Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) PAtr0n válasza Bingisz (#200) üzenetére


PAtr0n
addikt

Van egy skillje a drivernek (tank driving), ami arra hat ki, hogy a megfelelő helyzetben a megfelelő sebességbe pakolja a váltót, így érve el maximális gyorsulást, és manőverezhetőséget. Illetve a fékezés reakcióidejét is javítja. Nem tudom ha ez jobban fel van fejlesztve nem e hagyja megint 4-esben egy helyben állva, de legalább kiderülne, hogy bug, vagy csak a sofőr másnapos :)

vhw:
Ez a szakaszos/darabos fordulgatás engem is zavar, de általában az segít, ha kicsit "meglököd" a tankot előre, és utána fordulsz. Valószínű az van amit Máté94 is ír, hogy egyhelyben nem minden tank volt képes "pörögni".
A HP rendszerhez csak annyit, hogy valóban, e-sportra jobb a WoT, de pont az az undorító benne, hogy amikor már kevés HP-d van úgy ugranak rád még a gigalight tankok is mint a hiénák, egyrészt, mert kell nekik a kill,. másrészt a HP-d láttán felbátorodnak. Itt ilyen nincs. Sosem tudhatod, hogy kit érdemes lőni, hacsak nem gyanúsan áll egy helyben, vagy a csöve lóg, vagy nem forgatja a tornyát, vagy lángol, stb... Tehát ha tényleg nyoma van annak, hogy lesérült valami modulja.

bullseye:
sznoboszkóp, ez tetszik :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#202) Fel válasza vhw (#188) üzenetére


Fel
addikt

A sima AP, APCR lövedékek sokszor csak átsuhannak a vékonyka lemezeken. Könnyű tankok és a teherautók (SPAA) ellen érdemes valamilyen robbanó lövedéket használni.
Nekem is összejött már pár vicces szitu.. pl.: Tigrissel rendszerint több lövés kell mire kilövök egy (AI) T-26-ot.. és általában akkor is csak leégnek.
KV-1 vs. Flak 36 SPAA... Kapott egy APHEBC-t szemből, amitől megállt a motorja, majd még küldtem rá kettőt, de még mindig nem füstölt el. Töltöttem következőnek egy shrapnelt-t, az hatott.

Néha azért előfordulnak furcsaságok HEAT lőszerrel is: Pz IV C + HEAT vs. Jagdpanther Egyszerűen képtelenség volt kilőni azt a Jp-t.. Nem csak nekem nem sikerült. A csata végére ~10 killje volt, pedig ez RB módban zajlott (1.39 dev szerón).
Az elején azért nem mozdul, mert visszahúzódott javítani, ugyanis korábban távolról kapott már (azért van a lövege kinyílva).

[ Szerkesztve ]

(#203) Bingisz válasza Fel (#202) üzenetére


Bingisz
addikt

Jah, az AI tankok különösen "viccesek"....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#204) Fel válasza Bingisz (#203) üzenetére


Fel
addikt

Miért..? Velük van az erő! Csak nézd meg a fenti videóban, amint a kis T-26 eltakarítja az útból a Jp-t.. :))

(#205) Bingisz válasza Fel (#204) üzenetére


Bingisz
addikt

:DDD
Meg a 90°-os emelkedő se jelent nekik problémát. És nem utolsó sorban semmivel se lehet kilőni őket egy lövéssel... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#206) Máté94 válasza Bingisz (#203) üzenetére


Máté94
addikt

Én is gyakran tapasztalom, hogy nehezebb őket megállítani, mint az élő ellefeleket. :D

De előlről lower plate-et kell célozni és kifognak gyulladni, utána már úgy is leégnek. :)

(#207) Mister_X válasza Bingisz (#205) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem sikerült, kapott egyet teljesen elölről APCR-rel, Pz. III F-ből. :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#208) Bingisz


Bingisz
addikt

Ma nem lesz tankozás: [link]
Izzítsák inkább be a Nightlyt, oszt jóvan.

Amúgy mi ez, hogy a hivatalos fórumon csak "plusszolni" lehet? A WoT hivatalos fórumon a legjobb dolog, egymást minuszolni, ja meg persze az adminokat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#209) Th1sN04ll válasza Bingisz (#208) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Várható volt.... most kaptak a víztoronyhoz hogy hoppá itt kell még egy kis számolási kapacítás :K :W

(#210) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

A Tigrisölő, brutális messze is pontos, alig van esése a lövedéknek, és amit eltalál az meghal... a kv1-el még féltem a tigristől, de jó látni hogy mikor meglát egy tigris kapcsolja a lükvercet ;]

A Tigrisölő!

[ Szerkesztve ]

(#211) munnergep válasza Th1sN04ll (#210) üzenetére


munnergep
senior tag

Szandokán?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#212) donmackó válasza Th1sN04ll (#210) üzenetére


donmackó
őstag

Rémesen randa a KV-2. ;]

Release the cable hounds!

(#213) Patrick76496 válasza Bingisz (#172) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem is a rosszabbak között van, bár ott is el lehet valamennyire lenni. Sőt ez általánosságban az összesre igaz, nincs olyan pálya, ahol ne találná fel magát az ember. Sokkal jobb a jó-szar pályák aránya, mint WoT-ban. Egyébként én is támogatom a nagy pályákat, nekem is tetszenek. Btw hogy jönnek ide a németek? :)

(#173) Mister_X: Azt nem is kéne jeleznie, hogy mikor üt át, és mikor nem. Még a lövedék leesési indikátora is elhagyható lenne, csak azt írja ki, hogy mikor van becélozva valami. Nagy tierekben már nem nagyon jön jól ha mellélő az ember 20-30 másodperces töltésidőknél, ezért kell hogy biztosan betaláljon a lövedék..

Nem tudom, te hogy flankelsz, de ebben a játékmódban a T-34-ek önerőből 30-nál többet alig mennek. De ha neked ez túl könnyű, megértelek. Nekem nagyobb fun szétcsapni a kicsik között, mint fosni a KT-któl meg a JP-któl és meghalni anélkül, hogy csináltam valamit. ;)

(#189) Máté94: Ez miben különbözik a normál JP-től? Ez a parancsnoki JagdPanther?
- - - - - - - - - - - -
Mocskos jó ez a T-34-85, imádom. :)) Tegnap mentem vele egy 12 killes, 2 supportos, 0 halálos kört:
- My results
- Players statistics
Szépen odaver a 85 milis löveg, pont ahogy vártam.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#214) longwild válasza Fel (#202) üzenetére


longwild
aktív tag

Az azért vicces, ahogy 2:37-nél egy kicsi tank oldalra eltolja azt a néhány tíz tonnát...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#215) Bingisz válasza longwild (#214) üzenetére


Bingisz
addikt

Az az AI tank. Rá külön szabályok vonatkoznak :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#216) longwild válasza Bingisz (#215) üzenetére


longwild
aktív tag

Áh értem :) Páncél és lövés terén is külön kaszt?

Bár még nincs lehetőségem játszani vele, mindent megnézek a gameről... Sokkal jobbnak tűnik mint a WOT. Repülésben is akit csak tudok, csábítok a war thunderre, mert a másik egy híg f*s

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#217) Bingisz válasza longwild (#216) üzenetére


Bingisz
addikt

Páncél terén bugos, amúgy meg mindig az ellenfél irányába lövöldöznek, nem kis füstöt generálva.

Ez a játék annyira más, mint a WoT, hogy nem nagyon látom értelmét a kettő közül akármelyiket is kihozni jobbnak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#218) myckey válasza donmackó (#212) üzenetére


myckey
veterán

ez a naturál verzió :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#219) donmackó válasza myckey (#218) üzenetére


donmackó
őstag

Felőlem rózsaszín is lehet akkor is az oroszok legocsmányabb harckocsija. De azért nem csipázom ha szembefordul a tigrinccsel. ;]

Release the cable hounds!

(#220) Patrick76496 válasza donmackó (#219) üzenetére


Patrick76496
őstag

SU-76, T-28, A-44, Object 416, Object 430, Object 430v2 and SU-100M1 says hello. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#221) Máté94 válasza Patrick76496 (#213) üzenetére


Máté94
addikt

Prémes, ennyi. Parancsnoki verzió, de adatokban semmiben sem különbözik. A nagyobb kredit és RP szorzó ugye adott.

(#222) Th1sN04ll válasza donmackó (#219) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem a kinezet szamit a belbecs az igazi kincs meg az hogy eddig alig lehetett sebezni a nyomorult tigriseket meg gyakran one shotolt a 88as most ez a dolog megfordult! Boom es hello! ;]

(#223) donmackó válasza Th1sN04ll (#222) üzenetére


donmackó
őstag

:R ;]

Release the cable hounds!

(#224) Bingisz


Bingisz
addikt

Rendesen hülye vagyok, hogy nem steammel kezdtem el letölteni a rendes klienst.... :U :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#225) donmackó válasza Bingisz (#224) üzenetére


donmackó
őstag

Én torrenten szoktam.

Release the cable hounds!

(#226) mikron


mikron
tag

Nem tudtak kilőni :D :D Első 12 killes csatám volt. :DDD :DDD

(#227) Mister_X válasza mikron (#226) üzenetére


Mister_X
nagyúr

WTB? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#228) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Most, hogy lehet játszani? Rohadtul nem egyértelmű számomra.

(#229) Máté94 válasza v!ct0y (#228) üzenetére


Máté94
addikt

Elvileg Event keretében lehet, nem? Vagy időpontra gondolsz, hánytól-hányig? :D

(#231) v!ct0y válasza Máté94 (#229) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja eventbe lehet már megtaláltam. De nem egész nap megy ugye ?

(#232) donmackó válasza #40993792 (#230) üzenetére


donmackó
őstag

Én úgy tudom hogy csak a nagy kaliberű ágyú miatt volt olyan brutális tornya. És pont az volt a gyenge pontja is, mert a német harckocsik könnyen észrevették. [link]

Release the cable hounds!

(#233) Máté94 válasza v!ct0y (#231) üzenetére


Máté94
addikt

14:00-22:00-ig megy naponta.

(#234) Bingisz


Bingisz
addikt

Az valami bug, hogy a németek felrobbannak, ha HE-vel lövöm a kupolájukat?
Ha van rá lehetőségem StuG-al akkor csak azt lövöm rajtuk és 100%-ban egylövésezem őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#235) munnergep válasza Bingisz (#234) üzenetére


munnergep
senior tag

Tényleg... Hm. Ez tuti bug. De jó móka :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#236) Bingisz válasza munnergep (#235) üzenetére


Bingisz
addikt

Jah, így legalább a PZ3 M-se annyira OP.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#237) Patrick76496 válasza Bingisz (#236) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szvsz nem OP, legalábbis nekem nem nagyon jött be. Ezzel ellentétben, az elődje, a Pz III L nagyon jó kis gép. Btw mi is a különbség a 2 tank között a kinézetet és a nevet leszámítva?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#238) Máté94 válasza Patrick76496 (#237) üzenetére


Máté94
addikt

Ó, dehogy is nem. Kis mobil-TD.

Szerintem így most látatlanban a kötények. :)

(#239) Cseri0058


Cseri0058
őstag

most akkor igazából a teszt szerót le is lehet törölni?
mert már hetek óta nem működik...

(#240) Bingisz válasza Cseri0058 (#239) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól tudom, most megy a nightly is 5 tierrel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#241) Bingisz


Bingisz
addikt

Gondoltam átjövök kicsit tankozni ide is. A képen látható Kv1 erre fellök, majd a T34 átmegy rajtam.
Ezek az MMO-k... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#242) Máté94 válasza Bingisz (#241) üzenetére


Máté94
addikt

Nem csak próbált segíteni rajtad? :DD

(#243) Napfénysüti

Személyzet képesség elosztásra tudnátok tippet adni? Vettem egy starter packot, sikerült RB csatába menni egyből 4 killel. Eddig tetszik a játék, határozottan valósághűbb mint a konkurens. :)

Més que un club!

(#244) Mister_X válasza Napfénysüti (#243) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annyira konkurensei ezek egymásnak, mint a Quake és a Battlefield. Mindkettőben fegyverrel lősz (tankkal mész).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#245) Patrick76496 válasza Máté94 (#238) üzenetére


Patrick76496
őstag

Elsőre nekem is OP-nak tűnt, de így, hogy gyakorlatban is próbáltam, már nem annyira. Nem tudom miért, de nekem az L-el sokkal jobban megy. Amúgy lehet, hogy a spaced armor csak dísznek van, papíron megegyezik a páncéljuk. :F

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#246) Napfénysüti

Az orosz gépek ebben a játékban is erősek? Folyton láttam chaten a szidást hogy OP ruszkik. :)

Más: a sima 1-es Stug valami borzalom, olyan szögben kell vele lőni hogy nem hittem el. Már majdnem a repülők magasságába kell vele lőnöm hogy eltalálhassak egy távolabb lévő célpontot. :D

A legénység skill osztásához amit korábban kérdeztem van valakinek tippje?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#247) Máté94 válasza Napfénysüti (#246) üzenetére


Máté94
addikt

Szerintem nem. Inkább a németek azok.

StuG I. A. pedig HE-vel lövöldöz, jó, hogy emelni kell. Nem AP. :DDD

El fog veszni, nem? Nem érdemes még osztogatni tankra.

(#248) Napfénysüti válasza Máté94 (#247) üzenetére

Nem gondoltam volna hogy a HE-nek ennyivel ívesebb röppályája van. :)

Németekkel megyek eddig azért OP-nak nem érzem őket. :D

Més que un club!

(#249) Mister_X válasza Napfénysüti (#248) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikor a garázsban töltöd megfele ammo-val, látod, hogy melyik mekkora sebességgel megy és hogy csökken az átütőereje a távolsággal - ez APCR-eknél a leglátványosabb. Ezért is viszek mindig AP-t, ha távolra kell szórni az állást, ha pedig közel jönnek / a hegy megy Mohamedhez, akkor kiadom parancsba, hogy a következő skuló APCR legyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#250) Napfénysüti válasza Mister_X (#249) üzenetére

Kösz a tippet. :R

Még annyit hogy a nézetváltás gomb az a tankos résznél is az lesz amit a repülősre beállítok? Mert az irányítás tank része ilyen gombokat nem is tartalmaz.

Még valami: ehhez a játékhoz van valahol valami összefoglaló segítség kezdőknek mint a repülős részhez?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.