Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103847) dethroner


dethroner
veterán

Hogy W10-ről is essen szó, kérdéseim lennének ismét. Szóval a microsoft MCT által szedtem le a telepítőt és csináltam pendrivera. Azóta már többször újraindítottam és borzasztó lassan indul. Úgy értem hogy leállítás-bekapcsolás, nem hibernálok, de akkor is azt hiszem hogy egy új SSD és friss rendszer nem kéne hogy kb 3-5 perc alatt jusson a power gomb megnyomása után a betöltött asztalig. Marha sokáig bámulom az Asus alaplap logóját, alatta a biosba beléptető gombokra tájékoztatóval, majd ez eltűnik egy pillanatra és újra csak az Asus logó de már a bios kódok nélkül, majd elkezd forogni a kis pöttyös kör, és egy idő után betölt. Esküszöm, mint valami kabaré. A régi SSD se volt egy villám már a W7 alatt, de ennél kb háromszor gyorsabb volt a boot. Biosban semmit nem matattam, vagyis minden ugyanúgy van mint az előző rendszer alatt. De találtam egy kis érdekességet a bios boot eszközök között, miért így hívja az SSD-t?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.