Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Slukkica válasza RBJ (#4700) üzenetére


Slukkica
őstag

Fejezd már be légyszíves ez nem chat hanem fórum :Y

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4702) viralmind


viralmind
aktív tag

Tisztan latas vegett:bejovo hivaskor a kozepso led vilagit /keken/ es rezeg a band,3mp utan, ezen nem tudsz valtoztatni.A notifikacios verzioban allithatsz az allapotsorban megjeleno ertesitesekhez rezgest valamint led jelzest, es ezt varialhatod is, azonban eloszor rezegni fog majd par masodperc mulva a beallitott szinnel min3 led villogni annyiszor amennyiszer beallitottad.Nalam hibamentesen mukodik a dolog mindaddig amig nem szinkronizalom a cuccot. Amint szinkronizalom onnantol csak a hivast jelzi , mert az ertesitesekhez nincs engedelye.Pedig be van pipalva.Ilyenkor ujra engedelyezni kell. Igy le is szoktam a szinkronizaciorol, mivel engem nem erdekel a napi heti stb aktivitas ami amugy is fals.Csakis azert vettem hogy jelezze a bejovo hivasokat es esemenyeket. erre tokeletes. 15 naponkent beallitottam egy emlekeztetot akkor toltom es kesz.

[ Szerkesztve ]

(#4703) gianone válasza viralmind (#4702) üzenetére


gianone
őstag

Igen, ez szinkronizációs dolog nálam is megesik, de azért nem állandó probléma, inkább random, viszont nem érdemes sokszor szinkronizálni. Erre írtam, hogy szerintem ez szerver gond. Ha nem akarnak rendesen működni, akkor jön elő a gond.
A lépésszámmérő meg pontos, ha gyaloglásról vagy futásról van szó, de mivel tényleg minden más kézmozdulatot beszámol, csak akkor van értelme, ha valaki vagy fut, vagy sokat megy. Illetve ez mindenkinek a saját aktivitását méri, tájékoztatónak nem rossz. Viszont összehasonlítani másokkal tényleg felesleges.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4704) petipetya válasza gianone (#4703) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyrészt nálam pontosan működik, másrészt szerintem nem csak akkor van értelme, ha valaki sokat gyalogol.

Nekem be van lőve a napi 8000 lépés (ami nem sok), melyet igyekszem betartani. Sokat segít, hogy látom a statot.

A kézmozdulatok elkerülése végett pedig az övemen van a cucc, így tényleg csak a lakáson kívüli gyaloglást méri.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4705) gianone válasza petipetya (#4704) üzenetére


gianone
őstag

Azért csak gyaloglásból a 8000 lépés szerintem nem kevés, kb. 7 km?

Igen, kifelejtettem ezt a verziót, de valljuk be, nem ez a "rendes" használati módja, mégiscsak egy karkötő. De ha valakinek ez a legfontosabb funkciója, és nem az értesítés, akkor ez megoldás lehet

Én speciel a futásomat trackelem vele - pontosan méri a lépésszámot és távolságot is elég jól becsüli - és az értesítésekre használom. Arra is megfelelő. Akinek több kell, arra a GPS való.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4706) petipetya válasza gianone (#4705) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az MI Fit szerint 8600 lépés 6.9 km. A Google Térkép szerint a gyaloglós útvonalaim összesen 6 km-t tesznek ki naponta. Az a 900 m különbség soknak tűnik. Habár kajálni is mentem munka közben, az kb. 400 m összesen, illetve némelyik szünetben is sétáltam.

Tervezem majd összevetni a Google Fit-el a lépésszámot, illetve
a Google Útvonalakkal a távolságot. Csak még sosem jutottam el odáig.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4707) gianone válasza petipetya (#4706) üzenetére


gianone
őstag

Vagy egyszer kapcsold be a MiFitben a Futássegítőt. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4708) petipetya válasza gianone (#4707) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt miért?

"nincs rá lezsóidő"

(#4709) gianone válasza petipetya (#4708) üzenetére


gianone
őstag

GPS, leméri a távolságod. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4710) Kari1


Kari1
aktív tag

Kb 50 hozzászólás fél nap alatt, hirtelen azt hittem hogy történt valami érdekes dolog, pl megjelent a mi band 2 stb, aztán látom hogy ez csak RBJ ámokfutása...

[ Szerkesztve ]

(#4711) Imy válasza Kari1 (#4710) üzenetére


Imy
veterán

Sajnos nem, de jó lenne :)

(#4712) htc07 válasza Kari1 (#4710) üzenetére


htc07
addikt

én már tegnap tudtam hogy ez lesz ma, amikor írta az ebay kütyük topikba, hogy megkapta. ;]

de no offense, csak keresőzni is lehetne néha.

(#4713) KZP válasza Kari1 (#4710) üzenetére


KZP
őstag

Ugyanígy voltam ezzel én is. És minden topikban akad legalább egy ilyen... :U

(#4714) gianone válasza Imy (#4687) üzenetére


gianone
őstag

Jut eszembe, neked honnan van orosz? Le tudod szedni a fejlesztői fórumból, vagy simán az orosz MIUI?

Jól van, látom, mindenki hagyta csendben, hogy szívassam magam. :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4715) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Ma vettem meg en is a Mi Bandet. Egy kerdesem lenne csak:
A Play storeban levo appot erdemes feltenni, vagy masikat hasznalni? Lattam valahol, hogy letezik valami tweakelt verzio ez miben tud tobbet vagy miben mas?

(#4716) RBJ


RBJ
addikt

Mai első napi tapasztalat. Ha tetszik ha nem valakinek.
Akksi 95 % on igaz sokat nyomkodtam mikor volt időm, folyamatosan rezegtetem, hogy meg van -e a kapcsolat.
Ebédidőben próbálgattam pár verziót le fel de nem jött össze.
Lépés mai 12893, 9 km. Igaz mintha kocsiba menet reggel bezavarodott minden út egyenletlenségre számolt, szinte folyamatosan pergett a lépés.
Szakmai kérdés már ha nem harapják le a fejem.:
Alkalmazások menüben való eltávolításkor használjátok az adatok törlése dolgot előtte?
Úgy látom a memória ürités progik mikor kilövik akkor is lehal a mi fit is.
Vagy mikor a gyári kiürítéssel csináljuk, vagy hogy nevezem akkor is off.
Hogyan lehet megelőzni, hogy esetleg a rendszer ne vegye ki mikor mondjuk memóriát szabadít fel?
Válaszokat és türelmét előre is köszönöm valakiknek.
Hivatalos régi verziókat hol találom?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4717) Imy válasza gianone (#4714) üzenetére


Imy
veterán

(#4718) gianone válasza Imy (#4717) üzenetére


gianone
őstag

THX, erre tippeltem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4719) tybsen


tybsen
addikt

Megérkezett a kék és sárga szilikonpánt Banggood-ról. Anyaga ugyanaz, mint a fekete karkötőé. :) klasszak

(#4720) sanyci válasza RBJ (#4716) üzenetére


sanyci
senior tag

Először töröld az alkalmazás adatokat, utána az app-ot...
A memória felszabadító app meg felesleges, de MIUI-n van lelhetőség megvédeni az app-okat a kényszer-bezárástól...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4721) RBJ


RBJ
addikt

Ezúton kérek elnézést. Tényleg vihar volt, de mentségemre legyen mondva a rövid idő, várakozás, türelmetlenség és sikertelenség. Most volt idő este olvasgatni kipróbáltam rengeteg verziójú appot nemsokára megírom a tapasztalataim thl t6s szempontjából. Még egyszer elnézést, próbálok szűkebb lenni. :DDD :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4722) petipetya válasza RBJ (#4721) üzenetére


petipetya
nagyúr

"próbálok szűkebb lenni"

Bárcsak a nők szájából hallanám ezt. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4723) RBJ válasza petipetya (#4722) üzenetére


RBJ
addikt

Egyszerű, csokikarikára kell menni. :))
Na összes fellelhető verziót feltettem a tweaked ből. A legujabbtól haladtam a régi felé. Érdekes egyik se fekszik neki csak az oldalon fellelhető legrégebbi. 1.1.162-218 ezzel egyből párosodik.
Kaptam egy tippet, erre rátelepítettem a magyar 1.4.452 verziót ami sikerült.
Ez a megoldás egyenlőre a thl t6s re. Értesítéses verzió meg egyáltalán nem sikerül. No de nekem ez is elég.
Hogy lehet, hogy csak a legócskább verzió megyen. Ha nem lenne akkor nuku nálam.
Végeredmény. 1.1.162-218 eng telepítve, upgradelve 1.4.452 magyarral.
band firmware 1.0.9.55 .
Eddig ennyi.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4724) Imy válasza RBJ (#4723) üzenetére


Imy
veterán

Nálam is ez van...

Legközelebb veszek egy Xiaomi-t. ;) Mármint telefont. Lenovo S850-et nem szereti, pedig én imádom. :)

(#4725) RBJ válasza Imy (#4724) üzenetére


RBJ
addikt

Pont ezen leszek majd én is, xiaomi telefon lesz ha behal. GOndolom a telefon hasonló chipset je is bejátszik a hasonló tapasztalathoz.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4726) bAtt001 válasza tybsen (#4719) üzenetére


bAtt001
addikt

én is most bontottam ki őket, a mi banddel együtt, úgylátom a fekete pántba sosem kerül bele a cucc, instat a sárgát használom majd :D mondjuk a kék az eléggé babakék, ahelyett jobb lett volna valami zöld de nem panaszkodom olcsó volt :)

[ Szerkesztve ]

(#4727) tybsen válasza bAtt001 (#4726) üzenetére


tybsen
addikt

Ja a kék elég világos, világosabb, mint gondoltam, nem túl férfias szín, de simán azt is fogom hordani. Sötétben láttam csak eddig, holnap megnézem világosban is. A sárga viszont nagyon jó, át is tettem a feketéből a cuccot. :) Zöldet szerettem volna még, de az nem volt amikor rendeltem, azóta pedig nem néztem, hogy van-e.

(#4728) Peetey91


Peetey91
senior tag

Mi tortent a smart alarm funkcioval? Most early bird van helyette, leiras szerint pedig ez siman 30 perccel a beallitott ido elott ebreszt.

(#4729) tybsen válasza Peetey91 (#4728) üzenetére


tybsen
addikt

Te sem gondolod ezt komolyan, ugye? Legfeljebb a fordítás rossz.

(#4730) Peetey91 válasza tybsen (#4729) üzenetére


Peetey91
senior tag

Furcsaltam, hogy kereken 30 perccel a beallitott elott ebresztett.

(#4731) WiZARD


WiZARD
addikt

1 hete írtam, hogy van egy miband, ami 1 hétig nem volt használva, feltehetőleg pont most merült le, és azóta nincs életjel. Tölteni se lehetett, hűtős trükk se segített.
3 napja minden mind1 alapon bedugtam ismét tölteni, gondoltam ott hagyom, hátha lesz valami. 2 napig semmi se történt, 0 életjel, ma reggelre világít mind a 3 pötty :C

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4732) maggi1886076 válasza bAtt001 (#4726) üzenetére


maggi1886076
addikt

amit pluszba rendeltél, annak ugyanolyan anyagminősége van, mint a gyárinak?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4733) bAtt001 válasza maggi1886076 (#4732) üzenetére


bAtt001
addikt

jaja ugyanolyan kemény fajta, meg is lepődtem mert a szilikon karkötőmhöz képest mindegyik kemény mint a kő :D

(#4734) maggi1886076 válasza bAtt001 (#4733) üzenetére


maggi1886076
addikt

linket tudsz adni hozzá?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4735) bAtt001 válasza maggi1886076 (#4734) üzenetére


bAtt001
addikt

[link] ez volt, és gyorsan meg is jött, 2 hét volt az egész :) eredeti csomagolásban volt mint a kettő, igaz a postai csomagolás valami kukás zsákhoz hasonlított :D

[ Szerkesztve ]

(#4736) maggi1886076 válasza bAtt001 (#4735) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi, meg is rendeltem. Kell tartalék :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4737) bAtt001 válasza maggi1886076 (#4736) üzenetére


bAtt001
addikt

ennyire fogyó eszköz? :D én még csak 1 napja hordom mondjuk, de néha beleakad az asztalba, az ébresztő meg tényleg nem valami hatékony így hogy csak egy párat rezeg :B

(#4738) RBJ


RBJ
addikt

MOst du t aludtam majd 1.5 órát azt nem mérte. Nálam az utángyártott szíj jobban bejön. A gyári kemény nagyon, merev. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4739) purpledonkey válasza RBJ (#4738) üzenetére


purpledonkey
tag

1) If the time is long enough sleep during in the morning, Mi band will be recorded. Nap on the half-hour in the afternoon, Mi band generally don’t think you are sleeping.

Bent van a FAQ-ban

(#4740) maggi1886076 válasza bAtt001 (#4737) üzenetére


maggi1886076
addikt

szeptember óta használom. nem fogyó, de jó ha van másik. van egy neon zöldem, abban járok futni.nekem az ébresztéssel semmi gondom :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4741) pető bá' válasza purpledonkey (#4739) üzenetére


pető bá'
őstag

ezt még nem is olvastam.. :Y viszont egy hónap alatt egy ilyen délutáni alvást sem rögzített, pedig szinte minden délután 1-3 óra alvás be van iktatva..

"... and I hope you have a great day!"

(#4742) bAtt001 válasza maggi1886076 (#4740) üzenetére


bAtt001
addikt

mindig jó ha van tartalék ez igaz. te cserélgeted a pántokat ilyen gyakran, én biztos h nem szedem ki mig nem muszáj, tegnap alig tudtam beleoperálni a sárgába, mintha kisebb lenne rajta a lyuk mint a feketén :D

(#4743) maggi1886076 válasza bAtt001 (#4742) üzenetére


maggi1886076
addikt

Naponta cserelgetem, de ezért van. Egy új Band meg mindig van itthon, ha történne vmi ezzel :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4744) mgTerminator válasza bAtt001 (#4735) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez a kék olyan kék mint a képen? :D mert valaki írta hogy rikító meg nőies :U

(#4745) Imy válasza mgTerminator (#4744) üzenetére


Imy
veterán

Feketét kell venni. A többi olyan nemtudom, nőies? :DDD

(#4746) gianone válasza Imy (#4745) üzenetére


gianone
őstag

Eléggé szeretem a feketét, szívem szerint mindig abban futnék is, de nyáron van egy közismert negatív tulajdonsága: nem kicsit meleg. És mivel ez egy fitneszkarkötő... Nem véletlenül sok a neon színű futócucc, a láthatóságon kívül is. Még várok vele, de szerintem a kezemre fog rohadni lassan.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4747) Peetey91


Peetey91
senior tag

Ez a smart alarm funkció úgy működik, hogy fél órával a jelzés előtt egyet rezget, hogy felébredjek, majd utána párszor még jelez, hogy ne legyen újra mély alvási fázis a beállított időre?
Mert én azt hittem, hogy figyeli az alvásomat és a fél órás intervallumon belül amikor éppen felületesen alszom felébreszt. :B

(#4748) RBJ


RBJ
addikt

Nekem meg pont a fekete nem fekszik. 3 utángyártott van abból a szürkét hordom most. Ezeket kényelmesebbnek érzem mint a gyári kemény szíjat.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4749) gianone


gianone
őstag

Van puha gyári is. Sőt, szerintem eredetileg az is volt, legalábbis az enyém féléves.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4750) fi:zi'k válasza Peetey91 (#4747) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem. A megadott idő előtt max félórán belül ébreszt, ha nem vagy mély alvásban, de legkésőbb a megadott időben.
Tehát ha beállítasz 7:00, akkor leghamarabb 6:30-tól kezdve ébreszthet, amennyiben úgy ítéli, hogy könnyű alvásban (nincs erre jobb szó?) vagy. Ha ez nem következik be, akkor viszont 7-kor fog rezegni

---
Készül újra a témaösszefoglaló, csak volt egy adatvesztésem. Tanulság, ne csak egy helyen tárolj egy dokumentumot, ami fontos.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.