Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#715) Benny21


Benny21
csendes tag

Sziasztok! Összefoglalom az elmúlt hét tapasztalatait az én szemszögéből. Fontos az elején megemlítenem okos otthon projektben vagyok lassan egy éve. Ez szempont volt a router választásánál. Egyértelműen jó a router. Ahol eddig 2.4 ről ledobott a házban a szolgáltatói router most ott is 5ghz van. Tipikus "kádárkuckó" a kéróm. Falakon túl sajnos kicsit gyengébb mint a connectbox volt. De!!! Megszivatott egy jeltovábbitó is ami szintén xiaomi. Most 1 darabot használok így már okés, van kapcsolat a kültéri izzókkal is. Úgy tűnik összeakadtak vagy mi a szösz.... Szóval stabilan kezeli az összes eszközömet. Streamelhet mindenki a házban több eszközzel. Nem állt meg a router még egyszer sem. Nem csipognak a fali kapcsolók mint korábban mert folyton ledobódtak a hálózatról (Sonoff). Jel mérésekben igaza lehetett egy korábbi hozzászólónak a teló antenna is mérvadó. Lassan nyugdíjba menő MI A1 volt a tesztre. Egyébként bízom a routerben. Bízom abban is, hogy lesznek frissítéseket valamint DYI megoldások. Utóbbi híve vagyok. Van jó pár kütyüm ami már másképp működik vagy többet tud mint ahogy a gyártó megálmodta. Az hogy a CN változat erősebb lenne csak egy állapot most és amúgy is szoftveres kérdés. Nem tudtam előre, hogy globál jön hozzám. Őszintén CN verziónak jobban örültem volna. Elsőre! De ebből is kihozható lesz előbb utóbb minden tudása(Mesh még nincs jelenleg). Nem bántam meg a vásárlást mint ahogyan a korábbi xiaomi termékek vásárlását sem(szenzorok:hő, mozgás, fény, gáz, füst, konnektorok, kapcsolók, izzók, porszívó, vizforraló, mini kompresszor, mi box-ok, telók, stb). Egyszóval kiválóan kezel nemhogy több hanem nagyon sok eszközt is. És ott a wifi 6! A jövő. Hosszú távra ajánlott az AX3600 az biztos. Tehát ne csak a lefedettséget nézzétek. Először én is ezt néztem sajnos, mostanra rájöttem nem az a minden. És persze orvosolható is a problem. De nézzen csak mindenki szét otthon. Meg fogy lepődni mennyi wifi eszköz van egy alap háztartásban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.