Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) mikron


mikron
tag

Kénytelen leszek visszamenni AB játszani, ami most megy RB-n az katasztrófa. Miért nem lehet külön küldetésben megcsinálni az összevont csapatjátékot. Totális káosz ami uralkodik mostanában 16 játékosból 2 tank többi repülő az ellenfélnél egy repülő sincs. :DDD erre varrjál gombot :D röviden jellemezve ez már a mazohista kereteket feszegeti. :DDD :DDD

(#652) psycroptic válasza mikron (#651) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem próbáltam még ki az összevonás óta, tényleg annyira sz@r lett?

PSNID: Tomy83PS

(#653) JackFeryll válasza psycroptic (#652) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem minden egyes alkalommal, de sokszor.
Amelyik csapatban sok a repülő ott nem szoktak foglalni. Általában pedig az egyik csapatban sok a másikban kevés.
Sajnos teljesen random, hogy a hülye csapattal vagy-e, vagy hogy van-e légvédelmetek vagy nincs.

(#654) psycroptic válasza JackFeryll (#653) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem hangzik túl jól. :(

PSNID: Tomy83PS

(#655) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ma kipróbáltam én is az összevont játékot. Katasztrófa, eddig főleg RB-ben játszottam, de ez így nagyon nem jó.

Ennek a játékmódnak nem 30 hanem legalább 64 játékos esetén lenne értelme (ahogy a Battlefield-ben is van). Na meg egyszer már elragadtattam magam és azt mondtam, hogy itt is olyan ostoba gyökér a játékosállomány, mint a WoT-ban...

A múltkor a GF miatt feltettem megint, nagyon élvezetes csatákat mentem, örültem, hogy végre gondolkodó lényekkel játszom együtt... erre most. Jönnek a mixelt csaták és felborul minden. Az emberek gombnyomásra hülyék lettek...

(#656) Máté94 válasza Stauffenberg (#655) üzenetére


Máté94
addikt

Csak választhatóvá teszik egyszer, gondolom most "kényszer teszt" van. Legalábbis remélem, mert ez nekem se gyere be, amikor alig mozdulok el a kezdőkörből és lebombáznak. :U

(#657) Stauffenberg válasza Máté94 (#656) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem nem a nehézségével van bajom, hanem azzal az állapottal, hogy senki sem tudja, hogy mit kellene csinálnia. A WoT-ból emiatt lett elegem... amikor még nem volt GF akkor a WT-ből is emiatt lett elegem...

(#658) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Volt egy hír régebben, hogy a következő patchben a béta teszterek megkapják a titulusokat. Ez el lett felejtve ?

más:
Hetzer és Jadgpz IV egy ligában játszanak, 3.7 és 4-es BR, ha igen melyik a "jobb" ?

(#659) RG4L válasza JackFeryll (#658) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lett elfelejtve. Nagy patchkor kapod majd meg, ezek a mostaniak csak kis javítgatások, melyeknek a fele se működik.

War Thunder: Gelesztaa

(#660) octopus666


octopus666
tag

Ennyi agyhalott játékos ami most RB-n van az csúcs. :W :W Mi a ....... jön be repülővel ha még bombázni sem tud, sőt saját csapatot bombázza. Nem csoda, ha az ember a haját tépi ilyen felhozatallal. :U

(#661) Micsurin válasza octopus666 (#660) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mért az jobb aki bejön mig 3 BK-val ? :W .... lezuhan , kilép.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#662) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Hát a németeknél nem adta magát könnyen a napi szorzó...

(#663) RG4L


RG4L
őstag

Érdekes meccs volt, kiírtam a battle ratingeket. 8km magasan üldözött az N1K, a Ki-84 lelépett, fordultam, srác overshoot, mögékerültem, zuhanással menekült, követtem de nem törtem el a szárnyakat szerencsére, aztán vett egy fordulót, már tengerszinten, tail control crit neki, csapattárs elviszi a killt... de legalább sikerült lenyomnom egy olyan 5 percec menekülés/üldözés után. Miután lezuhant, tájékoztattam, hogy ugye tisztában van vele, hogy még csak BR szerint sem egy szint a két gép, pampogott, pampogott, hogy 1v1-ezzünk meg mittudoménmi. Azután lelőttem a Ki-84-es csapattársát, de úgy, hogy már égett a gépe de még belenyomtam a maradék lőszeremet, hogy miszlikre szakadjon. Majd boldogan nyitottam egy all chatet és mire beírtam hogy REKT, lelőttek. :(

Egyébként érdekes a matchmaking, megyek ezzel a Tier 4 elejei Spittel, és F8F, Ta 152, Bf 109K, N1K, Ki-84 otsu/hei ellenfeleket kapok. Ha én mennék egy meccset valami 6.0 feletti értékelésű géppel, le merném fogadni, hogy már csak a jetek süvítését hallanám.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#664) RG4L válasza RG4L (#663) üzenetére


RG4L
őstag

Rossz topik, hupsssz.

War Thunder: Gelesztaa

(#665) olcsii


olcsii
aktív tag

Amugy mult heti patchal nagyon elrotottak valami. Tigereket foylton egy lővésezi bármilye tank.
és nem tudom észre vettétek e. mult hétvégén mindenki németekkel játszott. ez nagyon brutálisan megfordult kb 1:3 orosz félre. realisztikusba játszom csak árkádban nem tudom az arányt.
klán vezetőim abba is hagyták a játékot:D mig ki nem javitják mert nem lehet tigrisekkel nyerni.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#666) olcsii


olcsii
aktív tag

Amugy ha este fele megyek pár kört mert még ujra kell telepitenema gépet a bios frissités miatt:) de legalább már e5300 procim van az e4300 helyett. talán igy már jobban fut ez is meg a wot is.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#667) Stauffenberg válasza olcsii (#665) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is abbahagytam. Az Air Forces részt már hónapokkal ezelőtt, míg a Ground Forces kemény két hetet élt meg nálam. Játszhatatlan a játék. Az hagyján, hogy bugos, hát legyen, ilyenek a béták, de semmivel sem jobb a helyzet a játékosok agyi kompetenciáját nézve, mint a WoT-ban... sőt a mixed csaták bevetésével csak fokozottan súlyosabb lett, mert túl kevés játékos, túl sok feladatot kell, hogy ellásson, ráadásul túl komplex lett a rendszer ahhoz, hogy az átlagos játékos értse mi zajlik a csatatéren... ennek az eredménye, hogy a csaták vagy halálosan unalmasak, mert senki nem csinál semmit, vagy az esztelen kapkodás miatt pillanatok alatt leforgácsolódik az egyik csapat.

Tegnap már el sem indítottam a WT-t, helyette WoT-ot játszottam és felüdülés volt a jelentősen magasabb átlagos intelligencia hányados... és ezzel nem a WoT-nak akartam bókolni.

(#668) Szőrös  válasza Stauffenberg (#667) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezért kell SB-t játszani , nem mondom hogy ott nincsenek babuinok de lényegesen kevesebben mint AB/RB bóhozatban.
Mondjuk az tény hogy a GF-nek kell jó pár hónap mire kikupálják.
Viszont ha egyszer meglesz akkor nagyon de nagyon ütős cucc lesz belőle.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#669) Stauffenberg válasza Szőrös  (#668) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Visszatérek majd akkor mikor érdemes lesz. Nem csak a játékosok agyi kompetenciájával van baj, hanem túlméretes lett a rendszer ennyire kevés játékoshoz. Még teli létszámmal is túl kevés, legalább duplájára, 64 fős csatákra lenne szükség.

Tegyük fel, hogy a játékosok elég intelligensek és jól elosztják egymás között, hogy ki repül és ki harcol a földön, akkor is kevés tank és kevés repülő jut. És akkor arról nem is beszéltünk, hogy a földi egységeken belül is szét kellene osztani a szerepeket: légvédelem, könnyű, közepes, nehéz tankok meg TD-k alapján... az égen ugyan ez: ott is el kellene osztani a játékosokat bombázókra, vadászokra, stb. Mi lesz amikor megjelennek a hajók is? 5 tank, 5 repülő és 5 hajó fog alkotni egy csapatot? Azt is csak optimális esetben... majd amikor mindenki hajóval megy és jut 1-2 tank meg 1-2 repülő a csatatérre, akkor szintén lehet szépen nézni, hogy nem történik semmi érdemleges.

Ez így nem fog menni. Szervezett kláncsatákon, előre elosztva, hogy ki mivel fog foglalkozni még elképzelhető, de random csatában csak és kizárólag a káosz lesz ebből. Pedig én szeretem a komplex játékokat, de ahhoz az kell, hogy eleve ne vonzza magához a casual réteget. A War Thunder fejlesztői is meg akarnak élni valamiből, így nem építhetnek csak a hardcore rétegre.

[ Szerkesztve ]

(#670) Borote válasza Stauffenberg (#669) üzenetére


Borote
addikt

Úgy kéne, mint a PlanetSide2-n, egy szerver, kétezer ember, aztán mehet a mészárlás :DDD

(#671) olcsii válasza Stauffenberg (#667) üzenetére


olcsii
aktív tag

akkor gyere velem játszani:P azt csinálunk:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#672) Reno7 válasza Stauffenberg (#669) üzenetére


Reno7
senior tag

Szerintem sem jó ez így...az lenne az ideális ha csapatonként lenne 16 harckocsi, 16 repülő, meg majd 16 hajó, meg egy nagyobb bili a kezemnek :o

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#673) Micsurin válasza Reno7 (#672) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyobb bili... Na ez nagyon tetszet :C be aranyoztad a napomat....

No , nemtudom mi van azzal a nagy OP német tank tree-vel de eddig 10/8-at nyertem a ruckykal :C

Meg lett a 2. KV-1 , nagyon falya dög... olyan vastag a bugyia , hogy egész bátpr lehetek vele abban a tierben :C de a sebesége :DDD igazi heavy tank

szrk: Hajókról tudni valamit ? NA ÉN azt várom már nagyon :R :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#674) RG4L válasza Micsurin (#673) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem egy év múlva lesznek hajók kb.

War Thunder: Gelesztaa

(#675) BoB válasza Szőrös  (#668) üzenetére


BoB
veterán

Ezt akartam én is mondani. SB-n élvezem a csatákat. Bár én nem is vagyok olyan hogy "ha 1 percig nem történik semmi játszok mással".

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#676) Micsurin válasza RG4L (#674) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkora sacolod closed-re vagy open-re????

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#677) RG4L válasza Micsurin (#676) üzenetére


RG4L
őstag

Valahol már említették, hogy biztos csak 2015-re jön, de hónapot nem tudok, hogy mikorra tervezik, de nem is bánom. Először lássunk rendesen javításokat mind a tankoknál, mind a repülőknél.

War Thunder: Gelesztaa

(#678) JackFeryll válasza RG4L (#677) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem inkább úgy kéne fogalmazni, hogy 2015 előtt biztos nem jön :D

(#679) BoB


BoB
veterán

Ma mentem 6 csatát. Csak 16vs16 volt, mindenki harckocsival jött mindkét oldalon kivéve 1 max 2 embert. Repülőt akkor hoztak mikor már kilőtték őket. Izgalom, csata folyamatosan volt.

Még egy komment az agyatlanozással kapcsolatban. Wot-ban is nem kevés agyatlan embert láttam másokat agyatlanozni. Rendszerint mindenki szerint mindenki más hülye volt. Érdekes :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#680) donmackó válasza BoB (#679) üzenetére


donmackó
őstag

Még jó hogy a "noob"-ozás itt is megkezdődött. Ma kétszer kaptam meg mert one shotoltam a csapattárs előtt az ellent. De legalább még nem írkálják a siemkát. ;]

Release the cable hounds!

(#681) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Valami ötlet, hogy a Hetzer-nek miért csak 110% a reward-ja amikor a többinek kb a duplája a kategóriájában ? (RB)

(#682) Micsurin válasza donmackó (#680) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én report-pt szoktam látni amikor az F2-est kémlelő lyúkon vágom és crew knocked ezzem ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#683) BoB válasza JackFeryll (#681) üzenetére


BoB
veterán

Minél hatékonyabb valami annál kevesebbet hoz. mert könnyebb vele játszani.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#684) Máté94 válasza JackFeryll (#681) üzenetére


Máté94
addikt

Gondolom még nincs alatta semmi, valószínűleg a Pz.4/70-et lehet majd fejleszteni vele, addig nem adtak neki +-t. :)

(#685) JackFeryll válasza BoB (#683) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ezek szerint Tier III-ban ez az überbrutál járgány, mert nincs még egy ilyen a németeknél, egyedül az oroszoknál van a D5T-s T34, de még annak is 140%.

[ Szerkesztve ]

(#686) BoB válasza JackFeryll (#685) üzenetére


BoB
veterán

Tényleg elég jó. Játsz SB-n, ott 140% jár Hetzer-el.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#687) Máté94


Máté94
addikt

Hetzer eddig amúgy hatalmas csalódás... ez egy szutyok. :((( :O

(#688) JackFeryll válasza BoB (#686) üzenetére


JackFeryll
őstag

Játszik a halál SB-n :D
Amúgy a többiért is jóval több jár ;)

(#689) Szőrös  válasza JackFeryll (#688) üzenetére


Szőrös 
veterán

No SB no more reward :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#690) Patrick76496 válasza John_Doe (#613) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kösz! :R
- - - - - - - - - - - - - -
Ma kilőtt a tankomból egy bot (AI) repülő. :F Biztos valami könnyített célzást kap, mert olyan szépen eltalált menet közben, hogy rossz volt nézni. Csak hallottam a visító hangot fentről, hirtelen azt sem tudtam mit kezdjek (meg hogy mi történik), ilyen nem igazán esett még meg velem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#691) Máté94 válasza Patrick76496 (#690) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem ma sikerült a csúnya-rossz-gonosz IL-2 letessékelni az égről... :DDD viszont az csak egy volt a sok közül. :(

(#692) olcsii


olcsii
aktív tag

tegnap meglett a tigris. hát 5 csatám olyan volt hogy elindultam és 15-20 s mulva kipukkantam a repülök miatt, tényleg könynen kilövik amugy a pici tankok is:D de legalább én is egyhitelem őket:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#693) olcsii


olcsii
aktív tag

valaki 5 után nem játszik velem szakaszba?:) németek tier 3

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#694) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Tigris tigris mondd meg nékem ki a legszebb esernyő a vidéken ?
Nagyon laza :D

[ Szerkesztve ]

(#695) Trucker39


Trucker39
tag

Hírek, segédletek, tippek magyarul az alábbi linken. Nézzetek körül. [link]

(#696) donmackó


donmackó
őstag

Valakinek sikerült már beállítani az internet rádiót, a sima menü zene helyett? Minden segítséget meg köszönök.

Release the cable hounds!

(#697) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jobban oda kell figyelnem erre a cannon breach damage-re, mert már háromszor felrobbantottam magam így :)

(#698) Trucker39 válasza donmackó (#696) üzenetére


Trucker39
tag

Igen. Ezen az oldalon le van írva nálunk. [link]

(#699) olcsii válasza Malibutomi (#697) üzenetére


olcsii
aktív tag

de azal mit lehet kezdeni? mert megjavitani nem lehet, lőni nem lőhetsz mert akkor megölöd magad.
szóval mindenképp a halál a megoldás?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#700) donmackó válasza Trucker39 (#698) üzenetére


donmackó
őstag

Big thx.

Release the cable hounds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.