Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ismeri valaki a Razer Nabuxet?
Holnap érkezik a sony mellé:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5752) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Rendelnék ilyen zeaplus cuccot, de sehol nem találok iOS-en alkalmazást hozzá. Milyen néven keressem? Apple Health támogatása van?

(#5753) internetezoo


internetezoo
senior tag

Leszakadt a bújtató végleg, most befőttes gumival megoldva :D


[ Szerkesztve ]

(#5754) RBJ válasza internetezoo (#5753) üzenetére


RBJ
addikt

Pár száz forint egy szíj. Nem értem minek szenvedni. Nekem 7 szíj van az eredetivel együtt. ;]
Most jön a kék ami kemény 230 ft volt. :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5755) htc07 válasza RBJ (#5754) üzenetére


htc07
addikt

én a bőrszíjt várom épp, a gyári nekem is elszakadt, utángyártottal meg nem bohóckodok.

(#5756) rasky válasza RBJ (#5754) üzenetére


rasky
senior tag

az igen...

egyébként én mostanság csak este hordom ébresztés miatt, mert ha folyamatosan hordom, oldalt ki kezdi a szíj a csuklómat...

(#5757) internetezoo válasza RBJ (#5754) üzenetére


internetezoo
senior tag

Van rendelve 2 is, addig ne essen le véletlenül se.

(#5758) S-eye válasza RBJ (#5754) üzenetére


S-eye
senior tag

Én is vennék egy új szíjat, de félek,hogy kiesik, a nem eredetiből.

(#5759) Wilika


Wilika
aktív tag

Próbálgattam keresni, de nem jutottam eredményre

A Lollipop alapú SmartLock-nál van arra valami lehetőség, hogy csak "közvetlen közelből" hagyja feloldani a készüléket kód nélkül? Mintha említettek volna itt ilyen fél, egy métereket. Nekem viszont 3 méterről is engedi (segítséggel persze, az én karom nincs ilyen hosszú :) ).
Van erre valami beállítás?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#5760) atees válasza r3dsnake (#5752) üzenetére


atees
őstag

Én is azt keresem, de nem talalom 😱
Ezen gondolkodok, eddig ez tűnik a legprofibbnak!

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5761) atees


atees
őstag

Jól lemaradt: http://www.oband.com.cn/product/product_en.jsp

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5762) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom a mi band notify pro kezd szépülni. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5763) Imy válasza RBJ (#5754) üzenetére


Imy
veterán

Linket pls. ;)

Amúgy én a kapcsolt levettem róla, mert az utángyári fém részére kiütéses lettem...

(#5764) ERipley


ERipley
tag

Üdv !

Újra raktam a telefon oprendszerét (Z2, 5.0.2) és a Play-ről letöltött alkalmazás csak sokadik próbálkozásra (10-12) hajlandó felismerni, majd azzal a lendülettel le is áll. Korábban nem volt semmi gondom ezzel.

A Band párosítva a telefonnal, bluetooth működik, be is enged jelentkezni, majd leáll....

Kaphatnék egy linket valakitől ???

(a kiemeltben lévő tweaked verziót nem tudtam előcsalogatni a megadott linkről :B :F )

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#5765) RBJ válasza Imy (#5763) üzenetére


RBJ
addikt

[link]
amúgy azt veszem észre a mostanában jött szíjjak egyre keményebbek. GOndolom rájöttek, hogy a puha nem jó.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5766) Imy válasza RBJ (#5765) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, én is rendeltem még egy kéket. ;)

(#5767) -secret- válasza RBJ (#5765) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez jó minőségű?

(#5768) RBJ válasza -secret- (#5767) üzenetére


RBJ
addikt

Nem tudom, majd kiderül. Ennyi pénzért még dísznek is jó. :DDD
Ja. 3. napja volt töltés 94% van. ;]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5769) Wilika válasza RBJ (#5762) üzenetére


Wilika
aktív tag

Ez jó amúgy? Jobb, mint az ukrán srác által haxolt eredeti app?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#5770) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Pár napja használom ezt az utángyártott pántot. Amibe rögzíteni kell a band-et az műanyag, viszont a csavarok fémházba mennek bele. Viselése kényelmes. A barna viszont nem jött be inkább csak a fekete. Ha valakit érdekel akkor megválok tőle.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5771) olifa95


olifa95
újonc

sziasztok ismét!
Ma megérkezett a kis kütyüm, 52%-al az elmúlt 24 órában töltve, szerintetek érdemes feltenni a töltőre vagy merítsem le 10%-ig?
A párosítás simán ment (i4s), egyedül a regisztrációnál az üzenettel volt egy kis probléma, mert 3.-ra sikerült neki csak elküldeni.
Frissített is egyszerre 1.0.9.69 firmware-re :)

(#5772) r3dsnake válasza olifa95 (#5771) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miért akarnád lemeríteni 10%-ig? Töltsd fel.

(#5773) Tiger. válasza olifa95 (#5771) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez jelzi ha megszakadt a bluetooth kapcsolta leddel és rezgéssel?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5774) htc07 válasza Tiger. (#5773) üzenetére


htc07
addikt

Nem, nincs folyamatos kapcsolatban a telefonnal.

(#5775) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sajnos az enyém fél év használat után úgy tűnik "az örök vadászmezők" felé közelít...most már lecsökkent az üzemideje egy napra...úgy, hogy reggel ébredéskor és este lefekvés előtt kapcsolom be a BT-t, hogy szinkronizáljon és az értesítés nélküli verziót használom... :-(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5776) RBJ


RBJ
addikt

Ezek szerint lehet ennyi az akksi élettartalma. Kíváncsi lennék a legöregebb band használóra és milyen állapotban van.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5777) petipetya válasza RBJ (#5776) üzenetére


petipetya
nagyúr

Józsi bácsi az itt a topicban. Azt írta, hogy a 97 éves kora ellenére még mindig megvan neki a napi 16.000 lépés, plusz minden reggel büszkén áll a cerkája.

"nincs rá lezsóidő"

(#5778) Milestone2 válasza RBJ (#5776) üzenetére


Milestone2
nagyúr

nem ennyi. van ismerősöm aki régebben vette és még most is 30-40 nap. lehet nem szerette, hogy dolgoztam benne és azért nem volt ütésektől, rázásoktól mentes időszak. nem tudom. az is lehet, hogy egy hibás darabot fogtam ki. ha majd lesz pénzem másikra, kiderül.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5779) r3dsnake válasza Milestone2 (#5778) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem mondjuk attól, hogy az első nap 8-10%-ot esett most 20 nap után 50%-on van és napi 2%-ot merül kb. Úgy tűnik nem egyenletes.

(#5780) Majko102 válasza htc07 (#5774) üzenetére


Majko102
aktív tag

Akkor hogyan kapunk értesítést rezgéssel és fénnyel eseményekről? :) Nálam jelez a band, ha elveszti a bt kapcsolatot.

(#5781) htc07 válasza Majko102 (#5780) üzenetére


htc07
addikt

ja, utólag jöttem rá, hogy mégsem, csak kicsúsztam a szerk.ből. :B

én sosem használtam semmilyen értesítéssel.

(#5782) RBJ válasza Majko102 (#5780) üzenetére


RBJ
addikt

oszt hogy jelez? :F :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5783) twi452


twi452
senior tag

Nálam 11 nap alatt merült 16%-ot a kütyü, igaz ez még friss, 2 hete kaptam meg :)
Mondjuk nem piszkálom sokat, naponta kb ötször szinkronizálom kíváncsiságból meg reggel ébresztés és ennyi.
Nem kell, hogy nekem villogjon meg rezegjen minden hülyeségre :D

(#5784) Majko102 válasza RBJ (#5782) üzenetére


Majko102
aktív tag

Rezeg és világít. Hogy máshogy jelezne? :D

(#5785) bull84ghia válasza Majko102 (#5784) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ha felvillan a 3 led és rezeg akkor az a napi limit elérését jelzi.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5786) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Sleep trackingről vannak pontos tesztek? Más, csúcskategóriás bandekhez képest hogy teljesít?

Rákerestem a topicban, neten is, de mindenütt csak szubjektív véleményeket találok. Számomra ez lenne a legfontosabb funkció.

What is your ikigai?

(#5787) htc07 válasza aAron_ (#5786) üzenetére


htc07
addikt

Szintetikus tesztet nem is fogsz találni, mert ahány ember, annyi alvásmód.

Én is a sleep monitor miatt vettem, vagyis leginkább az okos ébresztés miatt. Ha eleget tudok aludni (nálam ez 8+ óra) akkor tényleg segít felkelni könnyebben.

Ha nem tudok ennyit aludni, akkor tökmindegy, úgyis szarul ébredek. :D

(#5788) r3dsnake válasza htc07 (#5787) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

8+ óra? Fogalmam sincs mikor aludtam annyit utoljára egyhuzamban. Örülök, ha 5-6 óra megvan, 2-3 felébredéssel közben.

(#5789) htc07 válasza r3dsnake (#5788) üzenetére


htc07
addikt

össz 8, én is fel szoktam kelni többször pár percekre, lehet ideje lenne matracot cserélni :)

egyébként én meg sokszor túlalszom magam, képes vagyok 10-11-et aludni simán, utána mégfáradtabb vagyok mint mikor lefeküdtem. :N

[ Szerkesztve ]

(#5790) twi452 válasza htc07 (#5787) üzenetére


twi452
senior tag

Én meg pont 5-10 perccel korábban felébredek magamtól mint a rezgés... úgyhogy nálam ilyen biztonsági funkciót lát el már inkább :D

Amúgy gondolom sokat nem monitoroz,
ha nincs mozgás akkor "mély alvás"-t regisztrál
ha mozgolódsz akkor light-ot
ha felkelsz közben akkor meg ugye azt h mennyit voltál "ébren"

(#5791) htc07 válasza twi452 (#5790) üzenetére


htc07
addikt

ja, valahogy úgy, mivel csak giroszenzor van benne.

(#5792) architect26


architect26
aktív tag

Sziasztok! Úgy néz ki meghalt a mibandem... Nem szinkronizál, amikor lendítem a karom, akkor meg nem jelzi a LEDet... ez így váratlanul jött, szóval...kukázáson kívül meg lehet menteni valahogy?? :(

Per aspera ad astra

(#5793) aAron_ válasza htc07 (#5789) üzenetére


aAron_
őstag

Túlalvás is a nem megfelelő minőségű alvás vagy a felgyülemlett alváshiány eredménye. Tudtommal.

Az okos ébresztés jól hangzik. Az is fontos lenne jobban belegondolva.

(#5790) twi452: Jól gondolom, hogy emiatt sokkal pontosabbak maximum a pulzusmérővel felszerelt modellek lehetnek? Fitbit Charge HR-t vagy UP3-t nem hiszem, hogy fogok venni csak emiatt.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5794) S-eye válasza architect26 (#5792) üzenetére


S-eye
senior tag

töltődik? Bár gondolom már nézted. Van aki hűtőbe teszi, de erről nem sokat tudok.Gondolom lassabban merül az akksija miatta.

(#5795) architect26 válasza S-eye (#5794) üzenetére


architect26
aktív tag

nem töltődik :(

Per aspera ad astra

(#5796) twi452 válasza aAron_ (#5793) üzenetére


twi452
senior tag

Nagyon sokmást nem is lehet ezekkel mérni ha jobban belegondolsz.

A következő szint már az, hogy szépen bejelentkezel és befekszel alvásdiagnosztikára aztán ott mindent ki tudnak értékelni :)

Vagy persze ott a sleep as android pl az még annyi pluszt hozzátesz, hogy felveszi ha beszélsz vagy horkolsz :)

Ez az ébresztés funkció csak annyit jelent, hogy a megadott időpont előtt fél órával elkezd figyelni, hogy light vagy deep sleep-ben vagy-e. Amint light-ot érzékel elkezd felébreszteni rezgéssel.

Szóval ha 5:30-ra beállítod és 5-kor már light-ban vagy akkor azonnal felébreszt hiába állítottad 5:30-ra.

Ha pedig végig 5:30-ig deep-ben vagy akkor ugye várakozik, hogy mikor lépsz át light-ba aztán 5:30-kor akármi van felébreszt.

(#5797) htc07 válasza aAron_ (#5793) üzenetére


htc07
addikt

akkor nekem nagyon gyűlik az alváshiány mert mióta az eszemet tudom túlalszom magam ha nem állítok ébresztőt :DDD

(#5798) MartOOn


MartOOn
addikt

Haliho Megjott a bandem tinydealrol. Nagyon gyorsak voltak a fiuk! :) viszont problema hegyek vannak... :(
Az hogy nem ugyanolyan dobozban jott mint a fel eve rendelt 4db-om az egy dolog. Ez is MI feliratos. Gyarinak tunik.
Nagyobb baj hogy a mi fit appom folyamatosan leall. :( tudnám miert... Galaxy s5 5.0-val hasznalnam. Illetve notifys appot használnék de amikor belepek a menun belul az appok jelzesehez kiirja hogy a "hozzaferes alkalmazasokhoz nincs aktivalva" valszeg en nezek be valamit es valamit nem engedelyeztem de nem tudim Mi Lehet az... :(
Megint leallt kozben az app... Na keresek masik appot

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5799) gianone válasza MartOOn (#5798) üzenetére


gianone
őstag

Hát pedig ezt fél éve is kellett engedélyezni. S5-ben nem tudom, hol van. Stock Lollipopban Sound&Notification Notification access.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#5800) MartOOn válasza gianone (#5799) üzenetére


MartOOn
addikt

Jogos. Ezt nem találtam illetve nem emlekeztem merre talalom. Koszi szepen! :R

Mar csak a leallasra kell megoldas. ;) regen volt ertesitos magyarított app. Most azt csinalja valaki vagy mindenki az angolon van? Ahogy bekapcsoltam frissitett 1.4.113 az app es 1.0.9.27 a firmware. Ez stabil nalatok?

Esetleg meg a 'bejovo hivas' jelzes eltuntetesere egy tipp? ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.