- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- hcl: Samsung S21 FE átpakolás
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Comet lake (10gen) és DDR3 - mert ilyet is lehet!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ldave: New Game Blitz - 2026
Új hozzászólás Aktív témák
-
_NCT
addikt
válasz
csabyka666
#1681
üzenetére
A szerver általában célfeladatokat lát el és ezért otthoni felhasználásra nem ajánlott, hacsak nincs több gép és nem akarod őket központilag menedzselni. A szerver nem otthoni felhasználásra való. Tegyél fel egy Lite W7 verzát, ha fogja a géped, de szerintem maradj XP-nél.
Sajnos a notid nem egy erőgép, az, hogy az aero fogja a géped, egy dolog, gondolom nincs benne valami izmos VGA. Ha jól emlékszem ezt a noti típust még egy olcsóbb radeon chip-el szerelték, 128MB vagy 256 MB RAM-al, ami azért ha telehányod a rendszered minden jóval, elég kevéske napjainkban.
Bár ugye szervernek elvileg 0/24-ben mennie kellene, ez egy notin nem egészséges, szóval ha otthonra kell szerver, akkor tákolj össze, vagy vegyél aprón használtan egy szervert, de ha nincs ilyen célod maradj XP-nél.
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Beszámítás! VALVE Steam Deck OLED 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- Keresünk Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Plus 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4458
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
