Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122886) vlevi válasza Met (#122879) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem a mostani frissítéssel lett ilyen.
Szerintem a 1909-el változott, nálam ui. régóta ilyen szar a kereső.
Azelőtt, ha a kereső mezőt bezártam az X-el, akkor visszatért a mappa nézetbe. Újabba már csak a keresés szövegét tröli ki, és hirtelen azt se tudom, hogy hogyan a pékf****ba lehetne visszatérni a mappanézethez.
Pedig valahol van valami gomb rá, mert mintha egyszerkétszer már sikerült volna.

"Olyat nem lehet, hogy az intézőben sokkal nagyobb thumbnailek legyenek alapban?"
Mappánként át tudod állítani "Extranagy ikonok"-ra.
De ezt mappánként kell megtenned.

Ez is hülyeség, de asszem ez nem most, hanem az XP-ről hetesre (vagy Vistára) váltással változott meg, én azóta nem bírom megszokni.
XP-ben ui. ez úgy működött, hogy ha én a mappák közötti mászkáláskor átváltottam lista nézetbe, akkor a többi mappába is lista nézetben lépett be.
Most viszont valami saját agymenés alapján eldönti, hogy egy adott mappába átvált részletes nézetre, dátum csökkentő sorrenben, vagy éppen extra nagy thumbnaillel, szerző alapján csoportosítva. F***gom sincs honnan szedi ezeket. Tudom, erre is van beállítás, hogy folderenként beállíthatom, hogy hogyan szertném látni, de én azt szeretném beállítani, hogy NE KELLJEN folderenként állítgatni, hanem legyen az alapértelmezett a sima lista. NNNa, ezt utoljára az XP-ben lehetett csak beállítani. Meg talán a Totalcommanderben. Sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.