Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) vapega válasza didros (#4950) üzenetére


vapega
tag

Igen.
Kb 2 óra.

MI 10T

(#4952) gianone válasza vapega (#4951) üzenetére


gianone
őstag

Most már egy ideje használom az 1.4.341-es orosz értesítéses verziót, és nálam stabilnak bizonyult. Most, hogy a szerverek sem rakoncátlankodnak, a megosztásnál sincs vele probléma. Arra gondoltam, magyarítom, ha nem haladja meg a képességeimet. Mivel androidos cuccot még nem csináltam, nincsen hozzá progim, és csak ezért nem is telepítgetnék. Ha valakinek lenne kedve kikapni az utolsó értesítéses magyarból, angolból és ebből a nyelvi fájlt, és elküldené nekem, megköszönném. Aztán ha jutottam valamire, visszaküldeném a kész cuccot. Ígérni nem tudok semmit, de egy próbát tennék. PM-ben írhat, akit érdekel a dolog.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4953) wayne1 válasza didros (#4950) üzenetére


wayne1
senior tag

Én is onnan várom, nemsokára megérkezik :)

(#4954) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A hívásértesítés másnál is problémás?
Ha túl hamar nyomom ki vagy veszem fel a hívást, akkor tovább vibrál a cucc a kezemen, ami zavaró tud lenni, a "ráütést" meg nem mindig érzékeli elsőre.

Alap 1.4.614-es verzió.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4955) RBJ válasza Zirowe (#4954) üzenetére


RBJ
addikt

Ráütésre csak ébresztésnél hagyja abba, ha jól sejtem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4956) wayne1 válasza wayne1 (#4953) üzenetére


wayne1
senior tag

Na kellett emlegetnem meg is jött :)
Lenne két kérdésem. Windows-os telóval használom, és azt írja ki, hogy 1.0.9.3 FW van rajta. Van ettől újabb? Mert akkor keresek valakit akinek az Androidos telójával tudom frissíteni.
Valamint lehet, hogy én voltam figyelmetlen, de nem találtam semmit arra vonatkozóan, hogy az ébresztéshez kell -e a BT kapcsolat a telóval, vagy ébreszt anélkül is.

(#4957) htc07 válasza wayne1 (#4956) üzenetére


htc07
addikt

kapcsolat nélkül is ébreszt.

(#4958) Zirowe válasza RBJ (#4955) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Rosszul sejted.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4959) gianone válasza wayne1 (#4956) üzenetére


gianone
őstag

Van.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4960) Mazsika válasza Zirowe (#4954) üzenetére


Mazsika
őstag

Igen, ezzel a gonddal mar en is talalkoztem. De ha eleget simogatom akkor abbahagyja. Bar eleg maceras ha telefonalok kozbe... :)

Dáccsika

(#4961) sanyci válasza Mazsika (#4960) üzenetére


sanyci
senior tag

Én nem "simogatni" szoktam, csak megrázom a csuklómat és kész...
Melesleg nálam a screenlock-nál is működik a csuklórázás (ha nem akar feloldani, akkor elég egy mozdulat, és máris felold)...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4962) mgTerminator válasza sanyci (#4961) üzenetére


mgTerminator
veterán

Beszarás ez tényleg működik! Pedig nem hittem volna :D

(#4963) Nashaba


Nashaba
tag

No, ma megérkezett a hírhedt eBay-es eladótól az én MiBand-em is és hál' istennek eredeti. :)

(#4964) Imy


Imy
veterán

Ez miert nem egyezik meg? A napi statisztika ma a mai ötszöröse...

(#4965) coldfirexx

Sziasztok.
Ti most honnan vennétek meg? Vagy érdemes megvárni a kövi szériát? köszi

(#4966) Freddycom válasza coldfirexx (#4965) üzenetére


Freddycom
őstag

Mindkettőt érdemes megvenni, sőt ha tudnánk bármit is az utódról, akkor még inkább megérné. :D

(#4967) petipetya válasza coldfirexx (#4965) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miért, lesz következő széria?

"nincs rá lezsóidő"

(#4968) Milestone2 válasza petipetya (#4967) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már pár hónapja megszellőztették a MiBand (MiFit) II-t...Itt is be volt linkelve a cikk. Túl sok konkrétum nem volt benne, csak hogy jön.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4970) pető bá' válasza #45553408 (#4969) üzenetére


pető bá'
őstag

jelzem: bújtató szakadt, utána a pereme is levált.. :(

"... and I hope you have a great day!"

(#4971) petipetya válasza Milestone2 (#4968) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, azt nem láttam. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#4972) gianone válasza #45553408 (#4969) üzenetére


gianone
őstag

Nekem is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4973) VMatteo


VMatteo
őstag

Tegnap este hirdettem meg a miband-et hogy eladó, ma már le is foglalózták. Ennyi ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#4974) FeRkE válasza VMatteo (#4973) üzenetére


FeRkE
őstag

Már nem azért, de egy 4-5 ezer ft-os cuccon mit kell foglalózni? :D

(#4975) VMatteo


VMatteo
őstag

a srác már lecsúszott 2ről, én meg mondtam hogy jó, nyilván az övé.
Engem bszik felébreszteni, emiatt vettem, mennie kell.

Tisztelet a Gépésznek!

(#4976) RBJ válasza sanyci (#4961) üzenetére


RBJ
addikt

Én is rázni szoktam. ;] de komolyan és elhallgat.
VMatteo engem simán felébreszt, igaz magamtól kellek de mióta fent van lehet magabiztosabban alszok nem lesem az órát és a mi band keltett kétszer is. Erre még a hulla is felkel.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4977) VMatteo válasza RBJ (#4976) üzenetére


VMatteo
őstag

5 zz zz re? Felkelek, csak amire magamhoztérnék csendben marad MAGÁTÓL nem pedig attól hogy én nyonok szundit.ez az ami kaki

Tisztelet a Gépésznek!

(#4978) htc07 válasza VMatteo (#4977) üzenetére


htc07
addikt

próbáltad szorosabbra venni a szíjat éjszakára?

(#4979) sanyci válasza VMatteo (#4977) üzenetére


sanyci
senior tag

5? Ha nem kelsz fel lesz az 5X5x5 is...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4980) RBJ válasza VMatteo (#4977) üzenetére


RBJ
addikt

Ha felkeltél akkor onnantól csak rajtad múlik. Akaratnak hívják. :DDD az meg nincs a mi band ba.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4981) RBJ


RBJ
addikt

Én vagyok az egyetlen aki még nem hordta az eredeti szíjjat? Csak a szürke utángyártott van rajtam mindig.
Eddig semmi gond.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4982) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy MiBand-et kb. másfél hónapja E-digitalban. Én imádom, nekem bevált. 1.4.113 értesítéses változat, minden hülyeségre rezeg, villog + ébreszt, így 2 hétig bírja az akksi.
Szeretnék vásárolni egy másikat is az asszonynak. Úgy szeretném, hogy neki egy nyakba akasztós megoldás legyen, illetve legyen tartalékba néhány pánt is, nehogy ez tönkre menjen. Mindenképpen eredetit szeretnék a cuccokból.
Arra kérlek benneteket, hogy tudnátok küldeni egy aktuális linket, ahonnan érdemes venni?
Fontos lenne az ár, a gyors szállítás és az, hogy eredetit kapjak természetesen! Tiny, Ali, DX, Ebay? Honnan érdemes? Köszönöm előre is!
Üdv.

(#4983) RBJ válasza Imike_80 (#4982) üzenetére


RBJ
addikt

Akkor nem panaszkodok nekem is értesítéses, most 44% 14nap.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4984) Grenczii válasza Imike_80 (#4982) üzenetére


Grenczii
tag

Szia,
EUból gyorsan eredeti: http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-wp-Uk-937201.html 3-6 nap szállítás.
vagy drágábban , de 2-3 napon belül : http://www.xiaomiforsale.com/en/accessories/34-miband-black-2779898753449.html (szállítás + 5,5 euro Transoflex hozza)
Mind a két helyről vásároltam már és eredetik.
Pántból itt van talán a legtöbb: http://www.tinydeal.com/mi-band-accessories-c-107_1688_1904.html
(De hogy melyik eredeti melyik nem azt nem tudom,banggood.com-on eredetik vannak)

[ Szerkesztve ]

(#4985) vapega válasza Grenczii (#4984) üzenetére


vapega
tag

A Tinynél egyik sem eredeti pánt, van náluk jobb és rosszabb minőségű is, viszont óriási a választék.
Eredeti pánt a Banggood-nál van.

[ Szerkesztve ]

MI 10T

(#4986) doongoo válasza #45553408 (#4969) üzenetére


doongoo
addikt

jelzem, bújtató szakadt

(#4987) draco31


draco31
veterán

4.2-es rendszerrel működik? A drága Alcatel nem adja ki a 4.4-et a mobilomra. Esetleg build.prop átírással megoldható lenne?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4988) RBJ válasza doongoo (#4986) üzenetére


RBJ
addikt

Jelzem a bujtató szakadást úgy is felhasználói hiba lesz. Nem hinném, hogy valaki garanciába vállalná a cserét. Nem megfelelő használat. Gondolom sokan úgy veszik fel mint az órát, meghúzza bújtató után, pedig nem kellene. Én átbujtatom rajta finoman, majd beakasztom a helyére. Akinek meg vékonyabb a csuklója, gondolom, húz rajta egy egészségeset míg méretre állítja és ne csodálkozzon, hogy szerencsétlen szíj elszakad. :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4989) Milestone2 válasza draco31 (#4987) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem hinném.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4991) gianone válasza RBJ (#4988) üzenetére


gianone
őstag

Úgy fogok röhögni, mikor neked is elszakad... :D

Semmi köze a szakadásnak ahhoz, amit írtál. Nem felhúzáskor, levételkor szakad :C De annyira cuki, hogy van pár napja ilyened, és megmagyarázod az összes pórul járt usernek, hogy balfasz. :O

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4992) gianone válasza #45553408 (#4990) üzenetére


gianone
őstag

Helyes, jól teszed, kíváncsian várom.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4993) RBJ válasza gianone (#4991) üzenetére


RBJ
addikt

Nem szép dolog a káröröm. Balfasz fogalmazás úgy látom a te fogalmazásod, nem kell a másik szájába belerágni a nézeted. Én a bolt szempontjábol fogalmaztam user error nak lesz megfogalmazva.
Levételkor, hogy szakad? Kiakasztod és kész. Vagy mindenki lehúzza a kezéről?
Mindegy, száz szónak is egy a vége, nem hinném, csere lenne ahogy ismerjük a magyar kereskedői szokást.
És elszakadt, van mellette 5 db másik. :P

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4994) RBJ


RBJ
addikt

Esett már ki valakinek a szíjból a mi band? Pont tegnap volt, hogy valamiért nyúlkáltam a táskában és kiveszem a kiskezem bigyó sehol. Kicsit beleakadt valamibe és ki is fordult. Nem tudom a gyáriban mennyire magabiztosabban ül a szerkezet.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4995) Milestone2 válasza RBJ (#4994) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Többen írták már régebben. Főleg a színes szíjakról, hogy nem tartják rendesen a ketyerét...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4996) gianone válasza RBJ (#4994) üzenetére


gianone
őstag

Használd már a keresőt, csomószor leírták, hogy az utángyártottakból kiesik. Ezért hordja a többség inkább eredetiben. A hülyeség ellen tényleg nincs orvosság.

Kétértelműen fogalmaztam, se nem felvétel, se nem levétel közben szakad, hanem viselet közben, hogy te is értsed. Nem a használó hibája. Beakad, elszakad. Ettől függetlenül szerintem is nehézkes lesz a gari érvényesítése, de hátha. Ha értelmezően olvastál volna, ezt is leírtam korábban többször is. Idejössz olyanokat kérdezni állandóan, amit ezerszer elmondtunk. Egy újoncnál tök okés, de elvben te mindent olvastál. Mégis hogy magyarázod ezt meg? Nem nekem, magadnak. :DD

Tényleg nem érzed az erős kontrasztot a finom kioktatásod és a nulla termékismereted közt?

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4997) RBJ válasza gianone (#4996) üzenetére


RBJ
addikt

Én egy lehetséges verziót írtam le a hibával kapcsolatban. Erre jössz kioktatni. Ki vagy te?
Nem is értem mi jogon piszkálod a másikat.
Hogy te is értsed azzal a nagy arcoddal szálljál le rólam. Ha jól emlékszem azt írtad anno többet nem írsz ide.
Mást is oltsál nyugodtan ha beír ide mert szerintem új téma már nincs ezzel kapcsolatban.
Így nyugodjál le tényleg, te itt éled ki magad, valami gyerekkori trauma érhetett, kint a világban egy kis pöcs lehetsz akit még nem vágtak jól pofán. Sőt beképzelt, nagy arcú vagy mert aki okos az nem kérkedik az okosságával, sőt nem néz le mást ha esetleg kevesebb tudással rendelkezik.
Normál ember nem ilyen, de te egy grincs vagy. :DD
Soha nem személyeskedek de te kihozod belőlem. És még finom is vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4998) wocsok17 válasza RBJ (#4994) üzenetére


wocsok17
tag

Én hagytam el egyet így, de többet nem fogok! :D

(#4999) Imike_80 válasza Grenczii (#4984) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Köszi a gyors választ! Neked is Vapega! Ment a Privát! Valamelyiket választom.

[ Szerkesztve ]

(#5000) gianone válasza RBJ (#4997) üzenetére


gianone
őstag

Rugózhatsz bármennyit, egyszerűen nem érted meg, amit olvasol. Ez elsőben vagy másodikban lehet verseny, egy szakmai topikban maximum vicces. Szóval nem kérkedem vele, hogy megtanultam olvasni, és amúgy is csak szánlak érte. A legnagyobb probléma, hogy még te oktattál ki másokat, ha nem tűnt volna fel, a Mibanddel kapcsolatos korlátozott ismereteid és képességeid ellenére.

Ennyi lett volna a feladat, ugye:

[link]

[link]

Nokia 1610i Huawei Nova

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.