Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Frozzy válasza r3dsnake (#5399) üzenetére


Frozzy
őstag

még így is drágállom érte a 2700ft-ot. :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5402) sanyci válasza Frozzy (#5401) üzenetére


sanyci
senior tag

Az ára nem rossz, de ez sajnos csak festett spiáterből van, míg az eredeti polírozott rozsdamentes acél...
Ezért nem is vettem végül...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#5403) Frozzy válasza sanyci (#5402) üzenetére


Frozzy
őstag

pont ezért mondtam amúgy. az eredeti lenne jó áron 2500-3000 körül :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5404) r3dsnake válasza sanyci (#5402) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vizhez mit fog szolni?

(#5405) Milestone2 válasza r3dsnake (#5404) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Zuhanyzom benne. Úszást is bírja. Csak a búvárkodás nem. Már a Band. A bőrszíj nem tudom...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5406) r3dsnake válasza Milestone2 (#5405) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A miband tudom, honapok ota hasznalom.

(#5407) Milestone2 válasza r3dsnake (#5406) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Előbb válaszoltam, aztán gondolkoztam el, hogy valószínűleg nem a Bandot kérdezted...MEA CULPA!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5408) sanyci válasza r3dsnake (#5404) üzenetére


sanyci
senior tag

A festés fog először lejönni, majd elreped, csak utána lesz randa foltos, és nem a víztől, hanem az izzadtságtól...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#5409) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!
Érdekes dologra lettem ma figyelmes:
Éjszakás műszak után nappal aludtam ma, de a Play-ről letölthető legfrissebb hivatalos MiBand app nem monitorozta az alvást. Visszatettem az értesítéses magyart, az meg pontosan kijelezte.

Pixel 7

(#5410) RBJ


RBJ
addikt

A héten jött fekete utángy. szíj úgy látom elég kemény. Vagyis még nem vette fel a karika alakot. Ha leveszem kiegyenesedik teljesen. Ezek szerint elég merev.
Szürke ehhez képest lágy zselatin és karika marad. :DD
Nem tudok viszonyítani mert szerintem én vagyok az egyetlen aki még nem hordta az eredeti szíjat. :DDD
Én is elgondolkodtam ezen a fekete szíjjon. Elegáns de ha festett a fekete nem sokáig fog szépen kinézni.
Habár csak alkalmakkor hordanám. Azt meg elbírja jó darabig.
Úgy látom nálam a napi átlag 5% os csökkenés akkuban.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5411) mgTerminator válasza RBJ (#5410) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem meg úgy néz ki hogy 2 napot fog bírni az új értesítéses alkalmazással :)

(#5412) RBJ válasza mgTerminator (#5411) üzenetére


RBJ
addikt

:Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5413) Neck válasza gianone (#5359) üzenetére


Neck
veterán

Ő összefoglalót kért. Arra tökéletes.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5414) gianone válasza Neck (#5413) üzenetére


gianone
őstag

Pontatlan és hiányos, szóval messze nem tökéletes.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5415) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
Erre kaphatnek valami valaszt :D
[link]

Koszonom
udv

(#5416) pető bá' válasza Hali1975 (#5415) üzenetére


pető bá'
őstag

már kaptál ;)
[link]

"... and I hope you have a great day!"

(#5417) Hali1975 válasza pető bá' (#5416) üzenetére


Hali1975
tag

vazze :))
elnezest:-)!Lemaradtam:-)
Tudom, de nekem pont ez a funkcio kell csak:-)
Koszonom a valaszt es a segitseget

(#5418) Keksz03


Keksz03
senior tag

Ma hozta meg a futár, egész nap használtam, több mint elégedett vagyok, viszont valami nem stimmel...
Azt írja h a Smart Unlock ki van kapcsolva pedig nem, de ez nem is érdekel mert egyébként működik.

Viszont nekem semmilyen LED nem világít. Ha beállításokba kiválasztom a színeket úgy megy, de 8000 lépés volt a mai cél, 9624-et mentem ma de semmi...

Firmware: 1.0.9.65 és Mi Fit app

Valaki tudna segíteni?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#5419) felixo


felixo
őstag

Üdv !

Talált már valaki jó áron (viszonylag olcsón) kijelzős okoskarkötőt ?

Redmi Note 9

(#5420) borshow


borshow
csendes tag

Sziasztok!
Eladó eredeti szíjat keresek Pesten. Lehetőleg feketét de bármi érdekelhet.

(#5421) FeRkE válasza Keksz03 (#5418) üzenetére


FeRkE
őstag

Amikor a napi célt eléred, rezegnie is kell. Rezegni rezgett ?

(#5422) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Vennék ilyen okoskát, de a csuklóm mérete nem megfeszítve is 23,5 cm. Ha használni is akarom, akkor ennél lazábbnak kell lennie egy kicsit. A pánt mérete viszont 20,5 centiig állítható. Lehet valahol nagyobb pántot kapni hozzá? Köszi a választ!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#5423) csipuka


csipuka
senior tag

Van valakinek bevalt megoldasa, hogy a Viber hivasokat is jelezze a karperec?
A tweaked Mi Band-ot hasznaltam, de eleg ossze-vissza jelzett. Feltettem a Mi Bnd Notifier-t, az meg a hivasokat nem jelzi, csak ha szoveges uzenet jott.

(#5424) Strauss válasza emerzee (#5422) üzenetére


Strauss
senior tag

Szia!

Pár napja feltették ugyanezt a kérdést , belinkeltek egy oldalt nagyobb szíjjakról---

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5425) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Rákérdezek itt is, mert a Nexus 7 (2012) topikban nem nagyon volt erről tapasztalat, hogy használja valaki a tablettel a MiBandját, illetve mennyire megoldható a dolog?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5426) Keksz03 válasza FeRkE (#5421) üzenetére


Keksz03
senior tag

Egyelőre úgy néz ki h a tweak appal megy szépen, rezegni nem rezgett a múltkor, majd figyelem! :R

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#5427) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Használja valaki Windows Phone-nal a Band-et? Most szeretnék venni egy olcsóbb trackert de sajnos nekem a FitBit kiesik. A Mi Band illetve a Razer Nabu X játszik. Utóbbi jobban tetszik viszont a Mi Band olcsóbb és ahogy néztem van hozzá WP app.

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban? Előre is kösznöm a segítséget :)

Vamos a la playa.

(#5428) purpledonkey válasza Gaborz1 (#5425) üzenetére


purpledonkey
tag

Igen, a családban használjuk. Szépen működik vele. Annyi a nehezítés, hogy ha gyári androiddal akarod, akkor a play áruházból kell vásárolni egy elég drága alkalmazást, mert a drága gugli a 2012-es nexus 7-nél nem engedélyezte alapból a ble api-t (pedig hardver tudja), ami ugye feltétele a bandnak.
Szóval cm11 van a nexuson, a van alapból bent van és nagy vidáman működik vele a band.

(#5429) twi452


twi452
senior tag

Sziasztok

ahogy olvastam már a google fit-el lehet szinkronizáltatni a gyári app-al buherálás nélkül
valaki használja így nexus 5-el?
abban ugye ott a gyári lépésszámláló ami működik is szépen
szinkronizáláskor nem vesznek össze? vagy valahol ki lehet választani a google fit-ben, hogy a saját adatait vagy a band-ét használja?

az enyém még szállítás alatt van csak eszembe jutott ez a kérdés és hátha tudtok valamit erről :)

(#5430) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Honnan most a legolcsóbb beszerezni? iOS-sel jól együttműködik?

(#5431) lupus_l válasza pana0017 (#5430) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én innen vettem. Olcsóbb, mint az edigital-nál. Tökéletesen működik iOS-el.

[ Szerkesztve ]

(#5432) pana0017 válasza lupus_l (#5431) üzenetére


pana0017
senior tag

Köszönöm, sajnos itt nincs készleten, bár nem sürgős, várok kicsit :)

(#5433) ollie válasza twi452 (#5429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazság szerint nem tudom, hogy mi ez a szinkronizáció, mert a két app jelentős különbségeket mutat nekem mára. Az egyik 5 ezer (Google Fit), a másik meg 10 ezer lépés közelében (Mi Fit) van.

***

(#5434) purpledonkey válasza pana0017 (#5430) üzenetére


purpledonkey
tag

(#5435) twi452 válasza ollie (#5433) üzenetére


twi452
senior tag

az utolsó frissítésben ez volt a play szerint:

1.Added “Google Fit”
2.Improved UI
3.Fixed Bugs

elvileg van egy gomb a mi fit-ben rá

Now, using the Google Fit API, your Mi Band, or rather Mi Fit, can feed information into Google’s platform, so, you can use both without dealing with the hustle of conflicting data.

(#5436) pető bá'


pető bá'
őstag

nem akartam már tovább meríteni, nehogy nekem is hűtőbe kelljen dobni, ha az utolsó 10%-ot túl hamar eldobja:

értesítéses (párszor mondjuk ki volt kapcsolva a BT, kb. 97%-ban mentek az értesítések, ezen kívül éjszakára mindig BT-off), mondjuk nincs napi 20 hívásom. Gyakran kéznél van a telefon, tehát előbb lenyomom az értesítést, mint hogy rezegne a band.. Ébresztések úgy 50%-ban voltak. Szóval tényleg nagyon visszafogott használattal jött ki ez a közel 50 nap :)

az új eredeti szíjból most vettem ki először, elég rendesen kitágult, van egy bontatlan, szóval össze tudtam hasonlítani. Szerencsére nem repedt meg. :)

"... and I hope you have a great day!"

(#5437) wayne1 válasza juuzer (#5427) üzenetére


wayne1
senior tag

Hali.
Én használom, de sajnos ez is minden minden más alul támogatott WP-on. Hivatalos app nincs hozzá, csak 3rd party. Az ébresztés és a lépés számlálás működik. Az alvás monitorozás nem megy, lépés és futás között nem tesz különbséget, hívás és SMS értesítés pedig az életben nem lesz rá.

(#5438) juuzer válasza wayne1 (#5437) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm! :)

Igazából az alvásmonitorozás lett volna a fontosabb funkció. Megkérdezhetem, melyik appot használod/ajánlod?

Vamos a la playa.

(#5439) waces válasza juuzer (#5438) üzenetére


waces
aktív tag

ez az "kvázi hivatalos" 3rd party app, amit folyamatosan fejlesztenek a visszajelzések alapján:

http://winmagazin.hu/2015/03/mi-band-miband/

Every living creature on earth dies alone.

(#5440) wayne1 válasza juuzer (#5438) üzenetére


wayne1
senior tag

Látom waces kolléga már ajánlott egy appot :) Én még a Mi Band Companion-t próbáltam ki. Ez is jó.

(#5441) zzola


zzola
félisten

Üdv!
Az eszközt a gyári app-on kívül lehet mással is használni? Gondolok itt pl. a Google Fitness app-ra.
Látom visszább már írtak róla, jelentős eltérés lenne a G app és a Xiaomi app között?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5442) juuzer válasza waces (#5439) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm!

Annyi kérdésem lenne még ehhez az apphoz, hogy magyar régiós készülékekre elérhető? Mert a Store-ban fent van, igaz csak usa régióval. Vagy az általad küldött linken ha regisztrálok akkor nem kell majd átállítanom a régiót?

wayne1 köszönöm, ezt szedtem le én is. Ma megyek a Bandért, már nagyon kíváncsi vagyok :DD

Vamos a la playa.

(#5443) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol a legolcsóbb most a karkötő?

(#5444) waces válasza juuzer (#5442) üzenetére


waces
aktív tag

a linken keresztül simán települt magyar regiójú készülékre.

Every living creature on earth dies alone.

(#5445) #42007296


#42007296
törölt tag

Fémdetektor bezavarhatja a karkötőt ?

(#5446) doongoo válasza #42007296 (#5445) üzenetére


doongoo
addikt

nem. Párszor már mentem vele át reptéri kapukon

(#5447) S-eye válasza Maximum1 (#5268) üzenetére


S-eye
senior tag

Na, nekem is elszakadt a pánt átbújató része. Én is a drótos megoldást választottam :)

(#5448) waces válasza #42007296 (#5445) üzenetére


waces
aktív tag

nem. sőt a repülés közben sem számít (ahogy más bt eszköz se)

Every living creature on earth dies alone.

(#5450) twi452


twi452
senior tag

Na én is megkaptam végre :)
A google fit-tel nem akar szinkronizálni (minden gyári, legfrissebb), ahol fel kéne dobnia a jogosultságokat ott kapok egy Ismeretlen hiba a google play szolgáltatásokban üzenetet és annyi. így fel sem került a kapcsolódott app-ok közé a google fit-ben. Majd még futok vele pár kört aztán max hagyom a G fit-et és marad a Mi fit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.