Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#34026) dfsz34 válasza Jolet (#34015) üzenetére


dfsz34
őstag

Mondjuk pontosabban kéne megadnod, hogy bruttó vagy nettó 50e-t akarsz keresni és pérmiummal. Gondolom nettó és prémiumos, máshogy nincs értelme.

Az azt jelenti, hogy nyolcasban kell gondolkodj. Nyolcas prémekkel elég szimplán átlag felett játszani a nettó 50k-hoz (de persze gyakorlat kell hozzá, azért 50k nem kevés) de a hetesekkel nagyon jól kell menned hozzá. Az átlag azért trükkös dolog, ha van egy rossza csatát, akkor az szépen lehúzza.

Pl T34-el ilyen egy átlagosnak mondható csatám alul, lejátszott 600 csata után. 1942 sebzés, ami 5 betalált lövés, nulla kill, 800 spot dmg, semmi különleges, talán csak annyi, hogy nem lőttek meg egyszer sem, tehát javítás költség nincsen. Így 57k nettó. Az viszont biztos, hogy az elején ennél jóval kevesebbet kerestem vele, amíg megtanultam legalább elfogadható szinten játszani (nekem legalább 200 csata kellett hozzá) és legalább 4-5 betalált lövést leadni vele és 1400-1900 közötti sebzést lőni.

Mindezzel együtt is szerintem az átlag nettó 50k nincs meg vele, de közel van, inkább olyan 40-45k-ra tippelek, szóval például ez egy alkalmas tank lehet a céljaidra

Vannak gyalázatos csaták, amikor nagyon kevés betalált lövésem van, mert szétszedtek, mint foxy a lábtörlőt vagy olyan dögök jönnek szembe, mint mondjuk a jpze100 vagy f155 és nem tudok vagy nem sikerül gyenge pontot lőnöm, nekik meg 2-3 lövés vagyok. Az ilyenek lehúzzák az átlagot rendesen.

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.12.09. 14:56:23
Jármű T34
Szerzett tapasztalat 2 979 (x3 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 65 161

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.