Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) olivera88


olivera88
veterán

Tegnap sikerült összefutni a Brit T10 es DD vel, a Daring-al. Hát szép kis HE spammer hajó...
Alapból 2.5 ös reload jelenlegi változatban, erre rájön még az MB mod 3 és lesz 2 es reload kb..
Egyre több ilyen vacak lesz a játékban..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31052) Ted_Beneky válasza sh4d0w (#31048) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

+@Eventus

Köszi!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31053) Chabe89 válasza sh4d0w (#31046) üzenetére


Chabe89
addikt

Semmivel sem. Most tettem magam túl rajta, ahogy húztam a Dallast, de még mindig borzasztó hajó.

Nordic: Omaha után szerintem nézd meg a Dallast. A régi ágon a Buffalo és a Des Moines amiért érdemes végigszenvedni azon az ágon.

(#31054) cheatergs válasza Chabe89 (#31053) üzenetére


cheatergs
senior tag

Sztem mind a Phoenix, mind az Omaha remek cl, csak sokat kell sunyulni velük coverben, campelni hi-mid range-ben, és támaszkodni a torpokra (Omaha C hull emiatt kuka. AA így se-úgy se ér semmit, akk minek mondjon le az ember a fele torpról?).
Páncéljuk nincs, akárcsak semmilyen más ca/cl-nek se a Hipperig, de mondjuk az angol v ruszki ággal (ó, Kirov, álmaimban se kísértsél!) összehasonlítva annyira nem sebezhetők (Kolberg HE-vel citezni a Caledont több, mint kínos)

Persze a Kumát jobban csípem a Phoenixnél, azzal lehet aztán trollkodni, de a Furutaka elég ambivalens.

Am, ha már cirkók, NO-val citeztem 1 broad GC-t pár km-ről. Fizika rulz.

Mindig minden mindegy

(#31055) Nordic


Nordic
Közösségépítő

OMG, rámkacsintott az early game szerencse... konténerből kaptam 50k free xp-t(pedig csak coal-ra hajtottam) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31056) Ted_Beneky válasza Nordic (#31055) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szép! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31057) Chabe89 válasza cheatergs (#31054) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát nem lehetünk egyformák. Nevetni fogsz, de a Kirov nekem sokkal jobban tetszett, mint az Omaha. :)

(#31058) Akagi válasza Nordic (#31045) üzenetére


Akagi
tag

A Phoenix C hullal szerintem a legjobb t4 cirkáló... Jól mozog van torpja és jó AP-je van (cirkákra szinte kötelező). Gyakran kell vele lőszert váltani... Az is igaz hogy A törzzsel nagyon gyenge. Páncélja nincs, szóval vagy rejtőzől vagy teljes gőzzel szlalomozol a szigetek között :). Az Omaha is nagyon jó (B hull), a Königsbergel együtt a legjobb t5-ös cirkák közé tartoznak.

Chabe89: A Kirovban én is éreztem az erőt, meg azt is hogy nem tudom belőle kihozni.

cheatergs: A Kuma rémálmaimban se jöjjön elő :) .

[ Szerkesztve ]

Segítség eltévedtem!

(#31059) FoxiestFox válasza Akagi (#31058) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legjobb T4 cirka a Kuma. :D

(#31060) cheatergs válasza Chabe89 (#31057) üzenetére


cheatergs
senior tag

"Hát nem lehetünk egyformák."
Hadd közhelyezzek egy kicsit: így van jól. :)

Én a Kirovban a "hej, ráérünk arra még"-reloadja mellett a dömpermérethez járuló "orosz medvés" concealt, de leginkább a kormányművet és meghajtást arany málnáztam. Akármilyen unittal (T4 dd-kkel szemben mekkora ciki volt) tűzharcba keveredik, nagy eséllyel elszáll az 1ik v másik, v akár mind2.
Mondjuk tőlem, megrögzött bb-usertől nem hangzik meggyőzően, de nem találkoztam még 1 ennyire gyenge konstrukcióval cirkó ágon (bár erre legalább ráhibázott a wg, mert az irl Kirov-class olasz terveken alapuló orosz "csoda" volt :C )

Ha már ennyire belendültünk, T4 ca-k közt a Karlsruhe után a Duguay-Trouin tervrajzainak kellett volna a Styxbe veszniük építés előtt, amekkora concealje és fordulóköre van. Konstans célpont. A menő kis Friant után igényli a türelmet.
Mázli, h az Émile Bertin megint faja.

Mindig minden mindegy

(#31061) eventus válasza FoxiestFox (#31059) üzenetére


eventus
veterán

+1 :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31062) #65675776


#65675776
törölt tag

Kezdőként én is szívtam a Phoenix-szel és Omaha-val. Mikor nemrégiben visszatértem hozzájuk viszont egészen kellemes hajó volt mind a kettő.

(#31063) Nordic válasza Akagi (#31058) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Megvettem a C hull-t hozzá, és valóban vállalható lett a hajó, így már annyira tényleg nem szörnyű, mint alapon.

(#31065) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kezdek totál kiégni attól ,hogy mindenki instant citadel-hitel engem 170000000km-ről... :U

Egy kérdés... többször előfordult már velem, hogy adott egy meccs... még bőven megvan a csapatom hajóinak nagy része, nincs is összegyűjtve az ellenfélnek az 1000 pont, mégis meccs közben egyszer csak kikaptunk. Valamit nem veszek észre?

(#31066) Demertin válasza Nordic (#31065) üzenetére


Demertin
tag

Elfogy a pontotok.

(#31067) Nordic válasza Demertin (#31066) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

lol, erre nem gondoltam ,hogy az is baj ha elfogy. Mekkora noob vagyok :DDD

(#31068) Chabe89


Chabe89
addikt

(#31069) TCSZ válasza Chabe89 (#31068) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#31070) cheatergs válasza Nordic (#31065) üzenetére


cheatergs
senior tag

A cirkálók többsége szögfüggetlenül eszi a citet a bb-ktől. Ezért kell folyamatosan szlalomozni, seb.-et váltani és fedezék mögé bújni.

Nagy segítség a Priority Alert kapitány skill (nálam alapértelmezett minden hajómon), ami jelzi, h épp ki v-e jelölve és hány ellenség által. Szitufüggő, de ilyenkor általában irányt kell váltani, ha egyéb módon nem lehet lerázni az ellen figyelmét.

A győzelem játékmód függő. Standard map esetén capelve az ellenfél bázisát instant win, akár a vereség küszöbéről 1 hajóval.

Mindig minden mindegy

(#31071) Ted_Beneky válasza Chabe89 (#31068) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nincs szén a napi küldik között, mint júliusban

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31072) sh4d0w válasza Ted_Beneky (#31071) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A 200 coal az micsoda?

https://www.coreinfinity.tech

(#31073) FoxiestFox válasza sh4d0w (#31072) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Dekoráció.

(#31074) olivera88 válasza sh4d0w (#31072) üzenetére


olivera88
veterán

Látom kicsit lemaradtál. :DDD Szén. Amiért bírsz venni hajókat, zászlokat, camot, upgradeket, konténereket.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31075) FoxiestFox válasza olivera88 (#31074) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#31076) frame>24 válasza FoxiestFox (#31075) üzenetére


frame>24
addikt

Miért ouch? (jah, mert nem sokat ér, igen - de basic spec. upragedekre jó, pl. increased hydro, radar, stb.).)

Olyan nyári akció kéne amúgy, hogy aki elég coal-t összegyűjt, annak nyereménye egy hajós díszítésű* grillkocsi.
10 kg szénnel (vagy brikettel) a nyár végi sütögetésekre... :U ;]

* vagy alakú, mert a festék úgyis leég.. :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31077) FoxiestFox válasza frame>24 (#31076) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem fusd át a fenti hsz-eket, ha leesik, nagyon nevetni fogsz, classic oli fail :D

(#31078) frame>24 válasza FoxiestFox (#31077) üzenetére


frame>24
addikt

...már közbe leesett, hogy csatlakozhatok hozzá én is... :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31079) sh4d0w válasza FoxiestFox (#31075) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#31080) olivera88 válasza FoxiestFox (#31077) üzenetére


olivera88
veterán

Upsz nem láttam felette lévő hsz t. :C

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31081) olivera88


olivera88
veterán

Na elérkeztem kampány 5 ik részéhez , ami a legnehezebb . :O
Nem tudom melyik feladatokat érdemes választani? Én 100 k kapitány XP t, az 5 milla kreditet és 2000 ribbon választottam első túrában.
Jó lenne most egy Worcester, azzal lehet gyűjteni a ribbonokat.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31082) Nordic válasza olivera88 (#31081) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én még az elsőn se tudok átmenni, mert az istennek nem jön össze az egy meccs alatti 2k xp(pedig van prémiumom) :DDD

(#31083) FoxiestFox válasza olivera88 (#31081) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én mindet BB-vel toltam, és tegnap lett meg Halsey. :D
Csomó egycsillagost meg kellett csinálni többszőr, eltartott egy ideig.

(#31084) ddt500hu válasza Nordic (#31082) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem kell átmenni rajta. Azt választod amelyiket akarod. Egy csomó van amihez csak sokat kell játszani. :U

(#31085) FoxiestFox válasza ddt500hu (#31084) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És bármelyiket megcsinálhatja bármennyiszer.

(#31086) #52588800 válasza olivera88 (#31081) üzenetére


#52588800
törölt tag

Első kettővel is lazán meg lehet csinálni.

(#31087) Nordic válasza ddt500hu (#31084) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én még csak a Science Taskokat tudom megcsinálni(a többihez nincsenek magas tier-es hajóim), és amíg nem csináltam meg a Final küldit, nem enged a következőre, és persdze, hogy az a 2k xp-s a final task.

(#31088) Novver


Novver
senior tag

Tekintve hogy szinte csak japán és német hajókat használok, egy két prémium hajón kívül amit szuperkonténerből kaptam, nincs amcsi hajóm.

Én is az első kettő küldetést ismételgetem és már az utolsónál járok. Simán összejön, főleg zászlókkal mivel nem alap hozamot hanem multiplierest számol.

Illetve van elvétve olyan küldetés is ami szintén nem korlátozódik amcsi hajókra, azt is lehet csinálni.

Life is a game... The game is my life!

(#31089) Ted_Beneky válasza FoxiestFox (#31083) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Halsey miben különleges?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31090) FoxiestFox válasza Ted_Beneky (#31089) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#31091) eventus


eventus
veterán

Des Moines is beúszott. Végre én is gyorsan tudok tüzelni :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31092) FoxiestFox válasza eventus (#31091) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ne feledd, survavibility expert, spotter plane! ;]

(#31093) Ted_Beneky válasza FoxiestFox (#31090) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ó, tényleg! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31094) olivera88 válasza FoxiestFox (#31092) üzenetére


olivera88
veterán

Desmora spotter :F :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31095) FoxiestFox válasza olivera88 (#31094) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csss. (miért nem az SE-be szóltál be? Az még durvább :D ).

(#31096) olivera88


olivera88
veterán

Valami kód, de nem tudom mit ad mert Linuxon vagyok.. Fb WOWS streamen láttam előbb.
W0W54TG4M35C0M

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31097) Chabe89 válasza olivera88 (#31096) üzenetére


Chabe89
addikt

5 Gamescom camo. :R

(#31098) olivera88 válasza Chabe89 (#31097) üzenetére


olivera88
veterán

Az jó. Arra tippeltem kül h az.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31099) cheatergs


cheatergs
senior tag

Aktiválni akartam a kódot a wows honlapján, és megnyugodtam, h tényleg a wg üzemelteti az oldalt, mert nem enged belépni az accountomba (miközben a játékba simán). :C

Mindig minden mindegy

(#31100) redzsi


redzsi
senior tag

Developer bulletin 0.7.8.

- T8/T10 ranked
- Charles Martel, Saint-Louis reload nerf 10-ről 12 mp-re

Viszont a francia cirkálók T6-tól megkapják a reload boostert.

T6-8:
- Main battery reload time: –50%;
- Action time of the consumable: 15 seconds;
- Cooldown time: 180 seconds for Main Battery Reload Booster I, and 120 seconds for Main Battery Reload Booster II;
- Number of charges: three for Main Battery Reload Booster I, and four for Main Battery Reload Booster II.

T9-10:
- Main battery reload time: –50%;
- Action time of the consumable: 15 seconds;
- Cooldown time: 120 seconds for Main Battery Reload Booster I, and 80 seconds for Main Battery Reload Booster II;
- Number of charges: three for Main Battery Reload Booster I, and four for Main Battery Reload Booster II.

Azért egy cirka vs cirka, cirka vs dd közelharcban ez eléggé op-nak tűnik első ránézésre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.