Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Dexxter182


Dexxter182
tag

Arra adjatok egy jó tanácsot, hogy hogyan találjam meg a Band-et egy foci pályán? Ott van mert tudok rá csatlakozni, de kicsit nehezen megy a keresés :D
Éjszakai csörgetés jutott eszembe, mert akkor villog. De valami egyéb bemérősdi?? :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#4602) vegyszer válasza gianone (#4599) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem csütörtökön jött meg (vagyis a Zasszonyé). Szombaton az után gyártottból kiesett a mütyür. Csak épp el nem hagyta. Erre tegnap át tettem a gyári szilikonba. A párom meg az imént írta, hogy az meg berepedt.
:W :W
Kis kínai webshopos befogad ilyen reklamációt?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4603) vegyszer válasza Dexxter182 (#4601) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha jelzi, akkor nagyjából/legfeljebb egy tizenpár méter sugarú körben van hozzád képest... Gondolom zöld gyepen, zöld pánttal...

Csináld úgy, mint a fraktál gabona köröket.
Tűz ki (akár GPS segedelmével) egy pontot. Ha jól látja, menj el egy tetszőleges irányba mondjuk északnak 10 métert. Ha látja, akkor tovább. Ha nem, vissza ellentétes irányban a dupláját. Majd kelet-nyugat irány. Így a mező egy részét le tudod szűkíteni, hol nincs.
Azaz határold be, ahonnan már NEM jelez. A terület belsejében van, valahol...

Vagy zizgeted, és mondod Blökinek, hogy KERESD!
:Y

Az egész elveszett, vagy csak a lényeg?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4604) Dexxter182 válasza vegyszer (#4603) üzenetére


Dexxter182
tag

Csak a lényeg... és a Bluetooth sík terepen szerintem nem csak 10 méter....

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#4606) gianone


gianone
őstag

Na, valaki dicsérte, kipróbáltam Gliderunt, személy szerint nekem nem tetszik a felülete, bonyolult. Viszont úgy tűnik, megjavult a szerver, legalábbis én Hola nélkül is simán ki-be tudtam lépni a 1.4.341-es spanyol-angol appba.

Azt megnézed, hol nem párosodik, a maradék részt meg páran átfutjátok. Gyerekkoromban az egész környéket kutattuk át rendszeresen a kulcsok után. :D Nem hinném, hogy egy óránál több lenne.

Az utángyártott nem hiszem, nekem a két Mibandem nem teljesen ugyanakkora. Viszont a szerintem igen, ha küldesz képet. Ha nem Tiny..

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4607) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

Most tervezem egy ilyen vásárlását. Az edigitalban néztem ki a hamisitványok elkerülése érdekében.
Kicsit zavar ez a szerver leállásos dolog, bár most látom, hogy valakinek elindult.
Egy dologban tudnátok segíteni:
Ha szerver nem elérhető, akkor nem tudok belépni az appba és nem látom a saját aktivitásomat sem, vagy mit jelent a szerver leállás pontosan, mi nem érhető el?
A regisztrációt az appban megcsináltam, az rendben volt.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4608) purpledonkey válasza cspety (#4607) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló!
Úgy néz ki, hogy már megy a global szerver. Annyit jelent, hogy ha új karkötőt akarsz aktiválni, vagy valamiért kijelentkeztél, akkor lehet gond. Amennyiben már be vagy jelentkezve és csak szinkronizálni akarsz, akkor az gond nélkül megyés az aktivításod is látod.

(#4609) Neck válasza VMatteo (#4600) üzenetére


Neck
veterán

Én a Tweakelt változatot használom, a plusz notification-ökre nincs igényem.
Nem tudom, miben jobb a gyárinál, de tök megbízhatóan megy.

Azaz ment, amíg le nem haltak a szerverek.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4610) VMatteo válasza Neck (#4609) üzenetére


VMatteo
őstag

én olyan progit keresek amiben bármilyen hosszú ébresztést betudok állítani. És ilyet sehol se találok. Az meg nem megoldás, hogy állítok 3 ébresztőt egymás után :O

Tisztelet a Gépésznek!

(#4611) gianone válasza VMatteo (#4610) üzenetére


gianone
őstag

Az a legegyszerűbb, ha írsz az egyik szimpatikus app fejlesztőjének, hogy emelje meg az lehetőségeket, mert álomkóros vagy. Nem hinném, hogy bonyolult lenne. Pl. Gliderunnál, ahol emlékeim szerint 500 letöltés egy vélemény van, tuti elolvassa.

Amúgy a spanyol app is kezdi a szokásos tüneteket. Megosztásnál összeomlik. Érdekes, egy napig nem tette.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4612) Tomaaasz válasza gianone (#4611) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Szerintem ez nem app függő, hanem a perec firmware-ben van benne.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#4613) Neck


Neck
veterán

Nekem bejelentkezett, az angol tweaked verzióval.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4614) htc07 válasza VMatteo (#4610) üzenetére


htc07
addikt

próbáltad már a magyar fordítókkal felvenni a kapcsolatot, hátha tudják mit kell átírni benne?

a firmware-t tartalmazza az apk, vagy netről szedi egyébként? előbbi esetben kis reverse engineering és kész (vagy tönkre teszed vele a cuccot ;] )

(#4615) gianone


gianone
őstag

Az orosz fórumon van dezmen3-tól a legújabb orosz értesítéses app, deképtelen vagyok bejutni, valami sosem stimmel.
Pedig az nagyon jó volna. Mondjuk legalább az angol megcsinálhatná, nem hiszem, hogy olyan sok minden változott benne. Kár, hogy megunta. A végén már elég stabil volt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4616) gianone


gianone
őstag

Vért izzadva bejutottam, erre el lett távolítva a fájl. Valami nem stimmel akkor a két legújabb verzió és az értesítéssel, ezért nem csinálhatják meg Vagyuláék sem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4617) RBJ válasza gianone (#4597) üzenetére


RBJ
addikt

Szerintem meg nyugodjál le és ha gondod van vezesd le máshol. Ha valaki keres használja a fenti keresőt nem fog átolvasni mást. Rendeléssel nem nyűglődök csak átbasztak, visszakaptam az árát így megint nyugodjál meg és bangood tól rendeltem és nyugodjál meg nem az első kínai rendelésem, és ha nem tetszik akkor mikor látod, hogy én írtam akkor megint nyugodtan ugord át és nyugodt maradsz.
Meg sincs még a mi band akkor mibe keveredtem bele? jujjujj
focipályán max fémkeresővel megtalálod.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4618) RBJ válasza vegyszer (#4598) üzenetére


RBJ
addikt

Nem szendvedek bibi. :P Mivel nincs mivel. Ja, hogy boldogok legyetek ma jött a szla ra a refund.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4619) gianone válasza RBJ (#4617) üzenetére


gianone
őstag

Na erről beszélek. Nem is én keresem a focipályán. :))

Még nincs is meg, de le kellett írnod, hogy nem jó a VPN-progid.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4620) RBJ válasza gianone (#4619) üzenetére


RBJ
addikt

tudom de mire szerkesztettem volna már lejárt, így nem volt idő odabigyuzni a nevet. aki tudja kinek szól az tudja. de megint off lett :U
De megígérek valamit, mostantól míg nem jön meg csak figyelő üzemmódban leszek. De ha megjön, na akkor lesz ihajcsuhaj. :P De komolyan mivel rég vártam ennyire kütyüt meg vagyok veszve és valahogy ki kell éljem magam. ;]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4621) internetezoo válasza Dexxter182 (#4601) üzenetére


internetezoo
senior tag

Szerencsével a két szemeddel. Mert semmilyen bluetooth app, kereső "nem" látja, csak a mifit (és társai)
pl. Signal Sniffer - Fitbit finder - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.simplymobile.btsignal
Nem látja ez se...
Lényeg vmi jelerősség szerinti mutató legyen. Minél közelebb vagy annál erősebb a dB jel.

[ Szerkesztve ]

(#4622) moli.hu válasza internetezoo (#4621) üzenetére


moli.hu
őstag

jo iranyba haladsz.
"""Mert semmilyen bluetooth app, kereső "nem" látja, csak a mifit (és társai)"""
dehogynem. ble scanner
peldaul ble scanner velemenyek kozott: """Thanks for helping to locate my Mi Band Awesome app to help me to locate my lost Xiaomi MI Band."""
nekem latta a mi band-emet.

[ Szerkesztve ]

(#4623) internetezoo válasza moli.hu (#4622) üzenetére


internetezoo
senior tag

Mifittel le kell választani bandot előtte?
Amúgy tesztelted? Ahogy nézem ezeka BLE scanner appok kamu gagyik, gmail email címmel. Ez se tiszta, hivatalos, csak beetetős marhaságok

[ Szerkesztve ]

(#4624) Imy


Imy
veterán

Érdekes dolog a mifitben:
Napi kijelzés: 14436 lépés
Ugyanez a szótatisztikában: 13608
Miért más a két szám? :F

(#4625) ggeleven válasza Imy (#4624) üzenetére


ggeleven
őstag

Lehet, h a többit futásnak mérte? Görgess kicsit le a napi statnál és meglátjuk.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4626) moli.hu válasza internetezoo (#4623) üzenetére


moli.hu
őstag

teszteltem. mukodik.

nem kamu appok, mint ahogy a meztelenradar es rontgenradar appok, ezek mukodnek, hisz van is fizikai es technologiai hatteruk. egy telefonban nincs rontgen, de van bluetooth.

attol, hogy gmail-es emailcim van megadva egy appnal, attol nem gagyi. attol csak egy maganember fejleszti, mint peldaul ahogy budapest menetrendet egy srac, aki vegtelenszer jobb munkat vegez egy egesz bkv-nel.

tiszta? marmint azt mondod, hogy virusosak, spyware-ek? ha felsz, szedd ki a neked nem tetszo jogosultsagokat az apk permission remover-rel.

hivatalos? milyen hivatalra gondolsz? barki keszithet bluetooth scannert akar a mi bandhez is, hiszen a mi band szabvany bluetooth protokolon keresztul kapcsolodik a mobilhoz. Az adatcsere az, ami zart, sajat szabvany, de a kommunikacios csatorna maga normal ble.

hogy etetne be egy ingyenes app? max ha adatgyujto, de azt mar irtam, hogy le tudod korlatozni.

nem marhasag, hisz meg lehet vele talalni egy elveszett eszkozt.

(#4627) jodzsy


jodzsy
csendes tag

A Gearbesten most 14,99$ a Miband ami garantáltan eredeti. kb. 3-4 hét a szállítás.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#4628) gianone válasza Imy (#4624) üzenetére


gianone
őstag

Ilyet még nem láttam, fordítva igen, hogy a statisztikában van a több, ha két Mibandet használtam egy nap alatt. Erre a futás sem magyarázat, mert a lépésszámba azt is beleveszi, én futok rendszeresen. Csak gyaloglásos statisztikáról meg nem tudok, nekem nincs olyan. Számomra X-akták.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4629) Dexxter182


Dexxter182
tag

Köszi mindenkinek :)
Csak pénteken tudok tesztelni a itt leírtakat, és remélem addig nem merül le (21%-on volt és be van kapcsolva az ébresztés, amit természetesen nem kapcsoltam ki) :D

Legrosszabb esetben fémdetektor :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#4630) gianone


gianone
őstag

Az orosz fórumon olvastam,hogy Gugli Playen újabb verzió van, mint Xiaominál, ezen még dezmen3 is igen meglepődött. Majd leírja, hogy ugyanolyan bugos 1.4.614., mint az 1.4.452. Máshonnan végre begyűjtöttem az értesítős orosz 1.4.341-et. Kicsit fura, de olvasni tudok cirill betűket, ha nem is nagyon értem, de mivel minden ugyanott van, simán tudom használni. Ebben nincsenek csirkelábak, és teljesnek tűnik a fordítás is. Meglátjuk, mit tud az "eredeti" tweaked cucc.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4631) gianone válasza Imy (#4624) üzenetére


gianone
őstag

Egy sikertlen szinkronizáció után nekem is pont ugyanezt csinálta, elveszett az előtte lévő napi lépésszám a statból - de a karikában mutatja az egész napit. Sőt utána elkezdett megosztás összeomlani, előtte nem. Szóval talán itt a szerverekkel is komoly gond van még mindig.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4632) Flashback


Flashback
addikt

Tinydeal ügy...
Tőlük vettem a Mi Bandet, első használatnál körbe is repedt. Írtam nekik hogy mi a helyzet és hosszas levelezés után azt mondták küldenek egy újat, csak fizessek 3EUR-t. Mondom oké, ennyiért elég korrekt az új. Megjött a csomag, egy után gyártott 1 dolláros szilikon pántot küldtek.
Mondtam nekik hogy hagyjuk békén egymást, küldjék vissza a pénzem... Szerintem a pénzemet is üthetem, de ez egy örök lecke volt.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4633) KZP válasza Flashback (#4632) üzenetére


KZP
őstag

Jópáran írták már itt: Tinydeal-ről NE!
Sz.rt küldtek neked, ezek után meg még fizetsz nekik, hogy helyrehozzák a "tévedésüket"... :Y

(#4634) Flashback válasza KZP (#4633) üzenetére


Flashback
addikt

Azért rendeltem onnan annó mert itt ajánlották!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4635) gianone válasza Flashback (#4634) üzenetére


gianone
őstag

Én a hozzáállásuktól függetlenül jó pár hónapja írom folyamatosan, hogy a kemény pánt szar. Van, akinek az tetszett, amíg el nem repedt... Szerintem kényelmetlen is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4636) bandye


bandye
csendes tag

Sziasztok

Edigitálnál vettem. Reped a pánt, szerintetek gariba cserélik? Előre is köszönöm.

(#4637) gianone válasza bandye (#4636) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem kénytelenek, típushiba.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4638) purpledonkey


purpledonkey
tag

b@zz, azért durva, hogy egyre többször olvasom, hogy az eredeti szíj is reped. Az enyém is megadta magát kb 1 hónap után. Most az Aliról rendelt hirdetésük szerint eredetit használom, az egyelőre jól bírja.

(#4639) Arween válasza KZP (#4633) üzenetére


Arween
senior tag

Ezzel nem értek egyet.Nekem az első rendelésem: kifogyott a készlet, mondtam nem várok és azonnal küldték a pénzt vissza.
Második nekifutásra én baszcsiztam el nem regisztrált csomagként kértem ,de így is megérkezett és hibátlan eredeti a darab.A+ karkötők is rendben megérkeztek nem volt gond .

(#4640) Imy válasza bandye (#4636) üzenetére


Imy
veterán

Én írtam nekik hétvégén, de még nem írtak vissza...

(#4641) gianone válasza Arween (#4639) üzenetére


gianone
őstag

Ez a kettő nem zárja ki egymást. Majd ha bereped az eredet szíj - ami nem az ő hibájuk, de mégis garanciális dolog -, akkor lesz releváns, hogy mit reagálnak a panaszodra.

Az Edigitalnál még egyértelműbb a helyzet. Ez az EU, itt jogszabályok védik az embert, és van fogyasztóvédelem is. És mivel típushiba, nincs választásuk.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4642) vapega válasza Flashback (#4632) üzenetére


vapega
tag

Ugyanakkor, ugyan úgy jártam a MiBand-el mint te csak a Dealmachine-nál.
Nekem 2$ ellenében küldtek egy full dobozos verziót, most is azt hordom, 19 napja.........
Tiny egy szemét banda, ha reklamáció van. Az igaz, hogy néhány centtel olcsóbbak mint a többiek.
Most pl a Piston III youth ed náluk a legolcsóbb..............Banggoodról rendeltem inkább 50 centtel drágábban a lányomnak fehéret. Tinyről már vagy 2 éve semmit.

MI 10T

(#4643) KZP válasza Arween (#4639) üzenetére


KZP
őstag

Hát akkor ne érts vele egyet. Az itteni tapasztalatok az utóbbi időben mást mutatnak. :U

(#4644) Steve1207 válasza KZP (#4633) üzenetére


Steve1207
veterán

Én is a Tiny-ről rendeltem, utólag olvastam ezt a procedúrát a repedt pánttal a múlt héten még. Hát nem tudom ennyit azért érdemes-e vele vacakolni egy karpánt miatt.

Más: Én már írtam a supportnak pár hasznos funkcióval kapcsolatban, gyorsan reagáltak, szerintem összeállítok egy koncepciót a héten és beküldöm nekik, elvégre az ő érdekük is, hogy klassz legyen az app.
Pl én is örülnék a hosszabb ébresztés jelzésnek, az benne lesz.
Ezen kívül volt a régebbi verzióban ugrókötél és felülés funkció, ami jól működött. Szerintem ez is simán elférne a normál alkalmazásban, akár ilyen oldalra lapozós funkcióval, viszont lehetne bővíteni a lehetőségeket pl fekvőtámasszal (kinyújtod a karod egy megtett után, vagy hátralendíted, esetleg átnyúlsz keresztben a másik karodhoz és akkor számol egyet). Nem is a számolás lenne a fő lényeg, hanem az összesített statisztikák, amiket nyomon lehetne követni. Ez lehetne a Workout rész.
Ezen kívül egy Tabata funkció is hasznos lenne, ahol az ismétlésszámot és időtartamot meglehetne határozni. Utána meg . . _ lenne pl a kezdés, amikor végetér és pihiidő jön meg _ _ _ akár az utolsó másodpercenként.
Az oldalfelépítés lehetne hasonló, mint a Sleep, Steps, Workout (pl az alap pár edzéstípus egymás alatt felsorolva és elindítaná a kiválasztása) és Tabata fül.
Az alkalmazásjelzéseket hasonlóképp lehetnének, mint a modolt verzióban, vagy egy szimpla plusz funkció, hogy minden értesítésnél legyen egy dupla rezgés, ahogy a teló is csinálja.

Még átgondolom, hogy lehetne letisztultan, egyszerűen megoldani, főként a statisztika lekérések miatt és az általános sávos bározás miatt, ne legyen összevisszaság.

Az is felmerült, hogy ez a fitness rész mehetne külön Mi app-ba is, pl MiWorkout, csak a szinkronizálást nem tudom hogy tudná elintézni a karpánt, fölös ennyi alkalmazáshoz mérnie folyamatosan, mert akkor az akkut is jobban húzza.

Az akkuidőm amúgy brilliáns, 7 nap alatt 15%-ot merült összesen!

Egyéb ötletek vannak szóljatok és azt is felvetem nekik.

.

(#4645) ollie


ollie
MODERÁTOR

Update-eltem a play store-ból a Mi Fittet, és új opciók jelentek meg az appban (update-elte a firmware-t is):

Alarm notification -> ez nem az ébresztés, hanem akkor is vibrál, ha a telefonon van alarm (pl ébresztés)
SMS notifications
Vibrate for Notifications -> ez, ha minden igaz, minden noftificationre vibrál, de nem lehet apponként állítani
Activity stats notifications
Sleep data notifications

[ Szerkesztve ]

***

(#4646) gianone válasza ollie (#4645) üzenetére


gianone
őstag

Ezt nem tudják micsoda.

Ha jól értem, 1.4.631. lett a hivatalos verzió az oroszok szerint, és az nem is ilyen.

dezmen3

Today, 17:13
Message # 6217

I just like a set of 341 dezmen'a
And rightly so. While most stable version.

Gugli fordító.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4647) gianone


gianone
őstag

Na, azt akartam írni, hogy szerintük ennek ellenére az 1.4.341 a legstabilabb verzió.

A Gugli Play-es meg globális verzió, kiszedték belőle az extra cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4648) Imy


Imy
veterán

Ezt a két képet nézzétek, nagyon nem kerek az egész... 1.4.113 magyar...
A napi statisztikánál 7038 lépés, 234m futás. (nem futottam)
A kerek kijelzőnél pedig 11026 lépés... Most akkor nem tudja a matekot? :DDD


[ Szerkesztve ]

(#4649) gianone válasza Imy (#4648) üzenetére


gianone
őstag

A futás az biztosan gyors kézmozdulatokbóból jön. Ez meg újra adatvesztés. Tuti szervergond. Ma megint nem engedett be egyszer. És szerintem holnap a kevesebb marad meg a statban nálad.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4650) Imy válasza gianone (#4649) üzenetére


Imy
veterán

Akkor itt a gyenge pont a szerver... A fenébe...

Ezen vajon segíthet, ha felteszem a legfrissebb angol verziót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.