Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Sk8erPeter válasza Gááboor (#10650) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát akkor ezt benézted, mert a javítás tulajdonképpen ugyanúgy néz ki, mint a rendes telepítés. Először én is kicsit megijedtem tőle, de aztán gondoltam ha már elkezdte, hagyom végigmenni. És végig is ment, kijavította a bootproblémát, de elvesztettem az összes beállításomat is. Szóval ennyire fasza a javítás funkció. Majdnem ugyanannyi ideig tart, mint a rendes telepítés, és ráadásul állíthatsz be mindent újra. Semmi értelmét nem látom. Sokkal több értelme van mindenről egy backupot csinálni, format, és normál telepítés. Utána pedig az elkészült telepítést GHOST-programmal lementeni, és majd később, ha újra rászorulsz, simán visszaállítani az összes szükséges driverrel, szoftverrel együtt. Ez a legegyszerűbb.

Sk8erPeter

(#10652) Redome


Redome
csendes tag

Sziasztok!

Valaki segítsen kérem! Az utóbbi pár napban a gépem hűtője időnként felpörög. Szerintem ok nélkül, mert semmi sem lassul le. És nemrég vettem észre, hogy a CPU-használat nem megy 50% alá, pedig semmi program nem fut. Ezek mitől lehetnek? Van a kettő között összefüggés?

Kérlek segítsetek!!!
Köszönöm!

(#10653) akaido válasza Redome (#10652) üzenetére


akaido
addikt

Mikor lett összerakva a gép?

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10654) Redome válasza akaido (#10653) üzenetére


Redome
csendes tag

gyári a gép, most múlt egy éves
A hűtőt kb egy-másfél hete vettem észre, a CPU-t szintén.
Mi lehet a probléma?

(#10655) akaido válasza Redome (#10654) üzenetére


akaido
addikt

Próbáltad másik hűtővel? Ill. ezt a problémás hűtőt másik gépben?
A procihasználat ellenőrzésére pl. a Sysinternals Process Explorerét ajánlom: [link]

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10656) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A párom gépére úgy volt feltelepítve a mai nap reggeléig a win, hogy a 40 gigás vinyó egy 6 gigás részre volt felosztva és azon a win, a maradék pedig mint d: meghajtó tárolta a letöltött dolgokat. Akitől tavaly vettük a gépet még ő telepítette így, mi pedig csak használtuk. Namármost ma reggel csináltam egy töredezettségmentesítést, majd újraindítottam a gépet. Erre az közölte, hogy a system32/config/system fájl hibás vagy sérült, és bármit csináltam vele nem volt hajlandó még csökkentett módban sem elindulni. :Y :W
Betettem a telepítőt, de bármit is csináltam a javító telepítés meg sem jelent. Végül úgy döntöttem egye fene, úgyis a D: -n van minden ujratelepítettem az egészet. (Mást nem is tehettem ugye.) Kiválasztottam a C: -t erre a célra. Nekiindult megformázta, telepítette és végül nagy sokára el is indult, aztán egész délután jöttek le a frissítések stb.
Namármost az az én bajom, hogy ez a vacak nem látja a D: meghajtót :Y Illetve a sajátgépben és a Total Commanderben megjelenik, de amikor meg szeretném nézni a tartalmát, erre azt mondja, hogy a lemez nincs megformázva. Megformázza most? :W Hát kösz nem szeretném, csak a sok családi képet, meg egyebet szeretném visszakapni ami ott van.
Azt sem értem miért történt ez az egész..De szeretném ujra látni és használni a d: meghajtót! Mit tegyek? :F

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#10657) shteer válasza regvoltrossz (#10656) üzenetére


shteer
titán

Getdataback-et javaslom

..szerintem jónak tűnik

(#10658) lúzer


lúzer
veterán

raid 1 mostanában kiba.. lassú (hálózaton)

rohadt sok apró fájl van rajta - úgy hallottam ez a halála
mit lehet tenni?

érdemes a beépített tömörítőt használni (szóval az ntfs-hez kapcsolódót)?
gondolom ilyenkor szektorokon átívelő a rögzítés, azért csökken a hely
vagy hülyeség?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10659) Redome válasza akaido (#10655) üzenetére


Redome
csendes tag

Hali!
Megnéztem a CPU-t azzal, amit ajánlottál, és 50%-ot foglal le egy "ta7dc.exe" nevű alkalmazás...
Nem tudod véletlenül, hogy mi lehet ez?

(#10660) Jarod1 válasza phanfantom (#46) üzenetére


Jarod1
addikt

Esetleg próbál meg a mini Xp-t ez 1 cd-ről bootoló,van benne Nero meg minden.

(#10661) Jarod1 válasza regvoltrossz (#10656) üzenetére


Jarod1
addikt

Valami partíció managert indítsd el, mit ír a D particiódról...
de a biztonság kedvéért nem ártana egy másolat róla pl, norton ghost. ha látja egyáltalán...

(#10662) canniball válasza Redome (#10659) üzenetére


canniball
nagyúr

Hát ilyet még a gugli sem talál... :Y

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10663) Redome válasza canniball (#10662) üzenetére


Redome
csendes tag

És az a legszebb, hogy feladatkezelőben leállítom, és nem lesz semmi bibi, a CPU visszamegy a régi állására-> 0 és 10% között mozog. Viszont ha újraindítom a gépet, megint elindul ez a ta7dc.exe. Hogy tudom véglegesen leállítani?

(#10664) tomyoy


tomyoy
senior tag

üdv
lenne egy kérdésem!
ma felraktam az xp-t és a vistát is két külön particióra! először vistát majd xp-t akartam,de valami oknál fogva nem inditotta el a telepítőjét az xp-nek mikor újraindult..végül is először xp-t raktam fel, majd vistát,
van bootmenü amiben lehet választani h régi verzió vagy vista legyen.alapértelmezett a vista..
a kérdésem pedig az lenne h mit kell módositanom ahoz hogy ekkor ne 25 mp ről számoljon vissza hanem 5 mpről? és miért is nem ismeri az ékezetes karaktereket a bootmenü?

nyiknyiknyiknyik

(#10665) canniball válasza Redome (#10663) üzenetére


canniball
nagyúr

A Taskkill-ből talán ki lehet hozni valamit, de hogy őszinte legyek én még sosem használtam. :B

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10666) akaido válasza Redome (#10663) üzenetére


akaido
addikt

Valszeg automatice indul az XP-vel, és mivel canniball sem találja a gugliban, így gyanússá "nyalvánítom" :) , azaz le kellene gyilkolni. Ezért javaslom a CCleaner progi bevetését, amivel az átmeneti tárolókat, mappákat, internetes előzményeket is kitakaríthatod, és az automatikusan induló progik közül kiveheted ezt az ismeretlent.

szerk: canniball javaslata is hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10667) canniball válasza akaido (#10666) üzenetére


canniball
nagyúr

A legalapvetőbb javaslat meg eszembe sem jut... :W

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10668) akaido válasza canniball (#10667) üzenetére


akaido
addikt

:)

Redome:
Esetleg érdemes még free Start Up Cleaner progikat guglizni. Választék az van.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10669) shteer válasza tomyoy (#10664) üzenetére


shteer
titán

vistában lehet állítani hogy mennyit számoljon vissza

..szerintem jónak tűnik

(#10670) tomyoy válasza shteer (#10669) üzenetére


tomyoy
senior tag

köszi de ott hol? :F

nyiknyiknyiknyik

(#10671) akaido válasza tomyoy (#10670) üzenetére


akaido
addikt

Configuring Windows Boot Manager

As I mentioned, the Windows Boot Manager menu will appear on the screen for 30 seconds before Windows Boot Manager launches the default operating system -- Windows Vista. However, if you wish to adjust the countdown or change the default operating system, you can do so from within Windows Vista.

Once you've booted into Windows Vista, press [Windows]+[Break] to access the System page. Next, click the Advance System Setting link in the Tasks pane and confirm though the UAC prompt. When you see the System Properties dialog box, click Settings in the Startup and Recovery panel. You’ll then see the Startup and Recovery dialog box, as shown in Figure:
[link]

szerk: Esetleg VistaBootPro progi

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10672) tomyoy válasza akaido (#10671) üzenetére


tomyoy
senior tag

köszi sikerült :)

nyiknyiknyiknyik

(#10673) regvoltrossz válasza shteer (#10657) üzenetére


regvoltrossz
tag

Letöltöttem, végigfutott, aztán ott azon belül meg tudom nézni a képeket, tehát megvannak, sőt még az előző tulaj szilveszteri képeit is látom .....na de továbbra sem hajlandó d: meghajtóként működni... :O , További teendőim :F

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#10674) canniball válasza regvoltrossz (#10673) üzenetére


canniball
nagyúr

Jobb híján mentsd le az adatokat és formázd, hátha...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10675) lúzer válasza shteer (#10669) üzenetére


lúzer
veterán

megválaszolt

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10676) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok! Help!

Véglegesen megadta magát 4 éves Win-em. Most egy másik gépről írok, mert be sem hajlandó boot-olni, kék halál, és ezt írja ki: Végzetes rendszerhiba, STOP..meg hexadecimális számok.
Ha újra kéne rakni a rendszert meg mindent az maga lenne a halál, de azt hiszem itt a vég, mindent megpróbáltam...
- Csökkentett módban sem jön be win: "végzetes hiba, svchost.exe nem kommunikál.."

Előzmény: Comodo került fel (Comodo ütötte SpyDokit ezért mikor win bejött Doki el sem indult). Amúgy rendben működött minden, egyszer csak FireFox kikapcsolt. Majd ha újra akartam indítani, elkezdett töletni aztán megint kikapcsolt. Aztán lefagyott win, reset, és ez lett. Párszor még betöltött Win (csökkentett mód akkor sem), de csak 1024x768-ban, betöltött mindent, renszerhiba jelentések, ha leokéztam szépen leállt magától, ha semmihez sem nyúltam egy idő után egyszer csak kikapcsolt a windows.
Ötletek??

- Lehet hogy videókártya? (nincs csere Pci-E)
- Ha menthetetlen, és újra kell rakni hogy tegyem? 120Gb-os vinyón van, nincs partíció, formattálni nem tudom mert 80Gb hasznos adat van. Dos-ba nem tudom letörölni win-t mert Ntfs.
- Hogy tudom akkor megtenni hogy maradéktalanul trölődjön win-rendszer (hogy az újba tuti semmi régi rossz maradék ne legyen), és mindezt format nélkül? Akár dos-ban. (a közelben nincs S-ata-ás gép ahova ráköthetném winyót és manuálisa törölném le, és sürgősen használnom kéne.
- Ghost nem volt, de ilyen hibát mégegyszer nem követek el (arról majd a ghostolás de hogyan topicba érdeklődöm)

Thx 4 help!!

free your mind

(#10677) lúzer válasza Jazz (#10676) üzenetére


lúzer
veterán

biztos lesz jobb tipp:
bartpe cd-ről boot, vagy bármi ami látja ntfs-t
csinálj egy C:\akarmi mappát és ránts át mindent a C-ről bele, aztán ott majd turkálhatsz

amúgy:
több partíció
és ghost

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10678) regvoltrossz válasza Jarod1 (#10661) üzenetére


regvoltrossz
tag

Igy látja: [link]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#10679) Redome válasza akaido (#10668) üzenetére


Redome
csendes tag

Köszi a segítséget!!! Sikerült :R

(#10680) Jazz válasza lúzer (#10677) üzenetére


Jazz
veterán

Beigazolódott a gyanúm. Videókari venitllátor nem pörgött.
Szétszedtem, most pörög, win egy kicsit bejön aztán hibaüzenet és megint leáll. És 1024x768-ban jön be 1280 helyett amin volt.
Ez lehettséges? Hogy (ezek szerint jó idejen nem pörögött a venti) áés sérült Gpu, és emiatt a hiba. (PFN-LIST-COPRRUPT).
Nincs csere kártya. Hogy tudom ezt kiszűrni hogy Vga-e vagy Rendszer, anélkül hogy reinstall Win?
Vagy olyan nincs hogy kicsit működik Vga? Meg Boot képernyő...ott minden stimmel. Csak hát ott Vga nincs annyira használva mint Win alatt. Lehet azért működik ott és Win alatt nem.
:F

free your mind

(#10681) Amoroso


Amoroso
aktív tag

Olyan problémám adódott, hogy tolom a cod4-et, és miután kilépek, és ujra elindítom szaggat, de mint az állat. Meglesem a feladatkezelőt és azt irja, hogy 50%-ot a rendszer ürejárata és 50% valami SYSTEM :F
Ez miért van miért eszi meg az xp az e6850-es felét?

(#10682) 04ahgy válasza Jazz (#10676) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Veszel egy henger DVD-t és egy szabadnapot... ;] Letöltesz egy Linux Live CD-t (CD-ről fut, nem ír a winyóra.) Ez legalább olvassa az NTFS-t, de sok már írni is tudja. És írsz mint az elátkozott lélek. :D
Ha minden adat lemezen: Telepítesz egy wint. Vagy ha megtetszett, Linuxot. (Ez csúnya volt az XP-s topikban mondjuk, maradjunk a winnél.)

"120Gb-os vinyón van, nincs partíció, formattálni nem tudom mert 80Gb hasznos adat van." - Legközelebb, saját hibádból tanulva, és saját érdekedben partícionálj! Pl.: 20GB windows, maradék az adat.

Kérsz kölcsön egy 80-100-120-... HDD-t, USB házban, és úgy mentesz Linux alatt. Vagy ahogy javasolták, BartPE, ERD Commander alatt (ezek is ilyen 'Live' Windowsok, CD-ről futnak), és átmásolni. Lényegesen kevesebb ősz hajszálat okoz, mint a DVD-s módszer.

Viszont annak a winyónak egy formatálás mindenképp illene már.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10683) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Sztok,

A következő problémája adódott egy kedves barátomnak. Vett kb. 2 éve egy Win XP Professional-t. Nem ragasztotta fel a serial-t a gép házára, hanem a CD papírtokjában tárolta. A barátnője "rendet rakott" és eltűnt a serial. Számla megvan még természetesen. Na most a MS azt mondta, hogy pech és hogy meg kell vennie újra és nem adnak új kulcsot neki. Azt kérdezték, hogy miért nem ragasztotta fel. A válasz erre egyszerű: mert azóta ez a 3. gépe.

Szóval mit lehet ilyenkor tenni?

tr00p3r

(#10684) canniball válasza tr00p3r (#10683) üzenetére


canniball
nagyúr

Elküldeni az asszonyt MS-ékhez serial-t vásárolni... :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10685) 04ahgy válasza tr00p3r (#10683) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha papírtokos XP volt, akkor az OEM kiszerelés. Az OEM licensz egy gépre jó, és a gép lényegi alkatrészeiben nem lehet változás.

Pl. HDD csere, kisebb hardvercsere, CPU csere még lehet, ez után újra lehet aktiválni. De úgy, hogy azért nem ragasztod fel, mert állandóan cserélgeted a gépet, alaplapostól, mindenestől - a licensz szerint - nem lehet. Erre találták ki a - jóval drágább - dobozos változatot.

Remélem mindent korrektül, pontosan írtam, amennyiben nem helytálló valami, majd FTeR, Moonman, vagy X-COM kijavít. Ők a fő Windows guruk...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10686) Jazz válasza 04ahgy (#10682) üzenetére


Jazz
veterán

Szia!

Melyik fajta Linux Live Cd-t szeressem? Melyiket ajánlod? Van 20 féle, és lövésem sincs melyik micsoda, sose linuxoztam.
thx

free your mind

(#10687) Jazz válasza Jazz (#10686) üzenetére


Jazz
veterán

nincs 20 féle, mert mindegyik link fake... melyik változatot szedjem és honnan?

free your mind

(#10688) 10GoBall válasza Jazz (#10687) üzenetére


10GoBall
aktív tag

Pl Knoppix live cd

[link]

nem fake :D

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#10689) Jazz


Jazz
veterán

...már szedem a SUSE-t, azt találtam, azért thx:)
Az már tuti hogy vidkari sérült mert mint mondtam ventillátor nem forgott, és nem csak a procit hűtő hanem a körülötte lévő kondenzátorokat is hűti ugye...

- Egyszer csinált egy file konzisztenca vinyó ellenőrzést, amint CHDISK 100%-ra ért, hibaüzenet win32k.sys, majd amint megmozdítottam az egeret, kékhalál!
- Jellenzőbb hiba üzenetek:
STOP: C0000221 Unknow Hard Error\SystemRoot\System32\ntdll.dll
- Services.exe belépési pont nem található. Az eljárás belépési pontja (Set@lgItemTestW) nem található a dll-ben (user32.dll)

Néha blép winbe 1024-be, és megáll. Volt amikor teljesen jól belépett 1280x1024-ben, betöltött rendben mindent, csak egé nem volt mozgatható, de bill. vezérelni lehetett. Ez csak egyszer fordult elő. (nincs Pci-e-es kari a közelben azért a sz.-kodás, nem tudom kipróbálnimásikkal....)

free your mind

(#10690) 10GoBall válasza Jazz (#10689) üzenetére


10GoBall
aktív tag

A vga-ra sima pci-os vga kártya is jó, ha csak menteni kell. Mondjuk ez sincs mindig a konyhaszekrényben.
Én a Knoppix-val behalt vinyóról mentettem adatot.

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#10691) bme


bme
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem meg ezt a laptopt.
Felraktam rá original XP-t, aztán beraktam a kapott cd-t amin a driverek vannak. Várom hogy elinduljon a telepítő és ekkor kiírja, hogy a telepítő csak Vista-hoz jó.

Kérdéseim:
0. Az XP-vel van baj?
1. Rossz telepítő cd-t adtak, és kéne egy olyan ammi xp-vel is megy?
2. A gép csak vistával működik rendesen?
3. Ha xp-t akarok használni szedjem le netről a drivereket?

3 cd-t kaptam összesen.
egy driveres
egy nero
meg mégegy ami most nem tudom mi, de azt beraktam és ott meg a power nem tom mi (valami féle DVD lejétszó progi)akart települni
szerintetek megéri vistát felrakni? a mai metro-ban van pont egy cikk hogy az sp1-gyel még rosszabb lett

(#10692) lenkl


lenkl
csendes tag

Tiszteletem!

A segítségeteket szeretném kérni:
Adott egy 3 gépből álló helyi hálózat, a 3 gép (WinXP) egyenrangú: munkaállomás1, munkaállomás2, "szerver" - adatok tárolására.
Probléma: ha megosztott mappábol törlök valamit a hálózaton keresztül akkor egyik lomtárba sem kerül be a törölt fájl (értsd: se a fájt valójában tároló gépen "szerver", sem a törlést kezdeményező gépen "munkaállomás"), Hogy lehetne megoldani, hogy a hálózaton keresztül törölt fájl az azt korábban is tároló gép lomtárába kerüljön.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#10693) lenkl válasza bme (#10691) üzenetére


lenkl
csendes tag

Ha jól láttam az Asus a neten sem kínál hozzá XP drivert, ha mégis azt szeretnél akkor szerintem marad az "összevadászás" a gyártók oldaláról és egyéb gyűjteményekből, nem hiszem hogy csak benned merült fel ez a gondolat. Keress a Google-on hátha valaki már összegyűjtötte.

(#10694) Jazz válasza 10GoBall (#10690) üzenetére


Jazz
veterán

Meg van mi volt a gond!
Drága Super Talent memóm egyike behalt. Csak ezt nem láttam a bootloásnál mivel "Quick Power on Self Test - Enalbe" volt Bios-ban állítva. Amint visszaraktam normál memória ellenőrzésre: "Mem test Failed." Ez van. Cummantyú :o.

free your mind

(#10695) 04ahgy válasza Jazz (#10694) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem is pont nemrég halt meg a SuperTalent T1000 kit egyik tagja. :(

bme:: A gép jól működik XP-vel is, csak ahogy írták, vadászni kell a driverekre. Ne aggódj, sajnos ez nem csak az ASUS esetén van így, Acer is ezt csinálja. Kis guglizás után lehet találni úgynevezett XP driver pack-et! Abban minden szükséges benne van.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10696) canniball válasza 04ahgy (#10695) üzenetére


canniball
nagyúr

"...Acer is ezt csinálja."
Tanúsíthatom. Épp egy Acer Aspire 5720ZG-re kéne a Vista mellé XP-t raknom, de persze az Acer Support oldalán csak Vistához vannak driverek/egyebek... :(((

"Kis guglizás után lehet találni úgynevezett XP driver pack-et! Abban minden szükséges benne van."
Én pl. gugliztam, de úgy tűnik ez egyetlen értelmes találatot adott (az első), az viszont torrent, amihez én nem értek. :( Persze ha rám cáfolsz nem haragszom meg. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10697) lenkl válasza canniball (#10696) üzenetére


lenkl
csendes tag

Acerhez ezt nézted már?
http://www.bandaancha.st/foros.php?temid=1468779

(#10698) 04ahgy válasza canniball (#10696) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Akkor meg ne haragudj, de ezt az oldalt szeretni fogod. [link] Telis tele XP driverekkel...
Javaslom, jól mentsd el, CD-re, vagy miegymás. Kincset érhet, ahogy az időben haladunk előre! Valahogy az XP nehezebben akaródzik a felhasználók által levátattatni, mint ahogy ezt a kedves gyártók, a Microsofttal karöltve szeretnék elérni.

Az új cuccokhoz Vista driver, vista support folyik mindenhonnan. A Linksys (Cisco örökséggel ugyebár) meg képtelen egy rühes x64 drivert kiadni, nem hogy Vistához, de még XP-hez sem. Holott nem luxus ma már a 4GB RAM.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10699) lenkl válasza lenkl (#10692) üzenetére


lenkl
csendes tag

Kéretik picit ezen is gondolkoni, hátha létezik megoldás: :W :W :W

A probléma leírása kicsit lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#10700) lúzer válasza 04ahgy (#10682) üzenetére


lúzer
veterán

akkor már egy vinyót... :DDD :((( :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.