Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) rétisün válasza thaler2 (#1699) üzenetére


rétisün
veterán

asztalon jobbklikk, testreszabás, ablakok szine és megjelenése esetleg?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1702) Biomokus


Biomokus
tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni. Bátyám most vett egy új Lenovo laptopot. Alapból van rajta Vista Home Premium. Azt mondták, hogy ha minden okés a rendszerrel, akkor le lehet menteni a rendszert dvd-re és arról visszaállítani, ha para van. Ezt a funkciót nem találom. Megmondanátok, merre van? A másik kérdésem, hogy van bármi para azzal, ha én egy másik partícióra XP-t raknék fel? Kell valamire külön ügyelni? Előre is megköszönném, ha privit írnátok.

Köszönöm szépen!

Üdv: Biomokus

(#1703) rétisün válasza Biomokus (#1702) üzenetére


rétisün
veterán

a home premiumban nincs benne a rendszermentés funkció, de külsö progival megoldható, természetesen (ghost, paragon drive backup....stb) igaz, rendszervisszaállitási pontokat tudsz csinálni a premiumban is.
tehetsz fel mellé xp-t, de célszerű először xp-t telepíteni, és utána a vistát, különben az xp telepítője simán felülirja a vista bootmanagerét, és csak xp-t tudsz indítani. még ezt is lehet javítani, vagy vista dvd-ről bootolva, a javítást választod, vagy vistabootpro, easybcd progikkal

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1704) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok
Így futtában átolvastam a topikot és asszem választ is találtam de megkérdem: SATA vinyóra simán felmegy a Vista mindenféle floppy-s baxakodás nélkül? Még az lenne a kérdéserm hogy 15 GB-s partíció elég neki?

[Szerkesztve]

(#1705) Thrawn válasza Vincsó (#1704) üzenetére


Thrawn
félisten

Az NF7-S-re akarod feltenni? Ahhoz lehet kell floppyn vagy pendriveon a driver a Sil vezérkőhöz. Egyébként 15 GB elég. A telepítéshez...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1706) rétisün válasza Vincsó (#1704) üzenetére


rétisün
veterán

nálam simán felment sataII-esre is (igaz az xp is) de esetleg kérdezd meg az alaplapod topikjában (ha van olyan :D ) elég 15 giga.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1707) Vistaboy válasza Vincsó (#1704) üzenetére


Vistaboy
veterán

Indítsd el a telepítőt és ha látja a partíciókat, akkor igen. Ha nem, akkor beadod neki. Ennyi. Amúgy a Vista alá, feltéve hogy a lapozófájlt másik partícióra teszed, elég a 15GB. Egyébként inkább legyen 30GB. Ha pedig sok nagy helyigényű programot használsz, akkor elkelhet 40GB is (Vagy nem a Program Files-be telepítgeted a progikat, hanem a D-re pl.).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1708) sszever válasza rétisün (#1706) üzenetére


sszever
őstag

mire elég 15 giga?

Vista + office + autocad + kis adobe és 25 giga felett van, pedig semmi játék, vagy felesleges cucc.
Csak a Win könyvtár egyedül valamivel több mitn 10 giga + pagefile, stb...

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#1709) sszever válasza Vistaboy (#1707) üzenetére


sszever
őstag

ez is egy megoldás, de mi értelme programokat már partícióra rakni manapság?
Sebességben nem oszt - nem szoroz ma már, hogy 10-20-40 vagy 80 gigás a c meghajtód.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#1710) rétisün válasza sszever (#1708) üzenetére


rétisün
veterán

én azért rakok a rendszeren kívül minden mást (főleg játékokat) külön partícióra. akkor elég. nálam windows könyvtár pl. csak 8 giga....
igaz, nekem is 23 gigás partíción van....
azért (is) rakom másik partícióra a többi mindenfélét, mert akkor a rendszermentés (ghost, paragon, akármivel) se lesz 45-50 giga.


[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1711) Vistaboy válasza sszever (#1709) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezt csak felvetettem, mint egy választási lehetőséget. Hátha nem akar nagyobb partíciót C:-nek? Ki tudja? :F Amúgy Nekem is minden a C:-n van, és a 30GB-ból 18GB még szabad... :U

rétisün: Persze, a játékoknak Nálam is külön partíció van fenntartva... :D

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1712) sszever válasza rétisün (#1710) üzenetére


sszever
őstag

dejó... :)
S mi előnyöd származik belőle?

Még dokumentumoknál valamilyen szinten megértem, hogy elvileg könnyebb hozzájuk férni, esetleges rendszer összeomlásnál...

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#1713) rétisün válasza sszever (#1712) üzenetére


rétisün
veterán

igy szoktam meg. nem azt mondtam, hogy neked is igy kell csinálni, ezzel részemről befejeztem, ugyse győzzük meg egymást a saját módszerünk előnyéről.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1714) Vistaboy válasza sszever (#1712) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kellett már Windows-t újraraknod? Ha formázni kell a C:-t, miközben ott van egy csomó fontos adat vagy program, és neadjisten még egy vírus is bejött, akkor így egyszerűbb megoldani újrapartícionálás nélkül...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1715) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Na látom jó kis vita alakult ki :DDD Szeretem ezt a fórumot ;]
Akkor hogy mindenkinek világos legyen:holnaptól új masina lesz új alaplappal stb... az alaplap: Gigabyte GA-MA69G-S3H. Azért fontos 15 GB mert ennyin van az Xp és mivel van ezen kívül még a másik partición 175 Gb amiból 0.5 Gb kb szabad... és ezen kívül van még egy 80-as IDE vinyó a gépbe amin szintén nincs sok hely :W meg arra nem is akarom rakni, tehát mivel nincs kedvem kiírni közel 175 Gb-t ezért majd ezzel a telepítés után foglalkoznék.. és leválasztok belőle x Gb-ot és hozzárakom a C particióhoz(márha ez Vista alatt egyszerűen kivitelezhető :F ) dióhéjban ennyi és remélem érthető valamennyire :DDD
Szóval a kérdések pontosan: ezzel az alaplappal lesz e gondom? És megoldható e hogy telepítés után majd leválasztok a D:-ből x GB-ot a C: partíció hasznára?( ez történhet programmal vagy akármivel)

[Szerkesztve]

(#1716) Vistaboy válasza Vincsó (#1715) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem hiszem, hogy lesz vele gondod. Ami a partícionálást illeti, azt is meg tudod oldani, sok célprogram van erre a célra.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1717) rétisün válasza Vincsó (#1715) üzenetére


rétisün
veterán

az alaplapot nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni, viszont a partíció átméretezés/helyezés természetesen megoldható (asszem még a vista beépitett partíciókezelőjével is valahogy) de powerquest partition magic, paragon partition manager, meg még egy csomó hasonló progi simán megcsinálja (csak ne szakítsd félbe, ha már elkezdte a partícióbuherálást!!)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1718) Vincsó válasza Vistaboy (#1716) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Reméltem... akkor szerinted a Partition Magic az megfelelő? ( mármint fogalmam sincs e hogy kezeli e rendesen stb... )

Mod: rétisün, köszi :R

Akkor majd reméleem hogy holnap beszámolhatoka telepítés élményeiről :DDD és remélem élmény lesz és nem idegbetegség a vége :U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1719) sszever válasza Vistaboy (#1714) üzenetére


sszever
őstag

yep, ezért is mondtam, hogy dokumentumok esetében valamilyen szinten megértem, programoknál nem oszt, nem szoroz...

Ha már bekapsz egy vírust, akkor az a dokumentumaid között is ott lehet --> vinyó másik gépbe, vírusírtás, dok. mentés.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#1720) rétisün válasza Vincsó (#1718) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk a partition magic (amit én próbáltam annak idején) pont nem boldogult a vista partíciójával, de azóta lehet ujabb verzió, ami már jó hozzá. én paragon partition managert használtam.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1721) painkillerx


painkillerx
tag

Ez nemigaz, felraktam a Vistat mert mar sokan irtak hogy ideje valtani stb.
Nincs is vele semmi bajom, de miert nem szol 5.1be? Egyedul csak a JetAudio tudja megszolitani az osszes hangszorot. Semmi mas.

Creative SB Live hangkartya, probaltam mar moddolt drivereket is de nem volt jo.
Most ez miatt visszafogom rakni a 64bites XPmet. De lecci mondjatok vmi tippet, mert Vistat akarok hasznalni :)

(#1722) jolti05 válasza ssolitude (#1697) üzenetére


jolti05
őstag

Nálam -igaz, 64 bit- sokkal de sokkal lassabb. :o

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1723) ssolitude válasza painkillerx (#1721) üzenetére


ssolitude
őstag

A Creative-tól a megfelelő drivert telepítsd fel, illetve a MS kiadott egy frissítést Creative kártyákhoz, azzal próbálkozz. Mennie kell.
Bár szerintem beállítás gondjaid lesznek, különben a JetAudio sem szólna 5.1-ben.
fs-zsoci: 64 bitesről nincs tapasztalatom, de anno abból az Xp is lassabb volt(és talán még ma sem gyorsabb a 32 bitesnél).

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1724) jolti05 válasza ssolitude (#1723) üzenetére


jolti05
őstag

Okker, köszi. Már raknám fel a 32 biteset, csak adódott egy apró gond :) Ismét ugyanaz a hiba, mint régebben, hipp-hopp, egyik pillanatról a másikra eltűnt a dvd-olvasó... Így meg nehéz lesz OPrendszert váltani. Na nem gáz, majd megoldom -mert már programok sem indulnak el, lásd Dance eJay 7- úgyhogy húznám már fel a 32 biteset.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1725) makriak


makriak
csendes tag

Sziasztok!

Talán buta kérdés de mégis kíváncsi lennék a következőre : adott egy vista image .iso formátumban ... a nero csak udf ként engedi kiírni. van e ennek bármi jelentősége hogy bootolható legyen az adott dvd lemez? (az iso-t betöltöttem daemon toolsba majd megnyitva minden ott található file-t másoltam a dvd-re) ugyanis kiírtam és hát izé... nem annyira akar bebootolni a dvdről!(inkább keresi a nemlétező oprendszert a hdd-n annak ellenére h boot sorrendnél a cd/dvd van megadva elsőként.... )
esetleg valakinek ötlet ? nagyon hálás lennék! :R
köszi!
makriak

(#1726) ssolitude válasza makriak (#1725) üzenetére


ssolitude
őstag

Ha az .iso-t adatként akarod ráírni a lemezre, akkor csak udf formátumként írhatod, mivel 2gigánál nagyobb fájl csak így olvasható vissza.Ez azonban nem telepítő lemez.
Ha kibontod a fájlokat az .iso-ból, és ráhúzod adatként a lemezre, akkor visszaolvasható lesz, de ez még mindig nem bootlemez.
Az image-et kell visszaírni bootlemeznek. Azt hiszem a Néro is kiír iso-ból, csak a menüsoron válaszd a Lemezkép (vagy image) kiírása opciót.Ha Néro nem támogatja, akkor Alkohol120, vagy bármilyen író szoftver, ami tud image-et írni.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1727) makriak válasza ssolitude (#1726) üzenetére


makriak
csendes tag

Köszönöm, igen megtaláltam ezt az opciót a neroban és már működik!
köszi még 1-szer!

(#1728) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok

Összeraktam az új konfigomat és mondom, kipróbálom az ms új csodáját, a vistát.
Azóta átéletem egy két blue screen-t, de valszeg az én lámaságom miatt, és most abban kérnék segítséget, hogy tanácsoljatok nekem olyan tesztprogit vagy progikat, melyek vista alatt futnak és esetleg nem csak megtekerik a gépet, hanem ha valami hardveres vagy softveres hibát észlel azt közli is velem, hogy mit kellene változtatnom, hogy ne éljek át több blue screent.

Előre is thx :R

ui: konfigom az adataimnál

[Szerkesztve]

(#1729) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Hi!

Biztos sokan szembesültek vele de a kereső nem dobta ki....

Daemon Tools+Y.A.S.U. (tehát kell a lemezmeghajtó és hidolva kell) - ra mi a megoldás / nyerő combó vista ultimate alatt?

Minden megoldás érdekel.

Más: Nekem nem csak a cd meghajtó tűnik el néha, hanem a PATA-s vinyó is!!! (nem rendszervinyó) a DVD megh. mindig jelen van.... :F

Az hogy a 2.1-es hangom meg EGYPONTZÉRÓ mono lett azt már nem is említem.... :(





Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1730) Robogo


Robogo
csendes tag

Hy

Olyam kérdésem lenne, hogy most veszek egy gépet és rá szeretném rakni a vistát ( 64 bit-eset), csak az a másik winyón van. Hogy tudnám nero-val kiírni hogy automatikusan elinduljon a telepítés majd a másik gépen? Előre is thx

(#1731) jolti05 válasza ssolitude (#1726) üzenetére


jolti05
őstag

Ez így szép, és jó. Én is ki szeretnék írni egy 32 bites dvd-t, csak ott a gond, hogy a minap eltűnt a dvd-író (tehát nincs F:\ meghajtó), és most nézem, hogy a DaemonTools-os virtuális meghajtó sem jelenik meg. Természetesen CloneDVD sem lát semmilyen meghajtót, így eléggé meg vagyok lőve.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1732) ssolitude válasza Robogo (#1730) üzenetére


ssolitude
őstag

Ha jól, értem, akkor új konfigon menne egy régebbi Vista. Akkor a későbbi bonyodalmak elkerülése végett érdemes új oprendszert rakni.
Ha bevállalod, akkor Norton Ghost-al, vagy valami hasonló backup programmal bootdisk készíthető egy rendszerről, ami egy tetszőleges partícióra visszatölthető.
fs-zsoci: próbálj meg egy rendszervisszaállítást.,esetleg az Eszközkezelőben illesztőprogram frissítést. Lemezkezelésnél látszanak a hiányzó meghajtók?

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1733) Robogo válasza ssolitude (#1732) üzenetére


Robogo
csendes tag

Nem csak simán ki akarom írni a a 64 bite swindowst amit most jött le. Hogy kell kiírni, hogy a egyből elinduljon a telepítés amikor bekapcsolom a gépet? thx

(#1734) ssolitude válasza Robogo (#1733) üzenetére


ssolitude
őstag

#1726

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1735) Findzs


Findzs
addikt

hát ugy látom dreamscrenröl nincs még tapasztalat senkinek
:(

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#1736) ssolitude válasza Findzs (#1735) üzenetére


ssolitude
őstag

Erről van szó? [link]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1737) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmmm, a gépről etüntek a CD-k. pontosabban vista ultimate x64 alatt mind a létező (SATA2), mind a daemon toolsos DVD meghajtókat scsi-nek látja a gép... Viszont talált egy floppy olvasót, ami már két éve kivan szedve a gépből...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1738) jolti05 válasza ssolitude (#1732) üzenetére


jolti05
őstag

Rendszervisszaállítást azért nem szeretnék, mert azóta minden bizonnyal történtek módosítások, és félek tőle, hogy ismét adat- és mindenféle fájlvesztéssel járna.
Eszközkezelőben nem használ se a törlés, se a frissítés. Utóbbi esetben megkapom a szöveget, hogy a lehető legfrissebb driver van telepítve... Hát köszönöm.
A lemezkezelést keresem, de egyelőre nem találom.
Viszont háttérinfó még, hogyha nem írtam volna -nem emléxem- hogy látja a gép, hogy csatlakoztatva van, csak:

''A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)''
Arra gondoltam még, hogy letörlöm az egyetlen DVD-író programot, hátha...
A virtual drive-nál is -eszközkezelőben- felkiáltójel van.

Plusz: Hálózati kártya/6TO4 Adapter:
''Az eszköz nem működik megfelelően, mert a Windows nem tudja betölteni a szükséges illesztőprogramokat. (Kód: 31)''

Kaptam egy újabb 5letet. Fel fogom tenni D:\-re az XP-t, alóla kiírom a 32 bites Wistát, és kirpróbálom, hogy bootos-e.
És akkor felteszem a kérdést mindenkinek: Hogyan kell ''szakszerűen'' kiírni egy Vista telepítőlemezt, hogy bootoljon is. Mert a legutóbbi verzióm, amit már nem emléxem hogyan írtam ki, nem működött, pedíg mások nem panaszkodtak, hogy nem bootol. Úgyhogy ha ebben a folyamatban el lehet rontani valamit, azt megtettem.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1739) ssolitude válasza jolti05 (#1738) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem használtál véletlenül hide-oló programokat? Esetleg egy rossz verziójú Daemon Tools?
Számítógép jobb klikk/ Kezelés/ Lemezkezelés

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1740) Amras


Amras
tag

Sziasztok

A következő gondom lenne, most cseréletm le a gépemet és vettem mellé egy vista home premiumot.
2db. SATA winyó van a gépben egy 160GB és egy 400GB-os, mindkettő 2 felé van particiónálva.
A 400GB-os van másodiknak becsatlakoztatva.
A következőt tapasztaltam, ha elinditom a TC-t és a 400GB-os egyik particiójára kattintok, akkor el kezd gondolkodni és lehet hallani, hogy akkor kezdi felpörgetni a merevlemezt...
Lehetséges, hogy stand by-ra teszi a winyót amikor nincsen használatban?
Vagy ez valami hiba lehet?

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#1741) (Kolombusz) válasza Amras (#1740) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Elképzelhető, nézd meg a vezérlőpultban az energiagazdálkodásnál.

(#1742) jolti05 válasza ssolitude (#1739) üzenetére


jolti05
őstag

Nem használok hide-oló progikat. Daemonból meg ugyanaz van fenn, mint az előző OPrendszeren, dettó ugyanez a 64 bites vista volt. Nem hiszem, hogy ezzel lenne a gond.
Lemezkezelésnél pedíg nem látja az optikai meghajtót. :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1743) CPT.Pirk válasza Amras (#1740) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ugyanezt tapasztaltam énis, de mikor telepítettem, még nem volt ilyen. Mondjuk sok bajt nem okoz, mert hamar felpörög, de azért a folyamat zajjal jár... Gondolom valamelyik update variált egy kicsit... Vista ultimate 64 bit. Megnéztem energiagazdálkodást, ott takarékos volt beállítva, áttettem legjobb teljesítményre, de ottis kapcsolgatja a vinyót...

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1744) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok :)

Na immár Vista alól, kicsit megszivatott a telepítés elején de megoldódott :)
Gyors kérdés: ha pl a total commanderben el akarok menteni valami változtatást akkor nem engedi mert nem tudok írni a konfigurációs fáljba.... gondolom valami hozzáfárási izé lesz....
Ötlet :F

(#1745) CPT.Pirk válasza Vincsó (#1744) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

adminisztrátorkénti futtatás?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1746) Thrawn válasza Vincsó (#1744) üzenetére


Thrawn
félisten

A TC-n jobbklikk -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás -> A program futtatása rendszergazdaként pipa be.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1747) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek így működik... szóval valószínü ,hogy ezt többször is el kell játszani más programmal is? Nincs erre valami globális megoldás?

(#1748) ssolitude válasza jolti05 (#1742) üzenetére


ssolitude
őstag

Akkor nincs fenn ATA driver. Eszközkezelő mit mond a Lemezmeghajtókról? Látszik ott valamiféle ATA vagy PATA driver?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1749) Thrawn válasza Vincsó (#1747) üzenetére


Thrawn
félisten

Aktiválhatod a rendszergazda fiókot is, de akkor minden rendszergazdaként fog futni. Az esetlegesen összeszedett vírusok, trójaik stb is. Ráadásul a megkérdezésed nélkül ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1750) Vincsó válasza Thrawn (#1749) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Aham... azt nem szeretném :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.