Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) wwhy válasza FanTomasz21 (#1500) üzenetére


wwhy
veterán

Nekem dettó uez :((( jogtiszta, 32 bites Premium.

[link]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1502) Thrawn válasza dzsóbácsi (#1498) üzenetére


Thrawn
félisten

A 32-esben is benne van a DX10. Az előző kérdésedre: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1503) Haart válasza dzsóbácsi (#1498) üzenetére


Haart
addikt

Igen tudja a DX nem a bitektől függ.

(#1504) maru válasza FanTomasz21 (#1500) üzenetére


maru
aktív tag

Nekem fent van. - 32-es Home Basic

(#1505) asysoft


asysoft
aktív tag

Nem teljesen ON-topic, de remélem elfér: sikerült ma működésre bírni a Bluetoothon keresztüli szinkronizációt a Windows Mobile 2003-as PDA-m és a Windows Mobile Device Center 6.1 között a registry-szerkesztős megoldással (Widcomm BT stack van sajnos a gépen). De amikor pár órával ezelőtt újra szinkronizálni próbáltam, nem sikerült, s kiderült, hogy a COM4 portot már nem lehet kiválasztani a WMDC kapcsolati beállításainál, holott azelőtt nem sokkal még vígan szinkronizáltam azon keresztül. Mitől lehet ez? (Más COM-portot nem tudok kiválasztani bejövőnek a gép BT beállításainál, COM4-et is automatikusan rendelte hozzá anno a PDA-val való párosításkor. Ha újra párosítom az eszközöket, megint csak a COM4et rendeli hozzá.)

(#1506) zso73


zso73
veterán

Az oldalsávról törölt alkalmazásokat, hogyan lehet visszaállítani? /CPU kijelző/
Nem csak ''kiixeltem'', hanem törlés. :U

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1507) ZéZé@PH válasza zso73 (#1506) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Töltsél le egy másikat. Van jobb is a beépített verziónál.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#1508) zso73 válasza ZéZé@PH (#1507) üzenetére


zso73
veterán

Néztem azokat is, de nekem a gyári jobban tetszik. És maga a probléma, akkor is érdekel ha nem teszem vissza.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1509) fero02 válasza zso73 (#1506) üzenetére


fero02
veterán

Hi!

Az oldalsáv legtetején és annak is a jobb sarkában van egy + meg egy jobb, bal nyíl egy kis buborékablakban.

Na ott klikkelj a + jelecskére és máris megkaptad kérdésdre a választ! ;)

Üdv!

(#1510) CocooN-z válasza CocooN-z (#1494) üzenetére


CocooN-z
őstag

Vki?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1511) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valakinek nincs ötlete, hogy miért nem tudok vistát updatelni? Se a saját updatje, se a külön letöltött update fájl nem működik, a hibakód meg megint 0x0008FFFF -az ezzel kapcsolatos mindent megcsináltam amit csak találtam, de ugyanúgy kijön a hiba. A külön fájlból frissítéskor meg csak nannyit ír, hogy nem hajtódott végre az ön rendszerén...

Ultimate 64 bit

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1512) Siriusb válasza CPT.Pirk (#1511) üzenetére


Siriusb
veterán

Anti-spyware-t, tűzfalat kikapcsolva próbáltad?

(#1513) zso73 válasza fero02 (#1509) üzenetére


zso73
veterán

Na itt van a kutya elásva. Nem találom az alkalmazások között, mert eltávolítottam.
Nem a sima ''X''-el zártam be. Alkalmazás eltávolítása volt. És nem tudom visszavarázsolni.
Azért köszi.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1514) Thrawn válasza zso73 (#1513) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt találsz rengeteget, érdemes nézelődni [link]
Van itt minden öcsém! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1515) zso73


zso73
veterán

Megtaláltam. Windows oldalsáv tulajdonságai panel megkeresése. Ot a W rendszerrel telepített alkalmazások visszaállítása fülre katt. És már vissza is állt a régi rend. :C
A segítséget köszönöm! :R
1514: Már néztem itt is. De a gyári volt a legjobb. Azért köszi.

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1516) Digital


Digital
addikt

Rendelt valaki a T-től Vistát? Én ma megtettem,kíváncsi vagyok holnapra ideér-e? Amúgy hogy megy a telepítés ( Home premium,oem verzió)? Kapok hozzá valami instrukciót,vagy a kéopernyőn lévő utasításokat kell csinálnom? Szerintem vagy nagyon egyszerű lesz,vagy oltári nagy szívás :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1517) Thrawn válasza Digital (#1516) üzenetére


Thrawn
félisten

Egyszerű lesz: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1518) (Kolombusz) válasza Thrawn (#1514) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az itt lévpk 99%-a nagyon gagyi. :(
Én nem találtam semmi hasznosat a gyáriakon kívül.
Egyedül egy accuweatheres időjárásmutatót szedtem le.

Digital: az OEM-hez egy pici füzetet kapsz, nagyjából nulla hasznos információval. A telepítés gyors és egyszerű. :)

(#1519) Digital válasza Thrawn (#1517) üzenetére


Digital
addikt

Köszi :R Átolvasom! Egy 9,7 gigás partició elég lesz neki? A programokat máshová telepíteném majd!
Még valami: ha a home premium-ról szeretnék késöbb ultimate-re váltani lehetséges ez?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1520) Thrawn válasza (Kolombusz) (#1518) üzenetére


Thrawn
félisten

Keresgélni kell a jobbakat. Amiket használok:
Accuweather
Digital Clock 2.0
Gmail Checker
Miltumeter (Dual Core)
Network Meter 2.0
System Uptime

Digital: Ha a programokat máshova is telepíted én csinálnék neki egy 15 GB-os partíciót.
ha a home premium-ról szeretnék késöbb ultimate-re váltani lehetséges ez?
Ha megveszed az Ultimate-et minden bizonnyal :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1521) Digital válasza Thrawn (#1520) üzenetére


Digital
addikt

Úgy gondoltam,hogy egy újabb kulcs megadásával,apróbb telepítésekkel a home premium lemezéről:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1522) asysoft válasza Digital (#1521) üzenetére


asysoft
aktív tag

Elvileg a Windows Anytime Upgradet ([link]) erre találták ki. Bár ahogy nézem, ez csak online vásárlós dolog...

(#1523) Thrawn válasza Digital (#1521) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ha nem magát az Ultimate lemezt veszed meg, akkor a kulcsot kell megvenned. A telepítőlemezen minden Vista verzió rajta van. Ha kulcs nélkül telepíted fel, akkor bármelyiket használhatod, de aktiválni csak azt amihez kulcsod is van.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1524) xXxPongi válasza Thrawn (#1520) üzenetére


xXxPongi
tag

Nem használod az egyik legigényesebbet?
babe slide show 2.0.0
:DDD
everesthez is van egy jó kis minialkalmazás:
everest 2007
és a vista hot corners-t is érdemes megnézni!
de amúgy tényleg van minden ami szemnek és szájnak ingere (max figyelni kell, hogy melyik verzióhoz jó)

Néztem fentebb, hogy másnak is volt baja a mikivel, a creative driver-eivel. Én próbáltam minden drivert, de sajna a mikrofon kimeneti hangját állandóan mute-zni kell induláskor.
Nem zárnám ki azért, hogy a vista nem ludas benne...

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#1525) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Infók az SP1-ről: [link]

(#1526) Thrawn válasza xXxPongi (#1524) üzenetére


Thrawn
félisten

Az Everest-et tényleg kihagytam, de azt nem is kell külön leszedni ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1527) xXxPongi válasza Thrawn (#1526) üzenetére


xXxPongi
tag

igaz :)
utólag írtam csak vissza

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#1528) CPT.Pirk válasza Siriusb (#1512) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Anti spywer nemis volt, nemis lesz csak windefender, Tűzfal csak wines, aztis kikapcsoltam, plussz minden nem microsoft szolgáltatást, elinduló programot szintén. persze semmi változás. Továbbra sem lehet feltelepíteni a windows update programot...

Jah és nincs 3G+ ramom, ami szintén ezt a hibakódot eredményezi...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1529) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

jah ez kimaradt: a standalone csomagokat sem tudom felrakni... Ellenben pl. a winefender meg updatelte magát...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1530) zso73 válasza xXxPongi (#1524) üzenetére


zso73
veterán

Nekem újra kellett rakni a Vistát, mert nem ment fel másként az X-fi drájver.
Pirk: Memteszt, vagy reinstall./Szvsz/

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1531) xXxPongi válasza zso73 (#1530) üzenetére


xXxPongi
tag

vista-s driver miatt?
driver sweeper-t vagy hasonlót próbáltad előtte?
Nekem xp-nél csinált kékhalál horderejű hibákat egy sima driver telepítés (bár az csak audigy). Telepítőből ki kellett hagyni pár cuccost pl. mediaplayer-hez dvd-s kiegészítőt, viccccc

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#1532) munky válasza (Kolombusz) (#1525) üzenetére


munky
őstag

jó lett volna ha már idén megjelneik. :(((

(#1533) jolti05


jolti05
őstag

Nekem ez egy picit viccesnek tűnt.

[link]

Az a kivetni valóm, hogy nem drivert telepítettem. Ezért meg nem igaz a kijelentés. Na mind1. Fura.
Érdekes ez a Vista. Nektek is 7-800MB a lapozófájl, ha már minden fennvan rendesen? Softok, driverek?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1534) Thrawn válasza jolti05 (#1533) üzenetére


Thrawn
félisten

A cFosSpeed tesz fel drivert, mi ebben a vicces :F

A lapozófájl nálam külön vinyón van és 3 GB-ra állítottam be.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1535) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hát nekem nem akar összejönni Vista és XP között a hálózat.:( Nem látják egymást a gépek D-link routeren keresztül.

(#1536) (Kolombusz) válasza munky (#1532) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem 8, hogy mikor jön, a mostani állapotában is tökéletesen megfelel számomra a Vista, minden igényemet maximálisan kielégíti.

Csak azért linkeltem, mert sokakat érdekel az SP1.

(#1537) dvdbackuper válasza SzlobiG (#1535) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nekem Netgear routerem van, azon látják....

(#1538) ZéZé@PH válasza SzlobiG (#1535) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Azonos tartományban vannak a gépek?
Esetleg próbáld meg direkt eléréssel: nyitsz egy total commandert és beírod, hogy
cd \\gepnev

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#1539) SzlobiG válasza ZéZé@PH (#1538) üzenetére


SzlobiG
félisten

Passz.

Megpróbálom.

(#1540) ZéZé@PH válasza SzlobiG (#1539) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Control Panel->System->Workgroup
Na ennek kellene azonosnak lennie, nálunk pl HOME van beírva minden gépen és mindenki lát mindenkit. Azt hiszem a routeren is kell valami workgroupot beállítani.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#1541) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

A napokban vettem egy Pioneer DVR 212 tipusú dvd írót és a következő ''gondom'' van vele:
Ha a Sajátgépben rákattintok a drive ikonjára és nincs benne lemez akkor automatikusan kinyílik a tálca, ami nekem nem jó, mert ajtó van előtte a házon és ez nem tesz jót a meghajtónak, de legfőképpen a tálcának! :(
Namost a kérdés az, hogy-hogy tudom és hol, ezt az opciót kikapcsolni?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1542) Digital válasza SzlobiG (#1535) üzenetére


Digital
addikt

Remélem a ''hírhedt'' SMC routeremmel nem lesz baj :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1543) zso73 válasza xXxPongi (#1531) üzenetére


zso73
veterán

Minden variáció volt. Programokat nem próbáltam. De a telepítők is ''ragadtak'' a futásuk alatt.
1535: Szlobi G .Tedd fix IP-re a gépeket, vagy alternatívra. Vista alatt hálózati felderítés be.
Megosztás be.

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1544) SzlobiG válasza ZéZé@PH (#1540) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ez nagyon nem akar összejönni.:((

Már beírtam mind2 gépnek a Workgroupot és nem jó, kipróbáltam a tartományt is. Az xp-s gép azt írja, hogy nincs hálózati erősforrás engedélye vagy mi.

''Szlobi G .Tedd fix IP-re a gépeket, vagy alternatívra. Vista alatt hálózati felderítés be.
Megosztás be.''


Elvileg fixek az IP-k a router miatt.:U A hálózati felderítés bevan kapcsolva.





[Szerkesztve]

(#1545) Digital válasza SzlobiG (#1544) üzenetére


Digital
addikt

Jáj :Y Kezdek parázni :O

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1546) Sytex


Sytex
tag

Sziasztok!

Nem tudom találkozott-e valaki már ezzel a problémával: Vista, K-lite felrak, és mikor a media player classic-ban a hangerőt állítom akkor pár mp-re befeketedik a film, utána visszajön mintha mi se történt volna... Ötlet? Valaki?

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1547) LordVader80


LordVader80
senior tag

Help! :U

Eltünt az aero felületem :O

újrapakoltam a 32bites vistám, vga driver 162.22, és csak egy sima ablakot hoz, ha váltogatni akarok, mintha xp lenne :W :W

May The Force Be With You!

(#1548) SzlobiG válasza Digital (#1545) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem csak én vagyok a béna, hogy nem tudom összehozni, de nem jövök rá, hogy mi a gond.

(#1549) Trasho


Trasho
tag

Hello!

Megtudnátok nekem mondani hogy az integrált WMP11-ben hogy tudok megnyitni .pls Online rádiót? Mert megnyitom, kiírja balra lent hogy megnyitás és egyszer csak hibaüzenetet kapok hogy nem tudta megnyitni :F Előre is köszi:R

Richard.Sawyer™ | |

(#1550) Trasho válasza LordVader80 (#1547) üzenetére


Trasho
tag

Valószínüleg a VGA driverrel lesz a gond, bár egyik osztálytársamnak ugyan az volt a baja miután a lemezéről tette fel az alaplapi drivert...Ha te is ezt tetted, ne tedd :DDD Próbáld meg azt, hgy csak a Windows Update-ből nyúzod le a szükséges cuccokat! Azok elvileg Vista-capable-k és most valamelyik drivered nem az! (Vagy nézd meg a pontozást a Rendszerinformációkban és ha 3.0 érték alatt van akkor nem megfelelő a config így nincs Aero!!) Talán még az hogy olyan progit is tettél fel ami fut mindig de nem támogatja az Aero felületet!

Richard.Sawyer™ | |

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.