Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) RBJ válasza axlfsi (#4399) üzenetére


RBJ
addikt

van első rész is. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4402) waces válasza moli.hu (#4400) üzenetére


waces
aktív tag

?? android 5-ön simán megy a trusted device alapu feloldás (vagy a kérdésed nem értem). eh, benéztem a verziószámot

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#4403) raffiakötö


raffiakötö
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Kedden megkaptam a ketyerét ( ) Van egy két dolog amit nem igazán értem. Feltettem a telefonra (Huawei ascend G6) a magyar MiFit progit értesítésekkel ellátott verziót. Számomra érdekességek:
1. Volt egy időszak amikor nem akart szinkronizálni a progi meg a karperec.
2. Kapok értesítést bejövő hívásról pedig nem is volt bejövő hívás.
3. Beállítottam a telefonon az értesítések engedélyezését és a MiFit-ben is beállítottam milyen progikra villogjon, rezegjen, mégsem ad jelzést. Újraraktam a progit, volt telefon újraindítás de mégsem akar jelezni.
4. Az akksi nem tudom kinek hogy merül de nekem 2 nap alatt 85%-on áll, a párom karperece viszont 2 nap alatt 96%-on állt. Fog ez az esetembe változni vagy sikerült egy gyengébb akksival ellátott karperecet kapnom?
5. Volt olyan mind a 3 led lilásan villogott, aztán váltott a kékre a középső, meg rezgett is na ezt se tudtam mire vélni...

Ezeket leszámítva meg vagyok vele elégedve, és a párom is.

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget.

(#4404) sanyirigo válasza raffiakötö (#4403) üzenetére


sanyirigo
senior tag

A G6-on milyen rendszer van? 4.3 vagy 4.4?

Pixel 7

(#4405) Fejvadi válasza Neck (#4397) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van benne igazság. Én is szívesen segítek amiben tudok és nekem is segítettek már sokan telefonokkal kapcsolatban. Végül is erről szól ez az egész. :)

(#4406) raffiakötö válasza sanyirigo (#4404) üzenetére


raffiakötö
csendes tag

Gyári android 4.4.2 van a telefonon.

(#4407) Imy válasza raffiakötö (#4403) üzenetére


Imy
veterán

Én tegnap töltöttem, azaz délben vettem le, akkor 100%-on volt, jelenleg 93%-on van. Igaz tegnap játszottam a beállítással, illetve nekem bejövő hívásnál rezeg, és elég sokat keresnek telefonon.

Nekem hívásokat jelzi, de alD színe mindig kék, bármit állítok, rezeg, és aközépső LED világat.

DE SMS-ekre nem bírom beállítani.

(#4408) Imy


Imy
veterán

Ha magam felé fordítom, mint az órát, akkor miért nem jelzi nekem, hogy mennyi lépésszámnál tartok? (Napi cél 1/3, 2/3, vagy teljesítva) Vagy valahol valami állítani kell rajta?

:R

(#4409) rasky válasza Imy (#4408) üzenetére


rasky
senior tag

Rosszul emeled magad felé, ki kell tapasztalni.

(#4410) raffiakötö


raffiakötö
csendes tag

Nektek milyen gyakran ír olyat a MiFit hogy sajnos leáll? Ha meg akarom nézni az napi összesítőt meg van egy olyan ikon ami félkörben egy felfele nyíl behozza a oldalt csak kiírja hogy sajnos leállt a program.

(#4411) Kari1 válasza moli.hu (#4400) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ha közelség-érzékelő alatt a smart lock-ot érted akkor az nexus 5-tel simán megy. Beállítod a mintát majd bemész az mi fit app-ba ott device és smart lock majd start-ra kattintasz és párosítja (asszem így csináltam)

(#4412) waces válasza raffiakötö (#4410) üzenetére


waces
aktív tag

konkrétan még soha nem állt le az app

Every living creature on earth dies alone.

(#4413) mgTerminator válasza raffiakötö (#4403) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az enyém 4 nap után 73%-on van... Megvárom amíg teljesen lemerül. Végülis ha jó 2 hetet kibír, nem fog a földhöz vágni :U

(#4414) gianone válasza mgTerminator (#4413) üzenetére


gianone
őstag

Ez engem se zavarna (főleg, hogy van másik, ami nem is karcos), de ha mondjuk egy év alatt megadja magát az, az már igen, téged nem?

Nekem régebben gyakran leállt az app, aztán szinte sosem. Mostanában a Lollipoppal egyetemben néha, amúgy az a megosztás gomb, és most nekem is leáll..

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4415) Fejvadi válasza mgTerminator (#4413) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Teljesen ne engedd lemerülni, mert tönkremegy.

(#4416) Troy. válasza tybsen (#4288) üzenetére


Troy.
addikt

Banggood megbízhatóbb mint az ebay?

.

(#4417) Imy válasza rasky (#4409) üzenetére


Imy
veterán

Már hülyének néznek, hogy próbálkozok, de semmi. :D

(#4418) mgTerminator válasza gianone (#4414) üzenetére


mgTerminator
veterán

Dehogynem! 5600-at fizettem érte, legalább nyugdíjas koromig tartson ki!

Fejvadi: Olvasgattam én hogy nem szabad lemeríteni meg ilyenek, meg 20%-nál töltőre kell tenni de akkor még annyit sem fog bírni :U Megnéztem hogy meddig bírja, utána ráteszem a töltőre. Naponta többször is nézem az akku töltöttséget szóval :U szóval én akkor is elviszem a halálközeli állapotba! Mert ha a telefon nem hal meg ha kikapcsol, akkor ez de haljon már meg...

(#4419) mgTerminator válasza Troy. (#4416) üzenetére


mgTerminator
veterán

kb 1000x megbízhatóbb! Mióta ismerem mindent onnan rendelek!

(#4420) moli.hu válasza Kari1 (#4411) üzenetére


moli.hu
őstag

a mi fit app/my devices/screen unlock menupontra gondolsz? nekem ott nincs start gomb.

(#4421) gianone válasza moli.hu (#4420) üzenetére


gianone
őstag

Lehet, hogy kitakarja a fordítás, de legalul kellene lennie, legalább a körvonalát látnod kell, tapizz oda.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4422) Imy válasza Imy (#4417) üzenetére


Imy
veterán

Most komolyan, nincs rá valami beállítás? Mert nem mutatja nekem a napi célt... :(

(#4423) gianone válasza Imy (#4422) üzenetére


gianone
őstag

Nincs, ne stresszeljél, nekem is is csak véletlenül sikerül. Majd egyszer mondjuk pakolás közben villog, oszt megnyugszol. Igazából nem nagy jelentősége van, hogy sok ezres pontossággal (1/3) megmondja, hogy állsz. Ha elérted, így is, úgy is villogni fog.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4424) htc07 válasza Imy (#4422) üzenetére


htc07
addikt

[link]

plusz a mozdulatsor végén vársz picit, és elkezd villogni.

[ Szerkesztve ]

(#4425) appel válasza Imy (#4422) üzenetére


appel
őstag

a miui fórumon is ott van linkelve a videó a mozdulatsorról...

(#4426) gianone válasza appel (#4425) üzenetére


gianone
őstag

Nekem így is csak random sikerült, láttam régebben is, de néha megy.

Amúgy a videón látható MiBand olyan, mint az én aliexpressesem. Nekem ez jön be. Jó puha, mattos pánt, és nem látszanak a LED-ek, ha nem világítanak.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4427) VMatteo


VMatteo
őstag

Életemben először zuhanyoztam a miband-ben, azóta se kép se hang. A mifit nem látja. Verhetem az asztalt a kínai eladónál?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4428) Imy válasza appel (#4425) üzenetére


Imy
veterán

Koszonom, kozben a leiras segitett...
Haat nem igy szoktam megnezni az oramat, de mindegy, igz megy. :)

(#4429) Imy válasza VMatteo (#4427) üzenetére


Imy
veterán

Elvileg vizallo, de akkor ugy nez ki nem? :F

(#4430) VMatteo válasza Imy (#4429) üzenetére


VMatteo
őstag

mintha az időt néztem volna meg, így világított. Viszont a mi fit nem látja, nem tudja szinkronizálni

Tisztelet a Gépésznek!

(#4431) Imy válasza gianone (#4426) üzenetére


Imy
veterán

Nekem edigitalos van, puha a szij, es latszanak a LED-ek. Ez eredeti, de ha nem latszanak a tieden a lED-ek, akkor az a fake verzio.

(#4432) RBJ


RBJ
addikt

Na megjött a refund a ketsegtől. :DDD érdekes még sms nem kaptam róla de a pay pal on van nyoma.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4433) gianone válasza Imy (#4431) üzenetére


gianone
őstag

Ezek inkább sorozatok lehetnek. Több mint féléves, és köszöni szépen jól van, akkoriban még nem is voltak fake-ek. Gyári dobozban jött, minden feliratával, papírjával. és mondom, ez profibb, mint a tinys, ahol látszik.
A videón sem valószínű, hogy fake-et tolnák ilyen bátran, és MIUI fórumra is linkelnék. Szóval nem valószínű. :))

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4434) Fejvadi válasza mgTerminator (#4418) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A használattól, nagyon sok függ mennyire merül. Én nem is szoktam bekapcsolva hagyni a BT.-ot, inkább napi 5 szinkronizálás. Akkor kapcsolom be, ha hangos a külső zaj, hogy érezzem a rezgést. Én 10%-nál tettem fel tölteni.

(#4435) Imy válasza Fejvadi (#4434) üzenetére


Imy
veterán

Nekem nappal non-stop megy az USB azert van, hogy jelezzen, ha hivnak.

(#4436) Sanki


Sanki
addikt

Sziasztok.
Banggoodon most elég jó áron (4.2k) van a miband és megfordult bennem, hogy ki kellene próbálni. (Gondolom ennyiért jó vétel, de ha nem akkor szóljatok. :DDD )
Legfőképp a reggeli ébresztés funkciója, illetve hívás esetén a rezgő jelzés tetszett meg benne.
Egy - két reggelen elég nehezen szoktam felkelni, ezért tetszett meg az intelligens ébresztés. Ezt be lehet úgy is állítani, hogy csak hétfőtől péntekig ébresszen? Esetleg azt meglehet csinálni, hogy hétfőtől péntekig 4:50-kor keltsen hétvégén pedig 7 órakor?
LG G2-vel használnám. Láttam, hogy vannak mókolt appok is, a gyárival mi a helyzet? Mennyire testreszabható ilyen téren?

[ Szerkesztve ]

(#4437) purpledonkey válasza Sanki (#4436) üzenetére


purpledonkey
tag

Igen, be lehet. Úgy csinálnám a helyedben, hogy az egyik ébresztőt beállítanám 4:50-re, az ismétlődésnél beállítanám, hogy hétfőtől péntekig. Állítanék egy másikat 7 órára, ott meg ismétlődésnél egyénit választanám és akkor külön megadható, hogy szombat, vasárnap.

Sztem ezek a "gyári" alkalmazásnál is beállíthatóak, bár én az értesítésest használom kezdetek óta.

[ Szerkesztve ]

(#4438) Fejvadi válasza Imy (#4435) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor természetes a nagyobb fogyasztás. Én nem látom értelmét, ha csendes helyen vagyok ahol hallom a csörgést és ezzel másokat sem zavarok, hogy rezegjen a karkötő.

(#4439) mgTerminator válasza Fejvadi (#4438) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha csendes helyen vagy akkor szerintem jobban fogja a többieket zavarni a telefoncsörgésed :D

(#4440) Fejvadi válasza mgTerminator (#4439) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért írtam, hogy ha a környezetem nem zavarja. Itthon meg én vagyok a főnök, ne zavarjon senkit. :)

(#4441) purpledonkey válasza Fejvadi (#4440) üzenetére


purpledonkey
tag

haha, true story bro :D

(#4442) Fejvadi válasza purpledonkey (#4441) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

;]

(#4443) purpledonkey válasza gianone (#4423) üzenetére


purpledonkey
tag

Mondjuk az nagyon kígyó, hogy nekem csak úgy jelzi, ha leengedem a karom magam mellé, majd egy határozott mozdulattal felemelem és magam felé fordítom. Viszont mikor cigizem, akkor meg szinte miden mozdulatnál villogja az aktuális állást :D

(#4444) RBJ


RBJ
addikt

No pillanatképek. DAMI yeaa. érdekes rezeg is az anti lost nyomiztatásánál. decibelt nem értem tán visít is?





próbáltam az anti lost és a telefonom rezget megállás nélkül .
a setting be nem értem a flip/percussion t és a choose remind ot se. :F
sőt a befordítós manőver is működik egy led villog

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4445) Fejvadi válasza purpledonkey (#4443) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Lassabban emeld a kezed vagy ne fordítsd magad felé vagy szokj le a cigiről. :) Kezet is cserélhetsz. :)

(#4446) moli.hu válasza gianone (#4421) üzenetére


moli.hu
őstag

"""a mi fit app/my devices/screen unlock menupontra gondolsz? nekem ott nincs start gomb."""
@gianone: """Lehet, hogy kitakarja a fordítás, de legalul kellene lennie, legalább a körvonalát látnod kell, tapizz oda."""

es, bazdki, tenyleg. Rakerestem google image search-csel, hogy masnal hogy nez ki ez a kepernyo, hat igy:


es tenyleg ott a start gomb.
nalam ez igy nez ki:

eselyem sincs megnyomni a gombot...
ekkora egy szar fos appot en meg nem lattam..

@raffiakötö: """Nektek milyen gyakran ír olyat a MiFit hogy sajnos leáll?"""
onmagatol is elofordul napi egyszer, de vannak helyek, ahol minden egyes alkalommal ki lehet fagyasztani az appot barmikor reprodukalhatoan, peldaul a megosztasnal. hanyadek minoseg.

(#4447) gianone válasza moli.hu (#4446) üzenetére


gianone
őstag

Tegyél fel másik appot. Nekem Vagyuláék azt mondták, a billentyűzethez van köze. Ne kérdezd, én sem értem.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#4448) RBJ


RBJ
addikt

gliderun nál még véletlenül se látom a miband os lehetőséget vagy alvásfigyelést.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4449) sanyci válasza moli.hu (#4446) üzenetére


sanyci
senior tag

Milyen telóval és FW-vel használod?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4450) moli.hu válasza moli.hu (#4446) üzenetére


moli.hu
őstag

Meghekkeltem az apk-t, a kovetkezo kepeket kell kicserelni:

/res/drawable-xxhdpi-v4/unlock_for_smartlock_guide.png
/res/drawable-zh-CN-xxhdpi-v4/unlock_for_smartlock_guide.png
/res/drawable-zh-HK-xxhdpi-v4/unlock_for_smartlock_guide.png
/res/drawable-zh-TW-xxhdpi-v4/unlock_for_smartlock_guide.png

en a /res/drawable-xxhdpi-v4/app_icon_small.png file masolatara csereltem ezeket ki, barmilyen zip tomoritovel.
Ezutan csak ala kell irni a modositott apk-t a zipsigner app-pal es lehet telepiteni.


ganyolas.

A start gombra nyomva parositott, ezutan az eszkoz megjelent a android/main screen/app drawer/settings/personal/security/screen security/smart lock/trusted devices/add trusted device/choose device listaban, mint bluetooth eszkoz a szokasos MI neven.

@sanyci: az adatlapomon olvashato Karbonn Sparkle V mobillal hasznalom, gyari firmware (Android One, ez a google sajat projectje a filleres, de 2 evig friss android verzioval tamogatott mobilokhoz, elvileg a google maga felugyeli a firmwaret, a cegek csak apro modositasokat csinalhatnak benne) Android 5.1

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.