Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18351) Murder3 válasza KaLeun (#18317) üzenetére


Murder3
addikt

mert nem alap featureként elérhető mindenki számára, ennyi.

WG szerint meg azért nem csit mert nem tudnak ellen mit csinálni, különben azt gondolod véletlenül nem alapból elérhetőek ezek?

(#18352) emre


emre
veterán

a tesztszerón tudtok tankot eladni? :F

Köszi! :R
Már azt hittem, csak én sikáltam el valamit.
De a kpl menü tök kuka, kb semmit nem lehet beállítani :(

Én is kipróbálnék ezt-azt.

Az S-51-es nagyobb lövegjével már mentem pár kört, és ara az elhatározásra jutottam, hogy eladom azt az artyt. Ez nem nekem való, viszont az orosz medium vonalnak valószínűleg nekiállok. Valamint kipróbáltam az USA TD ágon T25-öt, és az sem teszik igazán, szóval azt is hanyagolom a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18353) marked one94 válasza emre (#18352) üzenetére


marked one94
őstag

nem :((( Pedig már a is7et probálnám :B

You'll Never Walk Alone

(#18354) balintka válasza Werewolf20 (#18340) üzenetére


balintka
addikt

Na, akkor ez is jó hír, a 100 mm-essel kapcsolatban. Köszi.

(#18355) Timyyy válasza marked one94 (#18353) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez csak átmeneti ugye? Mert épp most szeretném kipróbálni a teszt szervert, és új tankokat is... :DDD

(#18356) Snooker


Snooker
senior tag

Bocsi, hogy felteszem újra a kérdést, mert tudom, hogy már volt róla szó, de mi kell a KV-hoz, hogy megkapjuk majd valamelyik patch után a KV2-t 100% os legénységgel és egy szabad garázshelyet? Csak a KV2 torony?

(#18357) fsb1000 válasza Gyuri27 (#18350) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát... a távcső árát sajnálom rá... a legénység lassan eléri a 90%-ot, a többi megvan.
Próbáltam korábban a 105-öst is a VK2801-en, de nem lett jobb a helyzet.

hamm.. távcső... 500.000 kredit és a mostani 440-es látótáv 484-re ugrik.
Tényleg van ennek értelme? Mármint száguldással azt 44métert igen hamar megteszem.
Vagy "lopózkodni" kéne ezzel is? De akkor meg sosem érek oda az Arty-khoz

(#18358) Werewolf20 válasza Snooker (#18356) üzenetére


Werewolf20
tag

Ha KV-d van akkor kapsz majd KV1-et, ha viszont van rá kifejlesztve buditornyod és fel is raktad, azaz KV-2 lett a tankból akkor kapsz egy plusz helyet és a KV-2 est visszakapod plusz egy KV1.

It's not the destination...but the drive there

(#18359) marked one94 válasza Timyyy (#18355) üzenetére


marked one94
őstag

jah, ha jól tudom jövőhét hétvégéig tart.

You'll Never Walk Alone

(#18360) Gyuri27 válasza fsb1000 (#18357) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem csak az az értelme. Bár 44 méter nem kevés.
[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#18361) csaabz válasza csaabz (#18318) üzenetére


csaabz
őstag

- Changed the view range and round rack durability parameters of medium tanks tier 7, 8 and 9.

Bízom benne, hogy ez a T-44 ammo rackre is vonatkozik....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#18362) fsb1000 válasza Gyuri27 (#18360) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Végre megértettem a bokrok müködését lövéskor.
Igy már konkrétabb, mint a "néha igen/néha nem"

(#18363) emre válasza Iron Funeral (#18342) üzenetére


emre
veterán

miért, csak két meccset játszottál? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18364) emre válasza marked one94 (#18353) üzenetére


emre
veterán

Tedd vissza az eredeti orosz szöveget, és működik az eladás opció is. :K ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18365) MCGaiwer válasza Murder3 (#18351) üzenetére


MCGaiwer
addikt

értem, szóval akkor mindenki játsszon golyós egérrel mert nekem nem elérhető a lézeres? vagy éppen touhcpadról mert egerem sincs?
retardált érveket inkább tartsa meg mindenki magának.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18366) Fel válasza emre (#18352) üzenetére


Fel
addikt

Az eladást is jócskán átvariálták.
Mint látom arra rájöttetek, hogy ez is csak az eredeti nyelvvel működik.
Ezután csak akkor engedi eladni a tankokat, ha benne csücsül a személyzet is!
A fogyó cikkeket nem lehet direktben depóba rakni!

Eladáskor megjelenik egy új ablak, amiben be lehet pipálni, hogy megtartod a fogyó cikkeket (javítókészlet, elsősegyélycsomag, stb.), és hogy aranyért leszereled a felszereléseket (venti, rammer stb.), így ezek bekerülnek a depóba.
Az eladáskor tankban ülő banda bekerül a barakkba. Feltéve, ha van elég hely...
Ha valakinek nincs elég helye a barakkban, és éppen váltana, akkor ez a fenti változás eléggé körülményessé teszi a dolgot...

- Először a régi tankban át kell képezni a harckocsizókat az új tankra.
- Meg kell venni az új tankot, a bandát egyesével átültetni.
- Ezután a régi tankot feltölteni 50%-os személyzettel és mehet az eladás. Aki nem fér be a barakkba, az automatice kuka, aki mégis odakerült (50%-os), azt pedig ki kell rúgni ezután.

Szerintem ez így eléggé hülye megoldás.. :U Oké, hogy nem adjuk el a tankokat nyakra-főre, de szerintem semmi gond nem volt a régivel.

(#18367) Arpee78


Arpee78
senior tag

Mit találtam vaterán! ;]Itt egy másik, mégjobb.

Totál ledöbbenés, érdekes ember lehet aki ilyenért pénzt ad ki és még érdekesebb aki pénzt kér. Ez WOT sajátosság vagy egyéb játéknál is előfordul?

[ Szerkesztve ]

(#18368) Chris0321


Chris0321
addikt

Azt szeretném megtudni, ha veszek egy tankot és alap cső mellé felteszem a töltésgyorsítót ha sikerül kifejlesztenem és megvennem egy jobb ágyút és lecserélem a régit a töltésgyorsító marad a tankon vagy a csővel együtt lekerül?

(#18369) Arpee78 válasza Chris0321 (#18368) üzenetére


Arpee78
senior tag

Marad a tankon. A tankról viszont nem tudod leszedni, max arany ellenében. Ha eladod a tankot akkor a drága felszerelés árának a felét kapod vissza.

[ Szerkesztve ]

(#18370) Chris0321 válasza Arpee78 (#18369) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm.Még 3000 tp és meglesz a KV, gondoltam ideje rákérdeznem. :)

(#18371) CactuS válasza Arpee78 (#18367) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szinte minden online játékánál jelen van. A legidegesítőbb ebben az, hogy kb baromságokat ír le a hirdetésben. A másik meg, ha valaki vesz egy accountot, akkor a "normális" játékosokat teszi a farok rosszabbik felére, ha bemegy 0 tapasztalattal egy T6-7+os tankkal csatázni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18372) szalai56


szalai56
senior tag

Jól látom, vagyis nem látom :F a bázis foglalási csíkot a teszten? Csak ez a h..e hajókürt megy?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#18373) emre válasza szalai56 (#18372) üzenetére


emre
veterán

sajnos jól :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18374) marked one94 válasza emre (#18364) üzenetére


marked one94
őstag

aha köszi :R Mondjuk annyira már nem fontos mert megvettem a is7et kipróbáltam. Meg megnéztem a type 59et kb nekem ennyire kellet a teszt szerver :) Jah és persze megnéztem a skineket meg az új pályákat.

You'll Never Walk Alone

(#18375) Timyyy válasza szalai56 (#18372) üzenetére


Timyyy
őstag

1 órája játszottam és nekem volt csík is a hang mellett. :U :F

(#18376) emre válasza Timyyy (#18375) üzenetére


emre
veterán

már nálam is van csík :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18377) fsb1000 válasza Arpee78 (#18367) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A 60 ezrest itt a fórumban is árulta a srác.
MMO-knál találkoztam ilyesmivel... nem túl szimpi, meg értelmetlennek is tünik fizetőképes kereslet hiányában.
Ráadásul közép tankokkal is élvezetes lehet játszani a WoT-ot.

---

MCGaiwer : Úgy látom ez nagyon kényes téma.... Van akinél az elutasítási reflex indul be (nem is nekünk szól a figyelmeztető körüzenet), te meg "retardált érvnek" nevezet azt, ha valaki le meri írni, hogy bizonyos modok és scrikptek előnyt jelentenek a használójának.
De még az ellenérveid sem találóak, mert nem az egerek minősége, hanem a GOLD polarizálja a játékosokat, mivel biztosan előnyt jelent egy csatában a megvásárolható löszerekkel és egyéb cuccokkal az élen.

[ Szerkesztve ]

(#18378) szalai56 válasza Timyyy (#18375) üzenetére


szalai56
senior tag

Te foglaltad, vagy távol voltál?
Tárgytalan már látom emre-nél is van.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#18379) Timyyy válasza szalai56 (#18378) üzenetére


Timyyy
őstag

Mind2 féle csík van, annyi a változás hogy kicsit lerövidítették, de van, és számol is.

(#18380) MCGaiwer válasza fsb1000 (#18377) üzenetére


MCGaiwer
addikt

tehát, ha nekem nem lenne pénzem egy normális egérre, és mondjuk touchpadról játszanék, akkor az az én hibám lenne vagy az ellenfél unfair mert ő vett egy egeret?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18381) Fel válasza szalai56 (#18372) üzenetére


Fel
addikt

Ha minden az eredeti állapotában van a teszt kliensen, azaz nem cseréltél le semmilyen fájlt a normál verzió \text könyvtárából, akkor működnie kell a csíkoknak is. Nálam is ez volt a gubanc korábban, de visszaraktam az eredeti fájlokat és azóta rendben van.

(#18382) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mi a hiba a képen? Prémium account.

kép

Amúgy most nézem, hogy összesen négyen nyírtuk ki az ellenséges csapatot...

(#18377) fsb1000: én mondjuk soha nem veszek gold lőszert, szerintem pénzkidobás. Csak arra használom a prémiumot, hogy kevesebbet kelljen grindelnem (mert ugye több credit és XP jön), valamint legyen elég garázshelyem.

[ Szerkesztve ]

***

(#18383) vhw válasza fsb1000 (#18377) üzenetére


vhw
addikt

Mégis milyen előnnyel jár az ha fent van valakinek az OTM? Tisztességtelen, hogy valaki konkrétan látja, hogy mennyi sebzést vitt be valakinek? Én azelőtt mindig az Alt-ot nyomogattam és a %-kokat néztem, ezzel kirakja elém közvetlenül. Másrészt... szerintem messze nem ez a legnagyobb gondja rengeteg játékosnak, hogy ő éppen nem láthatja az aktuális sebzést, vagy hogy más látja, hanem szimplán hülye még a tankja használatához is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18384) diegho válasza ollie (#18382) üzenetére


diegho
nagyúr

9 lövés, valószínűleg összesen nem sebeztél 2000-et, ezért nem is jár több.

(#18385) emre válasza ollie (#18382) üzenetére


emre
veterán

Ha premium acc, akkor a kredit, ez nagyon sovány, :(
vagy csak pár százalékot sebeztél

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18386) ollie válasza diegho (#18384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kulcs ott van, hogy belibegett elém egy baráti KV buditornya, pont, amikor lőttem, és rögtön szétpukkant. Jó sokat levontak érte, közel 10k-t.

***

(#18387) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Ahahahahaha, gondoltam, hogy a teszt szerver remek alkalmat nyújt arra, hogy újra kipróbáljam a Bélát (VKB ha nem lenne egyértelmű), free xpből kifejlesztettem, lánctalpon meg tornyon kívül felraktam rá mindent, többet nem akartam fejleszteni rajta, csak azért, hogy tudjam milyen is "stock" állapotban ;]
Első lövés az elejére lepattant, huhh mondom milyen király kis tank ez csak úgy patt... majd jött a következő lövés és kigyulladtam :O Kis rohadék nem felejtette el, de én sem ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18388) fsb1000 válasza MCGaiwer (#18380) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem addig nem lesz jó a probléma felvetésed, amig el nem fogadod, hogy szinte minden PC-s játékban különböző feltételekkel és esélyekkel játszanak a játékosok.
Leg érthetőbb a hardverek különbőzésege miatti előny/hátrány faktor. Ehhez hasonló "adottság" a szofver gyártója által biztosított előny (lásd GOLD).
Mindkettő az user anyagi helyzetétől, illetve attól függ, hogy mennyi pénzt szán a szgépére és a konkrét játékra.
Eddig minden legális, nem kell keresd ki a hibás.

Vannak azonban olyan előnyt biztosító megoldások, amelyek nem kerülnek pénzbe.
Ezek a scriptek, makrók, keményebb csitek, azaz szofteres megoldások, amelyek az előzőektől jóval erősebben is befolyásolhatják a játékmenetet.
Ezeknél merül fel a kerdés, hogy milyen mértékű játékmodósítást tekintünk még etikailag elfogadhatónak vagy melyiket értékeli a játékos közösség csalásnak.

És van egy harmadik szempont: A játék gyártója mit tart tiltott eszköznek.

A fentiek miatt gondolom úgy hogy a probléma megértésében nem jó írányba haladsz, ha az egerek különbözéségéből akarod levezetni az ettől sokkal bonyuloltabb szoftveres előnyszerzési részt.

(#18389) fsb1000 válasza vhw (#18383) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha nem járna előnnyel az OTM, akkor nem használnák az játékosok. Ez gondolom logikus és elfogadható érv.

Hogy mennyire "tisztességtelen", azt nem akarom megitélni. Főleg azért, mert nincs a gyártó tiltólistáján. Én is használom és úgy gondolom javította a játékbéli komfortérzetet, de még az is lehet, hogy az eredményességemet is.

(#18390) diegho


diegho
nagyúr

Tényleg minden hülyének adnak 10es tankot. Egy 1400hp-s IS-7et most öltem meg 1v1-ben IS-3al. Lelőttem a láncát, bementem mögé és háttal nekem harcolt, simán kinyírtam egyet lőtt belém. Komolyan én szégyenlem magam az IS-7 tulajok nevében, hogy ezt meg lehet csinálni.

(#18391) vhw válasza fsb1000 (#18389) üzenetére


vhw
addikt

Engem érdekelnek az adatok, mert már ismerem annyira a játékot, hogy képben vagyok nagyjából sebzés-páncélátütés stb. témában, és tudni akarom, hogy mi lesz egyes lövésekkel, mennyit sebez, miért nem annyit sebez amennyit kéne. Más embert meg egyáltalán nem érdekel az ilyesmi, bemegy és lövöldözik. Ott a statisztikai is, egyesek mindig azt bújják, mások azt se tudják, hogy van a játékban.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18392) virkir válasza fsb1000 (#18389) üzenetére


virkir
veterán

De már tényleg áruld el mekkora előnyöm származik abból, hogy látom az ellenfél tankjának típusát és a sebzésem mértékét hp-szerint nem százalékosan? :W
Megsúgom nekem kb semmit inkább méreg mert azonnal tudom, hogy szívat a játék amikor folyamatosan minimum sebzést lövök. Az ellenfélnek meg előny mert sok esetben egy 1-200 hp-s tankra már én nem lövök rá az 1k+ credites lőszerrel.
Fejbe meg számolgassa hp-t akinek hét anyja volt a WG meg kapja be a köcsög hozzáállása miatt.
Vagy felhozhatjuk az ikon pakkokat azt is használják nagyon sokan akkor az is előnyt ad?
Ne legyen már ennyire hüjje érved, hogy biztos azért ad előnyt mert sokan használják.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18393) MCGaiwer válasza fsb1000 (#18388) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a problémát nem lehet megérteni, ugyanis nem létezik. Az én példám direkt túlzóan mutat ellenpéldát. Azok a modosítások, amit bárki használhat nem tekinthetők csalásnak.
Ha feltesszük, hogy egyik ilyen addon se lenne elérhető a neten, és mindenkinek magának kellene csinálni, akkor csalónak neveznéd azt, aki komolyabb programozói tehetséggel rendelkezik és jobb addont ír mint te?

egyik jelenlegi mod se nyújt olyan előnyt, amit nélküle ne lehetne tudni. (pl weakspotokat meg lehetne tanulni)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18394) MCGaiwer válasza virkir (#18392) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy előnyöd van: hpból tudhatod milyen torony van a tankon. ebből következtethető az ágyú is. pl egy alaptornyos is3/4 egyáltalán nem veszélyes, így bátran rá lehet menni

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18395) fsb1000 válasza virkir (#18392) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ne legyen már ennyire hüjje érved, hogy biztos azért ad előnyt mert sokan használják"

OK, neked van ötleted, hogy miért használják?

(#18396) MCGaiwer válasza fsb1000 (#18395) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért amiért az emberek wc papírt. kitörölhetnéd a segged a kezeddel/levéllel/újságpapírral, de így kényelmesebb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18397) fsb1000 válasza MCGaiwer (#18393) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"egyik jelenlegi mod se nyújt olyan előnyt, amit nélküle ne lehetne tudni. "

Ez lehet hogy igy van, de egyrészt játékosfűggő a megitélése, másrészt nem ismerünk minden mod-ot. (én legalábbis nem)
---

Egyébként úgy gonolom, hogyha volna olyan scriptelő program amivel lehetne az egérpoziciót áthelyezni a csata alatt (tehát nem a "garázs" képernyőn ahol részben müxik), akkor azzal lenne ötletem olyan makro vagy script készítésére, amelyet nem nagyon vitatnátok, hogy előnyös lehet a használata.

---------
Szerk:
(#18396) MCGaiwer Ami kényelmesebb az egyben előnyös is lehet. Szerintem erre pont jó példa OTM, természetesen elfogadva, hogy nem minden játékosnál.

Egyébként a példád megint nem jó, mert a segtörléshez azért használunk papírt nem pedig a kezünket, mert így higénikusabb. Nem azért mert kényelmesebb....

[ Szerkesztve ]

(#18398) szalai56 válasza Fel (#18381) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszi, balfütyi voltam és lecseréltem.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#18399) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

2. meccsen egy srégen bekapott lövéstől kihalt a motor, nincs tűz, a tankot nem lehet/szabad forgatni mert a 100mm oldalpáncél nem jó semmire
3. meccsen nem kaptam lövést
4. meccsen első lövés a T95-től kilövi a motort, majd javítás után az IS-4 is megteszi ezt, de most pirosra lövi (azaz KO a motornak) nincs tűz, végül úgy halok meg, hogy egy szitára emlékeztet a tank eleje.
5. meccsen nincs motorsérülés vagy tűz ellenben lemértem, hogy semennyire sem szabad forgatni a tankot ;]

E-75 ezerszer jobb azt kell hogy mondjam, sőt, bár nem gondoltam volna hogy valaha ezt mondom de a T34 is jobb. o.O

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18400) -vitya- válasza MCGaiwer (#18394) üzenetére


-vitya-
őstag

az alaptornyos IS3-on ugyanúgy ott lehet a BL-9;-) az IS-4-el egyet értek viszont;-)

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.