Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) FoxiestFox válasza cheatergs (#30750) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Japp.

(#30752) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Érzem meg lesz még ennek a böjtje. :DDD Mondjuk olyan nagyon jó csatám nem volt. :U

(#30753) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Itt miért is lő 14mp-ként a végén??
[link]

(#30754) FoxiestFox válasza ddt500hu (#30753) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Yamamoto speciál perk, Kraken után aktiválódik, hp újratöltéssel együtt. Itt üt be az enyém is.
Kraken+AR elég kemény.

[ Szerkesztve ]

(#30755) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#30754) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Halsey-nál a confederate ad reload buffot, azt azért sokkal gyakrabban igénybe tudom venni, mint Yamamoto kraken-függő buffját, főleg, hogy sosem a killszámra megyek, így elég ritkán van krakenem high tierben.

(#30756) ddt500hu válasza FoxiestFox (#30754) üzenetére


ddt500hu
veterán

Thx.

(#30757) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Az Atago van ma leárazva 30%-al

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30758) cheatergs


cheatergs
senior tag

Ha már reload speed, épp most gondolkodok rajta, h az expert loadert nem lehet kihasználni?
Oké, h salvóval van értelme, de folyamatosan HE-AP között váltogatva megduplázza a dpm-et, pláne, h John Doe-é 75%-os, ami, ha jól számolom, 7,5 seces reload 9x406-osnak.

V félreértek vmit?

Mindig minden mindegy

(#30759) #52588800 válasza cheatergs (#30758) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ha már be van töltve, akkor tudod átváltani 75% -al gyorsabban.

(#30760) TCSZ válasza Ted_Beneky (#30757) üzenetére


TCSZ
senior tag

Sok jót hallottam az Atagoról. De félek tőle, mert a légvédelmét nem igazán dicsérték és nem tudom mennyire eszi a citet.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30761) Ted_Beneky válasza TCSZ (#30760) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én amit halottam róla, hogy gyors (zászlóval még lehet rajta gyorsítani), a magasabb ívű lassabb lövedékeket el lehet vele kerülni, de könnyebben sérülnek rajta a modulok, lassabb a fő ágyúk reloadja, viszont healelheti magát cserébe

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30762) TCSZ válasza Ted_Beneky (#30761) üzenetére


TCSZ
senior tag

Van jó pár prem hajóm. Tier 8-ban ott a Kutuzov, de gyengék az ágyúi szerintem. AP-vel. Az Atago 16s relodadját kicsit soknak tartom...... Még gondolkodom az Atagon. Sok jó tulajdonsága van. ÉS köszönöm a választ! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30763) eventus válasza TCSZ (#30760) üzenetére


eventus
veterán

sajnos szereti a citet és gyenge az aa, de kieheszitheto. ettől függetlenül imádom, legtöbbet hozó hajom. 9km-ig leviheto az eszlelese. jó időben kell támadni vele taktikusan és jól aprit. ujra töltés valóban lassabb de jól gyűjt és pontosak az agyuk. ujra töltés 13 nálam. és gyors 35 kn

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#30764) olivera88


olivera88
veterán

A Pénteki Desmos csatám Nem igazán cirkálózok, de a kampány miatt most rákényszerültem.
A klán társammal voltam aki Hakuval jött, és nem rossz CV s. Az ellen CV meg Thewickednorth volt Midwayyal, aki nem kispályás. De ennek ellenére sikerült megnyerni, bár nem könnyen, én első top XP lettem, a társam meg 250 k dmg vel a második, ha ő nincs akkor nem nyerjük meg szinte biztosan.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30765) eventus


eventus
veterán

260K DMG Atago in tier X Match - nem én vagyok, :) [link]
Több jó csatám volt vele, mint a Zaoval.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#30766) Ted_Beneky válasza eventus (#30763) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mitől lesz 13sec az újratöltés a 16sec helyett?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30767) sutyerák007 válasza eventus (#30765) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Csak azért lőtt ennyit mert mint látjuk jól fel van szerelve a hajója :Y :DDD

(#30768) redzsi válasza eventus (#30765) üzenetére


redzsi
senior tag

Épp csak belepörgettem mikor 3 bb-től 7-8km-re full broadside fordul az Atago, Tirpitz Montana duó HE-vel bohóckodik, hősünk meg alap fogyókkal. Majd egy újabb pörgetés után látom az ellen Montana torpedó találat után detonál 97k hp-ról. OK.

(#30766) Ted_Beneky : Adrenalin rush kapitány skill.

[ Szerkesztve ]

(#30769) FoxiestFox válasza redzsi (#30768) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Parádés :DDD

(#30770) Ted_Beneky válasza redzsi (#30768) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30771) #52588800 válasza eventus (#30765) üzenetére


#52588800
törölt tag

Bad meet worse tipikus esete egy jó adag szerencsével. Normál esetben ez úgy néz ki, hogy 8km -ről a BB AP salvo dev. strikeolja. Egyébként a T10 MM miatt nem érdemes már megvenni, kb a heallel jobb, mint a Mogami, ami ezen a hajón nem zavar nagy vizet a citadella miatt.

(#30772) ddt500hu válasza redzsi (#30768) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nagyon sok olyan videó van ahol úgy lő valaki 300k-t, hogy szemre 500 a PR-je. Csak az ellenfél meg botokból áll. :o

(#30773) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na jön is a böjt. 8 csata 2 győzelem. 50k avg dmg. :C

(#30774) Ted_Beneky válasza ddt500hu (#30773) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha vigasztal, most nyitottam egy more credites sc-t 1000 dublonnal :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30775) FoxiestFox válasza Ted_Beneky (#30774) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az jó :K

(#30776) olivera88 válasza ddt500hu (#30773) üzenetére


olivera88
veterán

Nem is sokáig tartott a visszatérésed akkor. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30777) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!

Nagy nehezen eljutottam Pensacola megvásárlásáig. Vagy esetleg érdemes lenne még egy picit gyűjteni a Dallasig? Nekem bejön a 152-es ágyuk. Nem tudom menyire lenne más a 203-as.

(#30778) ddt500hu válasza olivera88 (#30776) üzenetére


ddt500hu
veterán

Van némi problémád az értelmezéssel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30779) KJ82 válasza csibor (#30777) üzenetére


KJ82
senior tag

Saját vélemény : ha a 152-est szereted, akkor Dallas, állítólag utána a Helena egy nagyon kellemes hajó a maga 15 db 152 mm-s ágyújával. " Atlanta on steroids " :)

Pensacola: hálistennek a Clevelandon összegyűjtött xp-t átrakták arra, szóval gyorsan át tudtam ugrani. Egyszer mentem vele, agilis jószág, de számomra elég volt hogy némelyik BB-nél is lassabban forognak a tornyai........... viszont amit a 10 darab 203-as megkínál, ( főleg cirka ), az nem fogja megköszönni .

Véleményem szerint a New Orleans messze jobb, még a kevesebb ágyú ellenére is.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30780) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Prinz Potato 8 rugó. Más sokadik napja csak mehboat van sale-en, lehetne valami érdekes is. :D
Ráadásul T8-akra a kedvezmény is gatya.

(#30781) TCSZ válasza FoxiestFox (#30780) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ennyire rossz az a hajó? Az ágyúi miatt szemezgettek vele. Van már Hp töltés is rajta Nem? A légvédelme sem rossz és ott a hydro is. Milyen a torony forgása? DD-k ellen mennyire Jó? Sajna a sokszor front vonal kerülő DD-k miatt pusztulók.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30782) FoxiestFox válasza TCSZ (#30781) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem nincs, de nem tud semmit, amiért érdekelne.

(#30783) olivera88 válasza FoxiestFox (#30782) üzenetére


olivera88
veterán

Nem elég h közelről szinte citezhetetlen. :DDD Odaúszol egy BB mellé, azt oldbakurod a egy valag torpedóval.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30784) FoxiestFox válasza olivera88 (#30783) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen, az utolsó 2 percben talán. De azért addig is szórakoztatnia kéne valahogy. :D

(#30785) frame>24 válasza olivera88 (#30783) üzenetére


frame>24
addikt

Az a baj, hogy a (végbél)kuponom nem tart ki a summer sale végéig, (júl. 27), csak pont egy nappal előttéig. Ahogy mondtam, csak régi szarokat árulnak, a végén teszik be a (szerintük) legnagyobb slágert, ami általában szintén egy csalódás. :DDD Tavaly a vége a Tirpitz volt, idén csak nem az lesz megint, de akkó mi?

Vagy viszem a Prinzet, vagy a legközelebbi legtöbb goldot érő már meglévőt, mert abból legalább prem idő lehet, de belefuthatok olyanba, hogy "még nincs meg" hajók, amik szarok is / v túl olcsóak a gold haszonhoz...

A 2017-es summer sale-ből kivettem a részem, Atago, Kutu, Belfast. Ha még a ruszkit vissza is váltottam volna goldért (smoke patch), egész jó üzlet lehetett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30786) frame>24 válasza frame>24 (#30785) üzenetére


frame>24
addikt

hé, korrekció, 26-ig tart:

From now until July 26, the Premium Shop will be offering a different ship every day at discounts of up to 50%!

email promócióból idézve

tippem az idei "final shipre" az Alabama!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30787) Ted_Beneky válasza frame>24 (#30786) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

30%-ra vagy 50%-ra? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30788) FoxiestFox válasza Ted_Beneky (#30787) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Biztos lehetsz benne, hgoy nem fognak Bamát adni féláron. :D Viszont szerintem is az lesz az utolsó napos.

(#30789) dre11


dre11
csendes tag

Úgy láttam még nem volt ez a pletyka, de érdekesnek tűnik, mi várható a jövőben:

innen

(#30790) Chabe89 válasza dre11 (#30789) üzenetére


Chabe89
addikt

2018

Sharks vs, Eagles=Vótmá'
Japó "Gunboat" ág folytatása=Vótmá'
CV Rework=Soseleszkész :D /Ranked 3-4 havonta van.
Brit DD ág=Vótmá'
Lesz még szülinap is (remélhetőleg) ami ezen a fantasztikus listán nem szerepel

2019

Ruszki BB-k már vagy egy éve lógnak a levegőben=Vótmá'
Egyedül talán az olaszok akikről még kevés szó eset, de nagyon időszerű lenne már nekik is csinálni egy ágat.

Na hát ennyire vagyunk naprakészek (igazából csak lusták vagytok visszaolvasni ;] )

Sry nagyon sós vagyok ma. :P

FoxiestFox: Tehát olyan hajó amihez skill is kell, nincs a kikötődben, de azért véleményezed. ;] A Hipper, ha tesztik, ha nem egy jó hajó. A P.E.-nak van mellé Heal is, így szerintem simán bevállalnám.

[ Szerkesztve ]

(#30791) olivera88 válasza Chabe89 (#30790) üzenetére


olivera88
veterán

;] Ezt még megtoldanám azzal hogy ő jön folyton azzal hogy skill skill skill skill skill. :DDD :DDD

Mellesleg tényleg jöhetne már a CV rework. Tavalyra ígértek, ehhez képest már 2018 közepét is meghaladtuk és semmi info.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30792) sh4d0w válasza dre11 (#30789) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Milyan szovjet BB-k? Már a 2. vh-ban sem voltak nekik...

https://www.coreinfinity.tech

(#30793) olivera88 válasza sh4d0w (#30792) üzenetére


olivera88
veterán

Hát az Orosz tervrajz készlet kimeríthetetlen tudod. :DDD Az Orosz BB ág lesz majd legerősebb, ötvözi az összes meglévő BB ág előnyeit. :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30794) FoxiestFox válasza Chabe89 (#30790) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogyne volna, csak nem játszom egyikkel se! :D

(#30795) #52588800 válasza TCSZ (#30781) üzenetére


#52588800
törölt tag

Hasonló, mint a Mogami - Atago esete. Ott is kb a heal több az Atago, csak azon a hajón nem sokat ér a heal. (sok citet esik, annak meg csak a 33% -a javítható vissza)

Hipper - Eugen is kb + heal, csak itt a heal jobban hasznosítható.

(#30796) frame>24 válasza #52588800 (#30795) üzenetére


frame>24
addikt

...múltkor nem akartam már ragozni, de az Atago-nak van elég komoly előre mutató torpedó szöge is, ami az "ahhoz a hajóhoz járó opcionális/helyzetfüggő taktikával" (concealment + közel sunnyogás) elég game changer tud lenni. Szerintem a heal pedig meglepően sokat számít: (citadella találat után is), de óvatosan használva főleg, ha csak a regular sebzéseket/tüzet gyógyítod.

Rankeden nem hagyott cserben, (PR-dmg)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30797) #52588800 válasza frame>24 (#30796) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem arról van szó, hogy jó vagy rossz hajó, hanem hogy megéri -e az árát a Mogamihoz képest. Szvsz úgy, hogy nagyon gyakran feldobálja T10 -be, nem éri meg.

(#30798) cheatergs válasza sh4d0w (#30792) üzenetére


cheatergs
senior tag

A gyakorlatban T3-at és T4-et tudják betölteni irl hajókkal, amit a WG még hazafiasan túltol a Ganguttal T5-be (a BRT-re fogva), de afölött lázálmok lesznek.

Mindig minden mindegy

(#30799) eventus válasza #52588800 (#30797) üzenetére


eventus
veterán

mogami és Ibuki abszolút nem feküdt nekem az Atagoval szemben. :(

hipper tényleg jo.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#30800) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mielőtt még túlzottan elterjedne a levegőben az "Atago nem ér semmit" gondolatvilág számtalan spórája, azért azt szögezzük le, hogy továbbra is egy kiváló hajóról van szó. Régi, és a meta megváltozott azóta, de a mai napig remekül helytáll.
A Mogamis párhuzamot nem árt elfelejteni első körben, a két hajó egész másképp használandó, egyrészt a Mogami valóban kritikus sérülékenysége miatt, másrészt azért, mert normális ember azt a hajót 155-ösökkel ninjázva használja IFHE-vel, míg az Atago egy felnőtt Myoko, ami sokkal jobban képes a sunnyogásra. :D
Páncélját tekintve sem lehet őket összemérni, az Atago sokkal tankybb a Mogaminál (csak az állítja másképp, aki broadside hajókázik felspotolva, és kibaszkodják fullhp-ről), (bár nem Hipper / Prinz szinten retardbiztos), ezért sok olyasmire képes, amire az nem.
Nagyon jól mozog (persze nem úgy, mint a franciák), ha nem mégy a BB-k nyakára, mint egy segg, hogy te majd jól megtorpedózod őket, hanem rendes távon maradsz, a legtöbb BB salvo kikerülésével nem lesz gondod, a cirka HE-t pedig tudod javítani. A HE pen nagyon király, és az AP is zsír broadside ellenfelek ellen.
Igen, igényel némi cirkálós tudást, és én is utoljára egy éve a másik accon játszottam, de amit akkor tudott, azt jórészt tudja ma is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.