Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44201) Djuree válasza LordAxwell (#44200) üzenetére


Djuree
félisten

van átalakító. pár oldalt visszanézel meg is találod :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44202) LordAxwell válasza Djuree (#44201) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Kösz... ennyi hozzászólás között nehéz megtalálni. :N

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#44203) LordAxwell válasza LordAxwell (#44200) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Sikerült most úgy hogy a tv hangszóró dugójába dugtam a 3 közül az egyik kábelét a szettnek, szól, de a hang csak akkor lesz hallható ha a creative hangszórón már a felénél van a hangerő tekerő, ez mitől lehet?
tv-n a fejhallgató beállítását maxra raktam..

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#44204) Mr.Grincs válasza Djuree (#44199) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ne is mond. Katasztrófa:D A magyar posta meg úgy bánik a csomagokkal mint a teveszarral. A UPS ről meg nem is beszélve. Jött a csávó a boxomért bekanyarodott hozzánk a nagy dobozos ford trnazittal mint valami rally géppel:D Kimentem kivittem a boxom becsomagolva szépen igényesen. Kinyitotta a csomagtérajtót és a csomagok össze vissza borulva a raktérben. Breakta az enyémet is valahova a kupac tetjére. Amikor elindult hallottam a tompa csörömpölést:D Mondom ez is egy jó meló lehet :DDD
És amikor elindult akkor nyomta neki mint a barom, szólt a turbó rendesen a korom meg jött ki mint az állat a kipufogón:D Végülis nem ő tankol.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44205) Tomics válasza Mr.Grincs (#44204) üzenetére


Tomics
addikt

:( "ami nem a miénk basszuk szét nem érdekel" (kocsi, csomagok)
balkán :(

PH! addikt since 2004

(#44206) Tomics


Tomics
addikt

egy kis mafia2 gameplay. csak szeptemberben jön a kicsike

PH! addikt since 2004

(#44207) Djuree válasza Tomics (#44206) üzenetére


Djuree
félisten

durván jó lesz. az 1 nagy kedvencem volt. a zenéi még ma is a fejemben zsongnak :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44208) Djuree


Djuree
félisten

az a midnight club LA tök jó. nincs más gémem most, gondoltam megnézem, egy az egyben most wanted ami jóóóóó :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44209) heihachi válasza Djuree (#44208) üzenetére


heihachi
addikt

Jaja, egy darabig nekem is tetszett, pár 10 óráig :D Aztán úgy ráuntam, hogy többet elő sem vettem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#44210) Djuree válasza heihachi (#44209) üzenetére


Djuree
félisten

igen, hosszú távon nincs benne változatosság. a most wanted anno pont jó hosszúságú volt ahhoz hogy ne legyen unalmas, meg a körítés is jó volt, végig is toltam vagy 3x :DD
itt azért többet kell menni hogy jobb autód lehessen, kevés della jár 1 versenyért. de még így 4-5 óra játék után egyáltalán nem unom :) olyan mint a burnout paradise, ideig-óráig jó, aztán dögunalom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44211) Xirtam válasza Osiris (#44178) üzenetére


Xirtam
veterán

Nincs, ez zárt rendszer az egész, ez nem PC. ahol kedved szerint beletudsz matatni a játékokba. A programozok tolják be az FPS limitett, ami egy jó dolog most jobb ha felpörögne 120 fps-ig amit úgyse látsz hiszen a szemed 25 fps felett nem fogja fel. És ingadozna? azaz fps laggod lenne? Tudtok olyan hülyeségeket kérdezni néha! :DDD

(#44212) Djuree válasza Xirtam (#44211) üzenetére


Djuree
félisten

egy jobb szemmel 45-50fps-t is látsz még. sőt egy gyorsabb fps-nél, pl. cstrike-quake3, 60-70 fps is kevés, nem látod már, de érzed hogy szaggat picit. 25 fps meg édeskevés, persze egy rpg-ben vagy stratégiai játékban bőven elég, de egy autósban vagy fps-ben már kevés.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44213) hdman


hdman
őstag

Def, megjött már a Lips-ed?

Most olvasom, hogy áprilisban is lesz Lips, I love 80's cimmel :)

Lesz mit énekelni!

Sopron city :)

(#44214) Xirtam válasza Djuree (#44212) üzenetére


Xirtam
veterán

Én anno COD2ben éreztem az FPS-eket. De boxon ilyen beállítási lehetősg nincs. És szerintem jobb, hogy van egy fix 60 fps mint egy ugráló fps laggal teli valami. :U Az a 60 fps szvsz elég egy autós játékhoz.

(#44215) Osiris válasza Xirtam (#44214) üzenetére


Osiris
őstag

A 60fps valóban elég, de a 30 nekem mindenhol kevés, szerintem az irányítás sokkal könnyebb ha több az fps. A halo 3-ban szerintem a 30 körül lehet, de van hogy alá megy még ennek is. ..majd megszokom.

(#44216) Def26 válasza hdman (#44213) üzenetére


Def26
félisten

Itt van már. Marha könnyű és qrva jó számok vannak rajta. Mind ismered szvsz te is. :K

Egyenlőre csak asszony tolja, mert én lekötöm magam a Bad Company 2 -vel.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44217) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ekkora felháborodást fog kelteni a hirdetésem.
Na mindegy, többször nem fordul elő.

Tessék, kárpótlásul Blur Beta key:

462Y-M2J3-KNZ3-V26A
GFU2-DV9J-YMQC-XLJM
RPTQ-VQUM-EKHR-9YY2
3HHR-9R4U-F4DG-7V33
FRT6-7UC9-HZYE-43FJ
R2QL-KLQG-7QXQ-RVY2

Send them to Blurthegame.com/beta to sign up

PSN ID: legalkriminalz

(#44218) hdman válasza Def26 (#44216) üzenetére


hdman
őstag

Akkor itt az idő, én is beszerzem! Az előző két részt már rongyosra énekeltem/tük :)

A mult héten tartottunk egy kis GH bulit, és véletlenül ott volt a Lips is, azt is nagyon megszerették :)

Ideális alapozás volt a techoparty előtt, főleg a Modern Talking: You're my heart, You're my soul c. szám :) Olyanok voltunk mint a macskák :DDD

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#44219) Mr.Grincs válasza Tomics (#44205) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ja:( Sajnos ez így megy. Igaz én vigyázok más cuccaira amikor valamit kölcsön kérek.
De azért mondjuk, ha valaki porcelánt küld futárral az sok jóra ne számítson:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44220) Djuree válasza hdman (#44218) üzenetére


Djuree
félisten

én nagy modern talking fan vagyok :K isteni zenék, kocsiban is sokat mennek. ezek az újhullámos szarok amiket manapság zenének neveznek, minden csak nem zene :U
sőt lényegében csak retro-t hallgatok...ezért a haverok furán is néznek néha rám :DDD
be is szerzem a lipset ha ilyen jó zenék vannak benne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44221) Def26 válasza hdman (#44218) üzenetére


Def26
félisten

ÚÚ nah a Party Classicon szinte csak ebből az időből vannak zenék (modern talking). Nézd meg a tracklistát.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44222) hdman


hdman
őstag

Láttam, viszont elég sok szám rajta van a GH- vagy RB -ből, amit ott is lehet énekelni... :(

Mondjuk itt sokkal igényesebb a körítés+ van klipp is!

Gyuri, vedd meg, nem fogsz vele vesziteni semmit, egyedül is,de főleg buliban nagyon atom. Eddig 3 rész elérhető (3x40 szám) és áprilisban jön a 4. rész szintén +40 számmal!

Sopron city :)

(#44223) eddie17


eddie17
addikt

Srácok/lányok.
Aki szeretne részt venni a Blur bétában az jelentkezzen privátban. 3 tokenem van, amit ajándékba kaptam az Activisiontól.
A tokennel letölthető a játék, és elvileg jár hozzá 2 nap live gold is. De inkább legyen a delikvensnek goldja, nem tiszta az email ezen része.:)

(#44224) Xirtam válasza Def26 (#44221) üzenetére


Xirtam
veterán

Te/Ti példátokból tanulva, én is megveszem, az új boxom mellé, asszonyommal jó lesz vele ökörködni! :C

(#44225) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Szereztem ma egy BC2-t, az van ráírva, hogy "Polska werzia"...nagyon kemény, természetesen a hátsó borítóoldalon minden magyarul. :D

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#44226) Djuree válasza F.B.I. (#44225) üzenetére


Djuree
félisten

enyém is olyan, most érkezett :)

érdekes...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44227) Def26 válasza eddie17 (#44223) üzenetére


Def26
félisten

Nekem már jön lefelé a demo.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44228) eddie17 válasza Def26 (#44227) üzenetére


eddie17
addikt

PC-re? Nem láttam fent még marketplace-en, ezért bátorkodtam beírni, hát ha valaki szeretne játszani vele.

(#44229) Tomics


Tomics
addikt

Nextgen konzol minek? Itt van ez :DDD

PH! addikt since 2004

(#44230) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintetek reális ár? Eladom a box-om.. [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#44231) Xirtam válasza Csabee. (#44230) üzenetére


Xirtam
veterán

Sztem sok. Ennyiért van Super Elite ugyan úgy 2 joy + forza 3 de az mégis csak új gép! A reállis ára sztem olyan 60-65 lenne.Mégis csak használt.! :U

(#44232) Csabee. válasza Xirtam (#44231) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Van hozzá wireless receiver ami 8000ft-ot ér.

Üdv: Csabee.

(#44233) Def26 válasza eddie17 (#44228) üzenetére


Def26
félisten

Nem, boxra. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44234) Tomics válasza Csabee. (#44232) üzenetére


Tomics
addikt

azt add el külön :)

PH! addikt since 2004

(#44235) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintetek érdemes ezzel kínlódni? [link]
55K ba adja a fomra de szerintem 50 be el tudnám hozni. Ha nem volt megbontva akkor legariztatnám és lenne egy zsír új konzolom kb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44236) Csabee. válasza Mr.Grincs (#44235) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha garantálja hogy lehet garanciáztatni csak akkor vedd meg!
Ráadásul újonc, nem venném meg!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#44237) Def26 válasza Mr.Grincs (#44235) üzenetére


Def26
félisten

Nekem gyanús.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44238) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Elkelt a gép:( No mindegy nézek másikat. Pedig ennyiért jólett volna.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44239) Djuree válasza Mr.Grincs (#44238) üzenetére


Djuree
félisten

én 20-ért vettem arcade pakkot :DD

ki lehet fogni, csak keresni kell...

jó ez a BC2, egyenlőre még csak szinglizek, vissza kell szoknom a boxra, de most 7végén gémelés látástól-mikulásig :DD ma csak szingli, lehet végig is tolom, reggelig van még idő :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44240) Torry válasza Djuree (#44239) üzenetére


Torry
addikt

20 az elég jó.
Kellene nekem is egy tiszta gép, Live nélkül nem az igazi.

(#44241) F.B.I. válasza Torry (#44240) üzenetére


F.B.I.
veterán

El kell adni a nem tisztát és venni egy gyárit vagy 2 gép+ kis hitel. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#44242) eddie17 válasza Def26 (#44233) üzenetére


eddie17
addikt

Kezdhetted volna ezzel is, hogy már linkeltek beta kulcsokat.
Mindegy, jó kis cucca amúgy.

(#44243) Xirtam válasza Def26 (#44237) üzenetére


Xirtam
veterán

Ennyiért elég érdekes volt. :U

(#44244) Def26 válasza eddie17 (#44242) üzenetére


Def26
félisten

Nekem túl gyors. Mire kigondolom, hogyan is akarom ellőni a felszedett cuccokat addigra én kapok a seggembe valamit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44245) Gebriel


Gebriel
veterán

Hogy lehet lekapni?

(#44246) Def26 válasza Gebriel (#44245) üzenetére


Def26
félisten

Mit?

Ha a Blur -re érted akkor itt regelsz a kóddal és kapsz egy Live kódot amivel le tudod tölteni a beta -t.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44247) Gebriel válasza Def26 (#44246) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi

(#44248) Osiris válasza Def26 (#44246) üzenetére


Osiris
őstag

Én ezt nem értem. A Blur bétához egy új accountot kell létrehozni? Vagy hogy lehet letölteni, mert a meglévő liveommal sehogy nem akar összejönni.. :F A kódom már megvan, de nem akarok 2 napos goldot, hanem a meglévő alá tenném be a játékot...

(#44249) Def26 válasza Osiris (#44248) üzenetére


Def26
félisten

Regisztrálsz az adott oldalon azzal a kuponnal amit szerzel valahonnan. Én innen szereztem. Kapni fogsz a végén 2 db Live kódot az első a blur letöltése a második meg a 2 nap ingyen Live gold.
Nem kell új xbox live accountot létrehoznod.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44250) Def26


Def26
félisten

Gyorsan csináltam még egyet, akinek kell privizzen rám.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.