Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Sebestyen01 válasza #21346560 (#3099) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:DD

dying_star:
Emberek szerintem nem ebben az évezredben lesznek, a kötélzet, ful maxon is okádék.... és a hajók sem HD modellek, sajnos ez látszik, nem hiszem hogy számodtevően szebb lesz, hisz ez is a jól ismert Bigworld motor.... bár a víz az szép, viszzont annyit megtehetnének hogy a hajócsavar ne forogjon még áltó hejben is....

[ Szerkesztve ]

(#3102) Borisz76 válasza Borisz76 (#3098) üzenetére


Borisz76
veterán

Megtaláltam az oldalt....olvasgatok :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3103) ledgeri válasza Spenike (#3051) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amint kész itt publikálva lesz!

Ja és detonáltam egy Kongót, torpedóval.. ez is megvolt, full HP-ről...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3104) ddt500hu válasza Borisz76 (#3098) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az, hogy botok ellen játszol nem emberek ellen. :U

(#3105) Borisz76 válasza ddt500hu (#3104) üzenetére


Borisz76
veterán

Igen :Y

Közben utána olvastam ......és át is állítottam. :B

Mentem "élő" személyek ellen és azért így jobban adja az XP-t és a Credit-et is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3106) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez a divíziósdi mire jó?

(#3107) TESCO-Zsömle válasza FoxiestFox (#3106) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha jól csinálod, kettővel kevesebb retardált lesz a csapatodban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3108) Sebestyen01 válasza TESCO-Zsömle (#3107) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:DDD

(#3109) Micsurin válasza TESCO-Zsömle (#3107) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Neee :DDD :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3110) smisa válasza TESCO-Zsömle (#3107) üzenetére


smisa
őstag

ez 10 pontos válasz a krédésre :DDD

(#3111) FoxiestFox válasza TESCO-Zsömle (#3107) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:D Király.

(#3112) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ebben a játékban valami elképesztő a chat minősége, kellene valami moderáció... Az, hogy minden játékban egymás anyját b*sszák meg elég idegesítő...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3113) Atlantis válasza h1mpi (#3112) üzenetére


Atlantis
veterán

Előbb-utóbb itt is beteszik, hogy kikapcsolható legyen, mint a WoT-ban. Nagyon hasznos volt ott is. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3114) capulet75


capulet75
addikt

Elindultam a Nicholas-al egy sziget mögül, rárusholtam egy 5,7km-re levő BB-re, erre a mögöttem 1-1,5km-re jövő két másik DD meg az Omaha elkezdi lőni torpedókkal a csatahajót, mit számít hogy én ott vagyok közöttük, és manőverezni sem nagyon tudok mert féltucat torpedó rongyol mindkét oldalamon, márpedig a BB nyilván az összes lövegét rám irányította. :W Mind1, végül is megúsztam valami mákkal, és még a BB-t is én torpedóztam a hullámsírba, de amit ezután a chatbe írtam az pontosan kimeríti a fentebb leírt anyázás fogalmát. :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3115) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megfigyeltem azt a tendenciat, hogy ha nalunk ket CV van az ellennel meg egy, akkor a mieink olyan b@szott benak, hogy hihetetlen. Altalaban az egyiket rogton kinyirja az ellenfel egy hordozoja, a masik meg semmit nem er el egesz meccs alatt.

Mar le is szoktam arrol, hogy ha nalunk ketto van oruljek.

(#3116) capulet75 válasza Malibutomi (#3115) üzenetére


capulet75
addikt

Tudod mi a szuper? Amikor nincs a pályán CV. :K

Azért a max NM nem olyan sz@r. Ezennel hamut szórok a fejemre, meg ilyesmik. :U Enemy focipálya a képen, már csak egy sorozat kellett volna és akkor 5 sunk, de meglett az 1000 pont. :O

(#3118) sith7: :R

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3117) Bingisz válasza Malibutomi (#3115) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem az sokkal zavaróbbnak tűnik, ha a mi csapatunk destroyerei meghalnak a meccs második percében, a az enemyé meg a meccs végéig alázza a mi hajóinkat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3118) sith7 válasza capulet75 (#3116) üzenetére


sith7
nagyúr

Én mondtam, hogy jó a NM, és fullosan majd meglátod :K

GG ! :C

(#3119) h1mpi válasza Bingisz (#3117) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert ide is ész kell. A Minekze/Mutsuki páros pl. az nmy DD-k halála után tud alázni :))
Addig szépen sneak módban torpedózni kell a "weak spotokat" :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3120) L4mie


L4mie
veterán

a Coop és a pvp módok között van Xp-kredit különbség, vagy csak a küldetéseket nem lehet coop ban megcsinálni? :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3121) Malibutomi válasza capulet75 (#3116) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem a Coloradora meg kell a ket hull, de ez megvolt most:

Kozelrol jatszuttuk le, de neki ket salvo is alig talalt el, en meg ket citadelt is nyomtam neki.
Buszke vagyok magamra (foleg hogy azt hittem egy Tirpitzel csatazom, csak a meccs vegen lattam hogy nem :U

[ Szerkesztve ]

(#3122) capulet75 válasza Malibutomi (#3121) üzenetére


capulet75
addikt

Szép ellenféllista. Tirpitz, North Carolina, Montana.... :Y

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3123) sith7 válasza Malibutomi (#3121) üzenetére


sith7
nagyúr

NM - hez képest milyen a Colorado ?

(#3124) Malibutomi válasza sith7 (#3123) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Alapon eleg fosh, de upgradekkel mar kompetitiv.
Sebesseg kabe ugyanannyi, lotav nagyobb ~19.5 felfejlesztve. A pontossaga erzesre rosszabb, de szerintem ez azert van mert ugye a NM 1.5x annyi lovedeket enged el egyszerre (8vs12).

Meg kell baratkozni vele, mert meg a ket hullra kell 44K XP, aztan a North Carolina 120K. Szoval jobb ha osszeszokunk.

(#3122) capulet75
Az utolsot hullamsirba is kuldtem :) Mazlim volt a ket citadellel.

[ Szerkesztve ]

(#3125) Malibutomi válasza Malibutomi (#3124) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat ez jo meccs volt, egy sorozatot lottem ki abbol egy talalt es nyertunk. :)

(#3126) sith7 válasza Malibutomi (#3124) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ.

(#3127) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hali!
Este ha hazaérek kipróbálnám ezt a játékot.
Kérdéseim:
A wot account-tal tudom használni vagy újat kell csinálni?
Ehhez van valami invite kód és honnan lehet szerezni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3128) Atlantis válasza mcwolf79 (#3127) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó a WoT-account és már nem kell semmiféle kód, szabadon letölthető.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3129) sith7 válasza mcwolf79 (#3127) üzenetére


sith7
nagyúr

és közös a prémfiók is :K

(#3130) mcwolf79 válasza sith7 (#3129) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tényleg???
Tehát ha veszek pl. 30 nap prémiumot akkor az mindkét játékkal tudom használni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3131) Chabe89 válasza mcwolf79 (#3130) üzenetére


Chabe89
addikt

Igen.

(#3132) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Van esetleg egy magyar nyelvű leírás, összefoglaló a játékról valamerre?
Tegnap láttam meg, hogy már nyitott a Béta és rákaptam. :)

(#3133) sith7 válasza mcwolf79 (#3130) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez egy nagyon jó húzás volt a WG részéről, ... rebesgetnek közös aranyat is, de az már túl szép lenne ... :)

Daffchy
[link]

szerk2.

Ezen az oldalon mindent megtaláltok :K

És nekem megy melóhelyről is :P :K

szerk3.

A Wot már végleges ? :D
Ez ugyanaz, csak nem 9.8, hanem 4.0 :DDD

Nincs gold ammo, a HE sebez mindent, még a +2 tier - es csatahajókat is

[ Szerkesztve ]

(#3134) mcwolf79 válasza Daffchy (#3132) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Valami leírás nekem is jó lenne (ami nem a wotwiki,mert az itt melóhelyen le van tiltva). Jó lenne valami alapozás mielőtt vízre szállok.
Egyébként akkor ez még csak béta? Azt hittem már végleges.

Más:
Ha jól olvastam itt nincs "goldammo" ugye? Csak normál AP és HE.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3135) Chabe89 válasza sith7 (#3133) üzenetére


Chabe89
addikt

Én úgy tudom a WoT meg a WoP már közös goldot használ. Reméljük ha kibétázta magát akkor itt is lesz.

(#3136) h1mpi válasza mcwolf79 (#3134) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A toprdó a gold ammo :D Béta, de már nem lesz reset, tehát mindened megmarad.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3137) Chris0321 válasza sith7 (#3133) üzenetére


Chris0321
addikt

Szombaton kezdtem én is a játékot, a wows.hu-t én is elolvastam de hiányoltam olyan dolgokat mint pl. csatahajóra milyen felszerelést érdemes felrakni, milyen képességeket érdemes a kapitánynak adni. Még arra sem jöttem rá, hogy lehet majd átrakni a kapitányt a következő hajóra ha át akarom, sajnos angolul nem nagyon tudok.

(#3138) Micsurin válasza sith7 (#3133) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem csak sebzi , szarrá is égeti.... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3139) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Sziasztok.

Amit itt a bétában megszerezek, azt a véglegesben is megmarad? Vagy mi az elképzelésük erről?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3140) Micsurin válasza SSJmeszes (#3139) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen , ez már Open Beta , nem lesz wipe :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3141) Atlantis válasza Chris0321 (#3137) üzenetére


Atlantis
veterán

Arra kell figyelni, hogy mikor eladod a hajót, ne add el vele kapitányt is. Ekkor tartalékba (Reserve-nek hívja a játék) kerül és onnan tudod majd betenni az új hajóba, persze itt is át kell képezni és itt is rögtön amnéziás lesz és elfelejti az előző hajó(k)ról tanultakat. Prémium hajó itt is szabadon képezheti a saját osztályába és nemzetébe tartozó hajók kapitányát.

Csatahajónál minden kiegészítő, kapitányi skill hasznos, ami a kigyulladás esélyét csökkenti vagy a tornyok forgási sebességét növeli vagy a javítócsomag újratöltési idejét csökkenti vagy a lőtávot és pontosságot javítja. Esetleg még a légvédelmet is érdemes lehet fejleszteni, bár ez magasabb szinten érdekes és az előbbiek hasznosabbak szerintem. Cirkálóknál is hasznosak ugyanezek, ott a toronyforgás helyett inkább a légvédelem fejlődjön és hogy ha valagba lövik és elmegy a motor, akkor is tudjon elvánszorogni onnan, különben hamar megtalálja a tenger fenekét. Rombolónál hasznos, ha tudja, mikor van felspotolva, ami itt a WoT-tal ellentétben azonnal látszik és folyamatosan látszik, míg látja az ellenség a hajót, ezen kívül a torpedós cuccokat érdemes rátenni, a javítás és a sérült motorral, kormánylapáttal való haladási képesség itt is fontos. Igazából én nem rombolózok, de logika alapján ezekre fókuszálnék.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3142) Chris0321 válasza Atlantis (#3141) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz. Sajnos össztűznél gyakran előfordul mikor rá vagyok zoomolva az ellenségre, hogy elkezd akadni a játék. Egyébként 40 fps-em szokott lenni. Lejebb lehet a beállításokban venni valamit, hogy ez elmúljon? A wotban lehet állítani a sniper mod felbontását is, itt nem tudom van-e rá mód mert eddig nem találtam.

(#3143) Malibutomi válasza Atlantis (#3141) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem felejt el semmit a kapitany, csak az atkepzes ideje alatt a skill 50%-al mukodik.

Rajottem ire jo a szakaszban menes, arra hogy a palya ket felerol a szakasztarsak elinduljanak egymas fele ket oldalrol, es emiatt veszitsunk mert a fel csapat keresztbe kovalyog a palyan.

[ Szerkesztve ]

(#3144) SSJmeszes válasza Malibutomi (#3143) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Igen ez tényleg röhejes, ugyan ez volt nagyon sokszor a WOT ban is.. Szakaszban sokszor ott is a pálya másik végébe dobott.. Nem igaz, hogy ezt nem akarják megcsinálni.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3145) Daffchy válasza sith7 (#3133) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm, BKV közben lesz mit olvasgatni... :R

Következő kérdésem az lett volna, hogy várható e reset, de örömmel olvasom, hogy nem! :C
Csúnya is lenne a 12K-s hajómat elvennék... :DDD

(#3146) Borisz76


Borisz76
veterán

Hány képesség a maximum ?

Ha tévesen adtam egy képességet akkor azt csak aranyért lehet eltávolítani ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3147) Met válasza Daffchy (#3145) üzenetére


Met
nagyúr

Csúnya is lenne a 12K-s hajómat elvennék...
Wot-ban simán volt wipe szóval még ne örülj :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3148) Sebestyen01 válasza Met (#3147) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Itt nem lesz, most már lehet venni prém hajókat is dögivel, azzal mi lenne..... :U

(#3149) Micsurin válasza Met (#3147) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De NEM lesz , nem érted ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3150) Met válasza Sebestyen01 (#3148) üzenetére


Met
nagyúr

Gondolom az megmarad, vagy vissza kapod aranyban az árát.
Nem emlékszem hogy wot béta alatt volt e prém jármű. Bár mintha akkor lett volna az a csúnya nagy tornyú 8-as amcsi tank.

Hát persze hogy NEM lesz

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.