Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) FoxiestFox válasza TCSZ (#30300) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyet mentem vele, azt megtekintheted a BIF Discordon. Kettesével gyújt mindent, amihez hozzányúl.
A superheal elkél neki, mert egy percnyi HE spam leszedálja fél hpra mint a szél.

(#30302) Chabe89 válasza TCSZ (#30300) üzenetére


Chabe89
addikt

Páncélja 0, de ha szereted a troll HE spamet akkor el lehet vele szórakozni. Nem "must have" az biztos.

(#30303) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ha nem lenne meg az Atlanta, most örülne a fejem. :D

(#30304) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#30303) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Felbuzdulva vettem kettőt, egyik Cleveland quest (megvan már sasos camoval együtt), és egy Monaghan, a gunboat ágyúk nélkül ;]

(#30305) ooooobi


ooooobi
senior tag

Van olyan aki alapszinten tud nemetül es clanwarsozna néha? Kis klánunkban nem akar összejönni a 7 ember :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#30306) FoxiestFox válasza ooooobi (#30305) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Angolost szerintem hamarabb találtok. Nálunk is német a klán 70%-a, mégis mind tud angolul.

(#30307) Ted_Beneky válasza redzsi (#30294) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

20 Hydra! Köszi :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30308) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nah kipróbáltam életemben először a hordozókat, hááát azért ez se egyszerű, kb 5 percet ha bírtak a repülőim aztán annyi, mozizhattam. :DDD Nem mndom, hogy el vagyok ájulva ellenfélként valahogy hatékonyabnak tűntek :P

(#30309) TCSZ válasza Chabe89 (#30302) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm Neked meg Rók Úrnak az infokat.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30310) belaazallat válasza redzsi (#30294) üzenetére


belaazallat
addikt

köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#30311) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Megint nincs recent mező wowsnumbersen... ma szinte mindent megnyertem, de olyan kiegyensúlyozatlan, unalmas, átlagrontó hulladék csatákban, hogy az még a mostani metához is tré, de még szörnyülködni sem tudok... :U

(#30312) sutyerák007


sutyerák007
senior tag

(#30313) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Másodjára esik meg, hogy egyszerre lő a másodlagos a fúágyúkkal, csak lassabb a lövedék, a főágyúk lesebzik az ellent 1-2%-ra, a másodlagos öl, és Dev Strike...
Érdekes.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30314) szilva01


szilva01
őstag

Mi is kiszophatnánk egyszer klánháborúban. 5 speciális zászló jár érte (mindegyikből). :K

(#30315) Chabe89 válasza szilva01 (#30314) üzenetére


Chabe89
addikt

Már 100x átrágtuk. Ha ezt szeretnétek keresettek magatoknak olyan klánt akik tolják a CB-t. Én nem ígértem ilyesmit és nem is fogok vele foglakozni. :N

(#30316) FoxiestFox válasza Chabe89 (#30315) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egy meccset csak mehetnél velük :D Csak egy kell hozzá.

(#30317) Chabe89 válasza FoxiestFox (#30316) üzenetére


Chabe89
addikt

Követhetik a példádat. Senki nem fog haragudni. :N

(#30318) FoxiestFox válasza Chabe89 (#30317) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De izé vagy.

(#30319) Chabe89 válasza FoxiestFox (#30318) üzenetére


Chabe89
addikt

Azt az 5 zászlót más módon is meg lehet szerezni, de amúgy sem ér annyit. Mint írtam én semmi ilyesmit nem ígértem. Akinek nem tetszik távozhat ahogy te is tetted. :)

(#30320) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát jó. Én megpróbáltam, szilva. :D

(#30321) sutyerák007 válasza Chabe89 (#30315) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Szerintem írd bele az összefoglalóba. Ja várj. Senki sem szokta olvasni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30322) FoxiestFox válasza sutyerák007 (#30321) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Aláírásba akkor már. "BIF parancsnok - NEM KLÁNCSATÁZUNK FAKOFF" :D

(#30323) Chabe89 válasza sutyerák007 (#30321) üzenetére


Chabe89
addikt

Benne van az összefoglalóban, minden ezzel kapcsolatos információ. Ha nem olvassák el az nem az én problémám. :D Amúgy meg félévente feltűnik és hirtelen ennyire fontos lesz neki 5 darab zászló? :D

[ Szerkesztve ]

(#30324) ledgeri válasza Chabe89 (#30323) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk egy menetért járó, összes kapitányra vonatkozó ingyen kapitány-skill reset picit többet érher, mint az 5 zászló...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30325) Chabe89 válasza ledgeri (#30324) üzenetére


Chabe89
addikt

Ezzel a lehetőséggel is tudnak élni másik klánba. :) Leírom akkor mégegyszer, hogy érthető legyen. Nem ígértem semmi ilyesmit, más klánokból meg ne kérjék már számon tőlem, hogy mi mit csinálunk meg mit nem. :U Aki ezzel nem elégedett az mehet, nincs harag. Ne haragudjatok, de van 36 ember a klánba és abból jó ha kettő visszaköszön egyáltalán, mikor felmegyek. Ha ennyi nehezükre esik akkor én miért törjem magam. Hármas divet nem tudunk összeszedni nem, hogy 7 embert. :D :U Téma lezárva részemről.

(#30326) FoxiestFox válasza Chabe89 (#30325) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Klónozni kell redzsit és Lalit :D

(#30327) olivera88


olivera88
veterán

Ez a fos T7 es HE spammer is heallal jön? :O
Nueve de Julio Notser [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30328) FoxiestFox válasza olivera88 (#30327) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De szép teljes neve van Notsernek :d

(#30329) Lalllerrr válasza FoxiestFox (#30326) üzenetére


Lalllerrr
tag

Az asszony azt szokta mondani, hogy egy is sok belőlem :D

Egyébként, amilyen szopó szériában vagyok, kb csak hátráltatnám a csapatot.

(#30330) TCSZ válasza Chabe89 (#30325) üzenetére


TCSZ
senior tag

A divinek milyen feltételei vannak?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30331) FoxiestFox válasza TCSZ (#30330) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rá kell kattintani néhány gombra az úgynevezett felhasználói felületen. Ezen kattintásokat egy vagy két, játékba belépett, veled játszani szándékozó játékosnak is meg kell tennie. ;]

(#30332) olivera88 válasza FoxiestFox (#30331) üzenetére


olivera88
veterán

:DD :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30333) TCSZ válasza FoxiestFox (#30331) üzenetére


TCSZ
senior tag

Róka úr én nem ezekre gondoltam. Tudom, higy kell divizni. De inkább priviben kérdezem meg az adót személytől. Mert látom vannak itt olyanok akik szeretnek a másikba bele kötni és le kezelően bánni velük.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30334) FoxiestFox válasza TCSZ (#30333) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na... kik azok... megütöm őket! :Y Btw, ha nem fogalmazol világosan, senki sem fogja tudni megválaszolni, mint láthatod, nem is írt rá senki semmit. Én legalább egy kis vidámságot csempésztem bele :P

Más: kaptam egy kérdőívet most login után, ti is? Pár oldal, hogy az utóbbi két patch változásai hogy tetszettek... hát én leírtam, de nem biztos, hogy szeretni fogják :DDD

(#30335) TCSZ válasza FoxiestFox (#30334) üzenetére


TCSZ
senior tag

Igen Róka úr. Abban igazad van, hogy nem fogalmaztam meg rendesen és elég alaposan. :)
A diviben, hogy kommunikáltok egymással? Nekem az csoda, hogy ha a legalacsonyabb beállításokkal megy a játék. Már írtam, hogy néha gondom van vele.. Nem enged be a csatába, max 5 perc után vagy később. De ez megszünt, mert le vettem a grafikát. Csak a böngészőben ne legyen még 4-5nél több ablak meg nyitva. Az I3-as proci és a nem ssd vinyó átka.
És milyen játékos tudás kell a divihez? Jöhet kezdő és noob is? Mert nem mindenkinek van az ilyen játékosokhoz türelme+ tanácsokat adni.
Így jó a kérdés? :)

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30336) FoxiestFox válasza TCSZ (#30335) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokan csak ingame chaten, én Discordon, van, aki TS-en. De a játéknak is van sajátja, azzal sincs baj állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#30337) KJ82 válasza FoxiestFox (#30334) üzenetére


KJ82
senior tag

Kaptam én is. Én is kifejtettem a véleményem, szóval már nyilván kódolják a személyre szabott" Ez a player a büdös életbe nem fog többet szuperkonténert kapni " algoritmust :))

Miután már vagy 30 hozzászólás óta nem volt kép :

Véletlen fennmaradt a 777% FXP zászló :)

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30338) cheatergs válasza KJ82 (#30337) üzenetére


cheatergs
senior tag

El vagytok maradva, az én véleményemre már 2 éve nem kíváncsiak. :DD Pdg csak építő kritikám volt, nem is szidtam őket.

Emellé finom jelzésként naponta több meccsen el vok tiltva a sebzéstől (NC 20 hit 20k :C ), meg 50-ből 1x kapok sc-t, akk is egy kellemes 20 speed zászlót. :))

Mindig minden mindegy

(#30339) FoxiestFox válasza cheatergs (#30338) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mentem már Monti meccset 90 hittel 90k-t.. sok múlik az ellenfélen.. ha mind anglingel, szopó.

(#30340) KJ82 válasza cheatergs (#30338) üzenetére


KJ82
senior tag

Én sem szidtam őket, csak megírtam hogy szerintem marha rossz döntés ennyi radaros vackot beengedni a játékba. Ma volt vagy 4 olyan meccsem ahol egyedül voltam DD. Ellenfélnél természetesen 2-3 radaros jószág. Ráadásul még több lesz ahogy megkapják az emberek az Indianapolisokat.

Más : egész megkedveltem a New Orleans-ot. Valahogy a Pensa nem jött be a kurblis toronyforgással. Jó nagyokat üt, meg elég jó a concealmentje is. Balti hasonló ? Ki van fejlesztve, de még nem vettem meg. Illetve a francia T8 cirka milyen ? Lassan azt is elérem.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30341) FoxiestFox válasza KJ82 (#30340) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nyugi, marha gyorsan el fogják felejteni, vagy eladják kreditért. Eléggé izzadni kell azzal a géppel. :D

(#30342) cheatergs válasza FoxiestFox (#30339) üzenetére


cheatergs
senior tag

És a 406-os salvo is 8k-t hoz 1 ca broadján? ;]

Merth engem bb-ket már nemigen enged citázni semmilyen távból, azt már észre se veszem, de h ez eszkalálódik ca-kra, azt még szoknom kell. :DDD

Lehet, h ez az előszele a följebb már emlegetett helyi "gold" lőszernek?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#30343) KJ82 válasza FoxiestFox (#30341) üzenetére


KJ82
senior tag

Azt hallottam én is :) Mondjuk engem az a veszély nem fenyeget hogy meglesz, buktam vagy 6 küldit meló miatt.

Ez az Argentín cirka viszont tetszik.......bármikor elcserélném heal-re a radart. Most ez a várós, illetve az a T6 német BC.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30344) Ted_Beneky válasza KJ82 (#30343) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Melyik az a T6 német BC?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#30345) KaLeun válasza KJ82 (#30340) üzenetére


KaLeun
senior tag

T8 francián Priority target helyett Preventative maintenance, mert ha rád lőnek a kormány duplán száll el. A lövegek nem japán 203-sok, sok HE lövedék elporlad (shatter) tehát ajánlott az IFHE vagy a DE. Szemből egész kemény és az AP magasabb tierű cirkálók ellen is meglepően jó, de közelharc több ellenféllel felejtős, mert állandóan elszáll a kormány és aztán csak állsz keresztbe... Full t10-ben egész jókat mentem ilyen max lőtáv HE spam módban is, de figyelni kell ha fókuszba kerülsz, mert a lapos hátulja fel tudja szedni a citet a kormány/torp kritikus párossal együtt. szvsz

Cila

(#30346) KJ82 válasza Ted_Beneky (#30344) üzenetére


KJ82
senior tag

A Prinz Eitel Friedrich. Bár lehet hogy az T5, csak rosszul emlékeztem.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30347) KJ82 válasza KaLeun (#30345) üzenetére


KJ82
senior tag

Köszi ! Azt vettem észre én is hogy a francia cirkákon gyakran elszáll a kormány......utána meg az egész hajó :)

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#30348) Rém


Rém
tag

Urak!

Ez a kanadai Haida nevű DD milyenre sikerült? Valaki már próbálta?
Érdemes beruházni rá?

(#30349) FoxiestFox válasza Rém (#30348) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#30350) Highground


Highground
aktív tag

Prinz Eugen-re fáj a fogam már egy ideje. Amikor pakkban kadták ranked season előtt, akkor még valahogy óckodtam tőle. Most valahogy tetszik hogy kicsit agresszívabb HP spammer-nek néz ki a heal-el. Gyors és velős vélemények? :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.