Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8737) dfsz34 válasza fsb1000 (#8734) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy nehéz tank esetében lehet csak elvárás a hp lesebzése

A TD esetében a 2-2,5x, SPG-nél akár 5-8x, könny és közepes tankoknál viszont már 1/2-3/4 is tisztességes eredmény szvsz

A WR szintén trükkös mérőszám, szerintem könnyen manipulálható, elég csak op tankokkal menni és máris javul, miközben nem sok minden változott

pl isu, kv1s, pzs35, t110e3-4-5, fosch155 mind mind erős op tankok, stat javításra jók

De ez a kiosztott sebzés és hasznosság is relatív, mondjuk pont most volt egy olyan csatám, ahol végül sikerült megtalálnom a jó szöget a sidescrap-hez E100-al, 5-6 tankot tartottam fel egyedül, mind engem lőtt, vajmi kevés eredménnyel és közben a társak kihasználták a helyzetet máshol és a túlerejüket és legázolták az ellenfelet körben a zászlónál és hátba kapták kb 8-10 perc után ezt a maradék ellenfelet. Volt 12000 potenciális sebzésem, de xp-ben nem igazán hálálta meg a program, hogy feltartottam két másik tankkal egy nagyobb ellenséges csapatot, de legalább győztünk.

Mondjuk csak egy dolgot nem értek, bekaptam pár 50-60hp sebzést, de hogy azok mik lehettek, mert nem kicsi tankok voltak ott zömében tier 9 és 10 (obj268, 110e5, is8 meg hasonlók) és ha he-vel lőnek, akkor nagyobbat kellett volna sebezniük, furcsa mindenesetre.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.