Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44251) manoli.94


manoli.94
csendes tag

sziasztok,
lenne pár kérdésem:
1, Az XBOX Arcade ba lehet utólag hdd bele (rá) tenni vagy abba egyáltalán nem???
2, valamien uton módon lehet az XBOX-ra billentyűzetet ill egeret csatlakoztatni esetleg vmien átalakítóval?
3, Még annyi hogy ha flashelt XBOX-ot veszek és letöltök hozzá játékot akkor azzal kell vmit csinálni??(pl.:crack (vagy mint ps2-nél 'memento' -zni))??

Előre is köszi!
Üdv. Gábor

(#44252) Xirtam válasza manoli.94 (#44251) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó akkor mielött törölve lesz a hsz-ed gyorsan benyomod első hsz-t és olvasol! Good Luck & Have Fun! ;) :W

Ha valaki félreértené, hogy én csak harapni tudok. Nem hiszem, hogy csak az én csőrőm szúrta! :U

[ Szerkesztve ]

(#44255) Silent77 válasza #41202176 (#44254) üzenetére


Silent77
veterán

:W :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#44256) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy házilag lehet összebarkácsolni winyót? ;]
Vagyis a számtech boltban megvásárolt 120-160-250es winyót működésre lehet bírni valahogy xbox-ban? (kicsit olcsóbb lenne... :DDD)
Úgy tudom, hogy spéci fájlrendszere van.
Van olyan szoftver, ami létrehozza ezt?

Köszi előre is!

(#44257) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Az eszem megáll komolyan mondom.
Találtam egy elite packot méghozzá ezt--> [link] Felvett az uborka msnre hogy érdeklődtem a cucc iránt.
Mondtam neki hogy 50et azonnal adok érte gondolkodás nélkül, többet nemigen mert 55 ért GTA4eset veszek + a kiegészítő részekkel.
Erre jön hogy ő 80ért vette az euronicsban szolnokon és nem akar 30at bukni. Mondom neki hogy így is úgyis bukik rajta 30at mert nem olyan helyen kéne megvenni az ilyen konzolt ahol csak tv-t meg hűtőt szabad venni. Aztán küldtem neki egy linket hogy 57K ért új van pesten a konvilágnál....De rohadtul nem hajlandó megérteni, hogy tök más az a bolt meg az euronics. Azt hiszi hogy 80K ért másmiet kap mint ami most 57K ba kerül.
Aztán hiába mondom neki hogy itt a kutyát nemérdekli hogy mennyiért vetted, azt már annáűl inkább hogy mennyiért tudod eladni. És itt a piac diktál. 50-55K nűál többet senki nem fog adni érte.
Valami ötlet, hogy hogy bírjam rávenni az 50re? Ja és ingyen lemgyek szolnokra érte.
Többet nem nagyon vagyok hajlandó kiadni érte.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44258) Mr.Grincs válasza dobost (#44256) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet házilag gyártani vinyót. Ha azt akarod hogy 3,5 ös vinyóal menejn akkor tápot neked kell csinálnod+sata kábel amúgy noti vinyó szükséges hozzá, abból sem mindegy hogy milyen kell. WD noti vinyó kell hozzá, olyan mint a gyári. Meg igen nehéz beszerezni azt a fajta notivincsit. De szerintem ne kínlódj vele mert a PH-n is van egy 250 GB os kerettel együtt 19K ért. Nem eredeti de elvileg ugyanúgy megy de én mégsem bízom az ilyenben főleg ha LIVE on is akarod használni, ha csak offline ra akkor viszont jó.
Állítólag az MS nem nagyon szereti ha valaki házilag mókolt vinyókkal LIVEozik. Akár BAN is jár érte de nem fix. Én mindenesetre LIVEra nem használnám.
Ha mégis akarsz vele szórakozni akkor kb 12K az a notivinyó plusz a keret hozzá.+ kb fél óra szoftveres töcskölés.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44259) dobost válasza Mr.Grincs (#44258) üzenetére


dobost
senior tag

Szia!
Köszi az infót, nem akarok live-ozni, csak zavar a konzol hangja illetve, hogy mindig DVD-t kell cserélgetnem. :) :DDD

(#44260) Mr.Grincs válasza dobost (#44259) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Erre gondoltam hirtelen. Ennyit megérne neked. 20Gb os vinyó irreálisan drága és kevés hellyel rendelkezik 2 játék elfér rajta. Akad belőle a PH-n. De 6K nál többet nem szabad adni ért. A 60Gb os újonnan 14K boltban. Én anno 13 ért adtam el a 60asamat. Ezt is szintén ritka találni. A 120 as újonnan 18-20K gyári annyiért jó lenne, ha Liveoznál.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44261) dobost válasza Mr.Grincs (#44260) üzenetére


dobost
senior tag

Köszi,még szétnézek, hátha találok olcsón 60as vagy 120as winyót. :)
250es már felesleges nekem.

(#44262) Gebriel válasza Mr.Grincs (#44257) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha 57k-t kapsz újat akkor minek szenvedsz a taggal? :U

(#44263) Def26 válasza Mr.Grincs (#44257) üzenetére


Def26
félisten

Fenyegesd meg, hogy megdobálod kakival. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44264) deter


deter
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék a közel jövőben PC-ről X-Boxra válltani. Főként a csalók miatt. Rendkívűl módon bosszantanak. Ezért kérdezem, hogy konzolon a csalók mennyire gyakoriak? Természetesen multiplayerben. Illetve, x-boxon a játékok átlagosan mennyi képkocka/mp sebességgel mennek? Évek csak a kontroller tart vissza, de inkább szendvedek és átszokok. Multiplayerre visszatérve, helyileg hol vannak host szerverek, és Magyarországról milyen az elérésük?

üdv_
deter

(#44265) Mr.Grincs válasza Gebriel (#44262) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mert hamár összejönne akkor jóljártam. Ha nem akkor veszek újat. Erősen agyalok egy super elite packon, hogy megérné e. MW2esen de a rohadás essen bele a német nyelvű retekbe amit hozá adnak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44266) Tomics válasza deter (#44264) üzenetére


Tomics
addikt

Na, eddig senki nem válaszolt, válaszolok én a kis tapasztalatommal aztán majd a prók kiegészítik.

Xboxon én még nem találkoztam csalóval, pedig 90%ba liveon játszok. nem is lehet szerintem mert ugye nincs szoftver moddolási lehetőség...esetleg a játék hibáiból fakadóan valami bug kihasználása de olyannal úgyse találkozol 10000ből 1 ember aki a scorelisták elején van...
szerintem olyan 40-50 fps minimum, de nem veszel észre semmi szaggatást...egyedül GTA4 szokott beszaggatni ha mondjuk 10en multizunk és kergetnek a rendőrök. helyileg szerintem anglia/németország környékén vannak a szerverek mivel mo.gon hivatalosan még nincs live...de laggot még nem nagyon tapasztaltam, elvétve. kontrollerre én 1 hónap alatt átszoktam 5 év pc-s fps múlt után és nem bántam meg hogy váltottam :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#44267) Torry válasza deter (#44264) üzenetére


Torry
addikt

Csak megerősíteni tudom Tomacs-t.
Átszokás téma: az fps ami az elején gondot okozhat, a többi fajta game-nél teljesen egyértelmű és kenyelmes az irányítás (ha megszoktad akkor az fps is azzá válik).
Frame per Sec tekintetében változó, míg a cod részek általában fix 60 fps-t hozzák, addig a többi lövölde ennél alacsonyabb szokott lenni, átlag 30-60 között.Pl: BF vs COD-nál igencsak feltünő, de nem zavaró. A többi stílusú játéknál meg 30 fps fölött, ami onnantól kezdve már full mindegy.
Hogy a szerverek hol vannak azt nem tudom, de a sebességgel általában nincs gond neten, akkor sem ha quick match-re mész, szóval nem haverokkal.Csalás a Live zártsága miatt nagyon ritka(a nagyon módosított játékokat azonnal bannolja a rsz).
A legjobb ugye, hogy mindenki ugyanannyi fps-el játszik, ugyanolyan irányítóval(van lehetőség egeret és bill-t is hozzákötni egy 30e-es cuccal, de mivel a controller irányítását animálja, gyakorlatilag használhatatlan), szóval tényleg az számít, hogy ki az ugyesebb, nem pedig, hogy mennyi lovetta van pc-re, egérre,alátétre, kiskutyára.
Utolsó gondolat:
A CS:Source hiányzik, de nagyon jó dolog a konzol, most már baráti áron hozzá is lehet jutni, szóval ajánlós.

[ Szerkesztve ]

(#44268) do3om


do3om
addikt

Hi

Nem tudtok linket a legujabb dashboard-hoz?
2.0.8955.0-azt hiszem ez van fen és vagy én vagyok béna vagy nem tudom de nem találom.
(a gép nincs netre kötve ezért kéne)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#44269) kutyman válasza do3om (#44268) üzenetére


kutyman
aktív tag

(#44270) Djuree


Djuree
félisten

nagyon fasza a BF:BC2 multija (is). amilyen szar volt az 1 ez annyira jó. sok a fejlődési/fejlesztési lehetőség, és ahogy láttam elég lassú is, nem úgy ahogy a cod-ban, itt többet kell játszani 1-1 szintlépésért, fejlesztésért, és ez jó, legalábbis nekem. jók a pályák, szépek, nagy a látótáv és a játékmódok is jók.
asszem holnap meg hétfőn only BC2 maraton lesz :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44271) Djuree


Djuree
félisten

ez is durva lesz:

brink

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44272) Mr.Grincs válasza Djuree (#44271) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez már valami. :K

Amint lesz boxom isten bizony beszrezem már a BF2-t. Igaz az első rész totál kimaradt az életemből de ha a multi része jó akkor a single rész sem lehet semmi.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44273) kommunism


kommunism
aktív tag

A battlefield bad company hisztizik valami update miatt de nem hajlando a dvd ről megcsinálni honnan tudnám ezt a sz.rt letölteni?????

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#44274) Def26 válasza Djuree (#44270) üzenetére


Def26
félisten

:C Egy újabb rajongó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44275) Djuree válasza kommunism (#44273) üzenetére


Djuree
félisten

live-ről tudod csak.

Mr.Grincs: nagyon jó a sinlge is. van annyira jó mintha egy cod lenne, sőt! és nagyon brutálul néz ki, képzelem pc-n milyen lehet fullon, hd-ban :U
a sivatagban a homokvihar, a havas pályán a hóvihar, meg a hegyek a háttérben. az állam keresgéltem....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44276) adalbert1


adalbert1
veterán

Üdv a topiclakóknak!

Én is Xbox360 tulaj lettem, egy Fable2 Goty és Halo3 bundle elitet vettem. Amiket még beszereztem mellé : Fight Night Round 3, Fifa 09 (valamivel kell szórakozni ha átjönnek a haverok :P ) + egy vezetékes joy (pc-hez is használhatóság miatt, nem akartam még wireless receiverre kiadni plusz pénzt). Ezen kívűl úton van még a game.co.uk-től a Fight Night Round 4 és a Grand Theft Auto 4 is. :))
Egyelőre a többi játékkal alig játszottam, teljesen beszippantott a Fable 2 világa...

Ja, az első hozzászólásban ami van extra.hu-s FAQ, azt lehet hogy át kellene rakni másik oldalra, ugyanis ha fizetősek lesznek az extrának a szolgáltatásai (márc. 31), akkor lehet hogy törlik? :F

(#44279) kommunism válasza Djuree (#44275) üzenetére


kommunism
aktív tag

Magyarán ha jól értem live nélkül nem is tudok vele játszani?Én ugy tudtam hogy lehet update eln a dashboard-ot pen drive ról is :F

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#44280) Tomics válasza kommunism (#44279) üzenetére


Tomics
addikt

nem kéne tört szarral játszani és rinyálni hogy milyen szar ez amiért semmit nem fizettél... :((( :o

PH! addikt since 2004

(#44281) kommunism válasza Tomics (#44280) üzenetére


kommunism
aktív tag

Éppenséggel annyi a problémám hogy nincs hely a routerbe még 1 eszköznek és nem akarok most a live ra való regeléssel vacakolni

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#44282) Djuree válasza kommunism (#44279) üzenetére


Djuree
félisten

ja most hogy mondod tényleg lehet valahogy pendrive-ról is, de foggalmam nincs hogyan.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44283) kommunism válasza Djuree (#44282) üzenetére


kommunism
aktív tag

A silverről megy valahogy vagy mindenképp gold kell nekem ehhez?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#44284) Djuree válasza kommunism (#44283) üzenetére


Djuree
félisten

megy silverről is. sztem innen: box le lehet tölteni a dash-t.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44285) Xirtam válasza kommunism (#44283) üzenetére


Xirtam
veterán

Tök egyszerű előző oldalon levolt írva, hogy kell..letöltöd a fájlt ferakod a pendrájvra rádugod és megkérdezi automatikusan. Jólenne olvasni tudni gyerekek! :U ;]

(#44286) kommunism válasza Xirtam (#44285) üzenetére


kommunism
aktív tag

Sorry akkor figyelmetlen voltam na mind1 kiderült h nem kell állitgatni a routert meg semmi lekapta szépen live ról a frissitést kösz a segitséget mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#44287) Mr.Grincs válasza #16877568 (#44278) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elképzelhető hogy az enyémet már törölték? Kb szeptember vége óta nincs boxom. De viszont van USA profilom 1 éves goldal augusztusig-... Így csak nem törlik le....vagy mégis???

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44288) Djuree válasza Mr.Grincs (#44287) üzenetére


Djuree
félisten

mit töröltek? gamertagot nem törölnek ha arra gondolsz. akkor ezért nem igazolsz vissza :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44289) adalbert1


adalbert1
veterán

Ki tud olyan játék áruházat, ahol tényleg nagy a választék? Konkrétan a Fallout 3 Goty-t kerestem volna, de sehol nem találtam. Ill. van aki PC-n és box-on is játszott vele? Melyiken a jobb? A magyar shopok nagy részében meg kb. csak egy tipikus választékot találtam, régebbi címeket meg alig-alig.
Playasia.com-os játékok közül melyik ami megy PAL boxon is?

(#44290) Mr.Grincs válasza Djuree (#44288) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Visszaigazollak amint megvan a box. Dehát idiótákkal nem lehet üzletelni. Épp most selejtezem a játékokat, jópénzért. Ha érted mire gondolok :P

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44291) Peat;) válasza adalbert1 (#44289) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha erős a pc-d akkor azon már szebbek ugyanazon címek és olcsóbbak is általában. Én a bugokra kérdeznék rá a pc-s topikjában, ha nincs elárasztva akkor arra venném.

Egyébként Mass Effect 2-vel játszottam mostanában, a legvégén tartok már, de nincs kedvem elővenni. Nagyon akcióközpontú lett, alig van karakterfejlesztés, alig van fegyver/páncél (értsd pár darab). Grafika nagyon szép, a történet magával ragadó, most hogy sejtem a végét már kicsit leálltam, de ez már nem az a szerepjáték féle kategória. Igazság szerint pl. az x-men wolverine-ban is komolyabb volt a karakterfejlesztés mint itt.

(#44292) Peat;) válasza Djuree (#44271) üzenetére


Peat;)
veterán

[link]

Meg ez is meg Alan srác is, meg Assassin2-őt is kéne pótolni, meg FF, új Medal of Honor...asszem muszáj lesz válogatósat játszani. :U Basszus akinek ps3-a is van az mit csinál? :DDD

Én régóta játszom és sosem voltam megszállott, de azért annyi rálátásom van hogy ennyire a játékpiac nem szokott pörögni....

(#44293) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Üdv.
Csak annyit érdeklődnék, hogy az xbox360-ban.
A drive-ot az alaplappal összekötő sata kábel sima szabvány kábel, csak rövid?
Berakom a gépbe, és ugyanúgy megy, mint a 30/60/90cm-es társai?
Illetve, hogy mi pénzt érhet egy ilyen?
Lenne rá egy vevőm, aztán tudni kéne mit mondani rá:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44294) Xirtam válasza z0d1AK (#44293) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha jól emlékszek kell forasztgatni is talán. :U De nem 100!

(#44295) Gebriel válasza deter (#44264) üzenetére


Gebriel
veterán

Én pont ma szaladtam bele MW2-be délelőtt egy elég érdekes játékos csapatba.
Mindenki roh@dt gyorsan szaladgált jobbra-balra. Mintha felgyorsították volna a játékot.
Hogy bug lett volna nem hiszem, mert máshol nem igazán találkoztam vele :(

(#44296) Mr.Grincs válasza z0d1AK (#44293) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Sima szabvány sata a csatlakozása. Viszont a táp az egy elbaszott dolog. Egy meghajtó 3000Ft tól egészen kb 9-10 ezer ft ig terjedhet. Attgól függ hogy herélve van e vagy nincs meg a meghajtó márkája. Samsung, Benq, Lite On, LG-Hitachi. Nah és természetesen hogy mennyit volt használva.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44297) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok Forza3-ban van eső? :R

(#44298) Mr.Grincs válasza z0d1AK (#44293) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha tápot akarsz csinálni az se lehetetlen, házilag meg tudod csinálni..De iszonyatosan pepecs munka mert kicsiben megy minden. Így sok lehetőség nincs hibázni. Hosszabítani lehet vágással és forrasztással, kb azonos szálméretű réz kábel kell hozzá. Viszint ha ugyanolyan csatlakozót akarsz akkor első egy elektronikai bolt pl conrad vagy valami szuperebb és két db olyan csatlakozót kell venni a boxba vanés kell venni rézkábelt és mini csatakozókat rárakni amivel be tudod ültetni a fehér csatlakozólábba. Azt viszont hiba nélkül kell megcsinálni máskülönben zárlatos lesz vagy nem fog működni a cucc. De még jobb ha konzolboltból kérsz ilyen csatlakozót készen és hosszabbítod házilag.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44299) Osiris válasza Xirtam (#44297) üzenetére


Osiris
őstag

Nincs :(

(#44300) #57833216 válasza Mr.Grincs (#44257) üzenetére


#57833216
törölt tag

Itt szolnokon nincs is Euronics. :F

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.