Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18951) diegho válasza emre (#18950) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a jó k. anyjába küldtem azt a fullos Patton-t, aki a kör elején egyedül med-ként bemondta mines-on, hogy ő az első 3 percben meg sem fog mozdulni. Konkrétan az egész csapat a k. anyjába küldte, szerintem mindenkinek ment a ban. Valami kis buzigyerek lehet, kár, hogy nem lehet kideríteni hol él, egy fél milliós kirándulást megérne végignézni, ahogy törött végtagokkal könyörög az éltéért.

(#18952) đe$|re válasza emre (#18950) üzenetére


đe$|re
senior tag

(Ha árulkodott): Redshire-n Tiger P felbaktat a hegyre mellénk. Többen is kérdeztük, hogy mit keres ott. Hatás szünet, majd benyögi, hogy sniperkedik. Erre írtam neki, hogy akkor menj aludni gyerek. Nem oldalba lőtt? Persze ki is gyulladtam. Utána azért a kisköcsögnek lekaptam az életét 41%-ra. (VK3002DB-vel) Majd küldtem az infot az ellennek, hogy merre is jár. Meg anyáztam. De semmit nem kaptam.

Jó, volt, olyan, hogy kevesebbért kiraktak. :D

[ Szerkesztve ]

(#18953) diegho


diegho
nagyúr

Csapatban egyedüli artyként ölök 3-at, éppen kilövöm ellenfél IS-7-ért a JP tőlünk már megy is scoutolni, írni nem tudok neki, hogy az eszét is kéne használni. Spotolt egy ferdit, ami ki is nyírta erre elkezdi "lol no arty fire?" persze b@meg 10mp a reload a 7-es artyn hülyegyerek.

(#18954) marked one94 válasza Paul119 (#18936) üzenetére


marked one94
őstag

np úgy is nekem is volt egy kis dolgom ;)

You'll Never Walk Alone

(#18955) fsb1000 válasza diegho (#18951) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagy lehet a feszültség nálad....

(#18956) diegho válasza fsb1000 (#18955) üzenetére


diegho
nagyúr

Az ám!

(#18957) Werewolf20


Werewolf20
tag

Sajna nehéz valóban megállni, hogy ne mondj szépeket az ilyen érthetetlen mozdulatokra, annak ellenére hogy tisztában vagy vele hogy nem ér semmit...vagy beléd lő...vagy jön a troll...de értelme sosincs...de vannak helyzetek mikor nem tudod megállni egyszerűen. :U

It's not the destination...but the drive there

(#18958) diegho válasza Werewolf20 (#18957) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem is akarom megállni, mindig mindenkinek megmondom a véleményemet róla, ha nem tetszik neki az már az ő gondja.

(#18959) fsb1000 válasza diegho (#18958) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az ilyesféle egyéni "szabadságnak" szokott keretett szabni az adott közösségre vonatkozó szabályok vagy törvények halmaza.

Azért kiváncsi vagyok, hogy szemtől-szemte is bekurvaanyáznál valakit, csak mert nem úgy játszik, ahogy Te azt elvárod Tőle.

(#18960) diegho válasza fsb1000 (#18959) üzenetére


diegho
nagyúr

Szemtől szemben pláne belemondom a pofájába, az a legélvezetesebb.

(#18961) grunge válasza ollie (#18947) üzenetére


grunge
addikt

Igen, na ezt kiprószálom, kösz a tippet. Ez lett volna az utolsó amire gondoltam volna egy papirtank esetében. Na mindegy. Milyen más cuccokat javasolsz? töltésgyorsitora esetleg venti/GLD között gondolkodnék - szokásos setup:)

(#18945) psycroptic: Na igen. Hivatalos forumon is szidják mint a bokrot, furcsa dolgokat produkál a gun minden tankon amin rajta van. De tényleg köze nem volt szegény tigrisnek a dologhoz, a célzókör közepétől centikre volt mégis azt találta el, mintha a cső nem is az IS-re lett volna állítva.

Más: E-75-re mik a javaslatok equipment terén? Nemsoká meglesz az E-100 is :D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18962) fsb1000 válasza diegho (#18960) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Remélem sosem találkozunk.... nekem visszatetsző ez az arrogancia, sőt pitiánernek tünik egy játék kapcsán.
Én úgy gondolom megfelelőbb - sértéseket nem tartalmazó - formában is ki lehet a véleményünket fejteni egy játékostárs írányába. Talán hatásosabb is... mert az indulat és ellenindulat elfedi azt a valódi okot amiért a diskurzus indult.

(#18963) đe$|re válasza fsb1000 (#18962) üzenetére


đe$|re
senior tag

Nem lehet...ha normális formában közlöd az "értelmes" gyerekkel, hogy ugyan már menjen segíteni, mozduljon meg válasz: stfu és hasonlók vagy hallgat és szimplán beléd lő.
Ha meg valaki nem fogja fel, hogy ez egy csapat játék és néha tenni is kéne valamit, akkor nehogy már felháborodjon, ha beszólnak neki.

Ilyen filozofikus és megfontolt beszéddel meg pláne nem mész semmire. Ez csak jobban felidegesíti őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#18964) ollie válasza grunge (#18961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a standard felszerelés a venti + töltésgyorsító a heavyken. Ezen kívül az orosz tankokon célzásgyorsító a harmadik (mert megőszülök, amíg az IS-eken beszűkül a célkereszt), az amcsikon pedig a spall liner. Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de nekem bevált.

Német heavykkel még nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

***

(#18965) Fandango


Fandango
veterán

Ferdinandra a +10% latotavolsag vagy a celzas gyorsitas lenne jobb valasztas (3. felszerelesnek)?

[ Szerkesztve ]

(#18966) hemaka


hemaka
nagyúr

(#18967) grunge válasza ollie (#18964) üzenetére


grunge
addikt

Ott jó a GLb mert az amugy is pontos ágyúkkal még pontosabban tusz lőni mozgásból is. Nomeg mivel alpbol 20%al szűkebb a kereszt, hamarabb "rá tudsz nézni" az ellenre még ha csak a tornyot forgatod is. Ezt néha az optikával heylettesítem, a Löwén pl az van és nagyon jól használható vele. Sokszor azt sem tudják honnan támad a nagymacsek ;]
Enne ka sapll inernek med ado kegy esélyt, mert a T32 elvette kicsit a kedvem az amcsi szenvedéstől..Monduk ez mégh nem oldja meg hogy az ágyú uyganaz mint a T29en, de hát jól van :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18968) diegho válasza fsb1000 (#18962) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak tudod amikor beírom, hogy "Tier 9 med camping at base?" és ez a válasz "STFU noob" akkor nem fogok szépen válaszolni rá. Ráadásul az egész csapat mondta neki, hogy menjen már fel a hegyre és mindenkit kussoltatott. No az ilyen kis csicska ne ugasson.

(#18969) ollie válasza grunge (#18967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy hiába ugyanaz az ágyú, de az a tapasztalatom, hogy nagyobb eséllyel viszi át ugyanazt a páncélt, mint a T29-en tette. Erről mintha olvastam is volna valamit, hogy a tankok tierje is befolyásolja a pattanásokat, de már nem tudom hol.

(#18968) diegho: nekem volt egy pozitív tapasztalatom is a campelő E50-ekkel. Kezdésnél a bázison maradt a szakaszban levő 2 E50-esünk, és amikor rákérdeztem, hogy miért campelnek, azt válaszolták, hogy várnak egy kicsit, hogy merre kell menniük leginkább segíteni. És tényleg elindultak, ahogy kibontakozott a csata, és meg is nyertük, mert nagyon jól supportolták a többieket. De az ilyen ritka, az tény. Persze meg az is pozitív volt, hogy nem nooboztak le (akkor még csak tier 6-os tankjaim voltam, ha jól emlékszem).

[ Szerkesztve ]

***

(#18970) diegho


diegho
nagyúr

Vannak pályák ahol lehet várni meddel, vannak, ahol nem. Mines a 2. kategória.

(#18971) grunge válasza ollie (#18969) üzenetére


grunge
addikt

Pont ez a lényege qa med-eknek és a scoutoknak, felesleges öngyilok módban előre rohanni ólomért. :) Pláne német vasakkal, ugye ezek long range sniper tankok, nomeg erősen szituáció függő a dolog. Vanamikor meg lehet ****ni az egészet mert a "csapat" lemming módban közelkedik. Ennyi. Észt osztani meg hát...felesleges erre energiát pazarolni, foglalkozzon inkább az ember a saját dolgával :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18972) fsb1000 válasza đe$|re (#18963) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenki felháborodik, ha az anyját lekurvázzák. Mindegy mi az oka....
Kevés olyan élethelyzet van, ahol ez a fajta stílus megengedhető, vagy nem vált ki ellenreakciót.
Szerintem a WoT-ban, vagy más közösségi játékban sem megengedhető, mégha néha a játékosok feszültsége magasra is hág.
---

Ilyen filozofikus és megfontolt beszéddel meg pláne nem mész semmire. Ez csak jobban felidegesíti őket

na látod.. el lehet érni a célt másképp is.

(#18973) joker1220 válasza Rém (#18949) üzenetére


joker1220
őstag

Akkor először torony + ágyú és utána lánctalp és motor(ok)?!

Nem lesz az úgy tetű lassú és baromira nemfordulékony?:D

Azért bízom benne hogy több csatát fogok túlélni vele mint
a VK3601 el:))

Ami szivatás hogy mivel tovább lépett ugye med --> heavy így
hiába volt 97% os a legénységem most kezdthetem 75% ról
megint:S

Diegho:

Ne idegesítsd magad az ilyen kreténeken, Himmelsdorf on tegnap
a saját csapatunk összesen 2 db Heavy -je egy E-100 és egy Maus
elindult a hegynek felfelé hogy majd ők ott átrusholnak.

Mikor irtam hogy ne csinálják mert mire felérnek kinyirják a csapatot
ugyanez a kussoltatás és hogy én inkább kempeljek helyettük a
rush vonalon a hegy aljába...no comment..

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#18974) hemaka


hemaka
nagyúr

Engem ha anyáznak vagy szidnak, csak beküldök egy smiley-t, aztán had mérgelődjön csak magában. Akinek ennyi esze van... :D

(#18975) grunge válasza joker1220 (#18973) üzenetére


grunge
addikt

Én is a tornyot és az ágyút tettem rá először. Ez a tank amúgy sem a mobilitásról szól, máshogy kell vele nyomni mint a kis VKval. Sok esetben annak jobb a páncélzata is..
88 L71 sokad dob a vason, addig nemigen mérvadó a csatatéren való "létezés" :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18976) diegho válasza joker1220 (#18973) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem idegesítem magam rajtuk. Csak zavar, hogy lélegeznek, ennyi. Most is jeromos11 (11 az életkor vagy iq, nem tudom eldönteni) valószínűleg magyar játékos a csodálatos IS-4el állt mögöttünk és megvárta amíg mi nagy nehézségek árán szétlövünk mindent én 38hp-val a KT 100-al élte túl, 2 másik társunk meg is halt és ő meg ott vígan állt hátul a fullos IS-4el és nézegetett. Egyet lőtt, az utolsó 300hp-s VK A-ba, így lett 1 killje. Védeni nem jött hátra a bázisra, foglalni szintén nem ment, állt a roncsoknál és nézegetett.

(#18977) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Epic nézni ahogy a Bélánk harcol az ellen Pantherkája ellen Lakeville közepén és jóformán a Panther nyer. LoL :F

lelőtt róla 35% életet mire sikerült kinyírnia.... derp

és utána meg megölte az 1000 életes IS-3 :W

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18978) ollie válasza Iron Funeral (#18977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Béla?

***

(#18979) diegho


diegho
nagyúr

Most volt a csapatomban egy Tiger1. Olyan supportot adott, hogy ilyent még sose kaptam. O704-el voltam Ensk-en. Mentem előre folyamatosan, ő meg jött mellettem és amibe belelőttem azt vagy láncolta, vagy bement a hátába, vagy ha mellém akart jönni valami azt blokkolta, vagy lőtte hátba. Végre valaki, aki tudja hogyan kell használni a tigrist és mit kell tenni, ha van egy O704 a csapatban. Nyertük is a kört természetesen.

(#18980) bullseye válasza fsb1000 (#18972) üzenetére


bullseye
addikt

van is valami ilyen bölcselet, hogy megéri kedvesnek lenni mindenkivel összeütközések alkalmával, önmagában azért is, mert ez rohadtul dühíteni fogja őket...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18981) Iron Funeral válasza ollie (#18978) üzenetére


Iron Funeral
őstag

VK4502(P) Ausf. B(éla). ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18982) grunge válasza Iron Funeral (#18981) üzenetére


grunge
addikt

aha. Akkor a másik leygen Aladár? Vagy Aranka? :D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#18983) fsb1000 válasza diegho (#18979) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igyekszem igy csinálni (főleg VK3601-el), de hidd el olyat sem könnyű találni, aki 1-3 szinttel feljebb van és érdemes supportolni.
Erre lenne jó a szakasz...

Mert indulásnál van 3-4 lehetséges nagyobb Tank ami után mehetnénk... de van hogy csak a közeli bokorig kisérem el....

(#18984) bullseye válasza diegho (#18979) üzenetére


bullseye
addikt

tegnap ugyanezt játszottuk egy T28/95 párossal (én meg IS4)...
ha szembe jött valami, résszint cafatokra lőtték, másrészt mögöttük álltam, úgyhogy védtek engem, de kilőhettem fölöttük :), ha meg valaki medium oldalba kerülte volna őket, bementem hárítani, és igyekeztem a láncait lőni. + még az egyik arty is minket támogatott...

de egyszer egy KT val (én is abban ültem) kicselezgettünk O704+ISU-152 kombinációt egy sziklásabb részen. Nem fedezték egymást, így egyikünk előregurult amint ráfordult volna az ellen vissza, de a másik kiugrott és hátbalőtte a rosszfiút, és csere... lement így 3 kör, aztán a tőle 20 méterrel addig sunyító társával ugyanezt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18985) emre válasza ollie (#18978) üzenetére


emre
veterán

vagy ez a Béla :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18986) diegho


diegho
nagyúr

Malinovkán Ojjektummal bespotoltam kismillió tankot amik mentek fel a hegyre. Volt 2 artynk O261 és a 7es amcsi. 1db-ot nem tudtak kilőni mire felértek a hegyre, pedig már a fák aljában láttam mindet és egészen a hegy csúcsáig spotoltam őket :)) az ellenfél E-100 elkezdett felém kóricálni, arról meg 2szer lepattantam, hagytam benne 24hp-t erre kilőnek az artyk. A mi 2 artynk, akik szakaszban is voltak, csak akkor lőttek rá, amikor már 24hp-ja volt, tehát kb 2 percig virított a map közepén. Most megvárom mi lesz a vége, kíváncsi vagyok mennyit spotoltam.

Kiléptem inkább, rossz volt nézni a mező közepére álló tigrisünket, hogy mit bénázik.

M6-ot én királynőnek hívom

[ Szerkesztve ]

(#18987) Iron Funeral válasza grunge (#18982) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi Aladárnak hívjuk :D
M6xxxxx preorder prémium meg csak simán kacsa :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18988) Werewolf20 válasza fsb1000 (#18972) üzenetére


Werewolf20
tag

Egyszerű a képlet, én normálisan írok hogy pls erre vagy arra help, vagy pls ne campelj mert veszít a csapat...nem csak a te bőröd vész kárba...hanem a csapaté is...és ha a reakció kisgyerekhez méltó, nem képes értelmesen válaszolni ahogy én is kértem tőle akkor én nem érzem azt hogy megadjam tovább neki a tiszteletet...máshogy nem érti...használni nem fog de legalább kicsit idegesítem én is őt...ahogy ő teszi az egész csapattal.

It's not the destination...but the drive there

(#18989) KaLeun


KaLeun
senior tag

(#18990) MCGaiwer válasza KaLeun (#18989) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kb 500 goldot nyersz rajta.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18991) L-e-f-i-e válasza MCGaiwer (#18990) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem csak annyit, de nem számold ki .... :D

=^-^=

(#18992) Dictator^


Dictator^
veterán

nem tudom milyen szavakat használtatok, de mi az oldal címe, ahol meg lehet nézni hol van az ammorack meg ezek? ilyen 3d -s modelleken?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#18993) KaLeun válasza MCGaiwer (#18990) üzenetére


KaLeun
senior tag

Izé az nemítam, hogy megveszem... Bár ha lenne egy kis fincsi gyűjtői, vmi jó kis minőségi tank modell társaságában...

---

Na, artyval megint tutkón vagyok első lövés: t-54, -1400... ezt már szeretem

Cila

(#18994) diegho


diegho
nagyúr

Én ma artyval többször is 0dmg-et osztottam, egy 7-es artyval volt, amikor E-75re, de olyan is, amikor KT-ra. Most meg lepattantam BL-10el egy JP oldaláról. Teljesen oldalt állt nekem, kb 200m-re.

(#18995) hemaka válasza Dictator^ (#18992) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#18996) MCGaiwer válasza L-e-f-i-e (#18991) üzenetére


MCGaiwer
addikt

10euro az 2500 gold ára. 2000gold + 300gold a garázs, + 750gold az 1 hét prem, így 3050 gold, tehát akkor 550et nyertél vele, ha beleszámolom a creditet a tankért, akkor is max 600. persze az is valami. persze ha mondjuk 5500 goldot veszel 20euroért, akkor már jobban jártál

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18997) Dictator^ válasza hemaka (#18995) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszi!

Az első hsz-be bele lehetne rakni ezt is! Meg eszembejutott más is tegnap este, de mára elfelejtettem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#18998) ollie válasza MCGaiwer (#18996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tank árát is bele kéne számolni, mintha megvennéd goldban.

***

(#18999) Snooker


Snooker
senior tag

(#19000) MCGaiwer válasza ollie (#18998) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ki akarná megvenni goldban? első dolgom lenne eladni creditért.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.