Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43951) Osiris válasza Def26 (#43950) üzenetére


Osiris
őstag

xboxon is van olyan lehetőség hogy teljes játékot a store-ból a winyóra töltök le? Ha igen ilyenkor hány gépre tölthetem le és hányszor? Pl. ha két gép van akkor muszáj mind a kettőre megvennem a játékot?

(#43952) StLui válasza Osiris (#43951) üzenetére


StLui
veterán

ugyanarra a gamertag-re letöltheted többször szerintem, de azt hiszem egyszerre csak egy gépen tud futni a gamertag-ed, viszont ha a másik gépen van egy offline gamertag is akkor lehet hogy azzal lehet játszani ugyanabban az időben. Ezért kellett megvenni mindent 3x rambustibi-nek is forza3 háromképernyős mód-hoz (kiegészítő pályákat)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43953) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok, aki szólt hogy behalt a joy-a és kapott másikat. Valami gyáriszámot leadot? Vagy az xboxét vagy bármit? Vagy hogy ellenőrzik, hogy neked valójában van egy joy-od? Mert elvinni úgye nem viszik, csak szólnak, hogy tarsd meg ellenőrzés céljából. Mostakkor hogyivan?:D

(#43954) Def26 válasza Xirtam (#43953) üzenetére


Def26
félisten

A box gyári számát kellett bediktálni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43955) Don47 válasza Xirtam (#43953) üzenetére


Don47
tag

Mr.Grincs irta nemreg, hogy tole blokkot kertek emailben.

Xbox Live: Oberst Don47

(#43956) Djuree válasza Xirtam (#43953) üzenetére


Djuree
félisten

én már vagy 5-öt igényeltem :C

nem kell nekik a régi, csak küldik az újat, a box SN-je kell csak nekik. majd bekérik egyszer a "rossz" joyt. jó hogy már boxom sincs :DDD
amúgy nem tudom hogy lehetnek ilyen amatőrök. mi romolhat el egy ilyen joyban? semmi. egyszerű mint a 100-asszög. max a motorok, amik mozgó alkatrészek, többinek nem lehet baja, max elkoszolódik, de azt meg szétkapod és kitisztítod :U azt hinné az ember ilyen amatőr módon nem lehet őket átverni....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43957) Def26 válasza Djuree (#43956) üzenetére


Def26
félisten

Én boxonként 1 -et mertem. :DDD (3 db) :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43958) Djuree válasza Def26 (#43957) üzenetére


Djuree
félisten

én is 1-et :)) de sztem a hazai boxok fele megfordult nálam az utóbbi 3 évben :C csak a többivel már nem voltam benne az 1 évben :O

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43959) Xirtam


Xirtam
veterán

Esetleg srácok valaki nemtudja, hogy most osztrák határon ha hozok be valami mennyi a vám? Mert tervezzük egyik spanommal, hogy kintről behoznánk 10-15 boxot. Csak nemtudjuk mennyi a vám. Valaki valami okosat? :R

(#43960) Djuree válasza Xirtam (#43959) üzenetére


Djuree
félisten

nincs vám. vámunió van, eu-n belül nincs vám ;) már határ sincs :DDD

amúgy 3% körül van a vám, nem is az a sok, hanem még az áfát ráteszik, ami 25% :U
de csak ha unión kívülről rendelsz. meg asszem 30 juró fölött kell csak vámolni. de nekem volt hogy 100jurós is átcsúszott. rá kell íratni hogy ajándék, akkor átcsusszan általában :DDD
rendelésben tudok tanácsot adni, még a zsömlét is külföldről rendelem :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43961) MeszarosB. válasza Osiris (#43949) üzenetére


MeszarosB.
tag

Hát mivel [2500 forint különbség van köztük,szerintem megéri a duplázás.]

Más: A májkroszoftot hol lehet az ilyen joyproblémákkal elérni?
e-mailcím valaki esetleg? :DDD

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#43962) Djuree válasza MeszarosB. (#43961) üzenetére


Djuree
félisten

megnézed az ügyfélszolg számát. nem tudom így fejből (pedig ahányszor hívtam őket, már tudnom kéne :DDD ), gugli biztos kidobja első előtti helyen :K
ne emilt írj...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43963) Don47 válasza MeszarosB. (#43961) üzenetére


Don47
tag

Hsz. no.1.

0680018590

Xbox Live: Oberst Don47

(#43964) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

Kösz a válaszokat.
A gugli erejére így hirtelen nem gondoltam
(meg az első hsz-re sem.)

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#43965) Djuree válasza MeszarosB. (#43964) üzenetére


Djuree
félisten

pedig az erő a guglival van. saját űrállomást terveznek építeni elvileg (nagyon terjeszkednek, van pénz) :U
sztem meg is tudják valósítani, ha nem is holnap...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43966) Tomics


Tomics
addikt

BC2 megvan valakinek? írhatna róla, hogy milyen :) multi része főleg. állítólag a single nagyon rövigre sikeredett.

tudom, van ilyen topic, de ott főleg pc-sek vannak

joyos témához: aki igényelt, nem jöttek a régiért később sem? mert akkor én is igénybe venném ezt a nagyszerű lehetőséget :C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#43967) StLui


StLui
veterán

Azt hiszem előbb utóbb tényleg nagyon rá fog baszni majd olyan valaki akinek tényleg elromlott a joy gariidőn belül, ha lopok legalább csöndbe maradok :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43968) StLui válasza Xirtam (#43959) üzenetére


StLui
veterán

Union belül nincs vám, áfa is csak akkor lenne ha a vételi helyen nem fizetted meg. Szóval hozhatod nyugodtan. Számlád legyen ha megállítanak tudd igazolni az eredetét, amúgy meg "gondolom" több barát rokon megkért, hogy hozzál neki is, nem üzletszerűen csinálod. Mondjuk az sem olyan bonyolult, és nagyon nem is drágítaná talán, mert csak amennyivel nagyobb az áfa nálunk annyival lenne többe a gép, és a nyereség után kéne adózni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43969) Xirtam válasza StLui (#43968) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát 15 rokonom nincs. Ha minden igaz egy üzlet lesz belőle. Amibe ha minden jól megy Mr. Grincs keze is bennelesz.

(#43970) Gebriel válasza Xirtam (#43953) üzenetére


Gebriel
veterán

Használd a keresőt :P ;]

Mod: láttam, hogy már válaszoltak, de akkor is ;]

(#43971) Tomics


Tomics
addikt

Ilyen tv-hez hogy csatlakoztassak fejhallgatót? :( nem igaz hogy nem tudtak rátenni 1et :W sehogy sem lehet megoldani? esetleg valami boxos kiegészítő?

PH! addikt since 2004

(#43972) Xirtam válasza Gebriel (#43970) üzenetére


Xirtam
veterán

Nemtudtam, hogy keressek rá. :((( Xirtam hatalmas feketepont :DDD

(#43971) Tomics egyszerűen.

próbléma megoldva

[ Szerkesztve ]

(#43973) StLui válasza Tomics (#43971) üzenetére


StLui
veterán

Boxra már többen rákötötték direktbe simán, keressd ki

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43974) Tomics válasza Xirtam (#43972) üzenetére


Tomics
addikt

köszi :R

PH! addikt since 2004

(#43975) Xirtam válasza Tomics (#43974) üzenetére


Xirtam
veterán

(#43976) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Osztrákiában mennyiért osztogatják az XBOXokat? :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43977) Djuree válasza Xirtam (#43975) üzenetére


Djuree
félisten

bármelyik műszaki boltban is van ilyen. media marktban is van, de 2000ft körül van sztem :C

Mr.Grincs: annyival nem olcsóbb. benzin oda-vissza és már 0-ban is vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43978) Xirtam válasza Djuree (#43977) üzenetére


Xirtam
veterán

Igazából a terjesztőtől akarjuk, mert utánajárva a magyar terjesztő egy k..ög :((( Mért is ne hát végülis magyarhonba az emberek 90%-a az. Aki ilyen téren mozog :(((

(#43979) taylorp válasza Def26 (#43954) üzenetére


taylorp
senior tag

Ha ELITE-m van, akkor fekete kontrollert kapok, mármint ha bedöglik persze. :B

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#43980) Xirtam válasza taylorp (#43979) üzenetére


Xirtam
veterán

Azthiszem nem. :U Akk is fehéret kapsz.

(#43981) Mr.Grincs válasza taylorp (#43979) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Naná hogy feketét kapsz :DDD Azt gondoltad rózsaszínt hogy jobb kedved legyen?:)
Viccet félretéve. Amikor felhívod az MS hotlinet hogy "letérdelt" a joyád akkor be kell diktálni az ELITE konzolod sorszámát meg anyja nevét 7 példányban meg a blokkot el kell nekik küldeni hogy 1 éven belül vetted és akkor kapod a feketét kb két héten belül.
Persze mondják hogy tedd el ami letérdelt, ne dobdi ki mert jöhetnek érte, ami persze nemigaz. Legalábbis nekem nem jöttek érte. Ha meg jönnének is azt mondanám hogy már eladtam a cuccot így mittoménholvanmár.... :DD

Djuree: Akkor nincs is több kérdésem :DDD

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43982) Def26 válasza Mr.Grincs (#43981) üzenetére


Def26
félisten

Látogass ki Parndorf -ba az outletbe, költs egy kis pénzt és ha már kint vagy vegyél egy boxot is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43983) Victoriuss válasza Def26 (#43982) üzenetére


Victoriuss
tag

Csak ne NTSC-st. :C

http://www.konzolcenter.hu

(#43984) Victoriuss válasza Tomics (#43966) üzenetére


Victoriuss
tag

Attól függ, mit nevezünk rövidnek, Szerintem kb. a MW2-vel azonos hosszúságú, illetve rövidségű. Multit még nem néztem, nekem az SP bejött, nagyon szép grafika, pörgős, de hát ízlések és pofonok!

http://www.konzolcenter.hu

(#43985) Djuree válasza Victoriuss (#43983) üzenetére


Djuree
félisten

az még jobb. néha hamarabb kint vannak az ntsc-s gémek, és sok helyen olcsóbbak is :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43986) kutyman válasza Mr.Grincs (#43981) üzenetére


kutyman
aktív tag

Azért ez nem egészen igy van mostanában. Én ma próbáltam egy joy-t "szerezni" és a hölgy válasza az volt, hogy futár érte jön, elviszi a "rossz" joy-t és kb. 10-15 napon belül kapok egy újat. Erre mondtam neki hogy köszönöm, de inkább megpróbálom kipucolni.

(#43987) Don47 válasza kutyman (#43986) üzenetére


Don47
tag

Lehet, hogy olvassak a forumot. :D

Xbox Live: Oberst Don47

(#43988) Crazyman33 válasza Def26 (#43982) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ma vettem észre hogy a kábel lemezén vannak full lájvos játékok (Aegis Wing, Yaris), egy csomó patch játékokhoz, system update, témák. És egy elég komoly használati utasítás, mindenre kitérve...

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43989) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Lost Odyssey-t érdemes megszerezni?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43990) AtG válasza F.B.I. (#43989) üzenetére


AtG
aktív tag

Hatalmas játék, persze, hogy érdemes. :K

(#43991) Djuree válasza F.B.I. (#43989) üzenetére


Djuree
félisten

háhogyafenébene :K nagyon jó játék, ha szereted az rpg-ket...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43992) Xirtam válasza F.B.I. (#43989) üzenetére


Xirtam
veterán

Érdemes. Jóféle ;)

(#43993) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akkor valakit találnom kell, aki eladja nem ronggyá karcolva. :D

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43994) Sickboy25 válasza F.B.I. (#43993) üzenetére


Sickboy25
addikt

szia

akkor ezt nézd meg :Lost O.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#43995) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok srácok!
Megkérdezném tőletek, hogy van-e közületek olyan, aki NEM flashelt és moddolt géppel játszik és mégis kivágták Live-ról csak azért, mert Mo.-ról fel mert lépni külföldi profillal.
Előre is köszönöm!

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#43996) Mr.Grincs válasza szabogabor10 (#43995) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem még senkit nem vágtak ki emaitt. Legalábbis én nem tudok róla.
Meg amúgysincs más lehetőség hogy Liveon játszhassunk csak a külföldi regisztrációval.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43997) Def26


Def26
félisten

Valaki megvette a Bad Company 2 -t, tapasztalat? :U Live, hogy bírja?

PC -n fasza, csak állandóan beszarik az EA online... :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43998) F.B.I. válasza Def26 (#43997) üzenetére


F.B.I.
veterán

Barátok írják, hogy jól megy LIVE és a PSN is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#43999) Def26 válasza F.B.I. (#43998) üzenetére


Def26
félisten

Hát PC -n ne tudd meg milyen szívás megy... nem volt a legjobb ötlet PC -re megvenni. :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44000) DonMedve válasza Def26 (#43999) üzenetére


DonMedve
addikt

Látod,látod!Jobban jársz ha boxra veszed! ;] Bár most sajnos nekem is el kellett tolnom a vételt!! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.