Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26501) Garmacor válasza fsb1000 (#26498) üzenetére


Garmacor
tag

mumblin :)

''De sagittis Hungarorum libera nos, Domine.'' http://www.blcomputer.hu Postázást vállalok!

(#26502) Garmacor válasza fsb1000 (#26498) üzenetére


Garmacor
tag

Amúgy tankönyvnek van nagy atryja.

[ Szerkesztve ]

''De sagittis Hungarorum libera nos, Domine.'' http://www.blcomputer.hu Postázást vállalok!

(#26503) Murder3


Murder3
addikt

L/71-et tuit nerfelték pen ügyileg.

(#26504) vadani válasza fsb1000 (#26498) üzenetére


vadani
tag

hmm arty, lehet hogy kikéne próbáljam bár hummel az erső ami ér valamit, vagyis az 5ös trier. Ott meg fejlődni, az egy szendvedés.

janissary

(#26505) vadani


vadani
tag

amúgy a francia 9-es trier tank iszonytató brutálnak tűnik. 65 ös sebesség határ. Kérdés a páncélzata mire elég.

janissary

(#26506) -vitya- válasza Murder3 (#26503) üzenetére


-vitya-
őstag

tuti...

:U

-=Витя=-

(#26507) D.Orion válasza D.Orion (#26491) üzenetére


D.Orion
veterán

14:50kor meghívok mindenkit és ha annyian vagyunk, akkor megoldjuk akár a két századot is.

(#26508) Iron Funeral válasza -vitya- (#26506) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én már lemondtam róla :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26509) vadani


vadani
tag

Egyébként, már csak a németeknek nincs háború utáni tankja, szóval szerintem lesz leopard, ha már a franciáknak és amcsiknak is van. Amit még nem értek angolok hogy, hogy nincsenek? Még egy kérdés, olvasok olyat, hogy vannak ajándék kódok? Honnan tudnék én is szerezni ilyeneket?

janissary

(#26510) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Arty csak t4-ig mehet t6 századba!

(#26511) jahrn válasza vadani (#26509) üzenetére


jahrn
senior tag

A brit a kovetkezo, ITT megtalalod az alpha tech tree-t.

Es miert lenne Leopard 1? A nemet hvy/med tree kb teljes, csak nehol kellene nemi buff. Meg ha azt nezem hova teszed be? a Leopard nem hvy, meg nem is med. MBT. Meg akkor jonne T72/Chieftain. A jelenlegi MM mellett ez kb azt jelentene h rajtuk kivul mindenki szopik egy jot.

[ Szerkesztve ]

(#26512) vadani válasza jahrn (#26511) üzenetére


vadani
tag

igaz túl kései, és a németeknek ez volt a háború utáni első tankjuk. De azért a T54 és a Patton is elsőre eléggé kilóg a sorból. Amúgy a francia trier10-est nézegetem, nem tudom hová tenni, jó lehet-e vagy sem?

janissary

(#26513) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na... eljött az a pillanat, amikor annyi század van és annyi meghívó ment ki, hogy nem találjuk egymást.

Végül pHeetR direktbe meghívott, de addig nem találtam a századot, se a nevére keresve, se böngészve a [PHE]-t. A meghívó sem érkezett meg mindenkinek.

Remélem ezen javítanak, vagy csak pillanatnyi állapot.

(#26514) Iron Funeral válasza jahrn (#26511) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jól mondod, csak pár csiszolás kell ( OK, Jagdpanzer IV ==> csákány kell), egyébként teljesen jó a tech tree, bár ha igazán jó fejek akarnak lenni akkor csinálnak tier X medium meg TD-t is (csak legyen T-62, oh god please ;] )

(#26512) vadani: miért lógnak ki különösebben? Az M46 kb. egy Pershing a T-54 meg ~1946-ra datálódik(más kérdés, hogy kissé cherry picked statjai vannak, de így utólag tökre mindegy).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26515) D.Orion válasza D.Orion (#26507) üzenetére


D.Orion
veterán

Első század megtellett(zárt század formájában). Jelenleg nem vagyunk elegen a másodikra is. Ha valaki még ideér, akkor játékban írjon rám vagy FSB-re.

(#26516) jahrn válasza Iron Funeral (#26514) üzenetére


jahrn
senior tag

Az az igazsag h ha beteszik a T62-t akkor be kell tegyek a Chieftaint is. Es akkor lenne nagy OP siras-rivas, a Chieftain meg a 80-as evekben is komoly cuccnak szamitott, nemhogy akkor amikor megjelent.

De hamar brit tech tree, a tier 10 hvy-nek volt egy olyan valtozata ami 184mm-es AT gunnal szaladgalt. Nah, ha bekerul az is erdekes lessz.
A Centurion-nak is volt olyan valtozata ami 120mm-es L1-el nyomta az ipart (az M103 agyujanak brit verzioja), az szinten igencsak OP lenne T9 medkent.

[ Szerkesztve ]

(#26517) fsb1000 válasza D.Orion (#26515) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jahogy zárt!!!! Ezért nem találtam.
(és írtam hűlyeségeket)

(#26518) Iron Funeral válasza jahrn (#26516) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én biztos vagyok abban, hogy találnának bizonyítékot arra, hogy volt T-62 prototípus Railgunnal felszerelve :))
Az egész azon múlik, hogy milyen pent, dmg-t meg ROF-ot adnak egy-egy ágyúnak, szerintem be lehetne illeszteni eléggé sok tankot ebbe a játékba (kivéve talán azokat amik 120mm L/55 Rheinmetall meg a 125mm Szovjet ágyúkat használnak, ezek már nagyon elrugaszkodnak a játék alapvető elemeitől).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26519) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#26518) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na jó megelégednék az első objekt akármivel még az '50-es évekből amire rárakták a 115mm simacsövű ágyút, nem kell itt a feszkó a Chieftain miatt :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26520) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

szevasztok
most kezdtem el a játékot, most egy ms-1(azt hiszem ez a neve) tankkal megyek, viszont az a gond, hogy ilyen 120-150 pinges háborúkba dob be, van lehetőség valami jobb szerverre felmenni?

Killed by WhozZy!

(#26521) Dictator^ válasza W h o z Z y (#26520) üzenetére


Dictator^
veterán

EU serveren csináltad az accountod?

worldoftanks.eu/

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#26522) Fandango válasza W h o z Z y (#26520) üzenetére


Fandango
veterán

Ha jol tudom Europahoz 1 server tartozik csak. Az oroszoknal van 2 server. Ha tevedek vki majd kijavit. :))

(#26523) W h o z Z y válasza Dictator^ (#26521) üzenetére


W h o z Z y
tag

igen, itt csináltam

Killed by WhozZy!

(#26524) hemaka válasza W h o z Z y (#26520) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az EU szerveren nincs akkora ping soha, max. ha rossz a neted. Indítsd újra a routert(ha van).

(#26525) hemaka válasza W h o z Z y (#26520) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az EU szerveren nincs akkora ping soha, max. ha rossz a neted. Indítsd újra a routert(ha van).

(#26526) sutemeny válasza hemaka (#26525) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Ezzel nem értek egyet, ugyanis nekem is volt (tegnap) mikor egész este 130-as pinggel kellett játszanom (általában 30 körül szokott mászkálni).

(#26527) Iron Funeral válasza sutemeny (#26526) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tegnap nekem lag tüskéim voltak, szokásos ~45ms átlag, aztán egyszer csak nem lehetett irányítani a tankot, 400-999 közötti ping, gyorsan helyreáll, megy minden tovább. Véletlenszerűen jött elő a dolog.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26528) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Visszatérek a régi sirámhoz:
Nehezen torelálható, hogy egy GW Panthert közelről, álló helyzetből, gyenge pontra célozva, áthatoló lövedékkel egy maxos E-75 nem tud kilőni.
Maradt neki 81 élete, azaz 329-at sebeztem egy olyan lőszerrel, amely 368-610-et tud.

Ez még nem nagy gond, de megint 4-en voltak, és persze hogy kilőttek a béna akció után.

(#26529) Iron Funeral válasza fsb1000 (#26528) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem azt nem is te lőtted, valószínű, hogy meglőtted a lánctalpát/ágyúját és nem sebezted, valaki más (mondjuk egy 105mm ágyú birtokosa) lőtte meg. Nekem is volt olyan tegnap, hogy látom megy az M12, oldalba lövöm, marad neki ~150 élete, meglövöm megint erre 0dmg crit... persze pár perc múlva kilőtt full hpról a T-44ben száguldás közben :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26530) Fel válasza fsb1000 (#26528) üzenetére


Fel
addikt

Az Erő velük volt! És a WG segítő random keze is... Van ilyen sajna. Egy időben az IS-4 S-70 miatt bosszankodtam nagyon, mert rendszerint minimum alatti sebzést osztott.
Viszont volt arra is példa, hogy a T34 120-asával 500-akat osztottam E-100-akba...

------------------

Eddigi legjobb kör ARL 44-el:

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. január 7. 14:14:21
Vehicle: ARL 44
Experience received: 1 633
Credits received: 45 210
Battle Achievements: Confederate

Tegnap sikerült rá feltenni az F3 puskát, így azért már egy fokkal jobb.

(#26531) fsb1000 válasza Iron Funeral (#26529) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát... minden lehet... bár már csak ketten éltünk a csapatból.

(#26532) larpi


larpi
tag

Videósok!!. A játékban rögzített csaták file-formátumát át lehet-e konvertálni valami ismertebb formátumba. Ha lehet, akkor mivel?

(#26533) KaLeun válasza Fel (#26530) üzenetére


KaLeun
senior tag

Elég gyakori az 500-as sebzés, de még egy 100-as ráférne.

Cila

(#26534) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem találtam egy értelmes t4-es századot ezért csináltam egyet, kb. 40 győzelmünk volt. Elég jól muzsikál ez a B1:
Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. január 7. 12:52:18
Vehicle: B1
Experience received: 2 826 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 20 212
Battle Achievements: Steel Wall, Reaper, Master Gunner, Sniper

Meg is lett a t5, de most az amx38 a mumusom..

Cila

(#26535) Iron Funeral válasza KaLeun (#26533) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miért is? Ez az ágyú simán jobb mint a német 128mm, minek adnál neki még + sebzést? :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26536) -vitya- válasza larpi (#26532) üzenetére


-vitya-
őstag

nem teljesen értem a problémádat... a saját motor rögzíti a csatákat, a leghosszabb csatám sem volt nagyobb mint 1200 kB

ebből kell fraps-al egy 16 gigás filet készíteni ;-), ha HD-t akarok, majd virtualdub-al divx vagy xvid-be és a hangot én mp3-ba tömöríttetem, és úgy lesz egy 15 perces csatából olyan 3-400 megás file, HD

én így csinálom, de nem tudom mire utaltál, hoyg nagy, mert az eredeti csata file, az piszok kicsi, csodálkoztam is, hogy ilyen jól megcsinálták

megjegyzem volt itt egy kérdés arról, hogy lehet-e csinálni valamit a döcögős tankokal a visszajátszáskor.

nem lehet, csak ha a WG módosít a mintavételezésen, illetve a két mintavételezés közötti finom átmeneteken: akkor viszont már nagyobb file lesz a visszajátszás is. Ezt egy kompromisszumként kell felfogni.

-=Витя=-

(#26537) KaLeun válasza Iron Funeral (#26535) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja, csak az 600-at is sebez + nézd meg, hogy milyen erős páncélzatú tankokon van fent. :U :U :U

Cila

(#26538) Iron Funeral válasza KaLeun (#26537) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezzel meg gyorsabban lősz, sokkal.

Nem az ágyúval kell babrálni hanem a tankkal, ha kell egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26539) D.Orion


D.Orion
veterán

No század átmenetileg szünetel. Este 19:50től újra él.

Eredmény: 10-1-4

Vegyük ezt bemelegítésnek estére. Este MOD gyilkolásra fel!

(#26540) fsb1000 válasza D.Orion (#26539) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogy vált be ez a zárt század?

Nem lenne könnyebb megtalálni, ha nyitott?
(tudom kellemetlen kirugdosni a nem PHE tagokat, de mégis..)

(#26541) GrooveHero válasza fsb1000 (#26540) üzenetére


GrooveHero
addikt

de mivel klánban vagytok, ezért meghívjátok az egész klánt, és zárttá lehet tenni a századot.
Max egy-két embert még bevesztek akikkel menni akartok.
Kb ennyi.

ELIT-eseknek este szintén T8 tankszázad :C
Kb 8- negyed 9 körül

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#26542) fsb1000 válasza GrooveHero (#26541) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez elméletel tisztában vagyok, de a gyakorlat kicsit más.

(#26543) D.Orion válasza fsb1000 (#26540) üzenetére


D.Orion
veterán

A zárt századot is lehet látni a keresőben. Csak csatlakozni nem tudsz hozzá. Mikor létrehoztam meghívtam mindenkit. Minden csata után visszamentem közösbe és néztük, hogy kik vannak még ott újak. Jó volt szerintem, mert nem kellett szenvedni a sok idegen mellett, plusz nem volt egy retardált voice spammer sem csaták alatt.

15 csata alatt kerestem megint kb. 400K-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26544) GrooveHero válasza fsb1000 (#26542) üzenetére


GrooveHero
addikt

Miben más?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#26545) larpi válasza -vitya- (#26536) üzenetére


larpi
tag

Bocs ha félreérthetően kérdeztem, de nem a méretével van bajom. Editálható formátumra akartam rákérdezni.
A válaszod második bekezdésével válaszoltál is a kérdésemre. Erre voltam kíváncsi. Szeretnék összevágni egy videót több csatából.
Köszi!

(#26546) fsb1000 válasza GrooveHero (#26544) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Abban hogy
1. a Meghívás pillanatában nem mindenki aktív, lehet 15 perc múlva érkezik
2. a tagok x időnként kilépnek, pótólni kell a játékosokat
3 megrögzött szokás, hogy a tankszázad listában keresünk

---
D.Orion: Én nem találtam meg és ahogy olvastam mások sem.
A meghívó sem jött meg, de lehet csak pár seccel késöbb léptem be mint 14:50

(#26547) fsb1000 válasza D.Orion (#26543) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Létrehoztam egy ZÁRT századot.
Nézzétek meg légyszi, hogy kereséssel megtalálható vagy sem.

(#26548) D.Orion válasza fsb1000 (#26546) üzenetére


D.Orion
veterán

Meghívó esetében az lehet, hogy ennyit egyszerre nem tud kiküldeni a rendszer. A század meg... tegnap én se láttam a phe századot, pedig az nyílt volt.

Szerk.: Oks játékban írok.

[ Szerkesztve ]

(#26549) fsb1000 válasza D.Orion (#26548) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor mégsem írtam akkora hülyeséget és ha sokan vannak nem 100%-os a renccer.

Ma 54.000-en voltak a szerveren és századból is rengeteg alakult, csak a közepesben 40 vagy több (ahogy görgetve néztem)

[ Szerkesztve ]

(#26550) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Úgy látom hétvégére összehordta a szemetet a szél már megint.Csak olyan csapattársakkal hoz össze a sors akikkel csak veszítek. Most 1,5 óra játék után egy nyertes csatám sincs.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.