Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) htc07 válasza Flexy90 (#1998) üzenetére


htc07
addikt

ideiglenes megoldás gyanánt a pillanatragasztó szerintem tökéletesen megfelelő szolgálatot teljesít ezen probléma kiküszöbölésére :)

(#2002) Cargo válasza Dexxter182 (#1983) üzenetére


Cargo
tag

Android wear-ben csak az értesítéseket tudod bekapcsolni a MiFit programhoz. A band-et nem fogja látni. Utána akár törölhető is. :)

nothing

(#2003) Flexy90 válasza htc07 (#2001) üzenetére


Flexy90
senior tag

Megfogadtam a tanácsot, kíváncsi leszek meddig bírja! :)

Xiaomi Fan

(#2005) Danny750 válasza csonka (#1989) üzenetére


Danny750
őstag

Körülbelül nálam is 2/3a a melyalvas.. Bár mostanában a hat óra alvás volt a maximum :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#2006) WiZARD válasza WiZARD (#1994) üzenetére


WiZARD
addikt

Fitbit flex vs mi band, ma ejszakam....
(Egymas mellett, ugyanazon a csuklomon volt mind a ketto)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2007) csonka válasza WiZARD (#2006) üzenetére


csonka
tag

Hát, a Fitbit sztem csak magát az alvásidőt bírja eltalálni jól. Mert így még egy krumpliszsák sem alszik.

(#2008) Snoop27 válasza WiZARD (#2006) üzenetére


Snoop27
őstag

A Mi band lathatoan jobb mozgaserzekelovel rendelkezik, s a grafika is sokkal atlathatobb. :K Jol eltalaltak ezt a kütyüt.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2009) WiZARD válasza csonka (#2007) üzenetére


WiZARD
addikt

A fitbit nem talalja el, 5ot ra kell koppintani, hogy elaludjon/felebredjen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2010) csonka válasza WiZARD (#2009) üzenetére


csonka
tag

Mi van?
Neked kell kopogtatni, ha aludni akarsz meg mikor felébredtél? És ha előbb elalszik az ember mielőtt koppintott volna? Milyen fatengelyes megoldás ez?

(#2011) Milestone2 válasza Snoop27 (#2008) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A MIFit (MiBand) egy esetben "téved".
Alvásnak látja(érzi) mikor mozdulatlanul nézek egy filmet.
Szerintem minden mást jól lát.
Sokszor leellenőrzöm a felébredéseket (meg szoktam nézni az órát, ha valami teljesen felébreszt) teljesen pontos szoktott lenni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2012) Snoop27 válasza Milestone2 (#2011) üzenetére


Snoop27
őstag

Ezt sztem lehetetlen lenne megoldani, hogy tudja mikor nezel filmet s mikor alszol, ha elmult 23 ora es nem mozdul a kezed ertheto modon azt hiszi, hogy alszol. Lehet, hogy a kesobbiekben erre is talalnak megoldast, mivel az uj modellt is el kell adjak valahogy.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2014) Milestone2 válasza Snoop27 (#2012) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem katasztrófális hibának írtam. Csak tényként megjegyeztem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2015) axlfsi válasza Snoop27 (#2012) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez azert eleg sajnalatos dolog, hogy hadonasznom kell a kezemmel ahhoz, hogy ne higgye azt, hogy alszom (vagy mikent kellene kivedeni? nem lehet manualisan inditani a monitorozast, amikor lefekszem aludni, mint sok masik sleep monitorozo progamnal (pl. Sleep Tracker))?

Ma adta fel banggood, kivancsi vagyok mennyi ido lesz, mig ideer, leven Kinaban most unnep van/lesz egy heten keresztul.

Alvasmonitorozassal kapcsolatban: attol fuggetlenul, hogy forgolodom es rakom a kezem parna, paplan ala, jol tud monitorozni? Mikent mukodik, ha adott esetben, a csuklom speciel kozelebb van az asszony fejehez, mint az enyemhez? (leven a lelegzetvetelt monitorozza es nem pl a pulzus+lelegzetvetelt mintavetelezi).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2016) rasky válasza axlfsi (#2015) üzenetére


rasky
senior tag

Mozgást nézi, semmi mást.

(#2017) csonka válasza axlfsi (#2015) üzenetére


csonka
tag

Ezt rajzolta ma éjjel nálam:

A kezdetén néha szoktam módosítani, mert nagyjából azért tudom, hogy mikor alszom el, de teljesen korrekt.

(#2018) axlfsi válasza rasky (#2016) üzenetére


axlfsi
veterán

Öööö, tehat, az alapjan, hogy mozgatom-e a karom vagy sem, allapitja meg, hogy en most eppen alszom-e vagy sem, illetve melyalomban-e vagy sem? Ez komoly? :(

Kivancsi lennek, hogy valahol, valaki tesztelte-e, osszehasonlitotta-e mas, (pontosabb?) eszkozokhoz? Nem vagyok a tema szakertoje, de szerintem a hang alapu monitorozas is pontosabb elemzest keszit (az alavasi ciklusokrol), mint pl csak egy mozgaserzekelo szenzor.

Mi a velemenyetek? (szerintem par esten keresztul megprobalom egyutt monitorozni a karkotovel es a Sleep Trackerrel az alvasom, de szinte biztos vagyok benne, hogy meroben mas eredmenyeket fognak produkalni).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2019) rasky válasza axlfsi (#2018) üzenetére


rasky
senior tag

Így van, szerintem egyik legjobban működő funkciója a monitorozás...jól megcsinálták ezt a részt, majd meglátod.

(#2020) bull84ghia válasza #45553408 (#2013) üzenetére


bull84ghia
őstag

De az elalvásidőt tudod szerkezteni. Én is ha pl 21-kor fekve nézek egy filmet azt hiszi alszom, ezért reggel átírom a lefekvési időt.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#2021) Snoop27 válasza Milestone2 (#2014) üzenetére


Snoop27
őstag

Tudom, en is csak irtam, hogy szinte lehetetlen, hogy eldontse alszunk-e vagy sem. (bocs ha tamadasnak vetted, nem annak szantam :R ). De igaz, vegulis en is csak ezt tudnam felhozni hibanak, maskulonben jol vegzi a dolgat, foleg ha az arat is figyelembe vesszuk akkor best-buy.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2022) Milestone2 válasza Snoop27 (#2021) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PEACE

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2023) FeRkE válasza axlfsi (#2018) üzenetére


FeRkE
őstag

Mégis mi alapján csinálja? Szerintem meg az a vicc, hogy én elindítom, mikor alszom el. Ekkora baromságot :) Közben meg még fenn van az ember vagy felorat, mire elalszik :)

(#2024) gianone


gianone
őstag

Szerintem is talán a legjobb funkciója, bár nem állandóan használom, mert nem szeretek úgy aludni, hogy bármi a karomon van. Irigylem, aki mozdulatlanul tud filmezni. :D Én is alapnak tartom, hogy automatán csinálja, és ha hibázott, tudjam korrigálni. Ez a kütyü amit ígér, sokkal pontosabban tudja, mint a nála sokkal drágább eszközök. Best buy, 4 hónap után is amondó vagyok.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2025) Wieder12


Wieder12
tag

Ott a pont! :D

(#2026) djgeg válasza axlfsi (#2018) üzenetére


djgeg
őstag

"hogy mozgatom-e a karom vagy sem, allapitja meg, hogy en most eppen alszom-e vagy sem, illetve melyalomban-e vagy sem? Ez komoly? "
Miért jobb lenne, ha éber álomban kopogni kéne a band en, hogy most mindjárt mély alvás lesz? :DDD

Viccet félretéve... Tök jól működik! Lefekszem érzékeli, hogy nyugalmi állapotban vagyok(és nagyjából már alvás idő van) és tadam alvás monitorozás. Szépen figyeli, hogy mikor mocorgok(éber álom) és mikor nem (mély álom) vagy, hogy mikor ébredek fel (több mocorgás) vagy éppen teljesen felkelek pl WC-re. Nem egy agysebészet, és egész korrektül működik. Én pl. olvasni szoktam az ágyban, de van hogy filmezem is. Annyira még nem sikerült mozdulatlannak lennem, hogy azt gondolja, hogy alszom.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#2027) Wilika


Wilika
aktív tag

Próbáltam kereséssel megoldást találni, de végül feltenném a kérdést;
Arra van lehetőség, hogy a karperecre továbbított értesítések mellett ne hagyja ott a notification ikonját?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2028) gianone válasza Wilika (#2027) üzenetére


gianone
őstag

Van, a beállításokban az alkalmazás értesítések alatti menüpontban lőheted ki, bárhogy is hívják az adott verzióban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2029) petipetya válasza Wilika (#2027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen: Mi Fit / my devices / vibration status (show bracelet vibration info on status bar) KI.

"nincs rá lezsóidő"

(#2030) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Szundi funkció van az ébresztésnél?
Ha igen, akkor ez, illetve az alvásciklus alapján működő ébresztés kikapcsolt telefonnal is működik?

(#2031) kelzsoca válasza M0RGI (#2030) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van szundi mód, és minden funkció működik telefon nélkül is, de szinkronizálni kell a MiBand-et az alkalmazással, ez után akár ki is kapcsolhatod a telefont.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2032) Fejvadi válasza kelzsoca (#2031) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, ezt teszem én is. A telefon saját ébresztőjét már ki is kapcsoltam, csak a MiBand rezgésre kelek.

(#2033) daczkó


daczkó
aktív tag

Tegnap jött meg a Banggood-tól a cuccos, rövidesen kipróbálom.

Hivatalos vagy tweaked appot használjátok? Ha a tweaked-et akkor melyiket?

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#2034) petipetya válasza daczkó (#2033) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jómagam az értesítések nélküli angol verziót használom, de ugyanilyen jó a magyar is.

"nincs rá lezsóidő"

(#2035) gianone válasza daczkó (#2033) üzenetére


gianone
őstag

Én az értesítéses tweaked angolt vagy magyart, épp melyikhez van kedvem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2036) gianone válasza petipetya (#2034) üzenetére


gianone
őstag

Erre már múltkor is kérdeztem, de végül nem kaptam választ. Ha nem használjátok az értesítést, akkor miért nem jó a gyári, Xiaomi Market-os? Mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2037) petipetya válasza gianone (#2036) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mert abban sok helyen csirkeláb ikonok vannak.

"nincs rá lezsóidő"

(#2038) M0RGI válasza kelzsoca (#2031) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi. És, hogy nyomod ki szundiba, amikor rezeg a csuklódon reggel? Van rajta gomb?

(#2039) bull84ghia válasza M0RGI (#2038) üzenetére


bull84ghia
őstag

Megrázod a kezed.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#2041) Fejvadi válasza #45553408 (#2040) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Rá szoktam koppintani és akkor nem rezeg tovább.

(#2042) M0RGI


M0RGI
őstag

Tök jó! Na rendelem is! :P

(#2043) M0RGI


M0RGI
őstag

Mondjuk azt nem értem miért nem lehet ezekbe a kütyükbe beleintegrálni egy sima "kárcórát" :) ami 200 Ft-be kerül kb.

(#2044) htc07 válasza M0RGI (#2043) üzenetére


htc07
addikt

akkor nem kellene szinkronizálni a telefonnal, és nem lenne mit küldjön kínába a telefon. :U

(#2045) maggi1886076 válasza M0RGI (#2043) üzenetére


maggi1886076
addikt

Minek? Vegyél órát, van az is.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2046) Flexy90 válasza M0RGI (#2043) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szerintem van benne kvarcóra, különben hogy mérné az időt? :U

Különben nem ébresztene telefon nélkül!

Xiaomi Fan

(#2047) petipetya válasza maggi1886076 (#2045) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xiaomi karóra? Merre?

"nincs rá lezsóidő"

(#2048) M0RGI válasza Flexy90 (#2046) üzenetére


M0RGI
őstag

Ez igaz. :) Akkor pontosítok. Egy 50 Ft-os sima kvarcórákban használatos kijelző semmibe nem fájna. Nem kell oled, stb. Bőven elég lenne az és a cucc máris tudna egy plusz funkciót, aminek azért valljuk be alapnak kéne lennie, még ha nem is ez a "fitness karkötők" fő sajátossága.
Persze megértem én, hogy van marketing, fogyasztói társadalom, stb., de azért jó lenne.

(#2049) maggi1886076 válasza petipetya (#2047) üzenetére


maggi1886076
addikt

Más gyártó.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2050) htc07 válasza M0RGI (#2048) üzenetére


htc07
addikt

szerintem jobb így, elegánsabb, nem hiányzik róla egy ilyen gagyi gumwatch kijelző.
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.