Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, ehhez kellenek külön progik, amik az alvást, aktivitást nézik (asleep android, runastic), vagy a karkötő elég?

(#1002) csonka válasza porkiy (#1001) üzenetére


csonka
tag

Egy program kell hozzá (pár hozzászólással feljebb linkelve van az oldal, ahonnan elérhető a magyar nyelvű) És a karkötő.

(#1003) porkiy válasza csonka (#1002) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm, az már megvan fentről.....

(#1004) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Jelentem működik bluetooth 2.0-ával (Jiayu G3S)
3 napja jött meg (Pandawill) és működik rendesen a mobilommal.

Ha valakinek kell egy kék karpánt (nem eredeti, sajnos) akkor szóljon.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#1005) marchellow


marchellow
tag

üdv,

lenne pár kérdésem a banddal kapcsolatban:

- ki lehet kapcsolni rajta a bluetooth-t? úgy értem képes szimplán passzív adatgyűjtésre alvás/giro/stb, úgy hogy teljesen le van lőve rajta a bluetooth és majd csak szinkronizálásnál kapcsolom be?

- volt ez valaha 13 dollár? mindenhol 20+ környékén látom, itthon persze még durvább 40-50 USD, de ezen persze nem lepődöm meg.

- létezik hozzá hivatalos API ?

köszönöm!

(#1006) gianone válasza marchellow (#1005) üzenetére


gianone
őstag

A kínai ár 13 dollár. Nem tudom, nem jártam ott, de ha kisker partnerek tudják exportban 19-ért adni, akkor nem kizárt.
Dolgozik BT nélkül és csatlakozáskor szinkronizál.
Lekaptam telóról Hangoutsot, Skype-ot, azóta elég stabil. De azért nem maradhat így...

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1007) FeRkE válasza Bembee12 (#1004) üzenetére


FeRkE
őstag

Kérdés hogy mennyit fogyaszt így a Bluetooth.. Mert 4.0-nál szinte semmit, a Low Energy miatt.

(#1006) gianone : nálam fenn van mindkét progi, de semmi problémát nem észlelek.

[ Szerkesztve ]

(#1008) petipetya válasza marchellow (#1005) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen működik úgy a Band, hogy nincs folyamatos bluetooth kapcsolatban a telefonnal. Azt nem tudom, hogy ilyenkor meddig tárolja az adatokat, de nálam például van hogy 2-3 naponta történik a szinkronizálás.

"nincs rá lezsóidő"

(#1009) maggi1886076 válasza petipetya (#1008) üzenetére


maggi1886076
addikt

Na erre én is kíváncsi vagyok, hogy meddig tárolja az adatokat. Amúgy vízálló?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1010) petipetya válasza maggi1886076 (#1009) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, vízálló. IP67-es minősítéssel rendelkezik: "P67: A tok por bejutása ellen tömített, 1 m-mélységig vízbe merítés ellen is védett (max. 30 perc)".

A gyakorlatban nálam (is) simán bírja a zuhanyt.

Szerintem bőven elegendő hetente szinkronizálni. Na de ki az, aki kibírja addig? Mert én például reggelente szeretem látni az esti alvásmonitor eredményét, mivel ebből sok dologra rájöttem. Például ha álmodok, akkor folyamatosan mozgok anélkül, hogy felébredtem volna. És ez csak egy dolog a sok összefüggés közül.

Ha van még bármilyen gyakorlati kérdésed, akkor csak tedd fel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1011) Bembee12 válasza FeRkE (#1007) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Engem nem érdekel mennyit fogyaszt, lényeg, h működik :D
Szinkronizálás, értesítés, minden.
Én pl.: 3-4 óránként szinkronizálom :P

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#1012) porkiy válasza petipetya (#1010) üzenetére


porkiy
aktív tag

Én majd lehet, hogy fogok kérdezni jövő héten, ez lesz a fa alatt. HTC ONE-nal szeretném egyelőre használni, utána meg MI4-gyel. A magyar progit leszedtem már, de majd jövök a láma kérdéseimmel...

(#1013) petipetya válasza porkiy (#1012) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nyugodtan. Nincs rossz kérdés, csak fel nem tett kérdés.

"nincs rá lezsóidő"

(#1014) marchellow válasza petipetya (#1008) üzenetére


marchellow
tag

köszi a választ! úgy értettem hogy van-e a bandon valami bluetooth on/off kapcsoló, amivel ténylegesen le lehet lőni a bluetooth-t. mert ha nincs akkor gondolom állandóan mennie kell valami csatornának ahol figyeli a jelet hogy kell-e kapcsolódnia a telefonhoz vagy sem. rosszul gondolom? nekem az lenne a fontos ha tudna totál passzívan rögzíteni adatokat, miközben nem bocsát ki semmilyen rádiójelet.

(#1015) randras_83 válasza marchellow (#1014) üzenetére


randras_83
addikt

Nincs rajta ki- bekapcsoló és a nagy testvér figyel minket...:))

https://www.flickr.com/randras83/

(#1016) Takhanto válasza randras_83 (#1015) üzenetére


Takhanto
őstag

Amolyan kapcsoló sincs, hogy ne fogyasszon az aksit, pl nem használom?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1017) petipetya válasza Takhanto (#1016) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs.

"nincs rá lezsóidő"

(#1018) Takhanto válasza petipetya (#1017) üzenetére


Takhanto
őstag

De jó, mennyit bír?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1019) randras_83 válasza Takhanto (#1016) üzenetére


randras_83
addikt

Milyen kapcsolóra gondolsz? BT 4.0 alig fogyaszt. Szinkronizálni akkor szinkronizál ha megnyitom az appot. A karkötő akksiban meg bőven jó én 25 nappal ezelőtt töltöttem és még van benne 20%-k.

https://www.flickr.com/randras83/

(#1020) Takhanto válasza randras_83 (#1019) üzenetére


Takhanto
őstag

Ejha, az nagyon jó, 4.0-ás a telóm

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1021) petipetya válasza Takhanto (#1018) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem 23 napja üzemel és most van 71%-on a Xiaomi MI Band aksija.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1022) Milestone2 válasza Takhanto (#1018) üzenetére


Milestone2
nagyúr

30 napot írnak a leírásban, annyit kell bírnia egy töltéssel. Gondolom napi többszöri szinkronizálással.

Annyit még, ha nem szinkronizálod 2-3 naponta, akkor az ébresztő állítódik el és egyre korábban ébreszt, állítólag.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1023) FeRkE válasza Milestone2 (#1022) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem allitodik el az ebreszto.

(#1024) Milestone2 válasza FeRkE (#1023) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem az mondta, akitől vettem....de rendben, ne állítódjon el...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1025) gabor#


gabor#
tag

A zöld szíjról felrakna valaki egy képet, hogy mennyire rikít?
Köszi

(#1026) eduba válasza gabor# (#1025) üzenetére


eduba
aktív tag

Nagyon!

Olyan libafos sárgás-zöld.

De nekem tetszik :C

(#1027) gianone


gianone
őstag

Két fajta zöld van.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1028) S-eye


S-eye
senior tag

Sziasztok!

Pár napja rendeltem én is egy Mi Bandet a TinyDealről, remélhetőleg január elején megkapom majd.
Akinek Motorolája van Kitkattel az meg tudná mondani, hogyha a Trusted Devices alatt be van állítva a karperec, akkor ki lehet oldani a képernyőzárat?

[ Szerkesztve ]

(#1029) gianone válasza S-eye (#1028) üzenetére


gianone
őstag

Nekem Moto G-m van. A probléma onnan indul, hogy MiBandet nem lehet hozzáadni. Csak az appja tudja párosítani telóval.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1030) S-eye válasza gianone (#1029) üzenetére


S-eye
senior tag

Akkor csak az app látja a karkötőt, anélkül nem is látja a telefon?

(#1031) Milestone2 válasza gianone (#1029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól függ. Az app minden telón fut, ami legallább 4.4 és a bluetoothja 4.0 (bár már ez sem biztos, mert többen jelezték, hogy kisebb BT-n is elindult)

A próba nem kerül sokba, MiBand app fel, elindít. Ha kiírja hogy nem kompatibilis szívás. Ha elindul, de nem találja meg a mellé helyezett MiBand-et, szívás.

Ha megtalálja és párosodik örömködés.

Nekem a BT2.x-esnek kikiáltott Wayteq Tabbal megtalálta a teljes kapcsolatot 4.4.4 frissítés után...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1032) MartOOn


MartOOn
addikt

valaki hasznalja ezt a smart lock-ot samu s5-tel? ujjlenyomatos bill zarral mukodik? es ha igen akkor hogyan? 5.0 lolli van a telon. nem az lenne a lenyege hogy ha a band a kozelben van akkor nem keri a scannelest?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1033) gianone válasza S-eye (#1030) üzenetére


gianone
őstag

Van, amikor látja, van, amikor nem, de amikor látja, akkor sem engedi párosítani.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1034) gianone válasza Milestone2 (#1031) üzenetére


gianone
őstag

Azt hiszem, nem teljesen vágod, mi volt a kérdés. Nekem műxik Moto G-vel, de az appból kell párosítani, nem BT menüből.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1035) felixo válasza MartOOn (#1032) üzenetére


felixo
őstag

Hol van alkalmazásban ez a smart lock ???

Redmi Note 9

(#1036) gianone válasza MartOOn (#1032) üzenetére


gianone
őstag

De, az lenne a lényege.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1037) S-eye válasza gianone (#1033) üzenetére


S-eye
senior tag

Akkor remélem januárig meg jön a Moto G-re is a Lollipop, mert a smart lock az egyik feauture ami miatt rendeltem a Mi Bandet.

(#1038) MartOOn válasza gianone (#1036) üzenetére


MartOOn
addikt

neha mukodik neha nem... meg nem jottem ra mikor igen es mikor nem. de rajta vagyok. :D

felixo:beallitasok- es a viselet sor alatt. ha nincs ott annak oka van. nem kompatibilis ez a funkcio a teloddal. vagy a hw vagy az sw az akadaly. asszem hw xiaomi telo kell vagy sw oldalon 5.0-as rendszer... de ezekben nem vagyok biztos majd kijavit valaki aki jobban tudja.

szerk: ugy veszem eszre ha en zarom a kijelzot akkor keri utana az ujjlenzomatot ha magatol zar le akkor nem... eeerdekes... :Y

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1039) felixo válasza MartOOn (#1038) üzenetére


felixo
őstag

Hát sajnos nincs ott ... Galaxy S4-em van.

Redmi Note 9

(#1040) MartOOn válasza felixo (#1039) üzenetére


MartOOn
addikt

toljad ra a nyalokat! :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1041) Milestone2 válasza gianone (#1034) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A kérdést lehet nem vágom, de a Band-em működik.
Csak annyit akartam leírni, hogy más telóval is működhet illetve hogy mi a három lehetőség.
Elnézést, hogy írtam egy fórumon.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1042) felixo válasza MartOOn (#1040) üzenetére


felixo
őstag

Még nem adták rá ki.

Redmi Note 9

(#1043) gianone válasza S-eye (#1037) üzenetére


gianone
őstag

Ne is mondd, kivagyok Lenovóra, nem erről volt szó. Idén már nem fog megjönni európai Moto G 1. genre. Lehet bepipulok, és feldobom rá a brazíliai kiadású angolt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1044) MartOOn válasza felixo (#1042) üzenetére


MartOOn
addikt

hivatalosan... de GPE-re mar igen. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1045) felixo válasza MartOOn (#1044) üzenetére


felixo
őstag

Mi az a GPE ?

Redmi Note 9

(#1046) gianone válasza felixo (#1045) üzenetére


gianone
őstag

Gugli Play Edition.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1047) gianone


gianone
őstag

Van új angol app.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1048) Bembee12 válasza gianone (#1047) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Magyar is van :D
[link]

Changelog:
- Napi statisztika 10perces felbontásban.
- A futás segítőben korrigált haladási sebesség rezgő értesítés.
- Néhány hibajavítás a futás segítőben.
- Néhány grafikai elem hibajavítása.
- egyéb hibajavítások.
- Karkötő firmware frissítve 1.0.6.7 -ra (changes unknown).

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#1049) gianone válasza Bembee12 (#1048) üzenetére


gianone
őstag

Ez gyors volt. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1050) petipetya válasza Bembee12 (#1048) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az egyéb menüpont alatt van egy kapcsoló kínai felirattal. Az micsoda?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.