Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6651) Sk8erPeter válasza biker (#6650) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

http://tarhelypark.hu/szolgaltatasok/tarhely/
10 GB
12.900 Ft / év + ÁFA

Én ezt tudom ajánlani. Egy nap alatt költöztettek ide nekünk 5 domaint, mindezt cseten sikerült lebonyolítani egy 4 napos szünet előtt, amikor sürgős volt. Ők meg egyből intézkedtek, ráadásul hozzáértők.
Cseten munkaidőben érhetők el (H-P, 9:00 – 17:00).
Az aldomainek fizikai helyét a gyökéren belül Te határozod meg a cPanel-felületen keresztül, természetesen nem a public_html alá van rendelve, az gány lenne.

"- nincs havi forgalmi limit és napi látogató limit (sajna GYT-n napi 1000 egyedi látogató és havi 50GB a limit, ami a webshopunkat önmagában nem bírja el), vagy ha van limit akkor 2000+ egyedi látogató és havi 500GB limit"
Ezeknek azért kérdezz utána, biztos, hogy készséggel válaszolnak.

A többi biztos, hogy pipa.

Sk8erPeter

(#6652) Sk8erPeter válasza Siriusb (#6649) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor ezzel végül is megoldódott? Mert amúgy a php.net-en a header()-nél a kommentek közt található egy-két egyéb megoldás is. De ha ez is működőképes, akkor okés. Mondjuk én lehet, hogy ráeresztenék egy file_exists()-et előtte, vagy egy getimagesize() függvényt, ami elvileg biztonságosabb a kiterjesztés kiderítésére, bár tény, ez plusz overheadet ad hozzá, de normálisan működő szervernél nem kell, hogy jelentős plusz teher legyen.

Sk8erPeter

(#6653) Speeedfire válasza biker (#6650) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én őket tudom ajánlani még mindig. :)
A felsorolt kitételeknek megfelel. Egyedül a cPanel nincs. A domaineket külön kezelik.
Ha kérdésed van velük kapcsolatban nyugodtan segítek.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6654) Coyot válasza biker (#6650) üzenetére


Coyot
őstag

Nem néztem át teljesen, de szerintem erre vess egy pillantást:
tarhely.eu óriása

De szerintem ez lenne a legjobb neked, gondolom több különálló oldalt akarsz üzemeltetni és éves 30k :) :[link]

Nagyon merem őket ajánlani, nem olcsók, de nagyon megbízhatóak, és éjjel 3 kor is válaszolgatnak a speckó kérdésekre, valamint hajlanak arra hogy neked jó legyen, pl az óránkéni 3k email küldést csak megbeszélés kérdése és emelik.

szerk.: lehet hogy havi volt az e-mail küldési mennyiég és 5000 levél erre most nem emlékszem tisztán, bocsi :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#6655) Jinxb1rd válasza biker (#6650) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

- BELFÖLDI server, nem külföldi lassúság :F

We are only Stardust...

(#6656) Speeedfire válasza Jinxb1rd (#6655) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A legtöbb szerver külföldre elég lassú.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6657) Jinxb1rd válasza Speeedfire (#6656) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja, akkor úgy értette, hogy olyan belföldi szerver, ami külföldről is gyors elérést biztosít? Vagy úgy, hogy ne legyen külföldi, mert akkor itthon nem túl gyors? :D

We are only Stardust...

(#6658) biker válasza Jinxb1rd (#6655) üzenetére


biker
nagyúr

A nemzetkozi vonal lassu :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6659) biker válasza Coyot (#6654) üzenetére


biker
nagyúr

Az orias maris elbukott, mert 150.000 file maximum
Hat, a webshopban a kepek 80%-a helyben tarolodik, ez thumbnailekkel jelenleg 125.000 kep, + a rendszer maga +a design kepei es a tarolt megrendeles fileok (10.000 korul)
Egy domain elvinne 98%-ot a kapacitasbol

De a cloud lehet jo lesz :)
Annak meg kivesezem mit tud

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6660) Jinxb1rd válasza biker (#6658) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Rengeteg belföldön a viszonteladó, ergo ugyanazt kapod, mintha magánál a külföldi cégnél fizetnél elő. Persze nyilván vannak kivételek, csak oda kell figyelni, a jó öreg magyar minőség miatt.

We are only Stardust...

(#6661) biker válasza Speeedfire (#6653) üzenetére


biker
nagyúr

Nekem gyanus, a viacom es az allcom valahol nem ugyanaz?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6662) biker válasza Sk8erPeter (#6651) üzenetére


biker
nagyúr

A tarhelypark is kulfoldi, gondolom, azert csak 100mbit a savszeluk, nem?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6663) biker


biker
nagyúr

Szóval az úgy indult, hogy valamikor 2003-ban kezdtem a phphost-nál, srác nagyon rendes, bármikor fel lehet hívni, sms-t küldeni, de lassan a fejére nő minden, most pl 3 hete nem válaszolt emailemre.
nincs saját cpanel, ha kell egy új aldomain, várok amig meg nem csinálja, és drága is, a 10gigás csomag ma már br. 35e

a gyumolcstárhelyhez kezdtem hordani embereket, van ajánlói program, 1000Ft ügyfelenként, így sokszor fele áron jött a csomag, de...
ahogy nő az ügyfélszám, egyre rugalmatlanabbak. 1000 egyedi látogató/nap, meg a forgalmi limit, mondom nincs egyedi csomag
nincs, van vps szolgáltatásunk. ok, b+, de az 2,5x annyiba kerülne :(

szóval most van egy csomagom a phphostnál (2 domain+3 aldomain konkrétan 5 vhost, szeparálva) 35-ért
van 2 kiwi csomagom 3 domainnel (mert csomagonként 2 lehet) a GYt-nél, évi 17k/db

Ez ugye 70, ha ezt 30-ra le tudom tolni, az nagyon jó :)
Ezt a GYT nem akarja, hogy náluk fizessek egy nagy csomagot, mert akkor is korlátoz, hát akkor megyek, ennyi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6664) Speeedfire válasza biker (#6661) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem hinném. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6665) Sk8erPeter válasza biker (#6662) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem, legalábbis egy tracert-et ráeresztve két ott lévő domainre, a csomópontok IP-címeit végignézve whois.domaintools.com-mal mindegyik magyarországi helyekre mutat, a legmesszebb földrajzi pont Budapesttől Szeged volt.

Sk8erPeter

(#6666) biker válasza Sk8erPeter (#6665) üzenetére


biker
nagyúr

Akkor foleg nem ertem a 100mbit sebesseget

A tarhely.eu 20perc alatt valaszolt a kerdesemre most, nem rossz
Ezt a 30 egyideju kapcsolatot tisztaztam, de ez 30szal / tarhely, vagyis akar 100 latogato ha gyorsan futnak a scriptek

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6667) Coyot válasza biker (#6659) üzenetére


Coyot
őstag

Ha jobban kivesézed, akár be is írhatnád hogy mire jutottál vele :R

Má' nem

(#6668) Sk8erPeter válasza biker (#6666) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Akkor foleg nem ertem a 100mbit sebesseget"
Mit nem értesz rajta?
Kevésnek tartod, vagy mi? Mennyit várnál?

Egyébként azt írtam, hogy a Tárhelyparknál most hétvégén nem fognak neked válaszolni, csak munkaidőben. Akkor ők is ilyen gyorsasággal szoktak válaszolni, de érdemes inkább cseten rájuk írni, mert azt ugye egyből látják.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6669) biker válasza Sk8erPeter (#6668) üzenetére


biker
nagyúr

Kevesnek tartom, sokan tartanak fenn gbitet a bix fele
Azert ott a webshop, 15-20 egyideju latogato van, de a csucs 55volt decemberben
A letoltott oldalak a termek fotokkal atlag 1,5-1,8 mbyte
Szorozzunk, ez mondjuk also hangon 150mbit lenne, vagyis maris korlatokba utkoztunk

Coyot: most azt irtak, 30 szal az a tarhelytol a proci fele fenntartott aktiv kapcsolat. Ez gaz, mert ez nem azt jelenti, hogy az index.php futhat 30 peldanyban, hanem 30 hivas lehet osszesen
Na az gebasz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6670) Speeedfire válasza biker (#6669) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akiket ajánlottam nem kérdezted meg? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6671) Coyot válasza biker (#6669) üzenetére


Coyot
őstag

"ez nem azt jelenti, hogy az index.php futhat 30 peldanyban, hanem 30 hivas lehet osszesen" ez mondjuk nekem nem teljesen világos, egy index.php futás = lefut egyszer a programod, tehát egyszer dolgozott a processzor vele, vagy rosszul látom?

Tehát az index.php-d lefutott mondjuk 0,3 sec alatt (mert most pont lassú volt :) ) az azt jelenti hogy 30 ilyen egyidejű futás lehetséges, de mivel 0,3 sec alatt futott le, így 1 sec alatt kiszolgálhatsz maximum (1/0,3)*30, azaz majd 100 oldalletöltést.

Legalábbis számomra ez a logikus verzió. De majd mindjárt kiderül.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#6672) biker válasza Coyot (#6671) üzenetére


biker
nagyúr

az index.php meg meghív 40 filet kb, css-ek, js-ek, képek, egyebek, valami mindig fut 0-2mp közt, az index.php magaigen, eddig fut

de a "tárhely", vagyis van egy domainem, amin fut 3 tagnyilvántartó élesben, 3 kezelő egész nap embereket léptet be, + a teszt itt, + kéne még 3-4et eladni belőle, ez mondjuk kapásból 3 user szinte egyidőben
+ a webshop átlagosa 15-20 egyidejű látogatója, ami nem sok, + a maradék 3 domain és 4 aldomain mondjuk 2-3 látogatója, és letérdelt a 30 hívás/tárhely, érted?
Ez nem tetszik, most mit ködölnek, miért nem írják le, /process vagy akármi?
basszus, ha leírom, konkrétan érdekel, ne megint a weblapra kiírt idiótaságot írják le, hogy "a tárhelytől processzor felé egy aktív folyamat"
ez nem normális megfogalmazás.

egy db php file hány szálon futhat? /user /szerződés /domain vagy akármi, mi az hogy /tárhely? lesz rajta 7 domain meg aldomainek, ez akkor egyenként 3 látogató lenne? ha meghívok 70 filet akkor 0,5???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6673) biker válasza Speeedfire (#6670) üzenetére


biker
nagyúr

egyszerre nem tudok 6 felé írni, gondolom

cpanel helyett ott mi van?

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6674) Coyot válasza biker (#6672) üzenetére


Coyot
őstag

Egy tárhely az egy weboldal lesz alapesetben.

A statikus nem script fájlok nem számítódnak bele processor folyamatba, azok egyszerű http kérések szerintem, amik egyszerűen visszaadják a fájlt amire linkeltél, de érdemes ezt is letisztázni szerintem.

Úgy megy hogy kapsz egy WHM admint gondolom (nekem a régebbi viszonteladói csomagjuk van azon így van) amin a szerveredre létrehozhatsz tárhelyeket, a tárhelyeidnek külön c-panel usere van, külön könyvtár a szerveren. tehát egyszerűen a különböző rendszereidnek csinálsz külön tárhelyet és ezekre a tárhelyekre külön vonatkozik ez a korlát ha jól értelmezem. Erre így kérdezz rá, és akkor meglesz a válasz.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#6675) Coyot válasza biker (#6673) üzenetére


Coyot
őstag

Közben megtaláltam nekem ez a szolgáltatásuk van, de azt hittem már nem is lehet kötni náluk, de ezek szerint igen :D
[link] - bár ez akkor jobb szerintem ha sok ügyfeled van és mindenkinek saját homokozót akarsz adni.

Má' nem

(#6676) Sk8erPeter válasza Coyot (#6674) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én az eredeti kérdést úgy értettem, hogy egyetlen tárhelyhez szeretné rendelni az összeset, mind a 7 domaint, és arra elég lenne neki a 10 GB.
Saját esetemben a Tárhelyparkhoz a megrendelőm az 5 domaint szintén így akarta költöztetni, 4 domain lóf@sz helyet foglal, 1 pedig várhatóan elég sokat fog, mert sok-sok kép fog felkerülni, de a 10 GB elég. De a lényeg, hogy mindegyik ugyanazon a tárhelyen van, van egy public_html, amiben az elsődleges domain cuccait lehet tárolni, aztán még vannak az addon domainek, ezt pedig abba a könyvtárba pakolod a tárhelyen belül (természetesen ha el akarjuk különíteni a domaineket, érdemes a public_html-en kívülre, én így csináltam), amelyikbe szeretnéd, csak meghatározod a helyét a cPanel-felületen.
A mi esetünkben mondjuk nem kell egyáltalán nagy terheléssel számolni, olyannal, mint amilyennel bikernek, de érdekelne, ebben az esetben a terhelés-elosztás hogy történik, mert én azt feltételezem, ilyenkor mind a 7 domainnél az egyetlen tárhelyre vonatkozó korlátok lennének érvényben. De erről a szolgáltatót kell persze megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6677) Speeedfire válasza biker (#6673) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Egy általuk fejlesztett panel.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6678) biker válasza Coyot (#6674) üzenetére


biker
nagyúr

Sajnos /tarhely a limit, ergo minden szamit
Ezek pedig nem partner oldslak, sajat celu mind
Pl fut jelenleg 3 tag nyilvantarto belepteto rendszer is, itt munkaidoben folyamatosan klikkelgetnek
Szerintem ide necces feltenni, most ok is ezt irtak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6679) Soak


Soak
veterán

Ha már szerverezünk, van tapasztalatok szerver hostingos céggel? Nézegetem őket, lassan el kell helyeznem a szervert, ami fontos, hogy legyen minimum 100Mbit/sec külföldre (az se baj ha van 1Gbit/sec) és versenyképes ár? Eddig a doclerweb a befutó, de jó lenne tapasztalatokat hallani. A doclerweb kb 25k-ért adja azt a csomagot ami ebbe belefér.

[ Szerkesztve ]

(#6680) Coyot válasza biker (#6678) üzenetére


Coyot
őstag

Hát egy próbát megért :)

Má' nem

(#6681) misionline


misionline
tag

Üdv.

Adott egy oldal és ha nagyítom a footert kivéve balra csúszik el, a háttérből a bal széle eltűnik, a jobb oldalt meg sok hely marad.

Valaki nézzen már rá ha teheti és adjon pár tippet mit hol kell át írni:

Köszönöm előre is.
Ja nagyon kezdő vagyok, ha lehet könnyen megérthetően válaszoljatok...

Itt az oldal:

(#6682) martonx válasza biker (#6678) üzenetére


martonx
veterán

Szvsz neked sokkal jobb lenne egy saját komplett virtuális szerver, mondjuk AmazonWS-en, vagy Azure-on (itt van csak PHP + Mysql + tárhely lehetőség is, nem kell komplett szerver, ergo megóv a konfigurálásoktól). Bár ezek nem túl olcsóak, de minden kitételednek simán megfelelnek.

Én kérek elnézést!

(#6683) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, van egy ilyen kódom:

-webkit-text-fill-color: white;
-webkit-text-stroke-width: 2px;
-webkit-text-stroke-color: black;

ami Chrome alatt jól működik, de Firefox alatt nem, hogy tudnám ezt úgy megcsinálni, hogy FF alatt is jól működjön, lévén a FF nem webkit alapú, és nincs -moz megfelelője?! :/

(#6684) martonx válasza Jim-Y (#6683) üzenetére


martonx
veterán

sehogy, mivel ezek webkit specifikus css bővítmények. FF, IE, Opera alatt nem működnek.
A hülye gugli mostanra pont azt csinálja, mint MS 10 évvel ezelőtt. A történelem mindig csak ismétli önmagát.

Én kérek elnézést!

(#6685) misionline


misionline
tag

Üdv.

Az előző gondomat sikerült megoldani, eredetileg 960px széles a header, content, footer az volt a baj, hogy a footer szélesebbre volt állítva, az szépen a helyén is maradt mindíg csak a többi ment el..

Szeretnék csinálni egy mobilra optimalizált lapot.
Ha valaki tudna jó leírást adni, hogy kell. Ha van kipróbálás céljából, ingyenes mobil sablon, és a script stb ami arányítja, hogy ha mobilról nézik a mobil weblapot adja be, és azt hova kell beírni stb azt nagyon megköszönném.

(#6686) Sk8erPeter válasza martonx (#6684) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"A hülye gugli mostanra pont azt csinálja, mint MS 10 évvel ezelőtt. A történelem mindig csak ismétli önmagát."
Hmm, elgondolkodtató, van benne valami.

Sk8erPeter

(#6687) Siriusb


Siriusb
veterán

phplist-et használ valaki?

Előjött egy az a probléma, hogy sem a hírlevélre feliratkozás megerősítést kérő üzenete nem érkezik meg a címzetthez, sem teszt üzenetek. Illetve egy-egy tegnap délben, ill kora délután küldött teszt üzenetet ma délelőtt kaptam meg. Azt még hozzáteszem, pl tavaly működött, szóval nem egy új installációról van szó, és a küldési limiteket a szolgáltatóval egyeztetve állítottam be (bár ez most nem releváns).
Szerintetek hol lehet a bibi? Spam filter, akár a szolgáltatónál, akár a címzetteknél?

(#6688) biker válasza Sk8erPeter (#6686) üzenetére


biker
nagyúr

nem tudom, én nem értem a felvetést

mi köze a webkit only css3-nak a ooogle chrome hülyeségéhez?
kicsit régebb óta van webkit, mint chrome, nem ők találták ki, és van még tucatnyi webkit browser (safari, camino hirtelen)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6689) Sk8erPeter válasza biker (#6688) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hát én nem abban láttam a jó felvetést, hogy konkrétan a Google vagy a Safari vagy épp melyik böngészőgyártó indítványozza bizonyos extensionök WebKit-motorba való beépülését, hanem hogy kicsit "nosztalgikusak" ezek az egyedi megoldások, ahelyett, hogy mondjuk W3C-ajánlások formájában sikerülne közös, minden böngészőben azonosan viselkedő megoldásokat bevezetni. Tehát arra gondolok, hogy elég rossz lenne, ha ismét ott tartanánk, hogy hiába CSS3, hiába HTML5, hiába modern böngésző, meg a többi blabla, ugyanúgy egyedi tákolmányokkal kellene teletömni a stylesheeteket, amelyik extensiont/property-t meg épp nem sikerül kiváltani, azt lehetne JavaScripttel megkerülni, és így tovább. Igaz, ezt az előbb nem fejtettem ki, inkább hozzágondoltam martonx hozzászólásához, gondolom végső soron ő is valami ilyesmire gondolt. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy túlzás ezt konkrétan a Google-höz kötni, hiszen például a -webkit-text-stroke-width tulajdonság már a Safari 3-ban is benne volt:
http://www.browsersupport.net/CSS/-webkit-text-stroke-width,
ami pedig eszerint már 2007 júniusában megjelent, akkor pedig Google Chrome-nak még se híre, se hamva nem volt. (Na jó, híre lehet, hogy már igen. :DDD)

Azért persze remélem, hogy ez a károgás a jövőben kevésbé fogja megállni a helyét, az lenne a szép, ha nem lenne szükség ezekre az egyedi prefixekkel ellátott mágikus property-kre a stylesheetekben.

Sk8erPeter

(#6690) Tele von Zsinór válasza Siriusb (#6687) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Első körben le kéne nyomozni, hogy hol a gond - a kódban, vagy a mailszervernél. Kezdd ott, hogy megnézed a naplóid (nem ismerem amúgy a phplistet), hogy tőled kiment-e egyáltalán a levél, és ha igen, akkor lehet felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval, hogy gondod van.

(#6691) execute93


execute93
őstag

Sziasztok.

Weblapot szeretnék készíteni. Azon gondolkodom, hogy milyen motort rakjak alá.
Amit megszeretnék valósítani:
Fejléc alatt legördülő menüpontok. Jobb és bal oldalon menüpontok. Fontos lenne, hogy a Kezdőlap az ilyen blogféle lenne teli bejegyzésekkel. Ezekhez hozzá is szólhatnak az userek. Fórumot is szeretnék, nem közvetlen a weblapra, hanem a menüpontra rákattintva irányítaná át a felhasználót.
Ehhez szerintetek mi lenne a legalkalmasabb? Milyen témát ajánlanátok? Ingyenes kellene, amit átalakítok.
Eddig E107 motorral dolgoztam, de eléggé fapados számomra már. Fórumot phpBB segítségével csinálom.
Se domainem se tárhelyem nincs még. Tárhelyparkot néztem ki egyenlőre a 100MB-os csomagot .hu domainnel. Ha több kellene, akkor bővítem magamnak.

Köszi a válaszokat előre is!

:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6692) fordfairlane válasza execute93 (#6691) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem vagyok Wordpress expert, de elsőre ezzel próbálkoznék, főleg abban az esetben, ha az fő célod a tartalom gyors elkészítése és publikálása, nem pedig a műszaki részleteken történő elmélyedés. Ez a legelterjedtebb webes platform, rengeteg bővítési lehetőséggel, ingyenesen letölthető design templattel.

x gon' give it to ya

(#6693) Sk8erPeter válasza execute93 (#6691) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A legnépszerűbb CMS-ek mind képesek erre. Például Drupallal (gyorsan hozzáteszem, én elfogult vagyok Drupallal kapcsolatban) ebből a könyvből elolvasva a legfontosabb tudnivalókat, engedélyezve és tanulmányozva a Forum modult, majd például egy Superfish-t telepítve a legördülő menühöz az elképzelésed gyorsan megvalósítható. Témát pedig ízlés szerint innen választhatsz.

Sk8erPeter

(#6694) execute93


execute93
őstag

Köszi a válaszokat!:) Drupalt felrakom és megnézegetem:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6695) execute93


execute93
őstag

TI hogyan hirdettétek be a weblapotokat? Nem szívesen fizetek érte.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6696) Sk8erPeter válasza execute93 (#6695) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mi az, hogy "hogyan hirdettétek be"? Hol, mi a cél?

Amúgy ha elakadsz, van Drupal topic, meg van a drupal.hu fóruma. Utóbbit látogatják inkább a Drupal-szakik.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6697) execute93 válasza Sk8erPeter (#6696) üzenetére


execute93
őstag

Mi a cél?:) Az, hogy minél több ember látogassa a weblapom.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6698) Speeedfire válasza execute93 (#6697) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

SEO, tartalom. Aztán meg fórumokon, levlistákon. Cikkek végén.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6699) misionline


misionline
tag

Dreamweaver el csináltam egy "mobil oldalt" ki szeretném próbálni.
Hogyan tovább? Gondolom az eredeti weboldal index.html -e a head részbe kellene valamit beírni, hogy behívja az oldalt ha mobilról nézik.
Hogyan kell tovább menni? Hogy hívom be a mobil oldalt.?

A deramweaver ezeket a scripteket használja

<script src="jquery-mobile/jquery-1.5.min.js"
<script src="jquery-mobile/jquery.mobile-1.0a3.min.js"

(#6700) CSorBA válasza misionline (#6699) üzenetére


CSorBA
őstag

Opera Mobile Emulator for desktop: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.