Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) viralmind válasza Imy (#4499) üzenetére


viralmind
aktív tag

Valaki jart itt hasonloan nem is regen neki is ez a dami jott, banggood-tudom ajanlani nekem onnan eredeti jott uk warehouse-bol.

(#4502) sanyci válasza Imy (#4499) üzenetére


sanyci
senior tag

dx.com

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4503) Tomaaasz válasza sanyci (#4502) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Nekem is onnan jött. Kicsit lassú, de eredeti!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#4504) petipetya válasza htc07 (#4500) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a tinydeal oldaláról jött az eredeti Xiaomi MI Band anno.

A bangood oldaláról eddig csak Xiaomi power bankot rendeltem kétszer, és mindig eredeti jött.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4505) mgTerminator válasza gianone (#4498) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az lehet hogy a teló kap valamilyen értesítést, de a band csak akkor jelez ha kirakja az értesítési sávra! Ha én pl 1 személlyel beszélgetek folyamatosan akkor egyáltalán nem jelez a band, mivel értesítés sincs... Nem tudom honnan szedted ezt amit írtál...

htc07: Azért jó, mert én ezzel használom a segglyukamban! Okos kupp!

Aki nem érti hogy mi értelme van beállítani a jelzést cset programra, akkor ott baj van... Ebből kifolyólag gondolom ti egyáltalán nem használjátok az értesítéseket :U

(#4506) Flashback


Flashback
addikt

"Olcsó" kijelzős okosóra

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4507) Neck válasza mgTerminator (#4493) üzenetére


Neck
veterán

És csodálkozol, hogy lemerül 2 nap alatt? :U
Szerk: Flashback, ez mennyi?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4508) Nashaba válasza Imy (#4499) üzenetére


Nashaba
tag

Akkor nekem is olyan fog jönni, én is atttól az embertől rendeltem. Mikor rendeltél tőle? Ez elszomorít, majd szólj ha visszakaptad a pénzed - érdekel, hajlandó-e rá! :(

(#4509) Imy válasza Nashaba (#4508) üzenetére


Imy
veterán

Én 04.01-én és 30-án jött meg.
Megvárom a május 13-at, és utána azt mondom, hogy nem jött meg, egyszerűbb, mint a feket igazolni, hogy tényleg fake...

(#4510) gianone válasza mgTerminator (#4505) üzenetére


gianone
őstag

Mostanában ritkán használom a Messengert, de direkt kipróbáltam, hogy egy másik fiókból gépről írtam magamnak. A kimenőknél tényleg nem jelez már, viszont minden egyes új bejövőnél igen, ahogy szépen számlálja a fejen az üzenteket, úgy jelez is MiBand. És onna vettem, hogy fél éve megvan. Régebben rezgett mindenre össze-vissza, le is állítottam a csetprogramokat.

Ez egy fitneszkarkötő, csak mondom, ez a funkciója elvben csak arra van, ha mozgás közben hívnak, tudjál róla.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4511) mgTerminator válasza gianone (#4510) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tudom hogy mi ez, és mire való :) Nem ezt kérdeztem! Én is ritkán használom a Messengert, én is dolgozok és akikkel beszélgetni szoktam, szintén... Szóval nem 15 éves tini vagyok aki 0-24-ig legalább 5 emberrel csetel...

Neck:

(#4512) Imy


Imy
veterán

Valaki már rendelt tartalékba szíjat? Olyan érdekelne, aki használná is.
A gyári hiába gyári (edigitalos csomag), nem a legjobb. Éppen most fényképezgetem a fake mibanddel, és vettem ki, majd tettem vissza, és észrevettem, hogy el van repedve már ahol a band megy bele. Igaz a gyári nagyon passzos, és lehetne kicsit rugalmasabb. Igaz akkor meg lehet nem a legjobban tartana.... :F

Szóval egy tuti biztos strapabíró szíjról érdekelne egy link. :)

(#4513) Sanki


Sanki
addikt

Aki már rendelt innen miband-et az eredetit kapott?
Ennyit megér amúgy?

(#4514) gianone válasza Sanki (#4513) üzenetére


gianone
őstag

Ennyit meg, és csomóan rendeltek innen.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4515) Imy válasza gianone (#4514) üzenetére


Imy
veterán

és UK vany CN raktárból? Illetve mennyi idő volt, amíg ide ért?

(#4516) gianone válasza Imy (#4512) üzenetére


gianone
őstag

Akkor az olyan, mint a tinys. Jó szar, küldd vissza azt is. Vegyél inkább banggoodos puhát olcsóbban.

Én nem vettem onnan, de olvasom a topikot.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4517) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Azon gondolkozom megéri-e nekem ez a karkötő, ha igazából csak 2 tulajdonsága érdekelne.
Egyik a Trusted Device funkció, másik meg a rezgő értesítések a telefonról, plusz ha az ébresztés funkciója jól működik, még az is.
A fittness dolgok nem annyira érdekelnek.

Van itt, aki LG G2-vel problémamentesen használja (hivatalos lolli van rajta)?
Van aki állandóan magán hordja? Igazából lehet ezeket a cuccokat úgy is kell egyébként, nem tudom.
Ha a telefon értesítéseit szeretnénk vele rezegtetni, módosítható, hogy közben mely alkalmazásoknál mely led-ek villogjanak, milyen színben? Lehet ezeket egyénileg mahinálni?
Nem tudom mennyire lehet mellette néma a telefon. Jó lenne, ha olyan szépen be lehetne állítani az értesítés rezgést, hogy teljesen néma lehessen mellette a telefon.

(#4518) Imy


Imy
veterán

(#4519) Sanki válasza gianone (#4514) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor lehet rendelek egyet innen. (CN raktárból).

(#4517) fery02: Én is G2-vel használnám, főképp a hívásértesítés és az ébresztő funkciója miatt.
Bár az ébresztés erősségéről nem találtam sok mindent, nem tudom hogy felébrednék e rá. :F
Plusz, ha megvenném, akkor már lehet a lollit is felraknám, kipróbálni a plusz funkciókat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4520) petipetya válasza Sanki (#4519) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam gyári Lollipop van a Nexuson (5.1), kérdezz bátran.

"nincs rá lezsóidő"

(#4521) Sanki válasza petipetya (#4520) üzenetére


Sanki
addikt

Mint írtam, nekem az ébresztés lenne a legfontosabb, hogy mennyire erőteljes az a rezgés. Illetve, akkor lehet állítani a rezgés hosszát és mennyiségét? Akik ébresztésre használják mindig felébrednek rá?
A lolli csak amiatt kell, hogy fel tudjam oldani a minta berajzolása nélkül a telefont. Ezen kívül nem tudom van e valami plusz.

(#4522) gianone válasza Sanki (#4519) üzenetére


gianone
őstag

De rám ne mutogass, ha nem tetszik :))

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4523) Sanki válasza gianone (#4522) üzenetére


Sanki
addikt

Semmi olyan, végülis Te csak arra válaszoltál, hogy eredeti e. :)

(#4524) VMatteo válasza Sanki (#4521) üzenetére


VMatteo
őstag

Ébresztése nagyon rövid 5 rezgés csak, ezen változtatni nem tudsz. Ha valamilyen ébresztő app értesítését hozzáadod, akkor lehet 9x 999ms, viszont ekkor már nincs inteligens ébresztés.

Tisztelet a Gépésznek!

(#4525) Sanki válasza VMatteo (#4524) üzenetére


Sanki
addikt

És erre mindenki fel tud ébredni? :F
Bár, ha tényleg jól érzékeli a mély és a könnyű alvást akkor arra is biztos fel lehet ébredni.

(#4526) sanyirigo válasza Sanki (#4525) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nekem ma 5 percel korábbra volt állítva a karperec mint a telefon. Az utóbbira ébredtem ;)

Pixel 7

(#4527) Sanki válasza sanyirigo (#4526) üzenetére


Sanki
addikt

Az nem valami jó.
Intelligens ébresztés volt?

(#4528) sanyirigo válasza Sanki (#4527) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nem. De azzal egyszer próbáltam, és felkeltem rá.

Pixel 7

(#4529) Sanki válasza sanyirigo (#4528) üzenetére


Sanki
addikt

És akkor hogy hogy nem azt használod?

(#4530) Neck válasza mgTerminator (#4511) üzenetére


Neck
veterán

Pedig akkor sem hiszem el, hogy nem emiatt merül gyorsan. Itt 40%-on van, 28 napja töltöttem. Nekem csak a hívásokat jelzi, illetve ébreszt.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4531) sanyirigo válasza Sanki (#4529) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Mert elég nekem így is 4:30-kor kelni. Nem akarok korábban :)

Pixel 7

(#4532) Mazsika válasza gianone (#4473) üzenetére


Mazsika
őstag

Nem megy most se a szerver?

Dáccsika

(#4533) sanyirigo válasza Sanki (#4529) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Ennek ellenére nagyon szeretem a kütyüt. Zajos helyen dolgozom, soha nem hallottam ha hívtak, vagy értesítés jött. Így mindig észreveszem. Csendes helyen meg nen tutul a telefon, csak rezeg a karperec. Fel sincs hangosítva a teló sose.

Pixel 7

(#4534) gianone válasza Mazsika (#4532) üzenetére


gianone
őstag

Nem tudom, a linkelt a progival én beléptem. De pár órája még nem mehetett, mert kérdezték mások, hogy mi a megoldás.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4535) Fejvadi válasza Imy (#4499) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én már sokat rendeltem az Ali-ról, de mindig megnézem oda van e írva, hogy original.

(#4536) sanyci


sanyci
senior tag

...az ébresztésről:
Katona vagyok, tüzérségi tűz alatt is tudok aludni, de a MiBand felkelt, ha a csuklómon van, de ha a nyakamban, a dögcédula mellett, akkor észre sem veszem...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4537) mgTerminator válasza Neck (#4530) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem én vagyok az egyedüli akinek ilyen tempóban merül...

Amúgy mást sem enged be a program? Egész nap szívja az aksit a program, gondoltam adok neki egy adatok törlését de nem tud bejelentkezni...

(#4539) gianone válasza mgTerminator (#4537) üzenetére


gianone
őstag

Ezt a témát hogy sikerült elkerülnöd az elmúlt két napban?

Amúgy az ébresztésen ne vesszetek össze, nekem a két Mibandem teljesen más erősséggel rezeg. :DD

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4540) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Mit tudtok vergődni már ezzel egyszerű karkötővel. Telefon topikban nincs egy nap alatt 70 hozzászólás.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4541) gianone válasza maggi1886076 (#4540) üzenetére


gianone
őstag

Szaros telefonja mindenkinek van. :))

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4542) maggi1886076 válasza gianone (#4541) üzenetére


maggi1886076
addikt

Karkötő is. Szeptember óta van meg, bajom nincs vele.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4543) petipetya válasza gianone (#4541) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért én néha letakarítom róla.

"nincs rá lezsóidő"

(#4544) petipetya válasza maggi1886076 (#4540) üzenetére


petipetya
nagyúr

Képzeld el mi lenne, ha kijelzős cuccra recoveryt és egyéb dolgokat varázsolnánk - minimum 3x ennyi hozzászólás napi szinten. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#4545) mgTerminator válasza gianone (#4539) üzenetére


mgTerminator
veterán

Délelőtt olvastam róla, de azt hittem azóta megoldódott... És miért pörgeti a procit? Már újra is volt indítva nem tudom hányszor...

(#4546) gianone válasza mgTerminator (#4545) üzenetére


gianone
őstag

Egy órája is kérdezték.

Nem tudom.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4547) RBJ válasza Imy (#4509) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem is ebay es dami kamu volt. Irtam neki es visszakaptam a penzt. Vissza olvasol még képeket is raktam fel. Bangood eu raktárból rendeltem hétfőn remélem jövő héten beesik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4548) Imy válasza RBJ (#4547) üzenetére


Imy
veterán

Én is azt tettem, paypalon megírtam neki, hogy ez hamisítvány. Ha nem fizeti vissza, e-bayre kap egy negatívot, e-baynek és xaominak akkor megírom, hogy hamisítványt árul. Remélem beijed. :D

(#4549) Imy válasza Imy (#4512) üzenetére


Imy
veterán

Szíj ügyben valaki?
Megbízható, és kipróbált szíjat honnan? :R

(#4550) Sanki válasza sanyirigo (#4531) üzenetére


Sanki
addikt

Én is 4:50 körül szoktam kelni, csak néha elég nehéz és elszundizgatok a telefonnal akár 5:15-ig is, utána meg csak a rohanás van. :DDD

(#4536) sanyci: :R
(#4540) maggi1886076: én mielőtt megveszek valamit jól körbe járom a témát..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.