Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43902) kommunism


kommunism
aktív tag

Ha nincs optikai bemenet a hangcuccomon akkor nem is tudok 5.1et rákötni a boxra??

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#43903) StLui válasza kommunism (#43902) üzenetére


StLui
veterán

a box nem dekódol, szóval akkor nem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43907) bwoay válasza Integrator (#43904) üzenetére


bwoay
nagyúr

1. aki megbontja a burkolatot úgy, hogy megsérti a matricát, az vegye tudomásul, hogy elbukta a jótállást. van, akinek megér ennyit egy festés, ez a saját döntése, ha meg nincs tisztában a dolgokkal, akkor magára vessen.

2. nem a legtisztább dolog a matrica kereskedelme... hát érdekes egy nézet, végülis csak azt a célt szolgálja az egész, hogy bontott gépeket tegyünk újból gyárilag garissá. ha ebben látod a megoldást, nyugodtan írd le mindig, én meg nyugodtan szedem majd ki, és egy idő után nyugodtan teszlek ki pihenni, hátha sikerül jobban átgondolni a dolgot.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#43908) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!
Ha főleg autószimulátorokkal szeretnék játszani akkor szerintetek ps3 vagy xbox a jobb választás?

(#43909) Xirtam válasza Osiris (#43908) üzenetére


Xirtam
veterán

Relatív Xbox=Forza ... PS3 Coming soon GT5 de sztem csak PS4 re :C

(#43910) heihachi válasza Osiris (#43908) üzenetére


heihachi
addikt

Ha autó SZIMUÁTORRAL, akkor PC-t. Ha autós játékkal, akkor Xbox 360-at meg Forza 3-at. Aztán ha nem jön be, akkor eladod, mikor kijön a PS3-ra a GT5, és megnézed azt is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43911) Osiris válasza heihachi (#43910) üzenetére


Osiris
őstag

PC-vel már van némi tapasztalatom szimulátorok terén, de pl. a Dirt2 pc-s és konzolos változatok között, ha kormánnyal irányítom akkor mekkora a különbség a szimuláció szempontjából (és most nem az érdekel, hogy a dirt2 szim vagy nem)?

(#43912) _ak_


_ak_
addikt

Egyik haver nyomta a ME2-öt mikor pittyent egyet a box és lefagyot, ezek után amikor be akarta kapcsolni 4 piros ledet kapott. Kicsit várt, majd megint bekapcsolta és eli is indult, de azt mondja, h nagyon hamar lefagy megint.

A fagyást általában melegedés okozza, de ha a gpu le akarna jönni, akkor elvileg a képnek is szemetelni-e kéne, nem? Lehet, h csak egy jó kis portalanítás kéne a boxnak?

Osiris: ha elsősorban ez a fontos, akkor is megfontolandó, h kell-e a box, hisz boxra jelenleg 2 kormányt lehet kötni és ezzel kifújt a választék. nem azt mondom, h rosszak, még csak nem is fogtam egyiket sem a kezemben, de azt tudom, h pc-re jelentősen több közül lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#43913) Def26 válasza Xirtam (#43909) üzenetére


Def26
félisten

He-he. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43914) Crazyman33 válasza _ak_ (#43912) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Az a 2, az inkább 3. De valóban nagyon kevés. Majd talán a Logitech megint beszáll, ahogy a GH-hoz is elkezdtek hangszereket gyártani. Én reménykedem.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43915) Xirtam válasza Osiris (#43911) üzenetére


Xirtam
veterán

A DIRT sose volt szimulátor főleg nem a 2. rész. PC-re sokkal valósághűbb szimulátorok vannak. rFactor és társai, azok szimulátorok. De a DIRT legjobb esetben se nevezhető annak az sima arcade autós játék.

Még a FORZA 3-at se mondanám szimulátornak.

Ha szimulátorozni akarsz akkor maradj a PC-nél! ;)

(#43913) Def26 ;]

[ Szerkesztve ]

(#43916) _ak_ válasza Crazyman33 (#43914) üzenetére


_ak_
addikt

jó, van MS v1, MS v2 meg Logitech. vagy netán lenne tényleg egy harmadik?

Xirtam: nekem mintha úgy jött volna le, h tudja, h nem szimulátor a Dirt :U A kérdés lényege, h van-e különbség, pl Dirt2 esetében, h pc-n vagy boxon játszunk-e kormánnyal.

Let's begin, de gozaimasu!

(#43917) Xirtam válasza _ak_ (#43916) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen, enyhén félreértelmeztem.
A válasz NINCS.

Arcade játék így nincs mert nem a vezetési élményre lett a játék hangsúlya helyezve.

(#43918) heihachi válasza Osiris (#43911) üzenetére


heihachi
addikt

A PC és a konzolos változat között élethűségben semmi különbség nincs. Ez általában minden ilyen játékra igaz. A PC-s annyiban jobb, hogy könnyebb megtalálni a neked megfelelő kormányt, illetve általában a kormányok jobban konfigurálhatóak (mert ugye a driverben is sok minden beállítható).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43919) StLui válasza _ak_ (#43916) üzenetére


StLui
veterán

ez a csúcs xbox360-ra

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#43920) Crazyman33 válasza StLui (#43919) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Igen, erre gondoltam 3.-nak.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43922) _ak_ válasza StLui (#43919) üzenetére


_ak_
addikt

:R

Let's begin, de gozaimasu!

(#43923) hdman válasza Def26 (#43859) üzenetére


hdman
őstag

Jééé, ez már kijött? :) Akkor én is készítem a hangszálaimat :)

Sopron city :)

(#43924) Osiris válasza heihachi (#43918) üzenetére


Osiris
őstag

Köszönöm a válaszokat. :R A váltás fő oka (pc-ről) a gazdaságosság lenne, a rengeteg hardver upgrade és egyéb szívás ami a pc alakatrészek gariztatásával van..
Most próbálom kitalálni, hogy melyik konzol lenne a jobb választás számomra.

(#43925) Thome válasza Osiris (#43924) üzenetére


Thome
addikt

Mivel Xbox topicban vagy, gondolom tudod, hogy mit fognak ajánlani, ugye? Egyértelműen a PS3-at... :DDD Szvsz az Xbox nálam a befutó, ha lenne pénzem PS3-ra, és egy hozzácsatlakoztatható hd tv-re, akkor is Boxot vennék. Izé.. Majd veszek is (megint).. :DDD

(#43926) Xirtam válasza Osiris (#43924) üzenetére


Xirtam
veterán

Igazából ami az Xbox és a PS között a döntő azok az exluzív játékok. ;)

(#43927) Def26 válasza Osiris (#43924) üzenetére


Def26
félisten

Én még annyit hozzátennék, hogy xboxra általában olcsóbbak 1-2 ezerrel a játékok mint ps3 -ra. Nem az új címekre gondolok, 1-2 hónapos játékokra viszont már igaz.

Esetleg nézz meg 1-2 youtube videót a gép online kezelőféllétéről. Döntsd el melyik a szimpatikusabb. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43928) Xirtam válasza Def26 (#43927) üzenetére


Xirtam
veterán

Meg ha férfias mancsod van akkor az xbox joy-a sokkal ergonomikusabb.

(#43929) Thome válasza Xirtam (#43928) üzenetére


Thome
addikt

Nekem relatív kicsi a tenyerem, de az xbox joy ritkakényelmes! :))

(#43930) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Tudja valaki hogy itthon hol lehet kapni Usb Hard Drive Transfer kábelt, mert én nem találok. Hiába keresem a guglival, csak az árára lennék kiváncsi.

Szerk.
Xirtam!
Ezzel teljesen egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43931) Xirtam válasza Crazyman33 (#43930) üzenetére


Xirtam
veterán

[link] Tessék.

Szerk.

úgye úgye :DDD

Szerk2.

(#43932) Def26 Hogy ne mondana. Volt is, és imádtam a fogását. ;) Én se vagyok nagy mancsú, sőt párom szerint nőgyógyász vagy nőis a tenyerem. De a PS nél az hogy a két analog közvetlen egymás mellet van kényelmetlené teszi a játékot. Szemben az Xbox joy-ánál sokkal kézenfekvőbb hogy nem egymás mellet van a kettő, kényelmesebb kevésbé feszül meg a hüvelyk ujjam. A másik úgye van a Razer onzo joy-a na ott meg az is baba lett, hogy a start és a select gomb lentre került így még praktikusabb nem kell az analogon átnyúlni a start gombért! :C

Sőt nekem csak az aksis xbox joy a kényelmes. :D Pont elfér az aksi mellet az ujjam meg úgy van is súlya, de a vezetékes joy az olyan könnyü hogy rossz fogni!

[ Szerkesztve ]

(#43932) Def26 válasza Xirtam (#43928) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen. Mondjuk kinek mi. Nekem a PS3 kontrollere túl kicsi volt, pedig nem mondanám magam nagy mancsúnak. Xbox kontroller kicsit olyan dreamcast -es, ha mond ez valamit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43933) Def26 válasza Crazyman33 (#43930) üzenetére


Def26
félisten

Figyelj oda, hogy aztán a hozzá tartozó lemezt is magkapd. És mielőtt megveszed kérdezz rá, hogy ez jó e a te nyűgödhöz.
Csak azért írom ezt, mert én pl. 20 gb -ról mentem át 120gb -ra, (amihez állítólag bármelyik cd jó), viszont a 60gb -ról 120gb -ra már nem mindegyik cd jó, csak az újak. Az is lehet, hogy ez hülyeség, de nekem ezt mondták. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43934) Osiris válasza Xirtam (#43928) üzenetére


Osiris
őstag

Na igen, kontroller szempontból abszolut az xbox a nyerő. A csak ilyen vagy csak olyan gépre kiadott játékoknak meg nagyjából van megfelelőjük a mindkét oldalon.. Az ára is az xboxnak jobb, most néztem a konzolvilg.hu-n, még 2 game (Halo 3 + Fable 2 GOTY ) is jár hozzá, de sajnos azt hiszem azok német nyelvüek.

(#43935) bwoay válasza Def26 (#43932) üzenetére


bwoay
nagyúr

hál' Istennek ergonómia szempontjából ég és föld a kettő

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#43936) Crazyman33 válasza Xirtam (#43931) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Köszönöm!
Elég érdekes a dolog. Azt írtam be a gugliba, hogy "usb Hard drive transfer". Így nem dobta ki találatnak. Viszont most kipróbáltam hogy simán Hard Drive Transfer írtam, na úgy elég sokat kidobott.

Def26!
Csak azért kérdeztem, mert ma jött meg a kábel (sok más cuccal együtt) amit Hong Kong-ból rendeltem, és 1500 pénz volt. Persze nem eredeti (habár full úgy néz ki, még a csomagolás is), a papírja szerint jó a mindenhez. A lemez is benne volt, és szerencsére már Win7-el kompatibilis!
A kövire rendelek egy 250-es vínyót (14ezer), aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43937) Def26 válasza Crazyman33 (#43936) üzenetére


Def26
félisten

HDD -t jól gondold meg. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43938) Crazyman33 válasza Def26 (#43937) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Köszi!
Utána néztem én is, csak a 120-ra panaszkodnak egyenlőre. Majd úgyis meg tudjátok ha gond lesz, ha nem.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43939) Xirtam válasza Crazyman33 (#43938) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintem is vigyázz

(#43940) Thome válasza Crazyman33 (#43938) üzenetére


Thome
addikt

Én azt az ön helyében nem tenném... Mondjuk ez nem sokat számít, nem gátol meg a megvételben, de leírtam... :DDD
Inkább megbízható helyről drágábban néhány ezer pénzzel, de az garantáltan működik, mintsem ilyen rizikósról...

(#43941) Crazyman33 válasza Thome (#43940) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Tényleg nem gátol meg.
Nagyon sok videót megnéztem, van magyar fórum is. Nagyon kevés a negatívum az oldallal kapcsolatban. Tény hogy rizikós.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#43942) Def26 válasza bwoay (#43935) üzenetére


Def26
félisten

Jah, de mégis hasonló.

Nem gondolkodtál anno azon, hogy vajon, hogy fog kinézni 7-8 év múlva egy kontroller, ha ezen a kontrolleren már kijelző is van? :U Mekkora ötlet volt az, hogy külön "élete" volt a kontrollernek vagyis inkább a benne rejtező VMU -nak. Jó kis gép volt. Crazy Taxi... ááá.

Tudod mit? Veszek egy Dreamcastet. :DDD Majd uppoljatok. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43943) Gebriel válasza Def26 (#43942) üzenetére


Gebriel
veterán

(#43944) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A képben van minőségromlás ha analóg vga kábelel kötöm át a boxot monitorra?

(#43945) Thome válasza Gebriel (#43943) üzenetére


Thome
addikt

Ez nem jó, mert nem jasper alaplapos, és nincs rajta hdmi kimenet! :DDD ;]

(#43946) Def26 válasza Gebriel (#43943) üzenetére


Def26
félisten

Köszi, közben találtam egy dobozos gépet. :) (holnapra ott a csomagod)

T: Hát abban az időben nem sok gond volt a HDMI kimenettel, de nem is hallottam sok PC -s rajongótól, hogy "azé' nem veszek konzolt mer ahhoz kell tv is". :DDD

ToBeY: Sokak szerint nincs, én is ezt vallom. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43947) Gebriel válasza Def26 (#43946) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

(#43948) bwoay válasza Def26 (#43942) üzenetére


bwoay
nagyúr

én az 18 wheelert kentem rajta sokat, meg a Chu chu rocketet :K
és persze a DoA2-t. de az a kontroller... kitöri az ember csuklóját.
VMU nem volt benne, biztos azért :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#43949) Osiris


Osiris
őstag

Mennyit számít, hogy a merevlemez 120 vagy 250gigás? Van értelme emiatt drágábbat venni?

(#43950) Def26 válasza Osiris (#43949) üzenetére


Def26
félisten

Nekem 120gb -os van és szvsz bőven elegendő.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.