Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) twi452 válasza twi452 (#5450) üzenetére


twi452
senior tag

Nos itthon rápróbáltam és sikerült a szinkron a kettő között. A lépésszámot kéri le a google fit aztán annyi is az egész. Nyilván nem lesz megtett km, idő, semmi egyéb úgyhogy így ez nem valami nagy dolog.

Hagyom kikapcsolva aztán nexus 5ön számolja a google fit a saját dolgait a mi fit meg az övét és csókolom :)

(#5452) FireLord


FireLord
aktív tag

Sziasztok,

Megérkezett ma az enyém is. Kettőt rendeltem az egyik rezeg a másik nem :( Bangood-ról jött. Más is járt már így? Gondolom küldhetem vissza :(

(#5453) juuzer válasza waces (#5444) üzenetére


juuzer
addikt

Megtörtént a regisztráció :) kb hány nap volt mire le tudtad tölteni az appot?

Vamos a la playa.

(#5454) cibere11


cibere11
tag

Udv.rendeltem en is egy ilyen ketyeret es arra lennek kivancsi hogy pl.egy tengerparti nyaralast hogy birna (sos viz,gyorsuszas,labdazas)koszonom.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5455) Fkris válasza cibere11 (#5454) üzenetére


Fkris
őstag

En tutira megyek majd, szigszalagozom majd a pant reszet is illetve az erzekelo reszet is, hogy nehogy kissen/leessen

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#5456) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valahol, valamilyen üzletben nem lehet megtapizni amúgy a karkötőt?

(#5457) waces válasza juuzer (#5453) üzenetére


waces
aktív tag

1 max 2. a regisztrációk számától függően. annó nekem kicsivel több, mint egy nap után érkezett meg.

Every living creature on earth dies alone.

(#5458) htc07 válasza -secret- (#5456) üzenetére


htc07
addikt

Edigital árulja, szerintem ott meg tudod nézni a cuccot.

(#5459) cibere11 válasza Fkris (#5455) üzenetére


cibere11
tag

Még nem érkezett meg de majd látom hogy milyen "stabil" a csatoló része.Max nyaralásból kihagyom. :) köszi a választ. :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5460) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Sziasztok,

Rendeltem a tinydealtól egyet és kaptam egy kupont amivel 4700, ha valakit érdekel keressen privátban,

Üdv,
Balázs

(#5461) -secret- válasza Chuck Norris (#5460) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Írtam! :)

(#5462) internetezoo


internetezoo
senior tag

Elszakadt nekem is a bújtató. Gondoltam, hogy alváskor majd beakad vhova. Most univerzális szilikonragasztóval próbálom. Valaki próbálta mással összeragasztani?

(#5463) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na megrendeltem én is TinyDeal-ről 4.678 forintért ingyen postával. :)

(#5464) I3ence válasza -secret- (#5463) üzenetére


I3ence
tag

Nekem este még 4717Ft volt :D

(#5465) csonka válasza I3ence (#5464) üzenetére


csonka
tag

Erősödött azóta a forint, mint a fene.

(#5466) petipetya válasza I3ence (#5464) üzenetére


petipetya
nagyúr

Orbán Viktor tüsszentett egyet az este, amely miatt romlott a forint. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5467) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Már 1 hónapja regisztráltam lumia 520al a béta verzió tesztre. De még nem jött email. Melyik most a legjobb program Windows phonera?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5468) maggi1886076 válasza maggi1886076 (#5467) üzenetére


maggi1886076
addikt

Sikerült felvarázsolni a telefonra, de hogyan tudom működésre bírni.A program nem képes csatlakozni a band-hez.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5469) htc07


htc07
addikt

megjött ma ez az utángyártott szíj, katasztrófa az anyaga, már a tapintásától kiver a hideg. asszem megvárom a bőrszíjat.

(#5470) BeetleBrain


BeetleBrain
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalt már valaki olyat, hogy egyik pillanatról a másikra a telefon nem látja a bandet? Teljesen úgy tűnik mintha lemerült volna. De szerintem ez nem lehetséges, mert pár napja még 60% körül volt (17 nap alatt merült ennyit), így nem hiszem hogy további 2-3 nap alatt nullára merült volna.
Ha felteszem tölteni, akkor az első led villog zölden, de innen tovább nem történik semmi. Egész éjszaka töltőn hagytam de reggel is csak egy led villogott.
Így viselkedett azoknak is akiknek lemerült teljesen? Jelenleg hűtőben van, hátha az majd meggyógyítja.

(#5471) RBJ válasza htc07 (#5469) üzenetére


RBJ
addikt

.Én még az eredeti pántot még nem is hordtam.
:DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5472) longshadow


longshadow
csendes tag

Sziasztok!

Aki Banggood-ról rendelt (UK raktár), annak mennyi idő alatt érkezett meg a csomag? Én pont két hete rendeltem, másnap kaptam is értesítést hogy feladták, viszont azóta semmi, pedig mindennap nézem az értesítőt a postaládában.

Van esély arra hogy még megjön, vagy kérjek refundot?

(#5473) #42007296 válasza longshadow (#5472) üzenetére


#42007296
törölt tag

szerintem az csak csájná raktárbol jön ami 7-25 munkanap.
( legalábbis az utobbi pár napban csak CN raktár volt kiirva..most látom már van UK is )

[ Szerkesztve ]

(#5474) r3dsnake válasza htc07 (#5469) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem is pont ma jött meg innen lilában, és nekem nagyon bejön. Sokkal keményebb, mint az eddigi utángyártott szíjak és garantáltan nem jönne szét a patentnál.

(#5475) internetezoo


internetezoo
senior tag

Univerzális szilikonragasztó megfogja a szakadást, még nem ment szét.

(#5476) Zooliegsm


Zooliegsm
tag

Sziasztok. bocsi, ha volt már, de az idő miatt úgy fáj a fejem nincs kedvem végignyálazni a kommenteket. ios-al használja valaki? megy szépen minden véle?

köszönöm

(#5477) ERipley


ERipley
tag

--- Hozzáférés az értesítésekhez nincs aktiválva ---
Ez a pro verzió lehetősége vagy csak nem találom a beállítási lehetőséget ?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#5478) Imy


Imy
veterán

Ma elszakadt a gyári szíjam, azaz a bujtatója?

Honnan érdemes rendelni most jó minőségű szíjat? A lényeg, hogy fekete legyen.

(#5479) Nashaba válasza Zooliegsm (#5476) üzenetére


Nashaba
tag

Nálam szépen fut, csak arra figyelj, hogy iPhone 4S felett működik csak.

Más: most jöttek meg az utángyártott szíjaim az eredeti mellé. Puha es gyengébb anyagú az eredetinél de szép a színe mindnek és érdekes mód kényelmesebbek is a számomra. Csak egy kérdésem lenne: ezek nálatok mennyire tartják biztosan a mi band-et? Picit felek.

(#5480) Laurh válasza internetezoo (#5475) üzenetére


Laurh
aktív tag

Szia!

5s-el használom, minden funkciója tökéletesen működik, a lépésszámláló ami nem igazán pontos. Nekem 25 nap körül van az üzemideje non-stop használom.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#5481) sanyirigo válasza ERipley (#5477) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Ezt az android rendszer beállításában találod valahol. Keress vissza, volt már ez a kérdés és volt rá válasz is.

Pixel 7

(#5482) Imy válasza Imy (#5478) üzenetére


Imy
veterán

Ne legyen kemény...
Az Extremedigitalos már az első berakáskor kitört...
Amit e-bayről rendeltem utánagyártott az puhább is, érdekes, mert nem eredeti, de jobbnak tűnik, mint az eredeti.

(#5483) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

iOS-on magyar az applikáció?

(#5484) Neck válasza Imy (#5482) üzenetére


Neck
veterán

Kezdem azt hinni, hogy teljesen random a keménység, attól függően, hogy a kínai bérbeszállítónál dolgozó Zhang Zhung segédmunkás a micsodája ütemes le/fel mozgatása közben az adott granulátumokok közül melyikből mennyit önt a keverő-olvasztó gépbe...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5485) htc07 válasza Neck (#5484) üzenetére


htc07
addikt

ja nagyjából én is így gondolom, ebay topikban 'kommentháború' is volt a kínai minőségellenőrzési szokásokról és táplálékkal bármilyen formában érintkező kínából rendelt műanyag cuccokról, de meddő vita lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5486) Nashaba válasza -secret- (#5483) üzenetére


Nashaba
tag

Csak angol

(#5487) atees válasza Zooliegsm (#5476) üzenetére


atees
őstag

Csak hivást tud jelezni iosen!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5488) ERipley


ERipley
tag

Hello !

Hívásnál rezeg, be vagyok jelentkezve, de sem értesítést, sem ébresztést nem jelez. Ha belépek az alkalmazásba, szinkronizál, majd beáll a tegnapi értékekre és semmi. (tegnap jött meg, beüzemeltem működött)

Valaki.... esetleg ?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#5489) Chuck Norris válasza Neck (#5484) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Akkor nem lehet más oka csak a gumiszu :)

(#5490) vFerko


vFerko
tag

Sziasztok!

2 nap alatt lemerul a kutyu nekem, ez normalis? Banggood-rol lett rendelve. kb 2 honapja :(
Masnal volt ilyen hiba?

(#5491) rasky válasza vFerko (#5490) üzenetére


rasky
senior tag

nem az, garancia...2 hétig bírnia kell minimum.

(#5492) twi452 válasza vFerko (#5490) üzenetére


twi452
senior tag

Én kedden kaptam meg edigitaltól, "gyárilag" volt rajta 38% most 29% van épp rajta. Úgyhogy az nem normális ami nálad van.

(#5493) Gadhead válasza vFerko (#5490) üzenetére


Gadhead
csendes tag

Ha nem töltötted fel mikor megkaptad akkor normális jelenség igen.

(#5494) mgTerminator válasza vFerko (#5490) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem 4-5 nap alatt merül le!

(#5495) vgezus


vgezus
csendes tag

7 hónap átlagos mindennapi használat után nekem is elszakadt a pánt végén a kis hurok. Hordható még így is. A páromnak rendeltem mintás virágos utánagyártott szíjakat, én meg megörököltem az ő gyáriját.

ha valaki nő ismerősének szeretne ajánlom tinydeal ről [link]
[link]
picivel lágyabb szilikonból vannak mint az eredeti.

vagy ilyent ez még szállítás alatt
[link]

(#5496) Imy válasza Neck (#5484) üzenetére


Imy
veterán

Nah jo, de honnan erdemes? :D

(#5497) cibere11


cibere11
tag

Udv.megkaptam a mibandot.popec kis valami.:D neten lattam ilyen nyakbaakaszthato tartot a mibandhez.ebayen tudok vasarolni de ott csak ezust nyaklancal lehet kapni. Nem tudom hogy mukodne a nyakamban.elore is kosz a segitseget.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#5498) waces válasza axlfsi (#5388) üzenetére


waces
aktív tag

hétfőn érkezik 1-1 minkettőből (eredeti bőrszíj és "nem eredeti") a tinytől, majd beszámolok róla, hogy milyenek. (a 46 dodós szerintem hibátlan lesz, a 9 usd-s...hát ott vagy jó vagy nem, az lehet pozitív vagy negatív meglepetés is. főleg abból kiindulva, hogy a tiníyről rendel műanyag csereszíj lényegesen jobb minőségű, mint az eredeti volt. másnak meg teljesen szutyok minőség, amit kaptak)

Every living creature on earth dies alone.

(#5499) sanyci válasza cibere11 (#5497) üzenetére


sanyci
senior tag

Teljesen jól működik a nyakban, de a rezgést nem nagyon érezni, így az ébresztés funkció felejtős...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#5500) sanyci válasza waces (#5498) üzenetére


sanyci
senior tag

A 9 dodós festet spiáter.
Kopni, repedni, rozsdásodni fog...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.