Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) waces válasza internetezoo (#5597) üzenetére


waces
aktív tag

tippre az eredeti szilikon pantnal tartosabb. a bebujtato nem veszes,a tarto kopogos muanyag,viszont szerintem nem hullik el gyorsan mivel csavaros rogzitesu,tehat annyira nem erik behatasok ki es beszereleskor,mint a szilikon pantot. imho ennyiert megeri (ha jol remlik nem sokkal dragabb,mint az eredeti szilikon pant). nyilvan nem a legdragabb borbol keszult,kezzel vart szijat kell azert elkepzelni ;)

Every living creature on earth dies alone.

(#5602) internetezoo válasza waces (#5601) üzenetére


internetezoo
senior tag

A műbőrszíjason a csavar ill. a kereten a menet műanyag vagy fém? Műanyagnál deformálódhat a csavarmenet.

[ Szerkesztve ]

(#5603) juuzer válasza waces (#5457) üzenetére


juuzer
addikt

Az normális, hogy még mindig semmi hír a fejlesztőről? :O

pedig már lassan egy hete regisztráltam a beta test-re :/

Vamos a la playa.

(#5604) Milestone2 válasza juuzer (#5603) üzenetére


Milestone2
nagyúr

2 hónapja, de semmi (már ha a WP applikációról van szó)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5605) waces válasza juuzer (#5603) üzenetére


waces
aktív tag

nem, amikor anno regisztráltam az 24 órán belül jóváhagyásra is került. és még legalább 2 emberről tudok, akik szintén akkortájt regisztráltak.
mindjárt rá is kérdezek, ugyis küldeném a szokásos bug report/feature request párost :)

Every living creature on earth dies alone.

(#5606) waces válasza internetezoo (#5602) üzenetére


waces
aktív tag

persze, ezt nem is vitatom, de még így is tartósabb, mint a szilikonpánt :) (egyébként műanyag az egész "ház"/tokozat csak a csavarok vannak fémből, tehát nem raktak külön a csavarnak egy kis fém menetet)

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#5607) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

TonyDeal-ról mennyi idő volt míg megkaptátok? Mert rendelésnél 15-30 napról volt szó, emailben meg 12-20.

(#5608) waces válasza -secret- (#5607) üzenetére


waces
aktív tag

az utolsó olyan tinys rendelés ami nem dhl-es szállítással, hanem sima registered mail-el történt, ott 4/1 igazolták vissza és még aznap fel is adták majd 4/20 hozta ki a postás.

Every living creature on earth dies alone.

(#5609) V.Dave


V.Dave
senior tag

SZiasztok!

Olyan gondom lenne, hogy ha este fekszek le akkor faxán működik az alvás statisztika, de ha reggel fekszem le akkor meg semmi? Miért van ez?

Xiaomi mi 8 6/128

(#5610) internetezoo válasza V.Dave (#5609) üzenetére


internetezoo
senior tag

Mert a dolgozó kínai ember életviteléhez van igazítva. Magyarul nem alszik a kínai nappal, hanem gyártja a mi bandot :)

(#5611) markussandor válasza V.Dave (#5609) üzenetére


markussandor
senior tag

nálam akkor is jó

(#5612) gianone válasza waces (#5606) üzenetére


gianone
őstag

Nincs, mint "a" szilikonpánt. Nekem az első több mint 7 hónapig bírta napi intenzív használat mellett, akkor is egy beakadás miatt szakad el a bújtatója. A másik a tinydeales, ami olyan lehet, mint az edigitalos, na az tényleg szar. Viszont azóta rendeltem alis és banggoodos eredetit, és egyiknek sincs baja, kop-kop. Kifejezetten igényes ránézésre a szilikon, a patent is, bár a régi eredetié egy fokkal még mindig jobban tetszik. Amúgy maga a Miband is az idő múlásával egyre kevésbé fényes, szerintem jobban néz ki ki. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5613) Milestone2 válasza gianone (#5612) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fényes?
Már tiszta karc szegény...(építkezés, lakásfelújítás)
De még bírja...
;]
December eleje óta nyúzom, a bújtató már rég elszakadt, de nélküle is jó az eredeti szíj.
Van egy zöld utángyártottam, de a költözés óta még nem került elő...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5614) waces válasza gianone (#5612) üzenetére


waces
aktív tag

ok. helyesbitek. "a" szilikonpánt = eredeti, gyári, miband pánt (ami a famintás gyári dobozban érkezik a mibandel együtt). "utángyártott" pánt = minden más

;)

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#5615) gianone válasza Milestone2 (#5613) üzenetére


gianone
őstag

Úgy értettem, hogy mattul, oxidálódik az idővel.

Nekem kettő van, az egyik megkarcolódott nekem is, az a sportolós, játszós, itthoni, másik az utcai.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5616) gianone válasza waces (#5614) üzenetére


gianone
őstag

Én meg úgy értettem, hogy az sem mind egyforma. Nem jó helyről rendeltél vagy csak nem jó időben. Ami természetesen nem a te hibád, hanem a Xiaomié. Peched volt.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5617) waces válasza gianone (#5616) üzenetére


waces
aktív tag

persze. sőt. a három miband amit rendeltem (nagyjából egy időben, mondjuk +/- 2 hét eltéréssel) kivülről teljesen ugyan olyan volt,de az egyik szíja érezhetően másabb anyagu volt tapintásra, mint a másik kettő (bár tudtommal a használója a mai napig vidáman használja mindenféle gond nélkül).
bár az is igaz, hogy általában (és nem mindig) a gyári szijak jók voltak, mig a tinyn volt egy csomo nagyon gyenge másolat (és mellett vettem onnan olyan tartalékszíjat, ami messze tartósabbank tűnik az "eredetinél").
na jó, ebbe kezdünk nagyon belekavarodni :D

Every living creature on earth dies alone.

(#5618) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Nekem lassan egy hónapja van meg a merevebb szíjjal, azóta nem vettem le egyszer sem, szerintem nem is fogom, csak ha lemerül :)

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#5619) colonell


colonell
senior tag

Nemtudom,volt-e már de a MiBand Notify Pro-ban is van ébresztő,egyszerűen be kell állítani Notit az óra alkalmazáshoz és már rezeg is,villódzik,amit akarunk :)

(#5620) r3dsnake válasza colonell (#5619) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem a legutóbbi FW update óta, nagyon nem akar ébreszteni a beállítottnál korábban, ha már light sleep-ben vagyok.

(#5621) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Frissült az angol értesítés nélküli alapszoftver
1.5.331

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5622) gianone válasza Milestone2 (#5621) üzenetére


gianone
őstag

Firmware van-e új?

Ilyenkor ennyit légy szíves írjál már meg.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5623) Milestone2 válasza gianone (#5622) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most 1.0.9.79, remélem ebből tudod frissült-e, mert én nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5624) KZP válasza gianone (#5622) üzenetére


KZP
őstag

Frissített firmware-t a telepítése után, tehát igen.

(#5625) gianone válasza Milestone2 (#5623) üzenetére


gianone
őstag

Igen, de ahogy a kolléga is írja, te is tudhatod, mert frissített, miután feltetted.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5626) KZP válasza gianone (#5625) üzenetére


KZP
őstag

Lehet, hogy nem nézett oda. :DDD

(#5627) sanyirigo válasza V.Dave (#5609) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Próbáld meg a magyar értesítős verziót, nálam az jelzi.

Pixel 7

(#5628) pana0017


pana0017
senior tag

IOS-en JB nélkül nem megoldható, hogy pl. SMS érkezésekor is rezegjen?

(#5629) juuzer válasza waces (#5605) üzenetére


juuzer
addikt

köszönöm :)

ha lehet, nem szeretném megvásárolni a Bind Mi Band appot egy ezresért

Milestone2 igen igen, a WP appról van szó

Vamos a la playa.

(#5630) wayne1 válasza Milestone2 (#5621) üzenetére


wayne1
senior tag

Engem valamiért most sem ez sem a Playen fent lévő nem enged be :( Beírok mindent, de nem lép be.Pedig mutatja az accot ha megint rányomok a Sign in-re.

(#5631) wayne1 válasza wayne1 (#5630) üzenetére


wayne1
senior tag

Na belépett, viszont még mindig nem frissíti a FW-t. :( Működik, jelzi a lépés számot meg mindent, de 100%-nál megint hibát jelez.

(#5632) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Szaisztok!

Szeretnék venni egy ilyen kütyüt banggood-ról, 4000 HUF kuponnal. Csak az alvásmonitorozás és a finom ébresztés érdekelne leginkább. Szerintetek így is érdemes megvenni?

Elolvastam az utóbbi pár hét hsz-eit, komoly problémát nem olvastam pár beázáson és szíjszakadáson kívül.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5633) -secret- válasza csasaKKP (#5632) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is csak azért rendeltem meg. :)

(#5634) csasaKKP válasza -secret- (#5633) üzenetére


csasaKKP
senior tag

És - ha szabad mekérdezni - neked jól bevált? :D :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5635) rbalint88 válasza rbalint88 (#5551) üzenetére


rbalint88
addikt

A mai nap folyamán tragikus hirtelenséggel elhalálozott a karkötőm, elősör a rezgés múlt el belőle, majd az akkuja mondta be az unalmast. Víz nem volt benne, úgyhogy nem az ártott meg neki, egyszerűen ennyi volt írva neki.
Szóval ha valakinek van tökvéletlenül felesleges Mi Bandje, amitől megválna, ne legyen rest zargatni!
Illetve ha valakinek egy kicsit kutyarágta eredeti szíjra és egy makulátlan töltőre, valamint dobozra lenne szüksége, szintén írjon, ajándék.

(#5636) csasaKKP válasza rbalint88 (#5635) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szia!

Töltést sem vesz fel a kütyü?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5637) rbalint88 válasza csasaKKP (#5636) üzenetére


rbalint88
addikt

Most már biztos nem, mert felboncoltam :B

(#5638) wocsok17 válasza rbalint88 (#5637) üzenetére


wocsok17
tag

Hogy lehet szétszedni? Nem akarom nagyon szétbarmolni, mert csak a ledek nem villognak. Megröntgeneztem, de nem látom hogy van összillesztve...

(#5639) waces válasza csasaKKP (#5632) üzenetére


waces
aktív tag

igen,erdemes (szvsz). az alvasmonitorozas funkcioja is jo,az ebresztes meg kifogastalan.miota megvan mas ebresztest nem is hasznalok.

Every living creature on earth dies alone.

(#5640) rbalint88 válasza wocsok17 (#5638) üzenetére


rbalint88
addikt

a fém teteje ragasztva van, az alatta levő műanyag bele van pattintva az alsó teknőbe. úgyhogy nem lehet roncslásmentesen szétszedni.

(#5641) csasaKKP válasza waces (#5639) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Megrendeltem banggoodról, remélhetőleg hamar ideér. :) Nem tudja valaki, hogy több eszközzel is párosítni lehet, vagy csak eggyel működik? Mi van akkor, ha teszem azt a telefonom tönkre megy, és nem tudom lecsatlakoztatni a Band-et, akkor hogyan párosítok új eszközhöz?

rbalint88: Gondolom még valami ragasztás is lehet, hogy a víz ne menjen be. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5642) atees válasza pana0017 (#5628) üzenetére


atees
őstag

Nem!
Csak hívást jelez sajnos

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5643) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Lassan lehet az enyémmel is lesz gebasz.
Naponta 10%-ot merül...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5644) wocsok17 válasza rbalint88 (#5640) üzenetére


wocsok17
tag

Pár képet tudsz csinálni esetleg?

(#5645) rbalint88 válasza wocsok17 (#5644) üzenetére


rbalint88
addikt

már kukában van, sok darabban, így sajnos nem.

(#5646) Frozzy


Frozzy
őstag

ma megjött a miband.

volt már valakivel olyan, hogy hullára le volt merülve a band ?

most rádugtam gépen USBre. egy kis zöld világít mellette a középső meg villog. harmadik pedig nem is világít. de bluetoothon keresztül nem látom

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5647) rbalint88 válasza Frozzy (#5646) üzenetére


rbalint88
addikt

villogó ledek: így mutatja, hogy tölt. párosításhoz rtfm ;)

(#5648) Frozzy válasza rbalint88 (#5647) üzenetére


Frozzy
őstag

rtfm ? az micsoda :F ?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5649) rbalint88 válasza Frozzy (#5648) üzenetére


rbalint88
addikt

read the freakin' manual - magyarán olvasd el azt a nyamvadt használatit

(#5650) Frozzy válasza rbalint88 (#5649) üzenetére


Frozzy
őstag

ááá így már értem. végig kínai írás jelek. :C :C :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.