Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) gidacska válasza gianone (#4043) üzenetére


gidacska
csendes tag

Nem értesít a Viber külön erről. Sejtettem hogy nem tudja megkülönböztetni a különböző alertet amit az alkalmazások küldözgetnek. Még annyi hogy a jelzési idő az be van betonozva 07-23 ig azon Valahogyan lehet változtatni?

(#4052) Laza... válasza gidacska (#4051) üzenetére


Laza...
addikt

Miért lenne bebetonozva? Rákatt az időre, és odatekered ahova akarod

A viber értesítést pedig engedélyezd az alkalmazások között

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#4053) vapega válasza Kalandor (#4046) üzenetére


vapega
tag

Az ébresztés benne maradt unpair után. Azt nem felejtette el, úgyhogy azt előtte kapcsold ki.

MI 10T

(#4054) vapega válasza Laza... (#4052) üzenetére


vapega
tag

Sajna be van betonozva, nem változtatható.

MI 10T

(#4055) maggi1886076 válasza gianone (#4049) üzenetére


maggi1886076
addikt

De össze lehet ollózni. Az meg, hogy munka közben írogatsz, az a te bajod. Ne itt egyen a fene munka közben, termeld a GDP-t ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4056) gidacska válasza Laza... (#4052) üzenetére


gidacska
csendes tag

Értesít a Viber csak olyan eseményre is amire nem kellene.Akarmit csináltam a idő nálam nem mozdul semerre. Az alkalmazások jelzési idején nem lehet változtatni.a sima alarm az megy ahogy mondod de én az alkalmazásoknak szeretnek adni egy intervallumot amikor jelezzen a band felé vagy mikor ne.

[ Szerkesztve ]

(#4057) tjb007


tjb007
nagyúr

Beindult a másológyár. [link]
Nem tudom volt-e már, szóba jött-e már, de innentől aztán tényleg oda kell figyelni, főként az Aliexpressen és az eBay-en.
A Mi Band saját alkalmazásával nem működik, nem kommunikál, szóval elég könnyen ki lehet szűrni, bár ez azoknak sovány vigasz akiket már átvágtak. Vagy ezt, vagy ezt az alkalmazást használja.

[ Szerkesztve ]

(#4058) Milestone2 válasza tjb007 (#4057) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A link nálam nem megy, de köszi a figyelmeztetést...aha, más böngészőben megy. Hát igen csúnya a hasonlóság, bár van pofája pont ezzel hirdetni..."Xiaomi Style"...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4059) petipetya válasza tjb007 (#4057) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amikor a kínai hamisítja a kínait, az már tényleg a maja világvége.

"nincs rá lezsóidő"

(#4060) tjb007 válasza petipetya (#4059) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#4061) Fejvadi válasza petipetya (#4059) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezért vannak jó minőségű és gyenge minőségű Kínai cuccok. Régen csak a gyengéket ismertük, most már válogatni is lehet. :DD

(#4062) waces válasza vapega (#4054) üzenetére


waces
aktív tag

ugyan úgy változtatható, mint minden más appnál szerintem

Every living creature on earth dies alone.

(#4063) doongoo válasza waces (#4062) üzenetére


doongoo
addikt

Akkor ez telefonfüggő lehet. Én nem bírom változtatni az enyémen sehogy sem...

(#4064) vapega válasza waces (#4062) üzenetére


vapega
tag

Háááát akárhogy böködöm nekem az időtartam nem aktív és nem állítható, csak felette...

MI 10T

(#4065) waces válasza doongoo (#4063) üzenetére


waces
aktív tag

ez nem kizárt, de most csak egy androidos eszköz van mellettem, amin meg tudtam nézni

Every living creature on earth dies alone.

(#4066) Laza... válasza doongoo (#4063) üzenetére


Laza...
addikt

J ahogy itt... itt én sem tudom változtatni az időpontot, de minden mást igen...fene se érti

Never give up!

(#4067) Cargo


Cargo
tag

Sziasztok!

Ha épp szilikon pánt rendelés előtt áll valaki, szívesen beszállnék a "költségekbe". Szükségem lenne néhány darabra (mondjuk 5 db) de jobban bízom mások kínai vásárlási tapasztalataiban.

Pls írjon rám priviben aki épp rendelés előtt áll. Egyébként ha valakinek maradt felesleges fekete pánt nem túl sok pénzért átvenném. (a bolti 2500 Ft-ot picit sokallom)

nothing

(#4068) purpledonkey válasza vapega (#4064) üzenetére


purpledonkey
tag

Megy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4069) RBJ válasza gianone (#4042) üzenetére


RBJ
addikt

Meg fogsz lepődni, mind a 3000 leírást végigolvastam. :K És jobban esik innen megkérdezni.
Mivel még nincs meg a termék azért így nem hiszem, hogy csak elméletileg ki lehet tanulmányozni. Olyan nincs, majd ha a kezembe lesz és tudom használni a mi fit et többet látok. Azért látatlanba semmit nem lehet kikupálni. Meg amúgy is itt jobban esik kérdezni.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4070) Fejvadi válasza RBJ (#4069) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem lesz bonyolult megtanulni mit hol találsz, majd meglátod.

(#4071) RBJ válasza Fejvadi (#4070) üzenetére


RBJ
addikt

Nem mondtam, hogy bonyolult lesz csak nincs meg a kütyü én meg teljesen beleélem magam és ezért a sok írás, kérdés, stb stb. Nem tartom magam műszakinyominak. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4072) Fejvadi válasza RBJ (#4071) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Engem nem zavar a sok kérdésed. :)

(#4073) gidacska válasza doongoo (#4063) üzenetére


gidacska
csendes tag

Nekem se engedi

(#4074) VMatteo


VMatteo
őstag

hozzáférést adtam a mifitnek a gyári ébresztőhöz, és a tiny-hez is. Egyikkel se tudom elérni azt, hogy egymás után 1-2perces késleltetéssel ébresszenek, közben meg a miband rezegjen. Mindig csak az első ébresztéskor rezeg, utána a többinél már nem. Hogy lehetne értelmesen beállítani?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4075) gidacska válasza Laza... (#4066) üzenetére


gidacska
csendes tag

Több jelezték az xda -n is hogy gond van az idő beállításával. Dobtam én is egy hozzászólást. Talán javítja.

[ Szerkesztve ]

(#4076) sanyci


sanyci
senior tag

No.
Van egy eladó nyakbavalóm.
Ma nem ébredtem fel rá, pedig a karpánttal sose volt ilyen gondom...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4077) LSiki


LSiki
tag

Edigital.hu-n olcsóbb lett a Mi Band 6.990.-
[link]

(#4078) sanyci válasza LSiki (#4077) üzenetére


sanyci
senior tag

Pont linkelni akartam ;)

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4079) doongoo


doongoo
addikt

Február 12-én használatba MI Band fekete szilikon pánt tegnapig bírta (a vékony átbújtatós résznél tegnap elszakadt, látható anyaghibás szakadás). Pillanatragasztó segített és szerencsére már úton van 2 db pótlék. Hozzá tartozik, hogy én csak töltéskor vettem le (eddig összesen 2x), de zuhanyzáskor, gyerek úszásoktatásakor, stb. nem.

(#4080) Fejvadi válasza sanyci (#4076) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezért nem vettem. valahogy úgy gondoltam, hogy ha félrecsúszik akkor nem annyira hatékony.

(#4081) sanyci válasza Fejvadi (#4080) üzenetére


sanyci
senior tag

Én sokszor akadtam be vele a kerti munkáknál, így gondoltam teszek egy próbát a nyakbavalóval...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4082) Cargo válasza sanyci (#4076) üzenetére


Cargo
tag

Nem lehet, hogy a bőröd hozzáért az érzékelőhöz? Mert azt írja, hogy akkor abbahagyja az rezgést. Bár még nem próbáltam ki úgy, hogy közben fogom, de ez mondjuk gond lehet.

nothing

(#4083) Neck válasza Cargo (#4082) üzenetére


Neck
veterán

Annyitól nem hagyja abba... Nekem 2-3 alkalommal rá kell ütnöm ujjal, hogy "bekussoljon" végre :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4084) Fejvadi válasza sanyci (#4081) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jól is gondoltad, ezért nem is adnám el a helyedben.
Én is sokat kertészkedem és akkor a nyakamban lenne, éjjelre meg pillanatok alatt átpattintanám a csuklópántba. Több értelme van, mintha az egyik elakadásnál elszakad a pánt. Biciklizéskor meg beteszem a zoknimba és tökéletesen számol.

(#4085) eszlenyek


eszlenyek
tag

Nektek csinált már olyat a cucc, hogy piros villogás és rezgés után (nem voltam a telefonom nálam 15-20 percig) nem volt hajlandó felismerni a telefonotok? Feltettem utána töltőre (szigorúan csak a laptopom usb 2.0-ás csatlakozójára) majd telefon újraindít és utána felismerte bár ezt az este eljátszotta még egyszer (bár akkor csak nem ismerte fel, nem volt rezgés villogás), az óta jó. Elvileg feltöltöttem teljesen az aksiját (mind a 3 zölden világított) de most azt írja hogy 75%-on van.
Telefonon semmi buhera nincs gyári 5.0.2 xperia z2 (stamina mód be van nyomva).

(#4086) Cargo válasza Neck (#4083) üzenetére


Cargo
tag

Nekem elég hozzáérni Mondjuk én nem verem. Én simogatom :P . De ha mondjuk rajta fekszel, azért az más lehet.

nothing

(#4087) sanyci válasza Cargo (#4082) üzenetére


sanyci
senior tag

SZVSZ simán csak nem érzem, ha rezeg, mert mellettem fekszik a párnán és nem ér hozzám, ha forglódok...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4088) purpledonkey válasza Neck (#4083) üzenetére


purpledonkey
tag

az enyém is néha igényli a keményebb bánásmódot :) szereti, ha ütik ;]

(#4089) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

tudom, h nem illik több totyikba ugyanazt beírni, de csak most vettem észre, h ez itt létezik és mennyivel többen is vagytok: jött már esetleg olyan frissítés a kütyüre, amivel tudja azt, h akkor jelez, ha a készülék kikerült a hatóköréből? Ha jól tudom, helyből nem tudta, pedig sztem kár lenne kihagyni ezt a ziccert és nekem is elsősorban emiatt kellene.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4090) ollie válasza Magnat (#4089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ilyen szerintem nagyon gyorsan lemerítené, ugyanis jelenleg nincs folyamatos kommunikáció a 2 készülék között, úgy viszont kéne lennie.

***

(#4091) Magnat válasza ollie (#4090) üzenetére


Magnat
veterán

Á értem, köszi. Ezt hittem, a 4-es BT már annyira keveset eszik, h vhogy meg lehet oldani ezt is. Pedig jó kis anti theft cucc lett volna :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4092) gidacska


gidacska
csendes tag

Google fit számara az adatkinyerést próbálta már valaki?

(#4093) Fkris válasza gidacska (#4092) üzenetére


Fkris
őstag

Elvielg a miband nem továbbítja semmi külsős cumó felé.
javítsatok ki, ha tévedek

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#4094) AMATŐR válasza LSiki (#4077) üzenetére


AMATŐR
őstag

Köszi az infót, az enyémnek legkésőbb, tegnap kellett volna megérkeznie az ebay-ről rendeletem, de nem jött meg, így ma bementem az Edigital-ba és vettem gyorsan egyet.

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#4095) RBJ


RBJ
addikt

Na ma jött 3 csomagom. Babám mondja, hogy az egyik karkötő, mondom, hogy mikor dobozba kellene lennie.
Csak nem küldik puffiban simán. MIndegy beleéltem magam, hogy a mi band.
De nem csak a 04.09 rendelt szíjpótlás. sárgaszíj

Na elég visítós a méret. Pont az utolsó lyuk fogja. Kire gondolt a xiaomi mikor európai méretre gondolt? :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4096) sanyci válasza gidacska (#4092) üzenetére


sanyci
senior tag

Itt kezdd..

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4097) appel válasza Fkris (#4093) üzenetére


appel
őstag

Tegnap v. előtte linkeltem egy progit, ami elvileg ezzel működik.

(#4098) Kari1 válasza gidacska (#4092) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ha erre gondolsz akkor igen, bár én nem a fitbe tettem fel az adatokat csak a weboldalba.

(#4099) tjb007 válasza RBJ (#4095) üzenetére


tjb007
nagyúr

Anyagminőségre milyen ?

(#4100) RBJ válasza tjb007 (#4099) üzenetére


RBJ
addikt

Mivel még nem jött meg a band nem tudom viszonyítani. Ismeretlenbe elég rugalmasnak tűnik, nem kemény.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.