Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28601) Morden24 válasza Rossi (#28597) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha wireless a füles, és wifi vagy rádiós egér is van mellette, akkor könnyen lehet, hogy megvan a megoldás...

Sectumsempra - For Enemies

(#28602) Morden24 válasza pzstm (#28595) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kezdek rástresszelni erre a WP7 vs. iPhone4 témára... mint a kutya, akinek egyszerre mondják, hogy gyereidefeküdj.

Samsung i8700 vagy Szifon4... ez itt a kérdés :D

Egyébként tényleg poén lett ez a gyászmenet :D

Sectumsempra - For Enemies

(#28603) pzstm válasza Morden24 (#28602) üzenetére


pzstm
titán

hát én is...nem is kicsit....majd PM-ben elmesélem miért. Ismerős épp most ül WP7 bemutatón meg tanfolyamon, mondtam neki ha ottfelejtenek egy két demo-készüléket hozza el nyugodtan Nokiás dobozokban ;] :DDD

Az a baj, hogy videók alapján (legyen akár Asus, akár Lg akár Samsung-os WP7 készülék)
nekem mindegyiknél átjött az "it just works" feeling :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28604) Fire/SOUL/CD válasza jhos910 (#28600) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Na akkor most uninstalláld, Revo Free-vel, ez kitakarítja a registry-t meg a HDD-t is utána és gép újraindít
Csak ezt követően rakd fel újra a Daemon-t, de azt, amit Én linkeltem.

A sok telepítgetés miatt már sok szemét beragadt, mert a legújabb Daemon Tools-ban 1.62-es az SPTD verziója, míg a képeden meg 1.60...Ha azt telepítetted amit linkeltem, és mégis ilyet ír ki, akkor rendesen összekuszálódtak a dolgok. Ezért használd a Revo-t...

Remélem így már oké lesz...

Fire.

UI: Egyes víruskergetők sem szeretik a daemon-t, telepítés idejére lődd ki a realtime védelmüket...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28605) Sub-ZeRo válasza jhos910 (#28600) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Töltsd le a virtual clone drive-ot és azzal nem lesz bajod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28606) bobsys válasza Morden24 (#28602) üzenetére


bobsys
addikt

most olvastam valahol, hogy talan oktober 11en jon ez elso wp7 telefon (hehe pont a szuletesnapom) mindenesetre en nagyon varom, eleg eros bennem a kesztetes, hogy veszek egyet, valami htc-t

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28607) Oskar.master


Oskar.master
csendes tag

Szervusztok.Bocsi mindenkinek hogy ilyen semmiséggel zavarok de az újonnan vásárolt gépen állandóan ezt a hibát dobálja ki.
Mit lehent ez:A Performance beállításazonosítóhoz tartozó teljesítmény-karakterláncok megsérültek, miközben a bővítményszámláló-szolgáltató folyamat (Performance) feldolgozta őket. A Performance beállításkulcs BaseIndex értéke a Data szakasz első DWORD-je, a LastCounter érték a Data szakasz második DWORD-je, és a LastHelp érték a Data szakasz harmadik DWORD-je.
A tavalyi hozzászólások közt láttam hasonló problémát -de a megoldást nem leltem!

(#28608) Morden24 válasza bobsys (#28606) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nos igen, okt. 11. elvileg a premier, kb. egy-két hete televan a net ezzel az infóval, gondolom elcsípted valamelyik honlapon (asszem ez nem hivatalos infó még).

HTC-ből én most nem találtam szimpatikusat, ez a Samu tetszik nagyon.

Ezért utálom, ha túl sok ideje van gondolkodni az embernek. Bár valszeg nálam a szifon fog nyerni, mert azt meg tudom venni T-nél részletre, ~150K-t meg most nem "szívesen" adnék ki egyben :B

Sectumsempra - For Enemies

(#28609) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hello!

Az mitol lehet,ill hogytudnam orvosolni hogy mikor bekapcsolom a gepet mutatja,felismeri mind a 3 winchesterem a gep,de mikor berakom a win telepito cd-t,elinditom a telepitest,es mikor kikell valasztani h melyik particiora telepitsem a windowst,nemtalal 1 winchestert,es particiot sem:/

Elore is koszonom a segitseget!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#28610) RootRulez válasza [pod]Diablo (#28609) üzenetére


RootRulez
félisten

Írtam itt...

═════════════════════════════════════════

(#28611) [pod]Diablo válasza RootRulez (#28610) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Kivan kapcsolva,csak azert irtam ide is mert a w7,es az xp telepito is ezt a hibat produkalja.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#28612) Sub-ZeRo válasza [pod]Diablo (#28611) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor kapcsold be. Ha úgysem megy, akkor bios update, ha az sem, akkor vagy a vinyók "rosszak", vagy a lapoddal van baj... Rosszak: Lehet a biosod nem szereti a vinyókat, vagy az alaplap. Nekem pl a ri abit lap és maxtor vinyó párossal volt olyan, hogy újraindítás után nem látta a maxtort...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28613) Morden24


Morden24
nagyúr

OFF, de érdekes: végre, a Zune Pass internesönel lesz. Azt persze nem tudni, hogy az MS-nél mennyire számítunk mi nésönnek, de az Xbox Live miatt talán ez is begyűrűzik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28614) betonfelhő


betonfelhő
tag

Windows 7 64-bit alatt néha amikor egy asztalon lévő ikont vagy mappát akarok megnyitni elkezd hosszan gondolkodni. utána nem tudok asztalon lévő ikonokat megnyitni. ?_?
egy ki/bejelentkezés megoldja, mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#28615) redaizoltan válasza holinorby (#28197) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

Azt mondtad van hibaüzenet,mit ir ki pontossan?

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#28616) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Félig off, de szerintem talán itt van a legjobb helyen: tudtok olyan oldalról, ahol a ribbonos felületű programokat gyűjtik össze? Érdekelne, hogy melyik cégek vették át a megoldást. Eddig a WinZipről és az O&O-ról tudok.

(#28617) pzstm válasza Morden24 (#28613) üzenetére


pzstm
titán

WP7 miatt várhatóan benne leszünk, gondolom a titokzatos október eleji eseményen Steve Ballmer Londonban erről is beszél majd. ;)
[link]

Itt simán bejelenthetik a WP7-et és ezzel együtt a Zune Pass európai bevezetését is :K
Vagy csak nekem rossz a logikám :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28618) bpx válasza stvnppp (#28579) üzenetére


bpx
őstag

benne van a hibaüzenetben is, hogy a Gmail Notifierrel van gond, annak kellene a körmére nézni

(#28619) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, amig nem látta egymást a két gép, az Outpost miatt, párszor létrehoztam az otthoni csoportot meg kiléptem belőle. Na most ez hol tudom megnézni, hogy mik voltak a műveletek, illetve, hogy minden rendben van e biztonsági szempontból főleg ?

(#28620) Dusee


Dusee
őstag

üdv!
lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e arra vmi megoldás, hogy a tudjak bluetoothon fájlokat küldeni gépre úgy, hogy ne kelljen mindig a jobb klikk>fájl fogadására nyomnom?
a bluesoleil-t nem szeretem, vmit a windowsos bluetooth klienssel kéne okoskodni.
köszi :R

(#28621) RootRulez válasza Dusee (#28620) üzenetére


RootRulez
félisten

Barátkozz meg a bluesoleil-el. :K annyira nem rossz...

═════════════════════════════════════════

(#28622) Sub-ZeRo válasza RootRulez (#28621) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

GoodSpeed:[link]
Amúgy meg hagyd az outpost-ot, a win tűzfala elég, meg ha van routered és abban van tűzfal, az már úgy elég is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28623) Morden24 válasza Dusee (#28620) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igaz, eszközönként kell belőni, de:

Sectumsempra - For Enemies

(#28624) RootRulez válasza Morden24 (#28623) üzenetére


RootRulez
félisten

És ezt hogy csaltad elő? Futtatásba beírtam a címsorod, de más jött be...

═════════════════════════════════════════

(#28625) pH érték


pH érték
aktív tag

Szép és jó a W7, viszont az MSN live 2 ablakban jön be a tálcán. Enni mi lehet az oka?

(#28626) RootRulez válasza pH érték (#28625) üzenetére


RootRulez
félisten

katt rá jobb klikk, tulajdonságok és pipáld be a vista kompatibilis módot...

═════════════════════════════════════════

(#28627) Morden24 válasza RootRulez (#28624) üzenetére


Morden24
nagyúr

Blútyúk settingsben neked nincs egy PIM Interface füled?

Ha nincs, akkor sorry, valszeg valamelyik Dell-es util rakta fel.

Sectumsempra - For Enemies

(#28628) RootRulez


RootRulez
félisten

:N

═════════════════════════════════════════

(#28629) Morden24 válasza RootRulez (#28628) üzenetére


Morden24
nagyúr

Whoops :B

Akkor vagy a Dell rakja fel, vagy esetleg az, hogy az enyém Professional?
Eddig nem sokat szarakodtam blútyúkkal, de most a napokban kellett, azért emlékeztem erre a funkcióra.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28630) RootRulez válasza Morden24 (#28629) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem "csak" HP-m van. :K (eddig mindenre jó volt...)

═════════════════════════════════════════

(#28631) pH érték válasza RootRulez (#28626) üzenetére


pH érték
aktív tag

thx :R

(#28632) RootRulez válasza pH érték (#28631) üzenetére


RootRulez
félisten

ha bevált, akkor nincs mit! ;)

═════════════════════════════════════════

(#28633) bpx válasza RootRulez (#28630) üzenetére


bpx
őstag

jó az erre is :P
vmi más hiányozhat (pl. nekem is telepítve van a gyártó szoftvere hozzá)

(#28634) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy van néhány program aminek ha elindítom a tálcán és a start menüben nincs ikonja... pl everest. hard disk sentinel. próbáltam, hogy kikapcsolom az UAC-ot. de előtte próbáltam azt is, hogy beállítottam futtatás rendszergazdaként... nem értem valaki tudja esetleg a titok nyitját? nagyon idegesít.. viszont a progik mennek semmi gond velük. köszi

a start menüt elfelejtettem megnyitni fotózásnál de ott sincs ikonja egyiknek se az uninstallnak meg egyéb fájloknak meg van,

[ Szerkesztve ]

(#28635) Psychonaut válasza ЯΞD (#28634) üzenetére


Psychonaut
addikt

Töröld az IconCache.db fájlt, és akkor rendbe fog jönni. Katt

(#28636) RootRulez válasza bpx (#28633) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, akkor a gyártó szoftvere hiányozhat... :K

Köszi azért mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#28637) Dusee válasza RootRulez (#28621) üzenetére


Dusee
őstag

hát akkor inkább marad a windowsos :(

Morden24: nekem sincs fent szoftver a bluetooth-hoz, mondjuk azt se tudom honnan szerezhetnék, noname bluetoothom van, cd-n is a bluesoleil-t adták hozzá.
de köszi :R

(#28638) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!
Ismét van egy kis bibi, bár nem tudom ez mennyire Win7, de azért megkérdezem itt is.
Vettem egy Samsung LCD tv, amit monitornak is használok. Most VGA kábellel van összekötve a videókártyával (DVI-VGA átalakító). Ki akartam próbálni DVI-HDMI átalakítóval (mivel a tv-hez adtak HDMI-HDMI kábelt), de a tv egyszer azt írja, hogy nincs jel, egyszer azt, hogy nem ismeri ezt a felbontást. Egyszer valahogy elindult a dolog, akkor pedig bűnrossz volt a kép és az nvidia progi azt írta, hogy a tv nem ismeri a HDCP-t (igaz én sem tudom hogy micsoda :) )

Nem tudom, hogy a Win7-ben kell állítani valamit, a kártya (8600gt) programjában, esetleg az átalakító vagy a kábel rossz? :F

Segítségeteket előre is köszönöm.

Renault Megane IV Limited

(#28639) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!
Szeretnék egy olyan felhasználói fiókot létrehozni, ami úgy lenne lekorlátozva hogy internetezni lehessen rajta, de skype és msn ne mehessen rajta! Illetve ne fárjen hozzá a hdd-n az adatokhoz! Ilyen falyta korlátozás megvalósítható?

Üdv: Csabee.

(#28640) Sub-ZeRo válasza Jaded (#28638) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet kébel rossz, a tv bemenet, a vga, átalakító. Amiket tudsz cseréld ki és úgy próbáld meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28641) bobsys válasza Csabee. (#28639) üzenetére


bobsys
addikt

hat ha van group policy azon a windowson meg (professional es ultimate verziokban van)
group policy nelkul registry allitassal
de most belegondolva, lehet eleg ha a usernek nincsen joga a gep vinyojan semmihez csak a profiljahoz es az internet explorer mappahoz

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#28642) Thusor


Thusor
őstag

Olyan jellegű problémám lenne, hogy hiába állítottam be egy képernyővédőt, nem akarja 6 perc letelte után sem elindítani nem jön be a képernyővédő. Szerintetek mi lehet a probléma?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#28643) Daffni2 válasza Heffi (#28554) üzenetére


Daffni2
addikt

Működik már rendesen az alvó mód?

"Aki ad,az nyer"

(#28644) Csabee. válasza bobsys (#28641) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Prof verzió! Szóval akkor úgynézki hogy jó : ) Megnézem!

Üdv: Csabee.

(#28645) Morden24 válasza Thusor (#28642) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha ez valami különálló képernyővédő (tehát nem a Win sajátja), akkor nyilván rossz.

Sectumsempra - For Enemies

(#28646) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Helló! Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha lefagyott egy excel dokumentumom, és sajna régen csináltam mentést, lehet vele valamit csinálni? Legalább 1,5 órám van benne. :W

UI.: 2003-as office

[ Szerkesztve ]

(#28647) Gabás válasza matthew95(2) (#28646) üzenetére


Gabás
addikt

általában van 1 percenkénti automatikus mentés (a fájl mappájában rejtett dokumentumként), ha bezárod az Excelt, a következő megnyitásakor felajánlja a visszaállítást

(#28648) ЯΞD válasza Psychonaut (#28635) üzenetére


ЯΞD
senior tag

köszi. de sajnos angolból gyenge vagyok. a leírást nem teljesen értem. esetleg magyarul?

(#28649) bpx válasza ЯΞD (#28648) üzenetére


bpx
őstag

1. parancssor admin módban

2. feladatkezelőben explorer.exe bezár

3. parancssorban cd C:\Users\felhasználód neve\AppData\Local

4. del IconCache.db /a

5.a : parancssor bezár, ctrl - alt - del, feladatkezelő, új taszk/feladat: explorer

vagy

5.b: parancssorban: start explorer

[ Szerkesztve ]

(#28650) ЯΞD válasza bpx (#28649) üzenetére


ЯΞD
senior tag

köszönöm :R

Azt azért még elmondhatnád, hogy ezzel mit csináltam. mit töröltem mi változott stb.. csak hogy képben legyek azzal, hogy mit mért teszek...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.