Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) fero02 válasza D@ni88 (#2198) üzenetére


fero02
veterán

Creative cuccal sem leszel előrébb...

Rengetegen emiatt obnak. Vista alatt nem is volt és valószínű, h nem is lesz 5.1. Vagyis rosszul fogalmaztam. Van, de ahhoz egy komoly hangrendszer kell ami vagy Digit vagy az Optikai kimenetet használja.

Kis olvasnivaló: [link] [link]

[Szerkesztve]

(#2202) amnex


amnex
csendes tag

valaki megtudja mondani ,vista ultimate x64-nél hogyan lehet kikapcsolni a megosztott memóriát?

www.kepfeltolto.hu/?img=5b38

emiatt 2x1giga ramból szabad.. 1-2mb és elég lassu a pc- :)) :Y

(#2203) Joshi


Joshi
titán

Esetleg erre [link] valaki valamilyen megoldást tudna ajánlani? :R

(#2204) Deathmatch válasza fero02 (#2201) üzenetére


Deathmatch
tag

Nekem SB Live 24bit van és volt annó Vista alatt 5.1 jobban mondva 7.1 is lehetett volna, de nekem 5.1-es hangrendszerem van! :)

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#2205) Steelmanus válasza Thrawn (#2192) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hidd el utanna olvastam, es mar akkor figyelemmel kisertem, amikor
meg Longhorn volt a neve. A hsz. lenyege nem is a mennyiseg, hanem
a minoseg, vagyis nem optimalizaltak elegge, mert ugy egyszerubb ha
a felhasznalok kuldik el az infot a hibakrol, persze az nem meglepo hogy
a sokszor a tudtuk nelkul. Atlag user.
Nem ma kezdtem igy tudom hogy altalaban mikor kell valtani, azert vagyok
merges, mert korai volt a kiadas. A Vista eladasi statisztikaiban 80% az OEM,
es csak 20% azt amit megvettek a Vilagban!! Ezt az MS marketing iagazgatoja
ismert el, ez onmagaert beszel.
Javito csomag:
Igen, az Express valoban csak 50 Mb, de az csak arra kell hogy elinduljon a
neten keresztul a javitas, a Stand-alone pedig a linken is olvasva, annak kell
akinek nincs internet elerese. Kivallo logika.
A baj csak az hogy nezd meg valamilyen progival hogy mennyivel not az XP-hez
kepest a merevlemezhez valo hozzaferesek szama, ideje, stb.
Az hogy a driverek meg nem jok az termeszetes, mindig igy van, de ha olvasod
a hireket, akkot tudod, hogy a Vista virtualis asztalkezelesehez nem olyan konnyu
drivert irni, ezt mindket grafikuskartyagyarto elismerte.

(#2206) Deathmatch válasza Steelmanus (#2205) üzenetére


Deathmatch
tag

Nna igen, de már lassan 1 éve hogy kinnt van a Vista, és még a Beta teszteknél is írtak drivereket, érdekes hogy eddig nem nagyon tudtak optimális drivert írni a gyártók! Aztán lehet hogy nem is a gyártóknál van a bibi... :U

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#2207) Steelmanus válasza Loretto (#2197) üzenetére


Steelmanus
addikt

Tisztelt Moderator Ur.
Nem ismered a kerdojelet?
Mar nincs fegyverem de eleg sokat ismerek, es En szivesen odateszem
a fejemhez, ha Te megmered huzni az elsutobillentyut.
De jatszhatunk oroszrullettet is, En benne vagyok, mert en lattam emberitesteket
darabokban szetszorva egy robbanas utan, gondolom Te is, csak nem egy egysegben
szolgaltunk, nem hazaifoldon.
Emlekeid szerint az XP kiadasanak idopontjaban hogyan altak a merevlemez
kapacitasok, es a merevlemezek arai?
Mara azert van csend, mert viszonylag keves eroforrassal kello hozzaertessel
ellehet boldogulni egesz jol az XP-vel, mert mar megert SP 2,5 -et:)
Ha ilyen jol ertesz a dolgokhoz akkor megtudod mondani azt is hogy mikor
tiltottak le az Alexa info gyujtogetot az XP-ben, es mikor tettek vissza most
nar nev nelkul ujbol, arra hivatkozva, hogy az MS-nek szuksege van az userek
javitasi szokasainak megismeresere.
Mindez akkor is mukodik ha letiltod mint szervizt az Automatikus Frissitesek
opciot, es termeszetesen azt is tudod hogy mikeppen kell megis kiiktatni.
Varom valaszodat.
Koszonom.


(#2208) Deathmatch


Deathmatch
tag

Legyen már bunyó! :D

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#2209) Steelmanus válasza Deathmatch (#2206) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hangkartyakhoz, ami raadasul 5.1 allitolag nem is lesz rendes driver,
mert a DirectX 10 alapbol nem tamogatja, hiszen az a DX9 DirectSound-on
keresztul szolalt meg, az pedig nincs a 10-ben.
Lesz allitolag majd valamilyen oszver megoldas, de hogy az mikent fog
mukodni, az rejtely.
Bosszant is ez a fajta cinizmus, mert nem egy regi elavult valamit hagynak
ki a Vista-bol, hanem egy elterjedt rendszert, es raakarjak kenyszeriteni
a vasarlokra, hogy vegyenek Vista kompattibilis Uj hangrendszert.

(#2210) ssolitude válasza Steelmanus (#2209) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem tudom más hogy van vele, de nálam szól az 5.1. Szó szerint szól, tehát a hathangszóróra megfelelően szétbontja a sávokat. Hogy minőségi különbség van-e, egyáltalán lehet-e, azt nem tudom. EAX nincs.
DTS audio-t is próbáltam ,AC3 filterrel nagyon szépen beállítható a hangzás.(Viszonylag gagyi hangrendszeren.)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#2211) Thrawn válasza Steelmanus (#2205) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugyanezt mondták mikor kijött az XP :U

Ha ennyire figyelemmel kísérted, akkor azt is tudnod kellene miért használja többet a merevlemezt. Az asztalkezeléshez meg már rég kész vannak a driverek, inkább azt szokták felróni hogy lassabbak a játékok mint XP-nél. DX 10-es játékoknál meg majd az XP lesz lassabb nem is kicsivel, mert ugye vannak/lesznek ilyen játékok. Az eladási statisztikákból nem tudom mire akarsz kijukadni :F

#2209: Alchemy projekt mond valami Creative oldalról? [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2212) fero02 válasza Deathmatch (#2204) üzenetére


fero02
veterán

Nekem Audigy-m van és egy Jazz rendszerem volt. Analóg kábellel használtam, soha nem tudtam belőle kicsikarni azt, amit Xp alapból tudott. Pl. hogy a winamp 4.1-ben szóljon. Még a Power dvd-t is alig sikerült rávenni, h legyen 5.1

Most, h váltottam egy másik hangrendszerre (nem a fenti ok miatt) és van digit bemenet az erősítőn így már minden ok.

A sokadik dolog, ami szintén felháborító, h pl a game portot alapból ismeretlen eszközként kezelt. Ha nincs Thrawn kolléga, akkor a mai napig nem tudnám. Köszönet neki a segítségért :R

(#2213) Deathmatch válasza fero02 (#2212) üzenetére


Deathmatch
tag

Az Audigy nem rossz ketyere, de én eddig úgy tudtam hogy SB Live 5.1 és annál régebbi cuccra nem dobnak ki Vista Drivert! Pedig nem rossz az a kari sem!

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#2214) AntiVista


AntiVista
csendes tag

Hello Mindenki!
Egy kis segítségre lenne szükségem egy /vagy több/ hozzáértő embertől.
32bit-es Home Premium Vistam van egy ATI Radeon Xpress200m videokártyával /persze van benne minden egyéb, de az most nem lényeg/.A probléma az lenne, hogy bizonyos programok amik OpenGl-t használnak vagy igényelnek /nem vagyok hozzá értő nem tudom pontosan, hogyan kell megfogalmazni/ nem hajlandoak elindulni. A video kártya ''controll centerében'' találtam egy OpenGl version: Not available kiírást. Mi szükséges hozzá, hogy müködjön a dolog? Ha valaki találkozott hasonló problémával vagy simán tudja a megoldást az kérem segitsen. Előre is köszönöm. :W

(#2215) #96302336 válasza szasanyi (#2193) üzenetére


#96302336
törölt tag

a Stalkernek kell a legújabb tapasz, sokat dob a játszatóságon. A Lost Planet egy optimalizálatlan @

(#2216) #96302336 válasza Joshi (#2203) üzenetére


#96302336
törölt tag

Használj 6-os Nero-t, az jó.

(#2217) Steelmanus válasza Thrawn (#2211) üzenetére


Steelmanus
addikt

Alapbol nyolc magyar RSS csatornat olvasok mindennap, igy elsokezbol
ertesulok olyan dolgokrol, amik erdekelnek. Igy a Creative altal kiadott uj
driverekrol is, beszereztem volna az SB Live 5.1 Digital drivert HA lenne!!
De nincs.
Vagyok olyan maradi, hogy nem vettem valami uj Vista kompattibilis cuccot.
Mire eleg jo lesz a Vista, addigra a mai hankarik sem fognak erni sokat, mert
majd megkell venni az eppen aktualisat. Errol ennyit.
Megoldottak a virtualis asztalkezelest? Egy jatek mikent fut?
Nem veletlenul szallt be az MS mindket nagy gyarto driverfejleszto reszlegebe
a sajat mernokeivel, es atadta a kodok egy reszet, mert tudjak hogy sarosak.
Ez az En sajat velemenyem.
A DX 10 ami ma mar DX 10.1 - erdekes milyen hamar verziot valtott - a nagy
jatekgyartok szerint is egy parasztvakitas, mert alig hozott valami ujat es jobbat
mint a DX 9.c. Arra jo, hogy vegyel uj videokarit,lapot, memot, meg mindent.
Engem nem az erdekel hogy miert nott meg a lemezkezeles, hanem az hogy
ezzel aranyosan csokken a vincsi elettartama.
Es meg valami. En akkor teszek fel egy uj op.rendszert, ha elotte elovasok
mindent amit csak lehet, es amit el is hiszek, mert en meg a DOS 3.0-al kezdtem,
igen nem a 6.22-el, es a Win 3.1-el, igy tudom hogy mikent mukodik az MS
filozofiaja. Beszerzek minden olyan drivert ami kell az ujhoz, es ugy mehet.
Nem beta Vista-t hasznaltam hanem bolti DVD-t.
A statisztikaval azt akartam erzekeltetni, hogy az emberek tanulnak, es ma mar
nem szaladnak el rogton a boltba Vista-t venni, es ezt el is ismerik MS-ek,
hogy nem ugy alakulnak a dolgok ahogy ok szeretnek.


(#2218) Thrawn válasza Steelmanus (#2217) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is kivettem a Sound Blaster Live! 5.1-et a gépemből, az alaplapit használom mert ahhoz van driver. A Creative, hogy is mondjam, elásta magát nálam, csak a Vista miatt nem fogok X-FI-t venni. A DX10 engem speciel nem érint, a videókártyám még az SM3-at sem tudja. És? Nekem elég.

Engem nem az erdekel hogy miert nott meg a lemezkezeles, hanem az hogy
ezzel aranyosan csokken a vincsi elettartama.

Hát tudod ez kicsit hasonlít arra, mikor valakinek a gépében 1 GB ram van és csodálkozik hogy megette a Vista. Vesz még 1 GB-ot és azt veszi észre hogy azt is megette! Mindez persze nem véletlen, ez így van kitalálva. Ha van elég akkor miért ne használja? Élettartamot csökkenti persze, de az a mínusz 2 hét ennyire zavar? (hasraütés) Egyébként is, telepítés után 1 max 2 hétig tekeri a vinyót, indexel, figyeli mit csinálsz, mikor mit indítasz el és ezt előtölti neked. Ezért is állítottam azt, hogy van amiben gyorsabb mint az XP.

Első találkozásom a számítógéppel egy Sinclair ZX Spectrum 128k volt, később jöttek a Comodore-ok majd egy Enterprise 128. Ezután XT, 386, 486 stb. szóval én is végigjártam a DOS rendszereket és a Windows-okat is (kivéve a Milleniumot) Voltak nagyobb váltások amikor a drivereket újra kellett írni, módosítanivagy kibővíteni, de ez egy új rendszer esetén érthető. Ha a driverektől függött volna a Vista-ra váltásom akkor sosem került volna a gépemre (SB Live!, HP 670C ezekhez nincs driver, a Mustek scanneremhez meg trükközni kell de megoldható)

A statisztikát így értem, de nem hinném hogy a Microsoft amiatt fog csődbe menni mert nem fogy elég Vista.

Nem győzködni akarlak, félre ne értsd, csak nem szeretem mikor valaki egyből nekiesik a Vista-nak. Nem egyformák az igényeink, van akinek tetszik van akinek nem. Nekem tetszik :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2219) Joshi válasza #96302336 (#2216) üzenetére


Joshi
titán

Ennél már csak az lett volna jobb tanács, hogy ''Használj Windows XP-t''. ;]
Azért köszi. :R

(#2220) Anthony28


Anthony28
őstag

Srácok!

Szeretnék telepíteni egy Ultimate business verziót, viszont még nem volt dolgom vista-val.
Telepítésnél ha több vinyó-t (4db) lát úgy működik ahogy az XP hogy megkérdezi melyik particióra telepedjen? :B :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2221) Thrawn válasza Anthony28 (#2220) üzenetére


Thrawn
félisten

Megkérdezi. Ha van fent XP is akkor bootmenüt is csinál.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2222) Anthony28 válasza Thrawn (#2221) üzenetére


Anthony28
őstag

Köszi!

Tehát ha jól értelmezem adott egy 20gb partició xp-vel.Ha pedig Vista-t akarok telepíteni beállítom hogy erre a 20gb-os partícióra telepedjen ami az xp is van és akkor csinálja a boot menüt.Vagy külön partíció kellene a Vista-nak? ;) :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2223) Thrawn válasza Anthony28 (#2222) üzenetére


Thrawn
félisten

Külön partícióra tedd fel! Hacsak az XP-t már nem akarod használni tovább.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2224) Anthony28 válasza Thrawn (#2223) üzenetére


Anthony28
őstag

Ok!Köszi! :R
Igazából N Ghost-tal le van mentve az Xp-m szal akár törölhetem is... ;)
Van esetleg valami olyan gyűjtőhely ahol Vista driverek vannak fent, vagy külön-külön minden drivert szedjek le a saját honlapjáról? :R
Mekkora a vista ultimate business feltelepítve?

[Szerkesztve]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#2225) Thrawn válasza Anthony28 (#2224) üzenetére


Thrawn
félisten

Én leszedegettem külön, egyébként a Windows Update-n elég sok driver fent van.
Feltelepítve? Nem is tudom rég volt már :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2226) Kicsirics77 válasza Anthony28 (#2224) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hát kb olyan 14-16 giga között van nekem mindennel amit szoktam használni
szal 20 gigás partíción vígan elfér

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2227) FanTomasz21


FanTomasz21
tag

Sziasztok! remélem tudtok nekem segiteni! Olyan problémám lenne hogy feltelepitettem az xp mellé a vistat és összekeverte a particiók neveit: Magyarul ami xp alatt C:\ volt az most vista alatt lett az, az Xp C:\-ből pedig D:\ lett és hiába van ott dosban a választási lehetőség melyik oprendszert akarom inditani az XP nem indul el mert nem találja a fájlokat.Gondolom azért mert a vista megkeverte :F Van erre valami gyógymód? Megvan a partició manager nevü progi amiről olvastam hogy lehet elvileg ezt variálni de az az igazság nem jöttem rá hogy hol.Megtaláltam vistan belül a beépitett programot erre de az meg nem engedi a boot fájlok és a lapozó fájl miatt :O Szal tisztára zsákutca eddig. Tudnátok segiteni?

ui: Anno csináltam egy biztonsági másolatot az egész XP-ről.A backup fájl meg is van a vinyómon.Most ha leformázok mindent és felrakok egy telejesen új xp-t akkor tudom ezt a backup fájlt futtatni hogy visszaállitsa a régi rendet? Jó lenne mert akkor nem kéne minden újraraknom stb...

Köszi mindent előre is :)

(#2228) fero02 válasza Deathmatch (#2213) üzenetére


fero02
veterán

Hát pont ez a felháborító a dologban. Az a kártya keresztbe lenyeli a fele mostani szériát és akkor nem adnak ki hozzá drivert?

Mennyenek a sunyiba. :(((

(#2229) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

ha telefont vagy mp3 lejatszot kotok a gepre usb-n, akkor nagyon lassan masol, akadozik es lefoglalja az egesz rendszert a muvelet...
hogy tudok ezen segiteni? kellene vmi kulon usb driver?

(#2230) ZéZé@PH válasza Anthony28 (#2224) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Most Vista Ultimate vagy Vista Business? :)

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#2231) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Problémám akadt, húgom gépének telepítése közben. 32 bites Vista, 512 DDR (kevés, evvan, mennie kellene elvileg), Radeon 9550, 3GHz-s Prescott. A VGA-hoz 43-as hibakódot ír és a fenéért sem tűnik el onnan. Update-ről is jött már hozzá driver, de az ATitól is szedtem vista32-eset. Zavar, hogy nem működik jól, csak 60Hz-n megy így a monitor, ami piszkálja a szememet rendesen. Amúgy ezzel a hibával az Aero sem megy (nem is lenne fontos, tesóm csak ''irodai alkalmazásokat'' használ a gépén).

Sajna a microsoft oldalán sem találok megoldást a hibára. Viszont holnap visszautazom a nagyfaluba, a gép meg itt marad... így meg nem tudja használni szegény :(


Valaki találkozott már a problémával?


Jah, a chipset driverét nem lehet feltelepíteni, mert nem jelent meg Vista-s verzióban (GA-8T-RX330-L az alaplap típusa)

///

(#2232) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Vista Home premium,konfig az adataimnál,legújabb 163.69 32BIT WHQL nVidia driver ,és az a hiba jelenség,ha elindul egy játék és tovább lépek a menűből azaz elindul(na) a játék akkor vagy nincs kép (AvP2,de közben megy a játék,a hangokból hallom) vagy kidob hibával (Riddick:nincs 1.3-as opngl telepítve :Y NFS carbonnál simán kidob Win-be exe hibával :Y ) , letöltöttem friss DirectX-et,nem segített...állítgattam a driver-t de sem alapon sem állítva nem változik a helyzet,Aero működik,Everestben is minden ok látszólag...mi lehet a gond?!Próbálkozzak régebbi driverrel?Alaplapi driver kell?Mert a Vista mindent felismert szépen és nemtettem fel...várom az ötleteket...

(#2233) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok!

Tud valaki valami okos trükköt, vagy valami megvalósitható módot arra, hogy Vista Ultimate alatt a Media Center felismerje és használjon egy Winfast TV2000XP Expert TV tunert?

:R

(#2234) Deathmatch


Deathmatch
tag

Fejlemény:

Meglepően jól ment a Vista a gépemen, a játékok is! Csak sajnos nem írtak normális drivert a hangkártyámhoz. Nem baj, kicsit gyűjtögetek és majd veszek egy másik hangkarit meg akkor már 1GB RAM-ot hogy még jobban menjen majd a kicsike! A hangkártyát leszámítva elégedett voltam vele! Marad addig az XP! :)

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#2235) #54715584 válasza #54715584 (#2229) üzenetére


#54715584
törölt tag

vki? :)

(#2236) Frenky87 válasza vidobali (#2233) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Nekem ASUS MyCinema P7131 van, de ő sem akarja az igazságot a media center alatt. beletörődtem és használom a PowerCinema-t. (Hibajelenség: hangvanképnincs)

///

(#2237) Sdi válasza #54715584 (#2235) üzenetére


Sdi
addikt

Az alaplapod legújabb chipset driverét megpróbáltad már feltenni ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#2238) #54715584 válasza Sdi (#2237) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, es el is szallt a kek kepernyovel...sot, ujrainditaskor is csak a legutolso helyes konfiguraciot sikerult betolteni :(

(#2239) Sdi válasza #54715584 (#2238) üzenetére


Sdi
addikt

Ezt [link] próbáltad ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#2240) #54715584 válasza Sdi (#2239) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen

(#2241) Sdi válasza #54715584 (#2240) üzenetére


Sdi
addikt

Akkor sajnos részemről passz.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#2242) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hali!

Véletlenül rámentettem egy Office dokumentumomra (word 2007) és kellene nekem az eredeti változat. Ha jól tudom, van valami ilyen lehetőség, ami pont ezeket küszöböli ki és visszahozhatók a szerkesztett fájlok.
Rendszervisszaállítást, biztonsági mentést nem szoktam csinálni.

(#2243) ZéZé@PH válasza Frenky87 (#2231) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

A problémát az alaplapod okozza, pontosabban a chipset, amihez pont kellene a driver.
Próbáld meg az itt [link] leírt próbálkozások valamelyikét, hátha bejön.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#2244) #54715584 válasza Sdi (#2241) üzenetére


#54715584
törölt tag

azert koszi :)

(#2245) Frenky87 válasza ZéZé@PH (#2243) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Ettől féltem. Nincs Vista driver ehhez a chipsethez. Hogyan lehetne kreálni az XP-s driverből? Vagy ez felesleges időpocsékolás?

///

(#2246) ZéZé@PH válasza Frenky87 (#2245) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Szerintem sehogy. A konkrét probláma az AGP driver. A helyedben kipróbálnám egy Nvidiás kártyával azzal állítólag nincs ilyen probléma, vagy az Ati/AMD honlapján kutakodnék normális AGP driverért.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#2247) Tom5 válasza #54715584 (#2238) üzenetére


Tom5
addikt

Nálam is ezvan :( 15.01-es nForce driver fel,restart és kék képernyő :DDD :((( Most az van,hogy nincs fent alaplapi driver (Vista mindent felismert) és felraktam 162.22-es WHQL VGA drivert,most már van kép játék közben (legalább is AvP2 nél és egyéb régebbi játékoknál) ,eddig tetszik a Vista,azt hittem majd a hangkártyával fogok szopni,ennek ellenére az pikk pakk felment és szépen működik,míg a videókártyával szoptam rendesen :DDD (remélem már nem lesz vele gond)

(#2248) sghc_toma válasza (Kolombusz) (#2242) üzenetére


sghc_toma
senior tag

backtrack alol irok, ezert nem vagyok teljesen biztos a dolgomban, de ha jol emlekszem: jobb klikk -> Properties -> Previous versions

in asm we trust

(#2249) #54715584 válasza Tom5 (#2247) üzenetére


#54715584
törölt tag

es az usb-s masolas nalad muxik rendesen?

(#2250) Tom5 válasza #54715584 (#2249) üzenetére


Tom5
addikt

Most kötöttem rá a telómat a gépre és nálam minden ok,leszámítva ,hogy Nokia PC suite szopat :((( De USB adatátviteli módban semmi gond!!!Akár hol másolsz belassítja a gépet? (TotalCommander,simán Winből) Eszközkezelőben nincs ütközés?Win updatek fentvannak?

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.