Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44951) dunc válasza woodbear (#44947) üzenetére


dunc
nagyúr

Az az 1080,az 720 :D

(#44952) Deathjay^ válasza Gebriel (#44948) üzenetére


Deathjay^
tag

nekem egyáltalán nem talál :O

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#44953) Djuree válasza woodbear (#44947) üzenetére


Djuree
félisten

az nem 1080p...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44954) Don47 válasza FefeeX (#44942) üzenetére


Don47
tag

Annak idejen mar a CoD4 is csak 600p volt. WaW, MW2 szintugy.

A "konzolhoz eleg a 720p-s TV" dologhoz meg csak annyit fuznek hogy nehany eve, a HD-re valo valtasnal meg talan logikus gondolat volt, de ma mar nem latni ertelmet - egyreszt csokkennek az arak, masreszt mar az 1080p filmek is eleget nyomnak a latban, hogy ha tevet veszunk, jobban megeri a FullHD.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live: Oberst Don47

(#44955) dunc válasza Don47 (#44954) üzenetére


dunc
nagyúr

Ugyanezen az állásponton vagyok,legyen meg az a full HD ha már valaki tv-t vált !

(#44956) woodbear válasza Djuree (#44953) üzenetére


woodbear
addikt

Pfff, akkor valamit nagyon benéztem..... elnézést a téves emlékképekért. Kevesebb sör kéne.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44957) Xirtam válasza sch_a (#44946) üzenetére


Xirtam
veterán

Így van még november elején jelentette be az MS! ;)

(#44958) Sipi16


Sipi16
senior tag

Sziasztok!

A mai nap folyamán sikerült hozzájutnom egy Xbox 360-as konzolhoz. Minden fasza lenne csak ami kábelt kaptam hozzá azon van 3 component és megszokott rca (sárga, piros, fehér), Na összedugtam a tv-nkkel és az a problémám, hogy ha a component bemenetet használom akkor van kép, de nincs hang, viszont ha a 3 RCA-t használom akkor meg nincs kép viszont van hang. Ezek szerint kéne vennem egy új kábelt?

A válaszokat elöre is köszi.

Üdv.: Sipi16

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44959) FefeeX válasza Don47 (#44954) üzenetére


FefeeX
veterán

"ma mar nem latni ertelmet"
ezt magamra értettem, meg a 720p-s plazmámra :) hogy ezért felesleges lecserélnem :) majd találok mást, ami miatt le fogom :)

(#44960) FefeeX válasza Sipi16 (#44958) üzenetére


FefeeX
veterán

komponens kábelen is a piros-fehéren megy át a hang, a kép meg a vörös zöld kéken, értelem szerűen színbe színt dugva. Ha jó helyre dugod mellé a hangot akkor kell mennie annak is (valszeg az RGB-hez más bemenet tartozik a hangnál)
Ha a sárga video kábelen akarsz jelet, akkor a csatlakozónál húzd át a pecket a HD-ből normál módba.

(#44961) woodbear válasza Sipi16 (#44958) üzenetére


woodbear
addikt

Hdmi, vagy a Vga kábel az ajánlatos, márcsak a kép minősége miatt is. De egyszerűbben szerzel hdmi kábelt. próbáld azzal!

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44962) Sipi16 válasza FefeeX (#44960) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sajnos az átkapcsolás nem segített. Az igazi problémám az az, hogy nekem egy régebbi tv-m van amin csak scart csatlakozó van. Kaptam is a boxhoz egy ilyen 3 RCA-scart átalakítót, de azzal sem kép se hang. Szerintem az a legegyszerübb ha veszek holnap valami kábelt hozzá. Nem bízok ebbe amit kaptam. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44963) Sipi16 válasza Sipi16 (#44962) üzenetére


Sipi16
senior tag

Probléma megoldva, kompnentél már van hang. Holnap meg veszek az én tv-mhez is külön kábelt.

Köszönöm a segítségeteket!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44965) FefeeX válasza Sipi16 (#44963) üzenetére


FefeeX
veterán

Áhh ha régebbi a tévé, és nem tud HDMI-t, akkor nincs rajt valszeg VGA sem. Akkor a legjobb az RGB (komponens) kábel, annál jobb jelet nem fogsz tudni kiküldeni...

(#44966) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mi a külnbség a képernyőbeállításnál 1920x1080 és a 1920x1080 wise között? :U

(#44967) Def26 válasza Gebriel (#44948) üzenetére


Def26
félisten

Látod látod... :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44968) Petykó78 válasza Gebriel (#44948) üzenetére


Petykó78
tag

Valami más gond lehetett tegnap, tegnapelőtt. Más is írta itt, hogy nem talál szervert. Nálam a GoW2 és PGR 4 is sokáig gyökölt mire össze bírt hozni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#44969) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ma vettem egy [llyen] kábelt. Egy olyan kérdésem lenne, hogy kötelezö az s-video-t is csatlakoztani vagy nem?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44970) FefeeX válasza Sipi16 (#44969) üzenetére


FefeeX
veterán

Vagy s-video, vagy kompozit.

(#44971) bwoay válasza ToBeY (#44966) üzenetére


bwoay
nagyúr

utóbbi az bölcs.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#44972) BlaiseS


BlaiseS
csendes tag

Sziasztok!

Van valami eljárás, ha nekem csak mobil netem van, viszont szeretnék a neten játszani? Ethernet kábel a gépbe és a boxba? Lehet így LIVE-ra kapcsolódni? Valaki segítsem pls! Köszi

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#44973) woodbear válasza BlaiseS (#44972) üzenetére


woodbear
addikt

Igen lehet. A mobilnetet megosztod az ethernettel, és a kábelt amit írtál a gépből a boxba dugod. Nehézségek árán nekem is össze jött régebben. De működött. Sajna a ping elég nagy, ez a net nem játékra való. FPS-el nem célszerű játszani, de pl dirt2 elég jó volt. Tehát autósokkal érdemes ahol kevésbé zavaró a lag.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44974) woodbear válasza BlaiseS (#44972) üzenetére


woodbear
addikt

Bocsi, kétszer ment

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44975) BlaiseS válasza woodbear (#44973) üzenetére


BlaiseS
csendes tag

köszi :)

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#44976) Gebriel válasza Def26 (#44967) üzenetére


Gebriel
veterán

Mára már jó lett. :)

(#44977) lvnt válasza bwoay (#44971) üzenetére


lvnt
őstag

:DDD ;]

(#44978) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

[mar_keszul_a_natal_masodik_valtozata]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#44979) Gebriel


Gebriel
veterán

Valakinek húsvéti ajándéknak lehet ajánlani. :R

[ Szerkesztve ]

(#44980) dunc válasza Gebriel (#44979) üzenetére


dunc
nagyúr

Szegény nyuszi megszenvedne amire kinyomná :D

(#44981) Tomics


Tomics
addikt

Valaki dobjon megy egy MW2-vel vagy egy BC2vel. COD5 is megteszi csak kapjak már valamit :O :D

PH! addikt since 2004

(#44982) Szögecs


Szögecs
csendes tag

Ahogy elnézem, Live-on most Április 5-ig ingyenes pár szolgáltatás. Néztem a Netflixet, de csak amerikai címet fogad el. Szerintetek gond lenne, ha valami létező, de mégis kamu címet adnék meg, kamu névvel? :D

May the Force be with you!

(#44983) Djuree válasza Szögecs (#44982) üzenetére


Djuree
félisten

próbáld ki :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44985) FefeeX válasza Jon Mathias (#44984) üzenetére


FefeeX
veterán

Most komolyan, ennek mi értelme van, hogy 10hsz-enként beszúrsz egy hsz-t amiben csak egy pont van?

(#44986) bwoay válasza FefeeX (#44985) üzenetére


bwoay
nagyúr

annyi, hogy növeli az írásjog megvonás esélyét.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#44987) Xirtam válasza bwoay (#44986) üzenetére


Xirtam
veterán

Már megvontam volna! :U :DDD

(#44988) dunc


dunc
nagyúr

Srácok forza 3 as kérdés (topikja annyira ne pörög) Van egy vereseny és Prototype autó kell hozzá,de nem tudom melyik Prototype,légyszíves néhányat soroljatok fel...Köcce.

(#44989) m3ss


m3ss
veterán

udv
ha rendelek ebayrol egy ntsc-s boxot, valahogy meg tudom oldani, hogy az itthoni pal-os jatekokat lejatszam? ha szabalyokba utkozne a megoldas, johet priviben is :P

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#44990) Def26 válasza m3ss (#44989) üzenetére


Def26
félisten

Tudom, hogy nem válasz a kérdésedre, de szvsz qrvára nem kerülne többe ha itthon vásárolnád meg a gépet. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44991) m3ss válasza Def26 (#44990) üzenetére


m3ss
veterán

hmm es melyik oldalon kellene hasznalt gepeket keresgelnem akkor? mert uton-utfelen olyan hirdetesekbe/ajanlatokba botlok, ahol pistike 55e-ert arulja a tobb honapos elitet, amikor a boltban 56e.. :U

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#44992) K3NZO válasza m3ss (#44991) üzenetére


K3NZO
senior tag

Mostanában a használt áru piac megőrölt. Itt PH aprón is olyan hardware árak vannak, hogy inkább újonnan megvettem mindent nagykerből. Amikor meg alkudni próbáltam, mutattam, hogy mi hol mennyibe került az volt a válasz, hogy akkor vegyem meg ott.

Bocsi az OFF-ért.

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#44993) m3ss válasza K3NZO (#44992) üzenetére


m3ss
veterán

+1 :C
nem gyozom irogatni az eszhez terito maileket embereknek, linkelgetni a realis arakat..
sztem a hirdetok nagy resze nem igazan akarja eladni a hirdetett termeket, inkabb varja a csodat..
vagy mi vagyunk eltevedve, es van annyi hozza nem erto vasarlo, hogy el is mennek a cuccok :U
bocs az offert

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#44994) norbitális


norbitális
tag

BF: BC2-őt keresnék max. 9k-ért a Limited változatból. Bocs az off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#44995) Gebriel válasza m3ss (#44993) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerinted egy 3 hónapos Elite gép reális ára 45k? ;]

[ Szerkesztve ]

(#44996) Sickboy25 válasza Gebriel (#44995) üzenetére


Sickboy25
addikt

dehogy 35K ;] :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#44997) K3NZO válasza Gebriel (#44995) üzenetére


K3NZO
senior tag

Szerinted meg 55e Ft egy használt elite-ért reális? Mind1 nem értek hozzá, majd meglátjuk milyen gyorsan megy el. . .

"Per aspera ad astra"

(#44998) Gebriel válasza K3NZO (#44997) üzenetére


Gebriel
veterán

+ 2 játék ;)

(#44999) Jon Mathias válasza m3ss (#44993) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Egyet értek veled. sokan még telefonszámot se adnak.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#45000) kutyman


kutyman
aktív tag

Hi ! Meg lehet valahol nézni pl. szériaszám alapján hogy egy megvásárolni kivánt gép nem bannolt-e ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.