Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28551) Heffi válasza Daffni2 (#28549) üzenetére


Heffi
őstag

Nagy valószínüséggel "auto"-ra. Most nem tudom megnézni a hibázó gépet, mert holnap jön meg hozzá az új táp.

[ Szerkesztve ]

(#28552) bobsys válasza #41133696 (#28548) üzenetére


bobsys
addikt

es ha engeded az alabbi portokat a tuzfalon mindket iranyba mindket gepen?

User Datagram Protocol (UDP) portok 135tol 139ig es
Transmission Control Protocol (TCP) portok 135tol 139ig
valamint port 445 (TCP es UPD)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28553) Daffni2 válasza Heffi (#28551) üzenetére


Daffni2
addikt

Próbáld meg S3-ra állítva.
Az ACPI 2.0 Suppot is legyen Enabled.
Használati útmutatód van?
Ha nincs meg Itt van

"Aki ad,az nyer"

(#28554) Heffi válasza Daffni2 (#28553) üzenetére


Heffi
őstag

Köszönöm :R ,Le tudom tölteni a terméktámogatási oldalról.

Még egy gyanús dolog: Win7 intalálásakor ezeknél a gépeknél a telepítő indulásakor, illetve az oprendszer kiválasztása előtti ablaknál (ha jól emlékezem) kb 4-5 percig gondolkodik a gép, mielőtt továbblép. Ez sem normális, ugye?

(#28555) Laccoss válasza Heffi (#28554) üzenetére


Laccoss
addikt

Esetleg próbáld meg úgy hogy kikapcsolsz a biosban minden floppyhoz tartozó dolgot.

(#28556) Heffi válasza Laccoss (#28555) üzenetére


Heffi
őstag

Kezdünk átmenni alaplap témakörbe :)

A letitáson kívül van több ilyen opció is? Ezekben a gépekben már nincs FDD meghajtó, csak az alaplapi csati üresen hagyva.

(#28557) bobsys válasza Heffi (#28556) üzenetére


bobsys
addikt

A letitáson kívül van több ilyen opció is?

nincs

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28558) atus72 válasza bpx (#28545) üzenetére


atus72
senior tag

"Lenovo notebookom van, Win7 64bit HP-mal
letöltöttem egy érintetlen msdn 64bit HP-ot, viszont azt nem tudtam aktiválni a matricán levő kóddal
maradt az eredeti, a számomra felesleges dolgokat töröltem, és láss csodát, kibírtam"

Gratulálok, van egy ~Ft-os géped és barkácsmegoldásokat kell használnod, ha neked ez
tetszik akkor hajrá...
Megrendeltem a gépet, jövő héten okosabb leszek ebben a témában, arra leszek kíváncsi hogy a preinstalled win7 után mit ír ki a key checker és ez mivel másabb egy win7 sima oem-nél...

(#28559) flash-


flash-
veterán

sziasztok!

egy komlett pc-t szeretnék egy olyan minimal pc-t ami azért pont akkora sebességű-erősségű,hogy egy rátelepített windows 7 a szükséges programokkal,beállitásokkal is akadásmentesen átlagosan fusson.

Nem játékra,hanem hanfelvételre lenne használva a gép.
milyen procit,alaplapot,ramot,videokártyát tudtok ajánlani,ami kielégiti az igényeket,és mégis olcsó?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#28560) Heffi válasza flash- (#28559) üzenetére


Heffi
őstag

Azt nem tudom, mi az a minimum hardver, amin még normálisan elmegy a 7, de az egykori gépem, amit a kedves anyósom kapott meg, elboldogul vele(Sőt még játszani is lehet rajta):
ASUS P4P800-E Deluxe alaplap
2,8Ghz Pentium 4 proci
2x512MB DDR 400 Mhz ram
7600GT VGA

Az majdnem biztos, hogy 1GB memória alatt már szenvedős használni, illetve a régebbi alaplapok integrált VGA-i sem nyerők.

[ Szerkesztve ]

(#28561) Pubszon válasza Tosee (#28508) üzenetére


Pubszon
veterán

Ugyan így csináltam meg, mappánál működik, D meghajtónál viszont nem. :(

(#28507) Fire/SOUL/CD: Igen, hogy ha TC-be nyomok hosszan egy jobb egér gombot egy mappára, akkor az ott feltűnő menüben legyen keresés funkció.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#28562) RootRulez válasza Pubszon (#28504) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, ezt benéztem, de akaratlanul is válaszoltam... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#28563) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Win 7 SP1 mikor lesz? Hallom hamarosan?
Meg hogy lesz szivás a warezolóknak mer 1033as update alapba benne van.

(#28564) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Még egy kérdés - Lehet az ablakok hátterét sima fehérről bármilyen képfájlal helyettesíteni? Remélem értitek a kérdést, éjjeli órákban nehezebben gondolkozom.

(#28565) Morden24 válasza bobalazs (#28563) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem, valszeg jövő évben. Egyébként nagyrészt rollup, tehát újdonság nem fog nagyon belekerülni, csak a megjelent javítások és optimalizációk.
Igen, benne lesz a WATU.

Sectumsempra - For Enemies

(#28566) pzstm válasza bobalazs (#28563) üzenetére


pzstm
titán

Win 7 SP1 mikor lesz?

Jelenlegi ütemterv szerint 2011Q1. (totál ráérnek amúgy szerintem......semmiszükségét nem érzem a dolognak)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28567) Morden24 válasza pzstm (#28566) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pedig SP1-ig kár foglalkozni vele ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#28568) klambi


klambi
addikt

hello!

olyan kérdésem lenne ha frissítettünk windowst és ugye nem eredeti... a defender meg beadta a fekete hátteret és hogy "szoftver hamisítás áldozata"...
na ilyenkor tudtommal csak a rendszer újrahúzásával lehet megoldani, nincs más mód még esetleg?? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#28569) Morden24 válasza klambi (#28568) üzenetére


Morden24
nagyúr

De, megveszed a boltban ;)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28570) klambi válasza Morden24 (#28569) üzenetére


klambi
addikt

naa :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#28571) RootRulez válasza klambi (#28570) üzenetére


RootRulez
félisten

Még ha lenne is megoldás, alapelvekbe ütközne. :U

═════════════════════════════════════════

(#28572) klambi válasza RootRulez (#28571) üzenetére


klambi
addikt

:O

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#28573) klambi válasza klambi (#28572) üzenetére


klambi
addikt

ja bocs félre ment :DDD

amúgy igazad van értem... csak hátha valaki valamit tudna modani

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#28574) pzstm válasza klambi (#28573) üzenetére


pzstm
titán

még ha bárki bármit is tudna mondani, csak a kedvedért nem fog megkockáztatni egy alapelvek megsértését. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28575) #41133696 válasza bobsys (#28552) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, végülis úgy néz ki, hogy mgoldódott úgy, hogy kikapcsoltam, hogy ne kérje a jelszót.

(#28576) mobbo


mobbo
senior tag

talán nem off itt és tudtok segíteni

win7 és AHCI alatt sata2 vinyóról sata2 vinyóra a másolás csak 70mb/s
ez normális?
1.2tera közel 6 óra volt, ami szerintem nagyon sok

mi lehet a baj? abit ip35 dark rider alaplap (jmicron)

(#28577) Morden24 válasza mobbo (#28576) üzenetére


Morden24
nagyúr

A 70mb/s teljesen jó.

Sectumsempra - For Enemies

(#28578) Gorneck válasza mobbo (#28576) üzenetére


Gorneck
titán

Láttam én már ennél sokkal kevesebbet is...30-35 körüli értéket is...

Gorneck#1239

(#28579) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Mostanában mindig dobál a win egy hibaüzenetet .NET-keretrendszerrel kapcsolatban.

Ezzel lehet valamit kezdeni, elég bosszantó? Remélem tudtok segíteni!
Üdv
István

(#28580) fastleslie


fastleslie
senior tag

Win7 és régi stratégiai játékok...
...olyan régiek, hogy csak XP SP2 kompatibilis módban indulnak el Win7 alatt. Mennek is rendesen, de egy újraindítás után vagy szaggatnak mint állat, vagy el sem indul a futás (feladatkezelő mutatja hogy el van indítva, de még sincs sehol...)
Azért is érdekes, mert egy bőven elegendő GF 6600GT videokariról van szó, és már egy sima FX5200-as karival is mennek szaggatás nélkül...
Minden játék eredeti! :K Régi, nagy nevek...
Privi is jöhet ez ügyben!

(#28581) klambi válasza pzstm (#28574) üzenetére


klambi
addikt

alapelvek ide vagy oda, az oldalon regisztrált emberek nagyon nagy része nem használ jogtiszta szoftvereket

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#28582) Fire/SOUL/CD válasza fastleslie (#28580) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

VMware Player (ingyenes)
Ha ezzel is lehet játszani alatta, akkor szerintem neked is megfelelhet

Igaz, kell telepítgetni, meg ha nem ismered a VMware-t, akkor olvasgatni is a topic-jában, de talán érdemes...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28583) fastleslie válasza Fire/SOUL/CD (#28582) üzenetére


fastleslie
senior tag

3D-s képességeket nem butítja le? a MS virtual PC pl. emulál egy nem 3D-s videokártyát... :F

(#28584) Fire/SOUL/CD válasza fastleslie (#28583) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A VMware-ben van 3D támogatás, a VPC-ben nincs. Ennek ellenére azért egy mai modern játékot, ami egy izmos videokártyát is meg tud izzasztani, azt nyilván nem célszerű VMware alá felpakolni.... ;]

A VPC-t meg nem játékok futtatásához készítették, ezért nem támogatott a 3D...

Nem mellesleg a videokaridhoz W7-es gyári drivert tettél fel?
(Nem feltétlenül a legújabb a legjobb is régebbi videokarik esetében)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28585) pzstm válasza klambi (#28581) üzenetére


pzstm
titán

de ők már megtanulták, hogy ezen a fórumon ezt nem tolerálják...amúgy meg milyen felmérést végeztél, hogy ezt ki tudod jelenteni? Kapásból tudok 20 embert akinek jogtiszta....és akkor a diákok pl. minek warezolnának ha nekik ingyen jár eredeti??? (és 18-23 éves korosztály szerintem egész jelentős......ezenkívül ot vannak a nagy cégek illetve rendszermérnökök akiknek szintén eredetije van meg..)

Amúgy ha meg igaz az állításod, akkor én a kis részbe tartozok bele ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28586) Morden24 válasza klambi (#28581) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tökmindegy.
Ő keressen supportot a torrentsite-on. A házigazdák tilosnak ítélik ezta témát, ehhez kell ragaszkodnia az itt fórumozóknak.

Sectumsempra - For Enemies

(#28587) fastleslie válasza Fire/SOUL/CD (#28584) üzenetére


fastleslie
senior tag

Először az volt fenn, amit a Win7 magának talált... Azzal elég gyatrán ment, és az Nvidia oldaláról a GF 6-os sorozathoz Win7 alá ajánlott drivere lett feltéve. Win7 élményindexet meg is dobta (játékok alatt nyújtott teljesítmény) de a valós játékok alatt ez nem jött vissza...

(#28588) cigam válasza cigam (#28499) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Senkinek nincs ötlete, hogy miért nemtom USB-re kiírni a W7 ISO-t?
A MS progija azt állítja "not a valid iso", pedig az imgburn-el készítettem róla biztonsági másolatot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#28589) GoodNewZ


GoodNewZ
csendes tag

Üdv mindenkinek ,az volna a kérdésem ,hogy tudnám megoldani a hangkártya driver problémám. Van egy beépitett hangkártyám ,amihez kaptam is drivert (soundmax adi1988 audio driver),de csak xp,vista driverek vannak rajta és a windows 7 szerencsémre nem támogatja. Keresgéltem a neten ,már nem is tudom ,hány verziót próbáltam ki azért, mert az 5.1es hangja nagyon halk lett miután o.r váltottam xp-ről 7-re. Ha tud valaki megoldást kérem irjon nagyon jó lenne.. Kösz előre is

(#28590) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#28588) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nézd meg, hogy a leszedett ISO-nak mennyi az MD5 értéke. Nagy valószínűséggel különbözni fog az eredeti MSDN/Technet-es ISO-któl ezért reklamál...

Próbáld meg EZT a progit.
(Haladó fülre menjél indítás után, ott kiválaszthatod, hogy W7, ennek a proginak nem ISO kell, hanem a telepítőlemez avagy ha már leszedted, akkor mountold fel)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28591) Fire/SOUL/CD válasza GoodNewZ (#28589) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kipróbálni nem tudom persze, de ha ezeket nem próbáltad, akkor tedd meg
AD200B_6570_Win7.zip
SoundMax_V51026605_XPVistaWin7.zip

Emlékeim szerint valamelyik rendesen működik a kártyáddal...

Fire.

UI: Légy szíves ne írd félkövér betűkkel hozzászólást...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28592) jhos910


jhos910
aktív tag

Hali

Nem tudom hogy mennyire ide való ez a kérdés de felteszem.
Egy igen zavaró apróság. Nem tudom telepíteni a zsír új win 7re a deamon tools-t.

Asztali pc-n minden gond nélkül felment, de notebookra nem.

2 kép a problémáról (sajna én sem tudok többet):

[link]

[link]

Ezután az ablak után csak folyamatosan újraindul a gép. Semmi előrehaladás a telepítésben.

[ Szerkesztve ]

(#28593) Fire/SOUL/CD válasza jhos910 (#28592) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A képedről jól látszik, hogy az még egy régebbi verziójú Daemon Tools, jó eséllyel még nem támogatta a W7-et. Először nézd meg hogy telepített-e valamit, ha uninstallálható akkor tedd meg, ha nem, akkor mindenestül töröld a mappáját a program files x86-ból.
Ezt a változatot töltsd le és próba: [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28594) Psychonaut válasza jhos910 (#28592) üzenetére


Psychonaut
addikt

Újraindul a gép, és folytatja a telepítést. Kicsit várni kell, hogy folytatódjon, miután bekapcsolt. Bár ha dzsunka a Windows, akkor simán összeakadhat vele.

(#28595) pzstm


pzstm
titán

elnézést mindenkitől az offért, de gondoltam ezt muszáj látnotok.
[link]

Redmondban buliztak a srácok :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28596) Sub-ZeRo válasza pzstm (#28595) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD Tudnak bulizni na. :C Ötletes volt. :DD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28597) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Talán ti tudtok segíteni. Van egy fejhallgatóm, ami Windows 7 alatt tökéletesen működik, akár filmet nézek, akár zenét hallgatok. Viszont ha elindítok egy játékot, akkor bejön egy "alapzaj", sípolás, sercegés, statikus zörej-szerűség.

Mi lehet ez? Elég zavaró egy jelenség.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#28598) jhos910 válasza Fire/SOUL/CD (#28593) üzenetére


jhos910
aktív tag

3 verziót próbáltam meg, mindnél ugyan az a probléma.
De kipróbálom amit te linkeltél.

Igen tudom, hogy újraindulás után folytatódik a telepítés viszont ahogy leírtam NEM folytatja csak újraindítgatja a gépet.

(#28599) Sub-ZeRo válasza Rossi (#28597) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy játéknál jelentkezik, vagy többnél? A hangkártya driver a legfrissebb?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28600) jhos910 válasza Fire/SOUL/CD (#28593) üzenetére


jhos910
aktív tag

Bocs a dupla hsz-ért.

Amit linkeltél felment viszont reset után a hibaüzenet ez:

[link]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.