Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyborg


Cyborg
őstag

Vajon befér 200ezer alá?
Ki fogja forgalmazni, Alza?

(#2) zsirfecske válasza Cyborg (#1) üzenetére


zsirfecske
addikt

be kéne férjen, különben nincs értelme a többi mellett árban. amúgy szerintem bármi van jobban járunk még egy sima 7-essel akár használtan is. jó mondjuk az akksi az kéne belőle, meg a plasztik hátlap. minek az üveg ha nehéz és úgyis tokban van? helyette üzemidőt választanék :))

alza már most is forgalmazza, szerintem ezt inkább úgy kell értelmezni hogy a google. azaz megnyílik a magyar store felület :C

(#3) leslien válasza zsirfecske (#2) üzenetére


leslien
nagyúr

azaz megnyílik a magyar store felület

ez nagyon jó lenne ,mert amelyik itt garanciás mind mehet javitásra akár..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4) MikeWazowski válasza zsirfecske (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"azaz megnyílik a magyar store felület" - ejj de jó lenne...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Egyedül a bézs, amire azt mondom ok. Talán még a kék.

zsirfecske nekem a Pixel 8 tetszik. Kisebb, mint 7 vagy a 7a. Most megjön az S23 nekem, de ha a 8 itthon tökéletesen használható minden téren (Vodával is LTE sávon, meg az 5G), akkor ősszel benevezek egyre a mérete miatt. Most 270k, nem tudom mennyire fog lemenni addig.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) sasa134


sasa134
addikt

Szuper lenne, ha a Google Store-on kívül szolgáltatói kínálatában is elérhető lenne ezentúl :K

Avanti Roma

(#7) Obyboy válasza zsirfecske (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem is 200 alatt lenne ideális a kezdő ára, főleg hogy a 8 is egyre olcsóbb.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az a google-kék szörnyen tetszik!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9) mad823 válasza janeszgol (#5) üzenetére


mad823
őstag

(#10) paatrick


paatrick
senior tag

Forradalmi színválaszték :DDD azt nem értem hogy nem sikerül senkinek kihozni egy piros-bordó akármi telefont. Hány éve megy már ez a pasztell szín trend :U

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#11) tomboy0013 válasza Cyborg (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Biztos, hogy 200 felett nyit. A 7a kezdett 200-on, ez drágább lesz. Pláne hogy fent van az euró is az égben, meg még alapból is drágább lesz a telefon mint a 7a volt.

(#12) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekem fekete kellene, króm kamera csíkkal, de olyan nincs csak a fehér. Színekben nagyon béna a Google.

(#13) tomboy0013 válasza Crafter32 (#12) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én ezért kombóztam az fehér 7 Pro-t gyári fekete tokkal :D

(#14) tomeek1986 válasza mad823 (#9) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

Ezt most, hogy kell érteni? Árukeresőn vannak fent pl: Pixel 7a telók...Ha speciel megveszek egyet, akkor már automatikusan lesz 5G a Telekom hálózatán?? Annó olvastam, hogy mókolni kell, hogy teljeskörűen legyen 5G... Valaki írja már le legyen szíves részletesen, hogy mi a helyzet most?? köszi! :)

(#15) mad823 válasza Crafter32 (#12) üzenetére


mad823
őstag

Az sem mindegy, milyen a színe. Piros legyen, sárga tetővel!

(#16) mad823 válasza tomeek1986 (#14) üzenetére


mad823
őstag

Igen

(#17) paatrick válasza mad823 (#15) üzenetére


paatrick
senior tag

Youtube színű nem lehetne? Piros ezüst kerettel :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#18) Cyborg válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


Cyborg
őstag

... azért olyan sokkal nem lehet drágább, hiszen 240 körül már ott van a Pixel 8, senki nem fogja a 8a-t választani, ha mondjuk csak 20ezer lesz a differencia, én legalábbis biztosan nem.

(#19) tomboy0013 válasza Cyborg (#18) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most itt én nem sufni GSM arról beszélek természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#20) Crafter32 válasza mad823 (#15) üzenetére


Crafter32
őstag

Lehet a dolgot irónizálni, de igenis fontos a szín, anyagminőség stb, mégha tokot is raksz rá. Olyan mint a alsónadrág vagy bugyi, szerintem ha nem is látszik az utcán azért gepeárd mintásat nagyon nem szeretnék :))

(#21) ronroli


ronroli
tag

Saturnban ára:

[link]

Benéztem, ez a 7a. Legalább ha ennél drágább lesz, az 200+

[ Szerkesztve ]

(#22) Cyborg válasza tomboy0013 (#19) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem sufni gsm-be annyi a pixel 8, hanem google storeban

(#23) tomboy0013 válasza Cyborg (#22) üzenetére


tomboy0013
veterán

A német Google Store-ban 799 euró, az nem 240, inkább 320 ezer. [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) mad823 válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


mad823
őstag

Az amazon.de-n meg <600€, azt azért megbízható forrásnak gondolom...

(#25) tomboy0013 válasza mad823 (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nyilván ott a 8a is gyorsan veszít annyit az árából hogy megérje. Pont ahogy a 7a-val is történt a 7 mellett.
Felesleges minden évben leírni hogy az "a" széria nem éri meg az árát bevezetéskor, ezt tudja mindenki. De eltelik kb 2 hónap és beesik az ára, pont ahogy eddig is történt.

(#26) Crafter32


Crafter32
őstag

Partneronál 130e a 7a. Pixel 8 pedig 200 ezer. Én a használt árakat is ehhez viszonyítom. Vicces mikor a már rég lejárt garanciás telefonokat drágábban akarják adni, mint az újat. Hiába zug gsm stb, de akkor is új telefon.

(#27) Crafter32 válasza tomeek1986 (#14) üzenetére


Crafter32
őstag

7a -t tudod használni biztosan itthon mokolás nélkül Pannonnál és Telekomnál is. Vodát azt nem tudom, azok mindig különleges tejbetökök.
Ha alapból nincs a csomagodban Volte akkor aktiválni kell a szolgáltatónál és működik szépen. Azt hiszem szeptember óra van így.

(#28) tomboy0013 válasza Crafter32 (#27) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pannon és Telekom? Vagy "Pannon és Westel" vagy "Telenor és Telekom" legyen. ;]

(#29) Crafter32 válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


Crafter32
őstag

Igaz. Westel. Sosem voltam harmincas vagy hatvanas, el is felejtettem. Nekem a Pannon az Pannon marad. Az utca neve is még mindig Pannon.

(#30) L4mie válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


L4mie
veterán

Az jó, mert a linked alapján a sima 8 640 től kapható :( így akkor a 8a-nak nem sok értelme lesz. Remélem gyorsan esik majd az ára, nekem jöhet egy kék, feleségemnek meg egy bézs :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31) tomboy0013 válasza L4mie (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

*649Euro Amikor linkeltem még nem volt 150 euró kedvezmény. A 8a meg még mindig egy újonnan bevezetett telefon lesz, őszintén nem értem ezt az értetlenkedést az árakon... Majd visszamegy a 8 ára, aztán meg majd együtt csökken a 2. Pont mint eddig mindig.

(#32) L4mie válasza tomboy0013 (#31) üzenetére


L4mie
veterán

Na akkor ma reggel aktiválták :)

Nem értetlenkedés, nyilván mindenki olcsóbban akar minél jobbat, és most megy a drukkolás, hogy ár-érték bajnok telefon legyen.
Amúgy se árt kivárni az első pár hónapot, kifutnak a kezdeti gyártási "hibásabb" sorozatok, meg az ára is be fog állni fogyasztóbarátabb szintre.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Egyébként milyen hátrányokkal kell számolni ha olyan Pixelt veszek amin nincs magyar garancia? Pl Pixel 7.
Ha tönkremegy benne valami akkor kuka a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#34) tomboy0013 válasza M4T4D0R (#33) üzenetére


tomboy0013
veterán

Közvetítő céggel ki tudod küldeni garanciáztatni a Google által támogatott országokba, lesz minimális költsége meg egy kicsit körülményes, de még mindig sokkal jobb mint a semmi. De ha jól tudom itthon is lehet fizetősen javíttatni 1-2 helyen a Pixeleket, ugyanúgy mint más telókat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.