Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26901) CactuS válasza MCGaiwer (#26873) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgy értettem, hogy egy technikás nő szép dolgokat tud művelni az emberrel. :D

De azzal is egyetértek, hogy az AMX 13/90 durva dög. :P

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26902) Iron Funeral válasza Fel (#26900) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem is csoda, ekkora hulladék map nincs még egy...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26903) hemaka


hemaka
nagyúr

(#26904) Paul119 válasza CactuS (#26901) üzenetére


Paul119
addikt

hajaj ;] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26905) psycroptic


psycroptic
őstag

KÉP

Nem is rossz egy ilyen kis szutyoktól... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#26906) hemaka


hemaka
nagyúr

Be van kenve az IS-4 kutyaszarral, vagy miért akad be ma már másodjára a hegybe? Ezt nem hiszem el, komolyan... jó kis mínuszos kör. :W

(#26907) fsb1000 válasza diegho (#26859) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Alakul....
Vereség
Csata: Westfield 2012. január 9. 18:21:49
Jármű: AMX 13 75
Szerzett tapasztalat: 970
Szerzett kredit: 37 134

A legnagyobb problémám, hogy gyakran leláncolnak ezze a francia tankkal..
És nagyon sokáig javítják, pedig már 60%-os a jav skilljük az embereimnek.
Vegyek rá 500K-ért szerszámosládát? AZ csak 25% javulás.

(#26908) Murder3


Murder3
addikt

Hummel 75%-os legénységgel mennyire jó?

wespe gyakorlatialg nem talált el semmit ez is olyan lesz?
illetve mennyire veszteséges?

(#26909) babferi válasza Murder3 (#26908) üzenetére


babferi
tag

Én 100%-os legényseggel használom mar egy ideje. A pénz egész jól jön vele , nagyon pehesnek kell lenni , hogy minuszt csinálj. Nekem a jobb körök alatt jön 30k. A találati arányom 34% most vele. Meg a lövések megadása zavaró néha. Van hogy 10 lövés se talál , nem is nagyon sebez , de volt mar , hogy egymás után 6 telitalálat volt.

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#26910) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Eddigi legjobb köröm talán T32vel:

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. január 9. 19:05:35
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 2 614
Szerzett kredit: 86 953
Csatában elért Achievement:
Acélfal,
Top Gun,
Kay Kitüntetés II Osztály,
Ekins Kitüntetés II Osztály,
Boelter Kitüntetés,
Mesterlövész

[link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26911) Gyuri27


Gyuri27
félisten

T4 századot próbálta valaki?

Amd - Radeon - Ryzen

(#26912) smisa


smisa
őstag

Valaki elmondaná mit karanak itt elmagyarázni :B [link]

(#26913) diegho


diegho
nagyúr

Megvan a 7-es light, első 3 kör átlaga 1517xp :)) az új löveg pontatlanabb és brutálisan lassan tölt be, viszont egy 8-as tankot nullázni lehet vele 1 tárból.

(#26914) Fel válasza smisa (#26912) üzenetére


Fel
addikt

A 7.0-val elkezdték bevezetni a tankok modelljeinek újfajta felépítését. A korábbi 8 helyett immár 16 részből áll a páncélzat, és kaptak a tankok un. előtétpáncélt (spaced armor). (Megjegyzem, hogy nem mindegyik, lásd 7.0 és 7.1 patch notes)
A spaced armor annyira jól sikerült, hogy az új modelles tankokra lőve megnövekedett a 0 sebzéses találatok száma... Emiatt gondolom sok volt a panasz, így most kicsit visszavettek belőle (sebzéselnyelésből). A példában HE lövedék van említve, az hogy az AP hatását ez miben változtatja, nem tudom...

(#26915) Murder3 válasza Fel (#26914) üzenetére


Murder3
addikt

de az csak HE-re kéne g érvényes legyen nem?

(#26916) aginor


aginor
addikt

Van most fent értelmes tankszázad?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#26917) echterion


echterion
nagyúr

Súlyos dilemmához értem. A Pz III/IV-esemmel annyi XP-m van, hogy a VK3601-est kifejleszthetem, a Wespe-emnek megy majdnem anniy, hogy kifejlesszem a T4-es arty-t. Most fejlesszem ki ezt, vagy lépjem át a T4-et és gyűjtsek a T5-ös Hummelre? Nem tudom, oda még több, mint 20ezer xp kell.

**********

(#26918) Paul119 válasza echterion (#26917) üzenetére


Paul119
addikt

grille egy förtelmes tank én inkább a helyedben a vk fele mennék

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26919) fsb1000 válasza echterion (#26917) üzenetére


fsb1000
nagyúr

VK

(#26920) Chris0321


Chris0321
addikt

60 találatot kaptam, 6 killem volt. :DD

 
Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. január 9. 21:53:27
Jármű: Hotchkiss H35
Szerzett tapasztalat: 1 658 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 5 272
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Védő

(#26921) mynames


mynames
senior tag

Jó volt az mai sand riveres kör ahol hátrányból aprítottuk le az ellen KV3-asait egymás után..
Na jó éjt mára!

(#26922) KaLeun válasza Paul119 (#26918) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem nincs igazad, mert a Grille egy fasza kis járgány. Nagyon ritka volt az olyan csata, ahol csak 2 killem volt, rendszeresen 3-7 közt volt és nem a lesebzett tankok kilövésével...

Nagyon jó td módban is, rengeteg alkalommal döntöttem el csatát úgy, hogy akár egyedül maradtam 6 támadóval szemben. Ráadásul most egy jó században (pl. PHE) sokkal egyszerűbb vele, mert kapsz védelmet és nem idióták közt kell eljutni a Hummelig. Plusz hasznos is vagy: 1. counterből kiszedheted az ellen arty-ját és mivel gyakran lő 400 körüli sebzéseket, akkor már a saját KV-3-nak már csak kivégezni kell az ellent és nem kell fájdalmas tűzharcba keveredni.

Jelenleg ez az "fun" járgányom. :) Beteg artistás vagyok, tudom. :P

Cila

(#26923) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Prémium nélkül:

Victory!
Battle: Mines 2012. január 9. 22:08:55
Vehicle: T-54
Experience received: 3 128 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 55 104
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal

Prémium szorzójával a legjobb csatám lett volna XP szerint. Mellesleg 9 kill.
Visszajátszás

(#26924) MCGaiwer válasza Bobyjack (#26923) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szép kör, azért megemlítendő hogy mind a csapattársaid, mind az ellenfelek ritka balfaszok voltak hogy ez így összejött.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#26925) Bobyjack válasza MCGaiwer (#26924) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Valóban :D A T34-es különösképpen xD

(#26926) Murder3 válasza MCGaiwer (#26924) üzenetére


Murder3
addikt

ha nem hibáznának akkor nem jönne össze senkinek se a 6 meg 7 kill. :DDD

(#26927) Paul119


Paul119
addikt

komolyan mi a szart élveznek az artysok abban hogy a pálya másik végén kempelnek és nem csinálnak semmit ? csak a lövöldöznek ide oda mert más fel deríti nekik még erre is lusták,szánalmas, remélem mindegyik kap egy bios bant akinek tier 4nél nagyobb artyja van :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26928) KaLeun válasza Paul119 (#26927) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért mióta újra van tracer és sok kezdőnek a kedvét szegte a counter, eléggé elviselhető.

Cila

(#26929) Paul119 válasza KaLeun (#26928) üzenetére


Paul119
addikt

ja főleg mikor egy szar m12 es 800 hpdat le lövé és 4 embered döglik meg a tankban ... és mind ez egy domb mögött amit nem kéne hogy be lőjön... azon sem lepődnék meg ha ez csak egy sima splash dmg volna, undorító unskilled kis gyerekek élvezik ezt maximum, ki kéne baszni az összeset,rohadtúl el rontják a játék élményt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26930) Murder3 válasza Paul119 (#26929) üzenetére


Murder3
addikt

kell azé oda skill, mert én megdöglenék az unalomtól artyba:D

(#26931) Paul119 válasza Murder3 (#26930) üzenetére


Paul119
addikt

:D

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. január 10. 1:27:26
Vehicle: IS-3
Experience received: 2 802 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 43 752
kivételesen a tigris 2 most csak egyszer lőtte szét a lőszaros rekeszemet , persze első lövésre be kaptam :U

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26932) fsb1000 válasza Paul119 (#26927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A "valóságban" egy harckocsi zászlóalj (ezred nagyobb szervezeti egység) több századból áll. A századok 3 szakaszból tevődnek össze és egy szakaszban 3 tank van.

De a zászlóaljhoz tartozik (vagy akár századonként) jónéhány önjáró löveg + felderítők + kiszolgálószemélyzet + szállító járművek + egyebek.
Szóval az önjáró lővegnek volt és talán van is létjogosultsága.

----
A játékban kicsit más a helyzet, mert a játékosok döntik el mit visznek a random csatákba, anélkül hogy tudnák milyen pálya lesz és a többiek mit hoznak.
Rááadásul a többség nem fun-artysta, hanem ezzel keresi a kreditet a tankjaira.
(szerintem)
Ebből jön az az áldatlan állapot, hogy gyakran a keleténél több arty van egy csapatban
A századokban nagyon jól látszik az önmérséklet és ésszerűség, mert 0-3 arty szokot lenni és senki sem tiltakozik ellenük, sőt!
Én meglennék artyk nélkül is, de ha az ellen hoz 2 arty-t akkor a mi századunkba is kell, különben a legtöbb pályán hátrányba leszünk.

Nem vagyok szakértő, de úgy gondolom a WoT-ban túl van értékelve az artyk szerepe a valósághoz képest.
Ez önmagában nem lenne gond, de sokunknak játszhatatlanná és bosszúság halmazzá teszi ezt a játékot, ha sok játékos arty-val akar csatába menni.

[ Szerkesztve ]

(#26933) Paul119 válasza fsb1000 (#26932) üzenetére


Paul119
addikt

ez mind szép és jó de.... maximum 2 artynak kéne lennie , nem pedig mint az esetek 90%ban hogy bazdmeg megint 2 gw type meg egy gw tiger és ha e100ban ülök, ha jtben, reménytelen elbújni általában az elsők között vagyok akikre utaznak mert könnyű célpont a házméretű felépítmény miatt , de oké legyenek artyk.. de könyörgöm ne lője már el az életem 50-60%át egy nyamvad splash dmgel ami 30 méterre tőlem csapódik a földe és ehez hasonló marhaság

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26934) Iron Funeral válasza Paul119 (#26933) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem elsősorban két dolgot kellene tenniük artyval: high tier arty splash radius csökkentése, tényleg "vicces", hogy fél kilométerrel arráb csapódik be de azért lelő rólad 7-900 életet, a másik a belső modulsérülés, aka, belőtt mögéd az említett fél kilométerre de azért kidöglik a sofőr a tankból... wtf
Vagy a múltkori eset, hogy meglőtte a T-44et, kívül robbant a shell de azért ammo rack damaged; dupla wtf

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26935) Murder3 válasza Iron Funeral (#26934) üzenetére


Murder3
addikt

visszavenni az artyk sebzését max 1000-re nem lenne jobb inkább?
még az 1000 is sok.
és 500-1000 közé álítanám t5-től az artykat sebzésileg és minél magasabb teirű lenne az arty annál pontosabb.
ez így nekik bőven elég lenne arra amire amúgy kitalálták.

(#26936) fsb1000 válasza Paul119 (#26933) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez most történt... mind a 4-ünket arty lött ki, miután hosszasan csatáztunk és lesebeztük egymást. Elsőre vicces, de aztán már nem anyira

[link]

(#26937) Paul119 válasza Iron Funeral (#26934) üzenetére


Paul119
addikt

engem ma jtből 1800 hpról lőtt ki egy m12 es td módban teszem hozzá... :W ,annyira opk az artyk.. de majd mindjárt jönnek a nagyszájúak és nem op mert... x,y és egyéb rizsa hülyeség az artyk opk.. kész el kell fogadni, és sebzést csökkenteni meg a pontosságukat le redukálni háborúban sem lőttek telibe semmit még a szerencsétlen árokban kuporgó gyalogságot sem mindig tudták eltalálni, inkább piszihikai hadviselést képeztek lásd katyusa,az meg tényleg nonszensz,hogy első lövésre ki döglik minden a tankomból

fsb1000:elsőre tényleg mókás :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26938) echterion válasza Paul119 (#26918) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát ez az, a problémám az, hogy melyik legyen előbb? Mert a III/IV-esnél mindkettőt ki lehet fejleszteni, így az arty-nál kimaradna a Grille. Viszont ha először a VK-t tolom ki, akkor nem lesz semmi motivációm tovább menni ezzel a tankkal, hogy meglegyen a Hummel.

**********

(#26939) balintka válasza echterion (#26938) üzenetére


balintka
addikt

Hát a Pz 3/4-el sokszor esélytelenként rak be, nem tudom, érdemes-e erőltetni.

Nekem is ez a dilemmám, hogy vegyek-e Grillét, vagy a Pz3/4-el egyből a Hummelra menjek, de hajlok a Grille felé inkább.

(#26940) xedos válasza fsb1000 (#26936) üzenetére


xedos
addikt

Tank állot, most vashalom...

(#26941) echterion válasza balintka (#26939) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát igen, ez így van. Viszont a Grille meg állítólag nem valami használható darab.

**********

(#26942) vhw válasza Paul119 (#26937) üzenetére


vhw
addikt

Nyafogjatok amennyit akartok...én már csak mosolygok rajtatok...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26943) D.Orion válasza echterion (#26941) üzenetére


D.Orion
veterán

Aki ezt mondja az nem játszott vele... Messze a legjobb T4-es arty mind közül...

(#26944) psycroptic válasza echterion (#26941) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem kigyúrva már elég jó kis tank. Én szerettem.

PSNID: Tomy83PS

(#26945) KaLeun válasza D.Orion (#26943) üzenetére


KaLeun
senior tag

Megerősítem.

Cila

(#26946) Zadia válasza echterion (#26941) üzenetére


Zadia
senior tag

Én sem szeretem a Grille-t.Viszont a többihez képest eléggé fürge.Alap löveggel semmit nem ér.

(#26947) D.Orion


D.Orion
veterán

Most ne költsétek el a pénzetek:

The Battle of Monte Cassino

Talán nem csak XP emelés lesz, hanem leárazás is. :U

(#26948) emre válasza D.Orion (#26947) üzenetére


emre
veterán

Végre, mondjuk legutóbb rendesen bevásároltam, de kellene egy célzásgyorsító a T-34/85-re
Meg valami akciós prémium vásárlás is jól jönne. :D

Remélem nem az lesz hogy az XP-t és a kreditet úgy fogják kisorsolni. :DDD
A csata végén meg jön a felirat: Ön nem nyert ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26949) virkir válasza emre (#26948) üzenetére


virkir
veterán

Miért most nem úgy van? :D Ott az a rohadék dobókocka csak látnám előre éppen milyet sikerül gurítanom.
Ámbár fransziával tudom, hogy cinkelve van és mindig egyest ad be. Ha nem T10-be kerülök akkor meg irtózatos zöldség a csapat.
Ja tegnap olvastam, hogy halkan de elismerték, hogy elkefélték a 0.7.0-ás patch-ben a credit faktort és azért van, hogy feltűnően keveset fizetnek a tankok. Elvileg megígérték, hogy javítják a következőben.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26950) Timyyy


Timyyy
őstag

Grillével brutál köröket lehet menni, legalább olyanokat kisebb mértékbe számolva, mint a Hummel-lel. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.