Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10656) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A párom gépére úgy volt feltelepítve a mai nap reggeléig a win, hogy a 40 gigás vinyó egy 6 gigás részre volt felosztva és azon a win, a maradék pedig mint d: meghajtó tárolta a letöltött dolgokat. Akitől tavaly vettük a gépet még ő telepítette így, mi pedig csak használtuk. Namármost ma reggel csináltam egy töredezettségmentesítést, majd újraindítottam a gépet. Erre az közölte, hogy a system32/config/system fájl hibás vagy sérült, és bármit csináltam vele nem volt hajlandó még csökkentett módban sem elindulni. :Y :W
Betettem a telepítőt, de bármit is csináltam a javító telepítés meg sem jelent. Végül úgy döntöttem egye fene, úgyis a D: -n van minden ujratelepítettem az egészet. (Mást nem is tehettem ugye.) Kiválasztottam a C: -t erre a célra. Nekiindult megformázta, telepítette és végül nagy sokára el is indult, aztán egész délután jöttek le a frissítések stb.
Namármost az az én bajom, hogy ez a vacak nem látja a D: meghajtót :Y Illetve a sajátgépben és a Total Commanderben megjelenik, de amikor meg szeretném nézni a tartalmát, erre azt mondja, hogy a lemez nincs megformázva. Megformázza most? :W Hát kösz nem szeretném, csak a sok családi képet, meg egyebet szeretném visszakapni ami ott van.
Azt sem értem miért történt ez az egész..De szeretném ujra látni és használni a d: meghajtót! Mit tegyek? :F

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.