Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43401) sch_a


sch_a
addikt

Bioshock 2-vel játszik még valaki? Már egy ideje elvagyogatok vele, jó játék, csak jó lenne tudni, h kb. hol tartok, mennyi van még vissza. :B

(#43402) Palika71 válasza Def26 (#43387) üzenetére


Palika71
őstag

Ja, már be volt készítve az amerikai cím, hogy mikor be kell írnom, akkor ne kelljen tökölni.
Azóta upgradelt az Xbox, meg már töltöttem le demókat is.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#43403) Markoka1993 válasza 30z.Samu (#43395) üzenetére


Markoka1993
tag

Oszt.társamnak is omniája van, és sajnos igaz amit Grincs mondott :( Amúgy én is szeretnék egy iphone-t, de megvárom az új modellt :D

live gt: Markoka1993

(#43404) Def26 válasza Palika71 (#43402) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld ki hogy lehet e bankkártyával fizetni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43405) Djuree válasza heihachi (#43390) üzenetére


Djuree
félisten

na végre valamiben egyetértünk :DDD :C

nekem egyértelműen év játéka volt. remélem jön nemsoká a 2. rész. ha a képregényátiratok ilyen minőségűek lesznek, akkor jön a jó világ. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43406) Morden24 válasza Def26 (#43404) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na igen, nem kicsit lenne hasznos, ha nem kéne vacakolnunk a pont- és Live kártyákkal :U

Sectumsempra - For Enemies

(#43407) Def26 válasza Morden24 (#43406) üzenetére


Def26
félisten

Ezt csak mi ketten gondoljuk így. A többieket nem nagyon érdekli ez a téma, pedig direkt néztem 6.25 dollár 800MS pont. Ez nagyon jó áron van, ha Live -on veszed.

Egyébként lehet internetről bejelentkezve paypall is fizetni. De nekem ezt sem engedi. Itt van.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43408) Mr.Grincs válasza Markoka1993 (#43403) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az új model az 64 és 128 Gb os lesz:)

dzsikonzolos meg szerintem egy elég érdekes kereskedő.
Árul hddket 120asat meg 250eset írtam neki hogy érdekelne egy 250es hogy utángyártott e vagy gyári ms termék. És írtam neki ha utángyárottt akkor tárgytalan a dolog.
Erre annyit írt vissza hogy érdeklődj, nah meg másnak is annyit hogy is-is. Hát milyen válasz ez? Az apróba nem meri kiírni gondolom hogy ratyi kínai, amivel gondolom csak a gond van. Gari gondolom off. Szóval tőle sem veszek semmit szerintem. :W :W

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43409) Xirtam válasza Gebriel (#43396) üzenetére


Xirtam
veterán

Bannolt HDD-re hogy lehet telepíteni játékot valami ilyesmit! Kérdezett

[ Szerkesztve ]

(#43410) Morden24 válasza Def26 (#43407) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már rég vettem volna egy halom dlc-t meg oldie játékot (nem beszélve a Games for Windows Live kliensről), ha lehetne bankkártyával fizetni. Sőt, Live Gold-om is lenne már.
Az ember hirtelen felindulásból könnyebben veszeget dolgokat, mint ha rá kéne készülnie :K

Paypal-es dolgot majd megnézem szerintem (egy árva felesleges buznyák sincs most a kártyámon :O ).

Sectumsempra - For Enemies

(#43411) Def26 válasza Morden24 (#43410) üzenetére


Def26
félisten

Az is valami, én meg nem tudom használni. :DDD (paypal)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43412) Djuree válasza Mr.Grincs (#43408) üzenetére


Djuree
félisten

utángyártott kínai HDD :F te miről beszélsz, gondolkozzál már kicsit pls...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43413) Gebriel válasza Xirtam (#43409) üzenetére


Gebriel
veterán

És az miért nem tartozik ide?
Mert ugye bannolt HDD nincs, csak gép ami nem engedi a HDD-t használni. ;)

(#43414) Xirtam válasza Gebriel (#43413) üzenetére


Xirtam
veterán

jogos ;)

(#43415) fenoman


fenoman
csendes tag

Sziasztok!

Ma egy olyan problémám akadt, hogy játék közben a kép kapott egy érdekes kékes tónusú beütést, mikor kiléptem a játékból ez megszűnt, de később újra jelentkezett, ekkor kikapcsoltam a gépet. Most délután mondom megnézem mi a helyzet vele, hát már képet sem ad, semmilyen csatlakozóval sem, amúgy nem ad 3 vörös led-es jelzést.
Esetleg találkozott már valaki ezzel a problémával? Előre is köszi!

(#43416) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#43408) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Az apróba nem meri kiírni gondolom hogy ratyi kínai, amivel gondolom csak a gond van."

Kínai nincs, max házilag megstupekolt megoldás, hogy egy másik noti vinyót tettek be és csináltak meg.

Sic Parvis Magna

(#43417) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kínai igenis van. [link]

Lehet hogy magának csinálja/csinálta a vinyókat. De az sincs odaírva, hogy házi gyártású vagy kínai.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43418) Szögecs


Szögecs
csendes tag

A PC-hez vett Xbox gamepad működik magán az Xboxon?

May the Force be with you!

(#43419) Def26 válasza Szögecs (#43418) üzenetére


Def26
félisten

Tehát Xbox kontroller működik e Xboxon? :DDD Asszem igen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43420) Szögecs válasza Def26 (#43419) üzenetére


Szögecs
csendes tag

De nem gond, hogy ...for Windows? :D

May the Force be with you!

(#43421) Def26 válasza Szögecs (#43420) üzenetére


Def26
félisten

:N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43422) Davzone


Davzone
senior tag

Hello!

Tud valaki adni egy listát hogy melyik gamekhez kell vinyó mindenképp?
Pl ami 2 lemezes vagy olyan mint a gta dlc-k.
Ha nincs lista akk aki tud ilyet irja le legyen szives.
Előre isköszi.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#43423) bLaCkDoGoNe válasza Davzone (#43422) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia, a Fallout 3 Game Of The Year Edition biztosan ilyen.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43424) Mr.Grincs válasza Davzone (#43422) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pl: A Mass Effect 2, Forza 3, GTA 4 DLC, COD WAW kiegészítő pályák.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43425) 30z.Samu válasza Mr.Grincs (#43424) üzenetére


30z.Samu
félisten

Apropó Mass Effect 2. Én ma az első részét próbáltam ma ki. Az action része jó, csak elég sok benne a párbeszéd, ami eléggé unalmas egy idő után. :F

Sic Parvis Magna

(#43426) Xirtam válasza 30z.Samu (#43425) üzenetére


Xirtam
veterán

Az RPG-k már csak ilyenek. Szerintem nem volt unalmas. ez ettől jó mint egy film! :K

(#43427) Djuree válasza 30z.Samu (#43425) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha jó a történet akkor nem uncsi az, meg ha érdekel. az ilyen mass effect féle gyorsan összedobott párbeszédek engem sem érdekelnek, de pl. egy wh40k játékban elolvasok mindent, ott azért van jópárezer oldal alaptörténet :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43428) Crazyman33 válasza 30z.Samu (#43416) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Te viccelsz????
Mit nem hamisítanak kínában?
Ez az oldal tele van kínai cuccal, és nem minden gagyi! Rengetegen rendelnek innen, csak írd be a keresőbe a jútyubon hogy dealextreme.

Dealextreme

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43429) xbox360gamer


xbox360gamer
csendes tag

Sziasztok.Lenne egy újabb kérdésem.
Megtudom nézni vagy utána tudok járni bárhol hogy az xbox-omon van e live?mert elvileg az arcade-hoz és az elite-hez is járt nekem de se a dobozon se a papirokon nem szerepel hogy mennyi..
ja igen és még egy:régebben játszottam a quake 4-el kiszedtem belőle pár achit...most újra elkezdtem vele játszani és ugyan azokat az achikat adja be új "ablakban"
tehát az achievements-eimben 2 quake 4 van .Ez miért?Egyébként ugyan az vinyo mint amikor először játszottam vele.
thanks

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#43430) StLui válasza xbox360gamer (#43429) üzenetére


StLui
veterán

Live Silver minden regisztrált gamertag-hoz jár ha bekapcsolod akkor csatlakozik is, de lehet azért mert nekem automatára van állítva.
Viszont Gold csak 1hónap jár, de nem a géphez tulajdonképpen hanem az újonnan regisztrált gamertag-hez.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43432) xbox360gamer válasza StLui (#43430) üzenetére


xbox360gamer
csendes tag

köszi.és mi a különbség silver és gold között.a szó jelentésével tisztában vagyok :):):)

[ Szerkesztve ]

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#43433) StLui válasza xbox360gamer (#43432) üzenetére


StLui
veterán

itt nézelődj és sokat megtudsz

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43434) xbox360gamer válasza StLui (#43433) üzenetére


xbox360gamer
csendes tag

nagyon jó köszönöm:) aquake 4-s kérdés még mindig áll:)

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#43435) fenoman


fenoman
csendes tag

Sziasztok!

Ma egy olyan problémám akadt, hogy játék közben a kép kapott egy érdekes kékes tónusú beütést, mikor kiléptem a játékból ez megszűnt, de később újra jelentkezett, ekkor kikapcsoltam a gépet. Most délután mondom megnézem mi a helyzet vele, hát már képet sem ad, semmilyen csatlakozóval sem, amúgy nem ad 3 vörös led-es jelzést.
Esetleg találkozott már valaki ezzel a problémával? Előre is köszi!

(#43436) Steven válasza fenoman (#43435) üzenetére


Steven
addikt

nálam ua ez volt , egy hónap után beállt az xbox halála...1 hónap után fekete fehér csíkos kép fogadott és utána már nem lehet életet lehelni belé... only service! :(

3 led viszont nem jött elő...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#43437) Mr.Grincs válasza fenoman (#43435) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha továbbra is fennáll a hibajelensgé akkor hívd az MS ügyfélszolgálatot, feltéve ha garis a géped és nem flashelt.
Ha garis a géped, akkor máris nyert a géped egy ingyen beutalót a németországi szervízbe.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43438) Xirtam válasza xbox360gamer (#43434) üzenetére


Xirtam
veterán

Másik profilal játszól!

(#43439) Mr.Grincs válasza fenoman (#43435) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A táp hogy világít amikor bekapcsolod a gépet? Hang van kép nincs?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43440) fenoman válasza Mr.Grincs (#43439) üzenetére


fenoman
csendes tag

Nincs hang se, de reagál a conroller-re mivel ki tudtam vele kapcsolni is (xbox gomb hosszan, kettőt fel és A) :). Zölden világít a táp. Remélem javítható.

(#43441) xbox360gamer válasza Xirtam (#43438) üzenetére


xbox360gamer
csendes tag

tehát az achievements-eimben 2 quake 4 van .Ez miért?Egyébként ugyan az vinyo mint amikor először játszottam vele.
thanks
látom oda kellett volna irnom hogy az egyetlen profilomban az achievementseimben....

Az általam hìrdetett termékek csak SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL kipróbálás után vihetők el.

(#43442) Mr.Grincs válasza fenoman (#43440) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Garis még a cucc? Mert az MS ingyen megcsinálja ilyen esetben. Szerintem ilyenkor alaplapot cserélnének, he nem tudják megszögelni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43443) BlaiseS válasza fenoman (#43440) üzenetére


BlaiseS
csendes tag

Üdv! Kb. egy hónapja ugyanilyen jelenség ütötte fel nálam a fejét. E74 lett belőle, akkor írtam is ide. Simán hívd fel a Microsoftot, nekem 2 hét után 'újat' küldtek, mivel nem tudták megcsinálni. És egy forintomba sem került az egész. Még szerencse, hogy nekem most jött elő, mert már csak fél évem volt a garanciából hátra.

Legyen szíves és csak olyan írjon bármilyen hirdetéssel kapcsolatban, aki nem gondolja meg magát az utolsó pillanatban! Köszönöm.

(#43444) Xirtam válasza xbox360gamer (#43441) üzenetére


Xirtam
veterán

Nefoglalkoz vele. Lehet anno nem volt a hdd-re feltelepítve most meg igen aztán lehet ezen buzul...De ez se nem hátrány előnyőd meg annyi hogy nagyobb kocka vagy mert több a kocka bárod(gamescore) :D

(#43445) Szögecs


Szögecs
csendes tag

Megrendeltem a Boxot, már csak az a kérdés, hogy a 16:10-es képarányú monitort támogatja (1920x1200)?

May the Force be with you!

(#43446) Xirtam válasza Szögecs (#43445) üzenetére


Xirtam
veterán

Minek az 1920x1200 felbontás? A box csak HD Ready egy néhány játék FULL HD címkével elátott de az is mindenek mondható csak annak nem! :U

[ Szerkesztve ]

(#43447) fenoman válasza BlaiseS (#43443) üzenetére


fenoman
csendes tag

Hát akkor úgy néz ki megszívtam mert nem mai a cucc, és már nincs garim.

(#43448) Szögecs válasza Xirtam (#43446) üzenetére


Szögecs
csendes tag

Mert csak ilyen megjelenítőm van. :) Vagy standard tv...

May the Force be with you!

(#43449) b.bone


b.bone
senior tag

Mi lehet a Live-al? rabble rabble :(

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#43450) Gebriel válasza b.bone (#43449) üzenetére


Gebriel
veterán

már jó

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.