Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) sith7 válasza h1mpi (#3597) üzenetére


sith7
nagyúr

Én attól félek, hogy ha bevezetik a Ranked battle - t, akkor annak Cleveland Battle lesz a neve 2 nap után ... sanszos, hogy mindenki azzal fog jönni ... :U

(#3602) Malibutomi válasza Chabe89 (#3596) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nagyon fura. Olyan messzire lo (24km)hogy mas a perspektiva is, szokni kell hogy eltalaljak barmit.
Eddig nincs szerencsem, vagy T10 csata, vagy dupla CV-s ahol persze rogton megkaptam az osszes torpedos meg bomber rajt, aztan szevasz 1/3 elet.
Amugy nagyon lassan fordul. Colorado rudder 14 sec, NC 21 sec

(#3603) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#3600) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem elég jó vas van hozzá, hogy bedadogjon ez valami bug az új peccsel. Sokan írták játék közben is.

(#3601) sith7: Nem az a baj, hogy OP, hanem, hogy mindene az. Sokat lő, messzire és kőkemény a légvédelme. Ilyen Jolly Joker hajókra nincs szükség...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3604) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#3603) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én AMD-vel megszoktam, hogy nem mindig van kolbászból a digitális kerítés, főleg egy szálon követelő cuccoknál, de azért letolni 5 csatát 40-50FPS-sel, köztük kétszer az új pályán, majd New Dawn-on csata közepén bezuhanni 7-15-re elég kemény volt. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ettől döglöttem meg, de nem könnyítette meg a célzást...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3605) smisa válasza Sebestyen01 (#3599) üzenetére


smisa
őstag

Hát én Wyomingal elkerülöm ha lehet 20 kmről

(#3606) Chabe89 válasza TESCO-Zsömle (#3604) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem ez van mióta OBT. CBT alatt jobban futott, mint a WoT és highon játszottam mindenféle gond nélkül. Most meg meden épp, hogy döcög. :(

(#3607) #21346560 válasza Chabe89 (#3606) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azért nem kicsit javítottak a grafikán, szóval nem csoda, hogy már nem fut annyira...

(#3608) h1mpi válasza #21346560 (#3607) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó, de a fix 76-ról 9-re beesés az nem természetes :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3609) #21346560 válasza h1mpi (#3608) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ja, hát szar a géped, mit csodálkozol?! :DDD

(#3610) FoxiestFox válasza sith7 (#3601) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor az az a sz*r, aminek a lövései tucatjával esnek alá az égből, akár hegyek mögül is, úgy, hogy nem is látom, mi lő? :D Enyhén bosszantó. Bosszantóbb, mint egy jó rombolós játékos.

(#3611) sith7 válasza h1mpi (#3603) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom milyen, nekem is van ;]

(#3612) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jok ezek a T10-es csatak, eltem vagy 2 percig. Yamato 45K damage detonation...koszii helo.

(#3613) Chris0321 válasza h1mpi (#3597) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem olyat nem csinál, hogy folyamatosan leesik az fps csak ugrál állandóan. Medium beállítással 40 fps az átlag de gondolja magát beesik 10 alá, néha felugrik 50 fölé de jóval kevésbé stabil mint a wotban.

(#3614) h1mpi válasza Chris0321 (#3613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valami nem oké, eddig fix 70+ volt. Mondjuk eddig csak egyszer csinálta.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3615) FoxiestFox válasza Chris0321 (#3613) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam 20-40 között, alá nem néz be.
Viszont érdekes, mert a növényzet semmit sem vesz le a teljesítményből... alapból mindent lowra vagy offra tettem, volt vagy 50 fps-sem, aztán ezt-azt visszakapcsolgattam (látótávolságot is maxra), akkor lassult, de a növényzet jól lehet integrálva, mert 0 fps-t veszítettem a bekapcsolásával.

(#3616) Chabe89 válasza #21346560 (#3607) üzenetére


Chabe89
addikt

Jah tényleg bocsi már vannak fák a szigeteken. :D Biztos azt is leszámolja, hogy fúj a szél.

(#3617) capulet75 válasza h1mpi (#3603) üzenetére


capulet75
addikt

Annyira nem Jolly Joker. Hármat lőttem szét egy meccs alatt NM-el. A csatahajók lassan tényleg kezdenek azok lenni amiknek kellene lenniük. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3618) Malibutomi válasza capulet75 (#3617) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az a baj, hogy ez akkor igaz ha bejon az RNG.
HA nincs ott meg egy mellette, HA bejon a citadel, HA eleg hulye hogy kozel jojjon, HA nem egsz le mire ujratoltesz, HA nem eleg ugyes hogy kimanoverezze a lovest.

Ha viszont nem jon be a citadel csak puttyogtatod 1200DMG-ekkel, akkor szepen porraget mire ketszer ujratoltesz.

Engem az idegesit rohadtul amugy, hogy egy cirkalo ramlo HE-vel egy salvot, es 8-9K damage...mi ez mar? Elviszi az 1/4-1/5 eletet egy sorozattal egy BB-nek? Es 8 masodpercenkent lo?

[ Szerkesztve ]

(#3619) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na kezdek raerezni:

Kar hogy kikaptunk, lejart az ido, es nekik kicsivel tobb pontjuk volt.

(#3620) capulet75 válasza Malibutomi (#3618) üzenetére


capulet75
addikt

Esélyt sem adtam hogy lőtávolba kerülhessenek. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3621) FoxiestFox válasza capulet75 (#3620) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor meg te vagy OP, és visszamennyé'. :D

(#3622) sith7 válasza Malibutomi (#3619) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez igen :K

Stock Colorado - val vért pisálok :o :(((

(#3623) Malibutomi válasza sith7 (#3622) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az olyan..de legalabb jo lassu is :)

(#3624) Chabe89 válasza sith7 (#3622) üzenetére


Chabe89
addikt

Együtt érzek veled, én is azzal szenvedek. :)

(#3625) Chris0321 válasza FoxiestFox (#3615) üzenetére


Chris0321
addikt

Leírnád nekem mit lehet nyugodtan feljebb venni? Sajnos a kliens angolul van így nem igazán értem és nincs mellette használati utasítás, hogy mi eszi az fps-t és mi nem. Megnéztem a wows.hu-n a grafikai beállításos videót ami szintén angol és felsorolja a beállítási lehetőségeket de még annyit sem sikerült kivennem belőle, hogy itt is van látótáv állítási lehetőség mint a wot-ban.
Nem tudom miért de nekem benéz 10 fps alá is többször pedig minimum grafikán az átlag 50, médiumon 40 ami nem igazán kevés. Az a furcsa, hogy akadást nem igazán veszek észre, csak az érték ugrál össze vissza.

(#3626) #21346560


#21346560
törölt tag

Nekem ezen a beállításon nem megy 50 FPS alá soha, de inkább 60!

[/L]

Wazze, lövöm a törpöket, ahogy szoktam 10km-re, eccer csak eltünnek... Levették a mocskok 10-ről 7-re a Minekaze törptávját :(((

[ Szerkesztve ]

(#3627) h1mpi válasza #21346560 (#3626) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja a Mutsuki lett az új Minekaze :) A 7-es meg brutál mit tud kilőni. Pontos 4 lövedéket lő, nem ritka a 40-50 találat :))

Nekem minden maxon van FHD-ban és stabil 72-76 FPS (feljebb nem megy, nem értem miért van lock?).
A tegnapi beesés driver vagy ingame bug volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3628) sith7 válasza Malibutomi (#3623) üzenetére


sith7
nagyúr

Chabe89

Mondjátok, hogy fullosan jobb lesz :O :O :O

Prémmel, +50% xp -s zászlóval, 4-500 xp - s köröket mentem vele :o

(#3629) Borisz76


Borisz76
veterán

Beállítások : Very High :


Beállítás : High :



Beállítás : Medium :


Mediumon kifejezetteny csúnya.
Ekkor fixen 70 fps felett van.
High esetében szebb és ekkor is fix 70 vagy több az fps.
Very Hihg esetén természetesen a legszebb a kép de az fps ugrál 50 és 70 között.

Az adatlapomon található a konfig.
Lassan 3 éves de eddig nem nagyon fogta meg semmi....

Viszont a felső limitet én sem értem.
Remélem csiszolnak még a progin...bár így is játszható.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3630) Gaz 78 válasza sith7 (#3628) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Fullosan jó lesz ;) ...kitartás!
4-500 xp-s körök? Nem azt szoktam meg tőled. :)

[ Szerkesztve ]

(#3631) Malibutomi válasza sith7 (#3628) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fullosan sokkal jobb.
Na en azert kaptam vele xp-t rendesen, nem ilyen keveset.

(#3632) sith7 válasza Gaz 78 (#3630) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát én se ehhez vagyok szokva ... :(

Köszi a bíztatást, akkor tolom neki :K

Malibutomi

Stock - ként is ? 3-4 kört mentem vele, de el is ment a kedvem tőle ... Utolsóként mentem egy 115k dmg - es kört Nagato - val, na az jólesett. :B

(#3633) Malibutomi válasza sith7 (#3632) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat fene tudja, nekem stockon meg rosszabb volt, patch elott 19.5 volt a rudder azota 14.5.

De a fullos NM utan az tuti hogy sokkolo a stock Colorado :)

De latod fullosan azert eleg hamar osszekapartam a NC-ra valot.

[ Szerkesztve ]

(#3634) mcwolf79 válasza Malibutomi (#3618) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én még kezdő vagyok ebben és még low tier-ben vagyok, de remélem hogy magasabb tier-ben a BB-k jobbak lesznek.
Még egyelőre a South Carolina van meg, de tiszta kínlódás vele a játék. Lőtáv is kicsi, és mire újratöltök a cirkálók szétcincálnak vagy felgyújtanak.
A cirkálókkal sokkal eredmányesebb vagyok, ezen a szinten nagyon hatékonyak (gondolom magasabb szinten is).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3635) h1mpi válasza mcwolf79 (#3634) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a BB-k tier6-tól kezdenek veszélyessé válni. Addig cruiser csemegék :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3636) sith7 válasza Malibutomi (#3633) üzenetére


sith7
nagyúr

De a fullos NM utan az tuti hogy sokkolo a stock Colorado
nem kicsit ... első 2 körben +2 tier volt, mire ráfordultam volna az Iowa - ra, már csak fél hp - n voltam ... ja meg ugye a 15 km - es lőtáv :o

mcwolf79

Tier 6 - 7 - ben már fordul a kocka ... majdnem minden nap van egy Devastation Strike medál ;] , és nem csatahajó az áldozat :N

És ezt érzem a másik oldalról is ... Mogamival, ha nem toppos vagyok, akkor nem nagyon merek előremenni, szemétkedni a 15 km -es lőtávval, mert már 20 km - ről elkezdenek aprítani :(( ... torpedó ? 10 km - ről ? :( ... ahhoz nagyon bambának kell lennie az ellennek, hogy sikerüljön ... :((

(#3637) h1mpi válasza sith7 (#3636) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudod mennyi torpedóm talál be 9-10 km-es távról? El se hinnéd :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3638) Chabe89 válasza sith7 (#3636) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát én rátoltam az 500.000-es upgradet így kb. annyi a lőtávja, mint a Mexiconak volt. Amúgy meg van 32k FreeXp-m. Kihúzom a modulokat rá, addig még had gyűljön aztán annyival is kevesebbet kell vele kínlódni. :)

(#3639) sith7 válasza h1mpi (#3637) üzenetére


sith7
nagyúr

Én nem rombolóról beszélek, hanem tier 8 -as cirkálóról, ami tier 9-10 - es csatahajók ellen megy :U

Egy sorozattal felezik a HP - mat, ha az összes nem talál be ...

Amúgy lehet én vagyok a noob, vagy mostanában sokat csatahajóztam, és azokhoz vagyok szokva

Chabe89

Igen, most arra gyűjtök, mert amikor megvettem a Colorado - t, akkor 41k kreditem maradt :B

Nekem is van 40k, a német csatahajó ágra tartogattam, hogy az alsóbb tier - es hajókkal ne kelljen kínlódni, de lehet költenem kell belőle ... ma felteszem rá a lőtávnövelőt, aztán meglátom ... mondjuk ennek a lassú tempónak is megvan az előnye, simán lehet a csata elején fórumozni :D :DDD

(#3640) Malibutomi válasza Chabe89 (#3638) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A javitott fire control systemmel, meg az upgraddel egyutt azt hiszem 19.4 lesz a lotav, az mar jo. Utolso hullal a repcsivel meg lehet osztani mar 22km kornyekerol

(#3641) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#3640) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De ti hogy csináljátok, hogy ilyen 20+km-ekről el is találtok valamit? Én, ha ilyen távolról lövöldözök, csak azzal nyugtathatom magam, hogy az ellenséges hajó a lövedékek becsapódásakor pont ott volt, ahova lőttem, tehát jól céloztam. Aztán persze végignézem, ahogy a teljes salvo csobban egyet a hajó körül...

sz: A kedvencem, mikor a két párhuzamosan elhelyezkedő ágyúból kijön a két lövedék függőlegesen egymás alatt/felett és az egyik a hajó felém eső, a másik meg a túloldalán csobban. :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3642) Chabe89 válasza Malibutomi (#3640) üzenetére


Chabe89
addikt

Igen, de még csak az upgrade van fent. Előbb a hull majd aztán jöhet a FCS, mert így nagyon szeretnek a bombázók jelenleg. :) Mondjuk max 4 kort mentem vele eddig, mert most elég sok másik hajó van amivel haladni akarok csak a Colorádohoz kellet a legkevesebb és arra feküdtem rá. Egy kicsit hanyagolom most a BB-ket.

TESCO-Zsömle: Hát én max. BB-re lövök ilyen távolságból. Cruiser esélytelen. Akkor is sokszor van olyan, hogy mögé, fölé, alá szóval RNG. :)

[ Szerkesztve ]

(#3643) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tudtok más hajócsatás játékot?
Nem kell feltétlen multinak lennie, csak legyen egynél több hajóosztály, változatos mapok, és még véletlen se "fizess, hogy értelmes ütemben fejlődhess"-hozzáállás.
Kicsit kezdek ráunni erre, ahogy fejlődöm, tierről tierre ergyább az egész.. :B

(#3644) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#3641) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat csak egyenesen meno hajora lovok, a sebesseget altalaban jol lovom be a tobbi meg RNG. Talaltam mar el DD-t is 19km-rol, biztos orult.

Amugy igy: [link] [link] Igaz nem 20+ csak 17-18km :)

[ Szerkesztve ]

(#3645) mcwolf79 válasza FoxiestFox (#3643) üzenetére


mcwolf79
veterán

Silent hunter 3. vagy 4. része :K
Igaz az pár méterrel lejjebb játszódik, de jó :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3646) sith7 válasza TESCO-Zsömle (#3641) üzenetére


sith7
nagyúr

Évek, rutin ... skill ;]

Nem ám :N ... egy idő után már jó eséllyel el lehet találni, ha közben nem változtat irányt, és csak csatahajóra, de kell a mák hozzá, és az RNG ... de ha az veled van, akkor lehet ilyen:

Először citadel találat a 20 km -re lévő Yamato - nak, majd 8 gránátból 6 találat :B

(#3647) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Meg akartam nezni egy regebbi visszajatszast, de ami regebbi klienssel keszult, az romma fagyasztja a gepet sajna :(

(#3648) sith7 válasza Malibutomi (#3647) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajnos ez a wot - nál is így van ... :((

(#3649) FoxiestFox válasza mcwolf79 (#3645) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az a sorozat már amúgy is régóta listán van, tenni fogok egy próbát vele.
Jöhetnek még ötletek.

(#3650) Chris0321 válasza Borisz76 (#3629) üzenetére


Chris0321
addikt

A látótáv a Draw Distance? Sajnos nem tudok angolul, a goolge fordító pedig nem az igazi néha. Nekem stabilan csak médiumon megy 40 fps-el, feljebb inkább nem vettem legyen elég fps ne akadozzon a kép. Ez van, ennyit bír a gép.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.