Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28651) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen módon tudnám összekötni a 2 gépem vezeték nélküli hálózaton keresztül?

Már 1 hálózaton vannak, de nem látják egymást. Fájlokat szeretnék megosztani, hálózaton keresztül átküldeni az egyikről a másikra.

A segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#28652) bobsys válasza Thome (#28651) üzenetére


bobsys
addikt

[link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28653) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Anno a már meglévő XP mellé feltelepítettem a Win 7-et is. Mára már egyáltalán nem használom az XP-t, így úgy döntöttem, hogy fájó búcsút veszek tőle. Mentettem / töröltem, amit kellett, vagy lehetett, majd kiadtam (természetesen a 7-es alól) a formázás parancsot, amire ezt az üzenetet kaptam:

C: a Win7 rendszer, D: a régi XP rendszer, E: az adat
Valószínűleg lemezről bootolva ki tudnám erőszakolni hogy formázza a D:-t, de a windows nem hülye, nyilván jó oka van arra, hogy nem engedte. Mit jelent ez az üzenet, és mi a megoldás? Hogy tudom felszabadítani/formázni a D: (ex XP) partíciót?

(#28654) Thome válasza bobsys (#28652) üzenetére


Thome
addikt

A képemet megnézted? Ha igen, akkor láthatod, hogy egy otthoni csoportot létrehoztam, de a másik gép nem látja...

A linken található dolgot egy teljesen laikus embernek ad segítséget.

(#28655) bpx válasza DeFranco (#28653) üzenetére


bpx
őstag

aktív rendszer partíciót eleve nem enged formázni, mint ahogy pl. gyári oem partíciót sem

lehet pl. diskpart-tal próbálkozni admin parancssorból vagy egyszerűen csak bebootolsz vmiről ami tud partícionálni

(#28656) Sub-ZeRo válasza Thome (#28654) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor a router beállításainál nézz szét, ha nem tetszik, amit linkeltek segítséget. Ja, és lehet hogy vezetéknélkülin nem biztos hogy menni fog, mert volt már rá itt példa, hogy nem tudta összehozni, csak kábelesen....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28657) DeFranco válasza bpx (#28655) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Írtam is, hogy "fizikailag" képesnek érzem magam rá (live CD, pl.) de nem tudom, nem-e szúrom el az egész rendszert úgy ahogy van. Igaz, hogy rendszer partíció, de at XP rendszeré. A win7-nek nem sok köze van hozzá elméletben, de mivel nem tudom, mi történne, ha pl. egy live CD-ről formáznám le az XP partícióját, gondoltam inkább kérdezek. :F

(#28658) bpx válasza Thome (#28651) üzenetére


bpx
őstag

az, hogy nem észleli a másikat homegroupban, semmit se jelent
nálam ugyanez van, holott minden be van állítva jól (legalábbis szerintem)

az egyszerű fájlmegosztás (de még a nyomtatómegosztás is) meg tökéletesen megy

(#28659) Thome válasza bpx (#28658) üzenetére


Thome
addikt

Na már most, az a baki van itt, hogy ha nincsenek gruppenbe (egyik benne van, a másik semmibe, csak ugyanazon a hálózaton), akkor hogy látják egymást?
(Az SC2-t akarom átvinni, hogy tudjak a sulis gépen is játszani néha-néha... :DDD )

Sub-ZeRo: Nem tudok vele mit csinálni, de az a link csak annyit mutatott, hogyan kell beállítani. A hibalehetőségekre nem tért ki. De tegyük fel, benézek a router beállításaiba. Honnét tudhatom, hogy mi kell ott nekem? :))

[ Szerkesztve ]

(#28660) bpx válasza DeFranco (#28657) üzenetére


bpx
őstag

win7-nek annyi köze van hozzá, hogy csinált egy boot menüt (gondolom), és formázás után az xp-re vonatkozó bejegyzéssel nem fog a gép elindulni
boot menüt meg akár win7-ből is el lehet tüntetni (Advanced System Settings / Startup and Recovery)

(#28661) Morden24 válasza DeFranco (#28657) üzenetére


Morden24
nagyúr

Még csak Live cd sem kell, berakod valamelyik Windows telepítőt, és kivégzed a partíciót.

Sectumsempra - For Enemies

(#28662) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak kérdésem lenne.
Alig tudtam beizzitani a gépemet kékhalál orrba-szájba. Sőt kékhalálig se mindig jutottam el. Amiket sikerült kiszednem hibák: DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER / UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP / SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION(ezekhez a ntoskrnl.exe filet adta hozzá)/ DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (ehhez ezt a filet adta ndis.sys)
Mérgambe lehuztam a tartalék vinyómat és majndem nekiálltam ujrarakni a win7-et de csodák csodája bebootolt a rendszer minden frankó. Kérdésem a következő: hibás sata kábel okozhat ilyet? Másra nem tudok gondolni. Ez a vinyó volt a régi rendszervinyóm tökéletesen müködik hibátlan, és teljesen üres le van formázva logikai meghajtóként volt a gépben.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28663) DeFranco válasza Morden24 (#28661) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tehát akkor ez a művelet semmilyen kihatással nem lesz a win7-emre? (Indítómenüt helyre kell majd tenni nyilván)

(#28664) Morden24 válasza DeFranco (#28663) üzenetére


Morden24
nagyúr

Így van.

Sectumsempra - For Enemies

(#28665) bpx válasza Thome (#28659) üzenetére


bpx
őstag

ugyan miért kellene ahhoz homegroupot csinálni, hogy 2 gép lássa egymást
ez csak egy könnyítés azoknak, akik "gombnyomásra" akarnak otthon gépek között megosztani dolgokat, ahelyett hogy külön megosztásokat meg jogosultságokat hoznának létre

legalább egy pinget próbálhattál volna, az megy, akkor már nyilván látják egymást
(ha nem, akkor lehet a routerben/hálózati beállításoknál turkálni)

továbbra is csak azt tudom mondani mint az előbb: fogsz egy könyvtárat, megosztod pl. teljes jogosultságokkal, a másik gépen meg kikeresed pl. Windows Explorerben a hálózatnál (vagy totalcmd, vagy amit használsz)

[ Szerkesztve ]

(#28666) Thome válasza bpx (#28665) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: Lehet, hogy én néztem be, így most törlöm még ezt a hsz-em...

Szerk2: Igen, én néztem be, működik a dolog, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#28667) DeFranco válasza Morden24 (#28664) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valami nem OK.

1: Pórbaképpen betettem a Win 7 telepítő lemezét, és kiválaszottam a recovery opciót, meg is jelenítette a win 7-et, mint létező, helyreállítható rendszert. Mivel nem találtam formázási lehetőséget, kiléptem
2: Betettem az XP telepítő lemezét, és töröltem az XP partícióját ( C: )
3: Formázni nem formáztam, de létrehoztam egy partíciót a régi helyén
4: Újraindítottam, erre persze nem ismerte fel a rendszert, írta, hogy tegyek be egy rendszerlemezt
5: Betettem a win 7 telepítő lemezét, majd recovery. Ekkor már nem látta a win 7-et mint helyreállítható rendszert
6: Next után a startup repairt választottam amivel sokáig szüttyögött, majd kiírta, hogy most újraindít, és ha OK, akkor töltődik a rendszer, ha nem, akkor ezt a startup repairt kapom vissza
7: Újraindítás után nem indult a win 7. Ezt megpróbáltam még 2x. Paranccsorból megnéztem, a d: partíción van a win 7 , az e: -n az adat, a c: pedig formázatlan (tehát nem is lehet rá átváltani) tehát az XP féle kiosztást látja, nem a win 7 félét
8: format c: , így már látja a c:-t is, a többi változatlan
9: startup repair még egyszer. Itt már sokkal rövidebb ideig dolgozott, de továbbra sem működik, kivett lemeznél kéri a bootable media-t, betett lemeznél kérdés nélkül bootol a lemezről (tehát nincs press any kely)
10: pánik :F

(#28668) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Közben megpróbáltam ezt a kombót:

bootrec /FixMbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd

Első lemegy rendben. A 2. -ra azt válaszolja hogy "element not found" a 3.-ra megtalálja a d:-n a win7-et, kérdezi, hogy szerepeljen-e a boot menüben, majd yes-re megint "element not found"

[ Szerkesztve ]

(#28669) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Szerintetek a Windows 7 letiltott Aero-val, Előtöltéssel és Indexeléssel mennyire futna kielégítően egy ilyen konfigon?

AMD Athlon XP 2800+ Barton
1 GB DDR RAM
Hitachi ATA133 HDD
Nvidia FX5200 128MB VRAM

XP felejtős, állandóan vírusgond lenne (szüleimnek kellene).
Ubuntu van per pillanat rajta, de azzal nincsnek megelégedve, többször belassul (pedig az effektek ott is le vannak tiltva). Esetleg még LXDE-s openSUSE jöhetne szóba.

sweetlou6.wordpress.com

(#28670) Morden24 válasza DeFranco (#28668) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Win7-et tartalmazó vinyót fizikailag dugd át arra a sata portra, amin az Xp volt (tehát a C:-re).

bootrec /scanos mit ír?

Sectumsempra - For Enemies

(#28671) DeFranco válasza Morden24 (#28670) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez relatíve nehéz IDE-s winchesterrel :)

Amúgy ez egy merevlemez fizikailag. Winchester eleje (és c: ) az XP, közepe a win7, vége az adat.

a /scanos-t nem tudom most kipróbálni, mert melóhelyen vagyok, de a /rebuildbcd megtalálja, az biztos. Csak amikor kérdezi, hogy hozzáadja-e a bootmenühöz, akkor yes-re "element not found"-ot dob.

[ Szerkesztve ]

(#28672) Zolás válasza Zolás (#28662) üzenetére


Zolás
addikt

up ;)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28673) Morden24 válasza Zolás (#28672) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem simán. De amúgy a HDD is bekrepálhat kérdés és engedély nélkül :)
Esetleg másik portot is megnézhetsz, mert akár...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28674) Zolás válasza Morden24 (#28673) üzenetére


Zolás
addikt

Milyen másik portra gondolsz? Amugy 1 hete néztem a vinyókat hdsentinellel hibátlant irt. 1hét alatt meg nem hullik el egy vinyó szerintem. De még ha elhullik is hogy okoz boot közben fagyást mikor nincs rajta oprendszer? A rendszer másik vinyón van ez üres jelenleg.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28675) Morden24 válasza Zolás (#28674) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem egyetlen pillanat alatt is krepálhat :)
A másik portot úgy értem, hogy a "hibás" vinyódat próbáld meg másik kábellel, de esetleg másik SATA csatlakozóba is dugd át.

Sectumsempra - For Enemies

(#28676) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Lenne egy olyan problémám, hogy valahogy a két Program Files mappának eltüntek a jogosultságai, ergo csak a Felhasználó tud olvasni, de írni senki se tud... A telepítők mégis írnak bele, de én belemásolni nem tudok. Jogosultságot nem tudom megadni neki még Csökkentett módba se, Hozzáférés megtagadva.
Valaki tudna segíteni hogy tudnám megoldani? Win7 x64, gyári HP-s Home Premium.
Köszönöm a segítséget!
Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28677) bobsys válasza ko9 (#28676) üzenetére


bobsys
addikt

elsonek tulajdonba kell venni (security advanced beallitasoknal)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28678) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nyomnék egy szerény UP-ot a kérdésre:

Előzmény: szeretném az XP-t eltüntetni a Win7 mellől, ezért formázni szeretném az XP parrtícióját. Terv szerint működnie kell, de...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28679) ko9 válasza bobsys (#28677) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Megvolt, válasz:
A fájl módosításához forduljon engedélyért a következőhöz: Mindenki

Szóval hogyan tovább, mert már idegesít :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28680) ko9 válasza DeFranco (#28678) üzenetére


ko9
addikt

Rövid probléma:
MBR a C:-n volt... A Win7 recovery módja formázatlan vinyóra az életben nem fogja visszaírni neked az MBR-t... Szerintem kapj elő (majdnem baltát mondtam) egy XP telepítőt, formázd le a C:-t... Sőőt nem is :D Szerezz egy EASEUS Partition Master 6.1.1-et, rakd fel egy gépre, és csinálj vele egy bootolható lemezt. A C: partíciód törlöd, és a mostani D:-t felhúzod max méretre. Elindítod, hogy csinálja meg, és ha kész, akkor mehet a Win7 recovery.
Van még pár tippem, ha ez nem jön be, de sztem menni fog.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28681) bobsys válasza ko9 (#28679) üzenetére


bobsys
addikt

passz mivel nekem meg egy program se cseszte szet a jogosultsagokat

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28682) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok. Megtört a jég és az XP mellé (még jó, hogy nem helyette) feltoltam a hetest.
Ami idegesít (többek közt), hogy nagy okosan felismerte a wacom táblámat, ezért aztán táblagéppé minősítette a gépemet és felülírja a wacomos beállításaimat a saját gyári driverével és ahányszor leteszem a tollhegyet, karikázik egyet a kurzor körül. És hiába tiltom le a szolgáltatásokban a táblagépes szart, a karikázás meg a "toll és érintés" cucc marad. Nem tudja valaki, hogy hol kell kiirtani?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#28683) ko9 válasza bobsys (#28681) üzenetére


ko9
addikt

Okés, már csúszik is a reinstall... Köszönöm!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28684) DeFranco válasza ko9 (#28680) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ugyanaz a gond akkor is, ha formázott a C: és akkor is, ha nem.

Megcsináltam azt is, hogy formáztam a partíciót, ekkor sem állította helyre, és próbálkoztam azzal is, hogy töröltem a c partíciót, és létre sem hoztam a helyére újat. Ekkor ugye a win7 partíció lett a c: a létrehozatlan terület betűjelet sem kapott. Ekkor egy startup recovery visszaállította az eredeti állapotot, mi szerint van egy üres c: és egy 7-es d:.

Ezzel a kör bezárult, a törölt partíció volt rejtett, meglévő de formázatlan és formázott is. A startup recovery ugyanúgy sikertelen.

A win7 recovery módjából ezt meg tudom csinálni parancssorral.

A jelenlegi D: partícióhoz külső programmal nem nyúlnék, nem méretezném át mert így legalább az adatok megvannak. Kell lenni valami megoldásnak, hiszen azért látja, hogy a d: -n van egy win 7, csak nem tudja helyreállítani.

A fura az, hogy amikor a telepítőről indítok, akkor ugye van 2 lehetőség: install, és recovery. Ezután egy rádiógombos menüben választhatok, hogy (felső) melyik op.rendszert akarom helyreállítani (ez még nem a startup recovery, hanem egy szinttel feljebb, a recovery mode), vagy alul van olyan, hogy load drver azt hiszem. Namost. Amíg nem töröltem az XP partíciót, addig a felső opcioónál mutatta a win7-et, hogy ugye ezt akarom helyreállítani, azóta viszont nem mutatja. A /rebuildbcd viszont észleli, de "element not found"-dal leáll.

(#28685) AirBooms


AirBooms
addikt

Nem biztos, hogy jó helyen kérdezek, de talán...

Eddig NOD32 vírusírtó volt fent az eredeti, jogtiszta win7 64 Pro hun oprendszeremen, de mivel lassan lejár az előfizetésem, így lecseréltem a Microsoft Essential Security-re. Ezzel nincs is gond, csak azóta ezt a hibaüzenetet kapom mindig, amikor elindítom az Outlook 2007-et:

Leszedtem már az Outlook-ot, újraraktam, de az üzenet megmaradt. Fogalam sincs, hogy töröljem a plugint, ha már egyszer törlődött, s épp ez a baja az Outlooknak. Vagy hogy tudom megszüntetni az Outlookban, hogy ezt a vackot is be akarja tölteni?

Üdv. :R

(#28686) DeFranco válasza AirBooms (#28685) üzenetére


DeFranco
nagyúr

CCleaner? :F

(#28687) AirBooms válasza DeFranco (#28686) üzenetére


AirBooms
addikt

Megvolt, sőt egyéb reistrypucolókkal is dolgoztattam és saját magam is végig matattam a registryben... Rohadtul nem értem. Mi a fene hívhatja meg ezt a plugint?

(#28688) ro_bert17 válasza AirBooms (#28687) üzenetére


ro_bert17
őstag

Itt is mutatja még?

(#28689) bobsys válasza AirBooms (#28685) üzenetére


bobsys
addikt

C:\Users\Username\AppData\Local\Microsoft\Outlook alol torlod az extend.dat filet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28690) AirBooms válasza ro_bert17 (#28688) üzenetére


AirBooms
addikt

Nálam nincs ilyen fül. A Beállítások/Egyéb/Speciális beállításoknál egyszerűen nincs olyan, hogy "Bővítménykezelő" :U
A te Outlook-od is 2007-es?

(#28689) bobsys: Kitöröltem a tanácsodra, de ha elindítom az Outlook-ot, újragenerálja ezt az extend-dat fájlt, s megint csak jelentkezik a hibaüzenet... :U

[ Szerkesztve ]

(#28691) bobsys válasza AirBooms (#28690) üzenetére


bobsys
addikt

[link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28692) AirBooms válasza bobsys (#28691) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszönöm, kipróbálom :R

(#28693) AirBooms válasza AirBooms (#28692) üzenetére


AirBooms
addikt

Ezt nem hiszem el, uninstalláltam ahogy linkelted, s így is hibaüzenettel indul az Outlook... :W

(#28694) AirBooms válasza bobsys (#28691) üzenetére


AirBooms
addikt

Megcsináltam újra az installt, majd a leírás szerinti reinstallt. Most jó lett! :D
Köszönöm szépen mindenkinek, főleg neked! :R

(#28695) ro_bert17 válasza AirBooms (#28690) üzenetére


ro_bert17
őstag

Bocsi, nem vettem észre, hogy 2007-es outlook. Ott az eszközök => Adatvédelmi központ alatt lehet a bővítményeket kezelni. De a lényeg, hogy megoldódott a probléma.

(#28696) ko9


ko9
addikt

Na lenne még egy kérdésem a profikhoz :D
Szóval... Létrehoztam egy VPN hálózatot, egyik oldalt egy korlátozott nettel (iskolai) és egy Win7es laptop. A másik oldalt otthoni asztali, korlátlan nettel, és WinXP-vel. A VPN Teamviewerrel van megcsinálva. OK nem profi cucc de a célnak megfelelne. A két gép "érzékeli" is egymást, vagyis a 2 IP megvan, de a ping "Generic failure" hiba miatt nem megy. Az otthoni gép internetkapcsolatát szeretném használni, a VPN másik oldalán. Valaki tudna segíteni eme ügy érdekében?
Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28697) ko9 válasza DeFranco (#28684) üzenetére


ko9
addikt

Akkor rakd fel a Win7et újra. Minden cuccot, adatot elpakol egy Windows.old mappába, de legalább meglesznek, és használni is tudod a géped. Ez a legegyszeűbb megoldás.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#28698) szepsy


szepsy
senior tag

Sziasztok!
Win 7 bejelentkezés után mindig előjön ez az üzenet, mi lehet ez, hogy tüntessem el?

(#28699) bobsys válasza szepsy (#28698) üzenetére


bobsys
addikt

esemeny naploban levo bejegyzest nezd meg, az tobb infoval fog szolgalni neked

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28700) DeFranco válasza ko9 (#28697) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pontot érő javaslat, de ha lehet, hanyagolnám az újratelepítés, így is 15 GB adat vár a régi újratelepítésekből, amit szét kellene szortírozni. Ezt csak a legultolsó esetben tenném meg.

Biztos vagyok benne, hogy valahogy meg lehet oldani, hogy működjön, hiszen ott van a win7 érintetlenül, ahogy volt, ezért is nem barmoltam bele. Annyi történt, hogy az MBR elszállt, de azt meg telepítőlemezből helyre kellene tudnia állítani. Ezért nem értem, mi a gond. És hogy milért nem jó a fixmbr, és hogy mit jelent az a misztikus "element not found" hibaüzenet.

A legújabb ötletem az, hogy az üres partíció kap egy natúr XP-t, majd win7 startup recovery, és ezek után valahogy kíméletesebben eltávolítani az XP-t, hogy utána egy startup recoveryvel működjön a 7-es magában. Csak nem tudom, mi lehetne ez a kíméletesebb eltávolítás. De a legjobb az lenne, ha a jelenlegi felállásban valahogy meg tudnám oldani, és nem kellene megint xp-t tolni rá.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.