítés, igaz, most nem használtam minden nap - van másik is. Szóval szerintem nem merül hamarabb, csak a merülés jelzésgörbéje változott, de jövő hónapban biztosabbat tudok mondani. Amúgy múlt hónapban is hasonlóan kezdett, bár talán nem ennyire durván, igaz akkor még nem figyeltem, azóta jött elő ez többeknél.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5536) wayne1 válasza KZP (#5518) üzenetére


wayne1
senior tag

Próbáltam de semmi. Ugyanazt írja ki. 100% és kiírja, hogy sikertelen. De amúgy működik, szinkronizál, csak a frissítést nem csinálja meg.
Kipróbálom majd, hogy a TalkBand B1-emet is kitörlöm a BT eszközök közül hátha az kavar be.
Néha amikor BT-on csatlakozni akarok hozzá, azt írja ki, hogy sikertelen, mert a PIN kód helytelen. Ilyenkor 2x 3x próbálkozom és akkor kapcsolódik rendesen.

(#5537) RBJ


RBJ
addikt

Nekem a fekete ebay es pótpánt tűnik most jónak. Kemény, még nem esett ki belőle. A band.
Szürkét hanyagolni fogom, nagyon puha, és már a lyukból amit használok rendesen kivált egy kis darab annyira gyenge. Ha leveszem karika marad a szurke a
fekete meg kirúgja magát egyenesre.
Ez mutatja melyik mennyire merev.
Akksi téren úgy látom most is 20-22 nap lesz, mert most 16. nap után 29% on van.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5538) Neck válasza Imy (#5527) üzenetére


Neck
veterán

Mármint a szilikon pánt okoz fémallergiát?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5539) gianone válasza Neck (#5538) üzenetére


gianone
őstag

Nem meglepő módon a patentja.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5540) Flexy90 válasza Imy (#5527) üzenetére


Flexy90
senior tag

Cseréld ki az eredeti patentját az utángyártottéval! ;)

Xiaomi Fan

(#5541) Neck válasza Flexy90 (#5540) üzenetére


Neck
veterán

Én is erre gondoltam...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5542) Imy válasza Flexy90 (#5540) üzenetére


Imy
veterán

Igen, azt tettem. ;) És jó is bele, szerencsémre.:D

(#5543) htc07


htc07
addikt

remélem ez az utángyártott bőrszíj sem foszlik majd szét két fürdés után, ha valakinek megérkezik írhatna róla pár sort.

(#5544) bollokcs80 válasza Vagany (#5525) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mar berendeltem, ha nem valik be, akkor megprobalom a tied.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#5545) waces válasza gianone (#5535) üzenetére


waces
aktív tag

köszi, most már én is figyelni fogom, mert idáig nem tűnt fel nekem se :)

Every living creature on earth dies alone.

(#5546) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

TinyDeal-esek.. kaptam követési kódot a MiBand mellé. Hol az istenbe tudom követni? Sehol nem találom.

The tracking number is: RU471505405CH

(#5547) Flexy90 válasza htc07 (#5543) üzenetére


Flexy90
senior tag

Fürdésnél a bőr karkötős órámat is leveszem.. A bőr nem bírja a vizet!

Más:
Amúgy nekem is remekül szuperál a kb 500 Ft-os utángyártott szíj. Sokkal jobb mint az eredeti! A gyári patenttal látszatra senki meg nem mondja, hogy nem gyári!

Xiaomi Fan

(#5548) doongoo válasza doongoo (#5522) üzenetére


doongoo
addikt

A hűtős trükk után magához tért. Töltőre téve szépen jelezte is nagyjából az előző töltöttségi szintet. Újra párosítani már nehezebb volt. Kb. 40 próbálkozás után (mindig azt írta, hogy túl sok eszköz van a közelben, pedig nem volt) végre sikerült. Most újra működik, de a bizalmam megingott a vízállóságban és már úton is van egy vadiúj...

(#5549) gianone válasza -secret- (#5546) üzenetére


gianone
őstag

Ahogy nézem ez Swiss Post, bármelyik nyomkövető oldalon, de még nem műxik. Kicsit várnod kell.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5550) MartOOn válasza doongoo (#5548) üzenetére


MartOOn
addikt

Ez a jo benne, hogy annyira pici penzbe kerul hogy ha fel ev utan meg is adja magat hat rendel az ember egy ujat. :D :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.