Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Laci.M válasza grafnet (#14990) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szia,
Szerintem várj pár hetet, lesz sok eladó aprópénzért. Van már itthon mindenkinek akinek kell, úgyhogy pl az enyém is eladó lesz amint megjön a 3. Nekem tetszik, hogy majd mutatja az üzenet küldőjét is, most csak a hívó nevét írja ki.

Aláírás

(#15002) trebrona válasza Laci.M (#15001) üzenetére


trebrona
nagyúr

Rossz alkalmazást használsz, a küldő nevét és az egész üzenetet is meg tudja jeleníteni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15003) D1Rect


D1Rect
félisten

Kb. mikor lesz normális ára a MiBand3-nak?

(#15004) B-L-A-C-K válasza D1Rect (#15003) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem sokára, amúgy 40 dollárt nem ér meg most se?

(#15005) D1Rect válasza B-L-A-C-K (#15004) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azóta is 1S-t használok(ez a harmadik), csak azért upgradelnék, mert kvázi "unom".

(#15006) B-L-A-C-K válasza D1Rect (#15005) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én megrendeltem, most nem fogom kivárni azt a pár hónapot hogy essen 2-3 ezer forintot ~11 ezerről.

(#15007) D1Rect válasza B-L-A-C-K (#15006) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem meg az 1S-sel is teljes az életem, nem sürgős. :)

(#15008) kisqp válasza trebrona (#15002) üzenetére


kisqp
tag

Melyik alkalmazással?

(#15009) trebrona válasza kisqp (#15008) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én a MiBandage-t használom. De saját topikjának összefoglalójában több is van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15010) kislaci


kislaci
senior tag

Tervezek venni egy ilyen karkötőt, a legújabbat. Viber stb chat alkalmazás üzeneteit meg tudja jeleníteni? Ékezetet ismeri? Köszi

(#15011) spiderpig820 válasza kislaci (#15010) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A legújabbat még csak (elő)rendelni lehet, nincs a topikban olyan, aki már használta volna.

4B

(#15012) kislaci válasza spiderpig820 (#15011) üzenetére


kislaci
senior tag

Értem, de a 2 megjeleníti ezeket?

(#15013) trebrona válasza kislaci (#15012) üzenetére


trebrona
nagyúr

Meg.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15014) B-L-A-C-K válasza kislaci (#15010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi Band 2 iOS-nél nem tud ékezeteket, 3 passz.

[ Szerkesztve ]

(#15015) -secret- válasza B-L-A-C-K (#15014) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem az sem fog tudni.

(#15017) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Gondoltam ez a forum alkalmas lesz arra, hogy feltegyem a kérdésem.
Arról van szó, hogy van egy Miband 2 karkötő és egy Amazfit Bip okosóra. Egyszerre használnám őket. Nem szó szerint, hanem az órát is bizonyos helyeken és a karkötőt is külön, amikor az órát féltem. Van erre valami megoldás? Sajnos a Mifit nem enged kettőt. Van esetleg valami megoldás? Esetleg két külön profil Mifitben?
Előre is köszönöm a választ!

(#15018) Criminal017 válasza rothfb (#15017) üzenetére


Criminal017
őstag

Mi Band 2 fórumban találsz megoldást az összefoglalóban, módosított Mi Fittel megoldható: link

(#15019) rothfb válasza Criminal017 (#15018) üzenetére


rothfb
veterán

Köszönöm szépen. De az a "baj", hogy már a mostani Mifit is módosított, hogy a Bip kiírja a hívó fél nevét és az sms-eket is ékezethelyesen jelenítse meg. Hm. Más megoldás?

(#15020) chatran válasza B-L-A-C-K (#15006) üzenetére


chatran
őstag

Mire megérkezik remélhetőleg lesz rá angol firmware. Jelenleg kínai karakterek jelennek meg a kijelzőn, ígérik az angol fw-t.

Sajnos az NFC-s verzió csak szeptemberben jelenik meg. Érdemes lehet kivárni? Milyen gyakorlati haszna lesz?

(#15021) grafnet válasza chatran (#15020) üzenetére


grafnet
veterán

Fizetni tudsz az NFC-vel. Ez a legismertebb haszna.
Egyébként: okos kártya, beléptetőrendszer, stb. használata lehet.
Még most megosztó a dolog. Van, aki nem bír nélküle lenni, van aki meg nem is tudja hol használni.

Nem lesz/van global verzió? CE jelöléssel?

[ Szerkesztve ]

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15022) kislaci


kislaci
senior tag

Ha a telefonon fizet valaki nfc-vel, akkor az órával is fog tudni fizetni?

(#15023) B-L-A-C-K válasza kislaci (#15022) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valószínű igen.

(#15024) havri1 válasza B-L-A-C-K (#15023) üzenetére


havri1
félisten

Még soha nem foglalkoztam ezzel a dologgal, de már egyre többet hallom, látom. Hogy ez működjön, célirányos bankkártya kell, vagy bármelyiket fel lehet tanítani, vagy külön erre alkalmas netes szolgáltatás kell?

havri

(#15025) B-L-A-C-K válasza havri1 (#15024) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy aplikáció kell hozzá ahová beregeled a kártyád, meg persze olyan készülék ami tudja az NFC-t illetve engedélyezve legyen rajta. Androidos telókon megy, de pl iPhone-on nem, mert attól függetlenül hogy több is tudja már az NFC-t, egyiken sincs engedélyezve fizetésre itthon.

(#15026) havri1 válasza B-L-A-C-K (#15025) üzenetére


havri1
félisten

Hm, és bármelyik bank által kiadott kártyával működik, vagy csak bizonyos, pl OTP? Nekem erste van, de nem nagyon találok infót erről.. Koszi!

havri

(#15027) grafnet válasza havri1 (#15026) üzenetére


grafnet
veterán

Elektronikus úton működik. Nem kell hozzá a fizikai kártya.
Bankszámla, kártya, össze kell kapcsolni a kettőt.
T(ré) mobilfizetés például...

[ Szerkesztve ]

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15028) havri1 válasza grafnet (#15027) üzenetére


havri1
félisten

Telekom mobilvásárlás nem támogatja ezt, mármint a kártyás fizetést, nekem ráadásul le is korlátozza az appot, mert nem t-s sim-et érzékel.
A simple az menne, de virtuális bankkártyát kell létrehozni, aminek egyenlegét kell tölteni, és onnan lehet vásárolni.
Azt hittem lehet közvetlenül is.
Azért köszönöm.

havri

(#15029) pető bá' válasza havri1 (#15028) üzenetére


pető bá'
őstag

OTP-s kártyával megy közvetlenül is a Simple, ha jól tudom a K&H-nak is van saját megoldása.. A prepaid kicsit kényszermegoldás.. :(

"... and I hope you have a great day!"

(#15030) tboj


tboj
tag

A héten sajnos eltörött a 2 éves Mi Band 1S-em eredeti pántja. Tudtok esetleg valami boltot vagy eladót, ahonnan lehetne szerezni hozzá ugyanilyen eredeti, fekete színű pántot?

Én nem igazán találtam. Az eBay-en van pár "100% original"-ként hirdetett ilyen 2-300 forintokért, de kétlem, hogy eredetiek lennének.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#15031) Pubszon válasza tboj (#15030) üzenetére


Pubszon
veterán

Miért ne lehetne?
Már maga a band is fillérek.
Annyit megér hogy kipróbáld, max jó lesz tartaléknak.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15032) orso0355 válasza tboj (#15030) üzenetére


orso0355
őstag

Azok simán jók, nekem is van Aliról.

(#15033) havri1 válasza tboj (#15030) üzenetére


havri1
félisten

Alin tavaly még volt eredetiz, 1e körül ment a fekete. Én vagy 10db-ot már biztosan rendeltem az évek alatt tőle, mind eredeti. Ha nem felejtem el, otthon megnézem árul e még. De ha itt a keresőbe rákeresel a nickemre, már többször linkeltem.

[ Szerkesztve ]

havri

(#15034) Criminal017 válasza havri1 (#15033) üzenetére


Criminal017
őstag

Sajnos nála már csak eredeti sárga van, vagy fél éve elfogyott a fekete, plusz a többi szín is.

link

(#15035) ka64


ka64
tag

Sziasztok!

Mi Band 3 vásárláson gondolkodom. Kérdésem az, hogy ha Kínából rendelem, akkor kicsomagolom és működik, vagy kell vele valamit mókolni. (Telefonoknál van globál meg kínai verzió, de a karkötőnél ezt nem látom feltűntetve.)

Köszönöm:
ka64

(#15036) -secret- válasza ka64 (#15035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Működik, mindegy honnan rendeled.

(#15037) chatran válasza ka64 (#15035) üzenetére


chatran
őstag

Azért azt tartsd szem előtt, hogy egyelőre nincs rá angol fw. Link

(#15038) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Előző években nem követtem a Mi Bandek launchát, lehet abból következtetni, hogy mikor lesznek végre rendelhető formában a hirdetett 30-33 $-os áron kaphatóak a Mi 3-as karkötők?

Más: érdekelne az NFC, beállítanék rá mobil fizetést. Jelenleg nem használom, ezért nem tudok róla túl sokat. Szerintetek van valami akadálya annak, hogy működjön itthon a fizetés (OTP banknál ha az számít, bár lehet váltok így más bank is érdekelne)?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15039) -secret- válasza Dyingsoul (#15038) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

30$-ért már tudsz rendelni. :)

(#15040) Dyingsoul válasza -secret- (#15039) üzenetére


Dyingsoul
veterán

NFC-set? Mindenképp NFC-s verziót szeretnék.

Jah és ami még lemaradt: azt tudom, hogy először ezek a chinese verziók kerülnek ki és visszaolvasva azt is látom, hogy még nincs angol fw. De egyébként a global és a chinese verzió között mi a különbség mondjuk a Mi band 2-ben? Nem igazán értem, hogy miért adnak ki két különböző verziót hacsak nem annyi a különbség, hogy alapból angol fw-el érkezik a global.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15041) chatran válasza Dyingsoul (#15040) üzenetére


chatran
őstag

Csak szeptembertől lesz NFC-s band 3. :(

(#15042) -secret- válasza Dyingsoul (#15040) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Simát.

(#15043) havri1


havri1
félisten

Már az országban van, talán péntekig átvehetem, csinálok egy gyors tesztet, ha megvan.

havri

(#15044) Dyingsoul válasza chatran (#15041) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na ez már legalább infó, köszönöm szépen! :R Így legalább tudom, hogy csak ősszel számíthatok rá de kibírom persze addig. Csak azért pörgök rajta mert én mindenképp váltok Mi Band 2-ről mivel nekem egy fw frissítés óta a kijelző halványodott (legalább 70%-al csökkent a fényereje, még szobában is alig lehet látni napsütésben tök feketének tűnik).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15045) chatran válasza havri1 (#15043) üzenetére


chatran
őstag

Honnan rendelted a Band3-at, hogy ilyen hamar ideért?

(#15046) vince válasza Dyingsoul (#15044) üzenetére


vince
őstag

A halványodás szerintem nem szoftveres eredetű, elfáradt a kijelző. Az eustocknál vásárolt példányokat garanciában cserélték. Az enyém is elhalványult már, szobában még OK, de napfényben láthatatlan, tervezem én is a cserét Band 3-ra.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#15047) havri1 válasza chatran (#15045) üzenetére


havri1
félisten

Mobilról csak így megy:

https://m.aliexpress.com/item/32867776024.html?

[ Szerkesztve ]

havri

(#15048) Beggar


Beggar
csendes tag

Sziasztok! Kb fél éve vásároltam egy MiBand 1S- azért, hogy rezgő ébresztőnek használjam. Eleinte tök jól működött, aztán egyszer csak elkezdett a beállított ébresztőtől eltérő időben ébreszteni. Pl. be van állítva reggel 6:30ra, de csak 7 után ébreszt random időpontokban. Mitől lehet ez?

(#15049) grafnet válasza Beggar (#15048) üzenetére


grafnet
veterán

Milyen app-val használod?

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15050) tboj válasza Criminal017 (#15034) üzenetére


tboj
tag

Köszi a válaszokat! Akkor a keresés folytatódik. Közben azért berendeltem egy ebay-est kipróbálni.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.